Лента новостей

Це буде ле-ген-дар-но! Гід по Першій лізі 2018/19. Середняки

Pfl.ua
Sport Arena представляє учасників нового, 28-го за ліком, сезон Першої футбольної ліги України. Продовжуємо огляд середняками дивізіону.

Стартував новий сезон Першої ліги, і він обіцяє бути термоядерним. Все вище й вище піднімаються тимчасово «знефутболені» міста Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, і їхні перезавантажені клуби не приховують бажання повернути великим обласним центрам УПЛ. Набирає потужний склад Волинь. Аграрні «стартапи» – Інгулець, Балкани та Агробізнес – розвиваються на тлі матеріального благополуччя. Сюди ж відносимо Рух, який має сильні фінансові тили. Підняли зарплати та бюджети більшість клубів – звідси й підвищення амбіцій. 

І все це – на фоні нашої вітчизняної «розхлябаності». Коли за день до старту ще було невідомо, що буде з клубом-старожилом ліги. Коли величезна частина учасників – «під ковпаком» правоохоронців з приводу «догів». Коли різниця між фінансовими умовами у дуже багатих та напрочуд бідних вимірюється двозначним числом. І це також є частина нашої футбольної культури та безкультур’я. 

Тим не менш, це буде незабутній сезон. Йдемо по рейтингу від новачків до авторитетів – це розлогий сезонний гід Sport Arena для Першої ліги 2018/19. Aw, here it goes!

Читайте також: 

Оболонь-Бровар (Київ)

Де вони були минулого сезону: 14-те місце в Першій лізі

Про які завдання вони оголосили: офіційно не говорили (будується команда, які було б до снаги в майбутньому виконувати високі завдання). Воно реалістичне? Більш-менш. 

Який режим участі: грати на перемогу в кожному матчі

Принцип комплектації: місцеві (молодь + повернення майстрів з інших клубів), бюджетні

Міграція: точкова + на перспективу

Прийшли: гол.тр.Ковалець (ост.кл.: Татран Словаччина Д1), п.Мединський, п.Покотилюк (обидва – ост.кл.: ФК Полтава Д1), з.Семенко (Колос Д2), п.Клак (Сталь Д2), н.Деребчинський (ост.кл.: Колхеті Грузія Д1), в.Дьогтяр, з.Дишкант, з.Кузьменков, п.Дерев’яго, (всі – Оболонь-Бровар U-19)

Пішли: гол.тр.П’ятенко, тр.вр.Тименко (обидва – Чорноморець Д1), в.Ситников, п.Козак (обидва – Інгулець Д2), з.Пінчук (ПФК Суми Д2), з.Сартина (МФК Миколаїв Д2), з.Терехов (Колос Д2), п.Єременко, п.Турчанов, н.Корольчук

Тренер – Сергій Ковалець

Зірковий футболіст та статусний тренер останніми роками не мав стабільного місця роботи – в Україні клубів із завданнями та можливостями їх виконувати обмаль, за кордоном українських тренерів не чекають, тому заходи в Татран виявилися нетривалими. А між тим, у Ковальця є своє бачення футболу, власний штаб, низка футболістів, які готові до нього йти. Словом, в Оболоні-Бровар він може затриматися надовго, і це той випадок, коли можна будувати довготривалий проект. 

Лідер – Назарій Федорівський 

Молодий воротар – один із найперспективніших активів клубу. Заявив про себе ледве не школярем, здорово зігравши на кубок проти самого Шахтаря. Витримав конкуренцію досить класних голкіперів, яких весь час брали оболонці. У свої 22 роки має вже чимало досвіду, але ще може прогресувати. На початку сезону програє конкуренцію Тюріну, але обов’язково буде боротися за пост №1.

Надія – Олексій Клак 

22-річний напівоборонець непогано проявляв себе у кам’янській Сталі, а його прихід в Оболонь-Бровар дуже доречний, тому що влітку команда розсталася із Козаком і потребувала моторного хавбека атакувального плану. Відразу відзначимо – кияни заявили низку клубних вихованців із числа переможців юнацької першості. Не всі з них заграють, але шанс мають отримати. 

Зірка – Олександр Гуськов 

Довгий час був «сином полку» в Олександрії, ніяк не міг вийти із числа «тих, що подають надії». Але якраз в Оболоні-Бровар 24-річний вінгер знайшов себе і відчуває потрібність команді. В 32 матчах забив 2 м’ячі й віддав 3 гольові передачі – може значно більше. Тепер на нього вже дивитимуться як на одного з лідерів, але й вимагатимуть відповідно. 

Новачок – Максим Покотилюк 

Придбань у оболонців мало, але всі – під основу. Приміром, досвідчений центрхав Покотилюк у всіх своїх командах (Авангард, Буковина, ФК Полтава, навіть отчасти Інгулець) мав стабільну ігрову практику і навіть претендував на лідерство. Зважаючи на втрати киян, прихід опорника був критично важливим. І віце-чемпіон Першої ліги минулого сезону має навести лад у центрі поля. 

Ударна схема (4-2-3-1 або 4-1-4-1) 

Тюрін (Федорівський, Дьогтяр) – Єфремов (Корнєв, Дишкант), Коваленко (Прокопенко), Семенко (Безуглий, Дерев’яго), Шевченко (Кузьменков, Чобанов) – Корнєв (Гурмак, Островський), Покотилюк (Клак, Ульянченко, Коваленко) – Мединський (Клак, Ткач), Слободян (Клак, Продан, Мединський, Ткач), Гуськов (Ковбаса, Кузьменков) – Продан (Кузін, Ткач, Ковбаса).

Проблеми

Серед літніх втрат були й досвідчені, стилеутворюючі гравці. Придбань під основу менше, ніж втрат недавніх основних. Молодь ще зовсім «необстріляна». Нема забивного футболіста, який міг би стати вістрям та завершувачем атак. 

Волинь (Луцьк)

Де вони були минулого сезону: 13-те місце в Першій лізі

Про які завдання вони оголосили: офіційно не говорили (місто хоче в УПЛ). Воно реалістичне? За умови додаткового посилення. 

Який режим участі: спроба поборотися за горішні місця

Принцип комплектації: гравці під завдання

Міграція: мінімальна

Прийшли: гол.тр.Тлумак, тр.Сапуга (обидва – Карпати U-19), тр.Котовенко (ССК Демня А), з.Горопевшек (Олімпія Польща Д2), з.Неплях (ФК Маріуполь Д1), з.Сімінін (Верес/ФК Львів Д1), з.Стасишин, н.Карпенко (обидва – Карпати U-21 ар.), з.Цюпа (Зірка Д2), п.Зінкевич (ФК Олександрія/Шахтар U-21), п.Кожанов (Верес Д1), п.Чепурненко (Геліос Д2), н.Козьбан (Мотор Польща Д3)

Пішли: гол.тр.Богатир, з.Мелинишин (Олімпік Д1), з.Чорноморець (Колос Д2), з./п.Гордійчук (ПФК Суми Д2), п.Клак (Оболонь-Бровар Д2), п.О.Марчук, н.Нич (обидва – Верес Д3), п.Скоблов (Авангард Д2), з.Марушка, з./п.Сафонов, з./п.Світличний, п.Зарічнюк, п.Чепурненко, п.Страшкевич, н.Івашко

Тренер – Андрій Тлумак

Легендарний карпатівський воротар у рідному клубі доволі плідно працював з молоддю. Волинь для нього – шанс на прорив. Зумівши суттєво доукомплектувати команду, Тлумак все ж не мав достатньо часу на притирку оновленого складу. Тому, хоч команда й посилилася, можливі всякі сюрпризи. 

Лідер – Сергій Сімінін 

Кеп повернувся! Після виступів у прем’єр-лігових клубах 30-річний ветеран знову зіграє за «хрестоносців», і це напрочуд приємна новина для фанів. Сімінін зможе зіграти флангового захисника на будь-якому з країв, а його досвід та вольові якості точно пригодяться команді. Втім, за нинішньою заявкою бачимо певний перебір флангових гравців. Лишається думати, що розраховують на їхній універсалізм. 

Надія – Ігор Карпенко та Олексій Зінкевич

Конкуренція на них чекає надзвичайна, але для двох гравців 1997 р.н. це шанс на кар’єрний прорив. Обидва дуже добре проявляли себе в юнацьких турнірах (Карпенко – в Карпатах, Зінкевич – у Волині, Шахтарі та Олександрії), багато забивали, тому повинні чіплятися за можливість проявити себе в дорослих змаганнях. 

Зірка – Дмитро Козьбан 

Повернувшись у Волинь після польських виступів, цей потужний форвард має можливість навіть успішніше проявити себе Конкурувати йому доведеться, в основному, з молодими гравцями. Але він виглядає основним вибором попереду, а досвід 29-річного таранника повинен допомогти лучанам. 

Новачок – Денис Кожанов

Досвідчений вінгер давно минув ті часи, коли з Карпатами грав у єврокубках і вважався кандидатом у збірну. Але і в Маріуполі, і в Вересі він показав, що може приносити користь. І Волинь сподівається на таку ж натхненну та активну гру Кожанова, як це було в тому сезоні, коли азовці виграли золоті медалі Першої ліги.

Ударна схема (5-2-3 або 3-4-3) 

Когут (Неділько, Воробей) – Сімінін (Сухомлинов, Петько, Стасишин), Болденков (Петько, Стасишин), Горопевшек, Неплях (Курко), Цюпа (Сухомлинов, Кравченко, Неплях) – Курко (Болденков), Герасим’юк (Хагназарі) – Кожанов (Зінкевич), Яковлєв (Коробка, Климець), Козьбан (Зінкевич, Карпенко, Хагназарі).

Проблеми

Занадто велика кадрова мінливість. Перебір на деяких позиціях – і можливі проблеми при змінах тактичної схеми. Це все ще «збірна», хоча із все кращими й кращими гравцями.

ПФК Суми

Де вони були минулого сезону: 12-те місце в Першій лізі

Про які завдання вони оголосили: офіційно не говорили (бути вище й уникнути вильоту). Воно реалістичне? Сумнівно. 

Який режим участі: боротьба за збереження прописки

Принцип комплектації: місцеві (молодь+повернення майстрів з інших клубів), бюджетні

Міграція: мінімальна

Прийшли: з.Козлов, п.В.Шарай, п.С.Шарай (всі – Олімпік Д1 ор.), з.Кохія (ост.кл.: Зоря Бельці Молдова Д1), з.Пінчук (Оболонь-Бровар Д2), з./п.Гордійчук (Волинь Д2), п.Бовтрук (Десна Д1 ор.)

Пішли: з.Воронін (ФК Львів Д1), з.Квасний (Прикарпаття Д2), п.Богачев (Вікторія Миколаївка А), п.Коваленко, н.Галенков (обидва – Десна Д1 в/о), н.Галенко (Мерані Грузія Д2), з./п.Акубардія, з.Циколія, з./п.Дурай, п./н.Душин

Тренер – Сергій Золотницький

Тренерський штаб соратників Севідова добре провів весняну частину, однак скандал навколо матч-фіксингу зачепив і ПФК Суми. Поки йде слідство, команда працює в штатному режимі. Одне – збори проходили закрито, інформації про спаринги подавалося мізер, тому більшість даних приходило від команд-суперниць. Можливо, й цим пояснюється вдалий старт – сюрпризів для суперників приберегли. 

Лідер – Віктор Лиховідько 

Багаторічний лідер команди Богачев перейшов у найкращу аматорську команду області. Лебеденка після Маріуполя, Полтави та Геліоса також у складі сумчан не видно. Більше того, пішло й кілька гравців, яких можна було називати лідерами навесні. Лишається, приміром, Лиховідько – провідний центральний півзахисник та захисник. Гравець жорсткий, умілий в єдиноборствах. Багато пресингує на чужій половині поля, корисний при тонких передачах. 

Надія – брати Шараї 

Владислав та Станіслав з юних літ вважалися дуже перспективними на Київщині, потім подавали надії в Олімпіку, а також успішно орендувалися в Авангарді. 21-річні хавбеки можуть добре зіграти на краях атаки – вони швидкі, добре володіють м’ячем, спроможні обіграти. 

Зірка – Анатолій Старущенко 

Досвідчений воротар останніми роками грав аж у Таджикистані, однак навесні показав хороші цифри за сумчан. У новому сезоні побачимо, наскільки успішною буде сумська команда при захисті своїх воріт. 

Новачок – Вадим Бовтрук 

У Десні явно не мав шансів на основу, тому після Оболоні-Бровар та Полісся пішов у чергову оренду. А між тим, гравець хороший. Якщо вважати основною схему з трьома атакувальними хавбеками, то Бовтрук може закрити будь-яку із цих точок. 

Ударна схема (4-2-3-1 або 4-4-2) 

Старущенко (Штанько, Бубенцов) – Пінчук, Рафальський, Гордійчук (Кохія), Козлов (Гордійчук) – Вечурко (Кохія), Лиховидько (Гордійчук) – В.Шарай (С.Шарай), Бовтрук (Мурашов, Тарануха, Переверза), Мурашов (Луговий) – Яворський (Тарануха, Переверза).

Проблеми

Склад дуже обмежений, багато орендованих (4-5 гравців), можуть виникнути проблеми на окремих позиціях, тож, імовірніше за все, ще до кінця літа доведеться доукомплектовуватися. 

Балкани (Зоря)

Де вони були минулого сезону: 11-те місце в Першій лізі

Про які завдання вони оголосили: офіційно не говорили (піднятися вище за минулорічний показник). Воно реалістичне? Не факт. 

Який режим участі: спроба закріпитися в середині, а за можливості поборотися за горішні місця

Принцип комплектації: місцеві, точково

Міграція: точкова

Прийшли: п.Герасимець (МФК Миколаїв Д2), п.Гузенко (Овідіополь юн.), п.Чернишов, п.Паламар (обидва – ост.кл.: Перлина Д2), н.Болокан (Локомотив Подольськ А)

Пішли: в.Лободров (Чорноморець Д2 п/о), н.Якубов (Поділля Д3 п/о), п.Степанишин, н.Кузнєцов

Тренер – Андрій Пархоменко

Давно працює з Балканами, до того очолював ФК Одеса/Дністер та працював за кордоном. Створив команду з чіткою ігровою схемою та власним ігровим малюнком, яка видає адекватний своїм можливостям результат. Інша справа, що цей сезон Першої ліги обіцяє складнішу боротьбу за місце у верхній половині таблиці. Тому перевершити минуло сезонний результат буде важко. 

Лідер – Костянтин Пархоменко 

Син головного тренера – виконавець стандартів та головний розпасівник. Свого часу пробувався у дублі Динамо, ставав чемпіоном Першої ліги з Олександрією. Але, схоже, у сімейному бізнесі знайшов своє покликання й претендує на звання легенди ФК Балкани. 

Надія – Дмитро Болокан 

20-річного форварда із школою Дніпра Балкани намагалися ангажувати ще минулого сезону й продовжували біля року стежити за його прогресом. Судячи за передсезонкою та стартовими турами, Болокан матиме достатньо шансів себе проявити. 

Зірка – Руслан Паламар 

24-річний плеймейкер-вихованець Чорноморця надто довго гартувався в аматорському футболі Одеси, але з Перлиною здобув друголігове чемпіонство та непогано, в принципі, дебютував і в Першій лізі. У Балканах на нього явно розраховують, тож очікуватимуть не менш тонкої та результативної гри. Зважаючи на те, що форварди у цій команді традиційно забивають небагато, Паламар очікується головним забивником. Однак гравці такого плану потребують максимального влиття в склад, тому йому ще доведеться «притертися». 

Новачок – Сергій Герасимець 

Продовжувач відомої футбольної династії чимало поподорожував Україною – вінницька Нива, Геліос, Гірник-Спорт, Верес, МФК Миколаїв, і цей список неповний. Кваліфікований і досить забивний крайній хавбек спроможний допомогти зорянцям в організації та завершенні атак. 

Ударна схема (4-1-4-1 або 4-2-3-1) 

Паламарчук (Лукаш) – М.Златов (Платунов), Юречко (Любчак), Саламаха (Опря), Платунов (Чернишов, Опря, Гузенко) – Ільницький (Гаврилюк, Пєнов, Гончаренко) – Георгієв (В.Златов), К.Пархоменко (Тропанець), Паламар (Райчев), Герасимець (Райчев, Гузенко) – Кабанюк (Болокан, Райчев, Платунов, М.Златов).

Проблеми

Великий середній вік, чимало ветеранів, нема стабільно забивного форварда, внаслідок чого в напад доводиться ставити часом навіть захисників. 

МФК Миколаїв

Де вони були минулого сезону: 10-те місце в Першій лізі

Про які завдання вони оголосили: місце у п’ятірці. Воно реалістичне? Сумнівно. 

Який режим участі: спроба поборотися за горішні місця

Принцип комплектації: акцент на досвідчених гравців

Міграція: суттєва

Прийшли: в.Восконян (Пюнік Вірменія Д1), з.Гурський (Полісся Д3), з.Сартина (Оболонь-Бровар Д2), з.Цапій (Гірник-Спорт Д2), з./п.Шопін, н.Кравченко (Геліос Д2), з./п.Горват (Кремінь Д3), п.Антонюк (Олімпік U-21), п.Брижчук (Нива-В Д3), п.Рябушко (Інгулець Д2), п.Скепський (ост.кл.: Десна Д2)

Пішли: п.Бондаренко (Верес Д3), п.Герасимець (Балкани Д2), п.Лучик (Авангард Д2), н.Сікорський (Гірник-Спорт Д2), н.Яровенко (Металург Д3), п.Чернецький (Кобра Д2), з.Вечтомов, з.Луценко, з.Потароченко

Тренер – Руслан Забранський

У клубі – від 1992 року з перервами. Був його провідним бомбардиром, як тренер, приводив МФК Миколаїв до перемоги в Групі А Другої ліги та підвищення у класі 2011 року. У нинішньому сезоні, після кількох років борсання в низах таблиці, «корабели» отримали амбітне завдання – і це випробування і для тренерського штабу. 

Лідер – Андрій Ковальов 

Багаторічний плеймейкер миколаївської команди традиційно серед найкращих у ній за системою «гол+пас». Окрім уміння віддати останній пас, може й сам завершити атаку нестандартним ударом. У цьому сезоні йому буде непросто – конкуренція серед атакувальних хавбеків очікується надзвичайно серйозною, тож, можливо, комусь доведеться опускатися в глибину поля, де все тримається на 1-2 персоналіях. 

Надія – Валерій Рогозинський 

Колектив підібрався досвідчений, тому навіть 22-річний Рогозинський уже має пристойний досвід і не перший рік грає на високому рівні. Минулого сезону крайній хав випробовувався на позиції лівого оборонця. Універсалізм – не зайва річ у боротьбі за місце в основі. 

Зірка – Ігор Семенина 

Повернення у МФК Миколаїв давнього улюбленця публіки вдалося – хоча у «корабелів» є значно продуктивніші хавбеки, Семенина вдало використовує свій козир, а саме шалений дальній удар. Стандарти та дальнобої з гри у виконанні Ігоря – надійна зброя команди забранського. І козир для Семенини у конкуренції зі Скепським, який також не прибув сюди для лавочки. 

Новачок – Андрій Гурський 

З обороною у МФК Миколаїв в останні роки проблеми, які часом переходять у катастрофу. Тому можна лише вітати запрошення досвідченого центрбека, хоча після Руху він минулого сезону опускався навіть у Другу лігу, причому, період у Поліссі не можна назвати успішним. 

Ударна схема (4-1-4-1 або 4-4-2) 

Старченко (Попович, Восконян) – Шопін (Сартіна), Гурський (Цебро), Чучман (Назаренко), Сартіна (Цапій, Горват) – Дмитренко (Чучман, Семенина) – Попов (Рябушко, Мартян, Кравченко, Шарабура), Семенина (Скепський), Ковальов (Брижчук), Рогозинський (Берко, Антонюк, Горват) – Кравченко (Авраменко, Берко).

Проблеми

Нерівномірно укомплектований склад, при переборі атакувальних хавбеків можуть виникнути проблеми з опорною зоною. На багатьох позиціях розрахунок на універсалізм перелаштованих гравців. Великий ростер – але, якщо розібратися, на деяких точках поля вибір може виявитися обмеженим.

Кобра (Харків)

Де вони були минулого сезону: Геліос, місце якого успадкував цей клуб, мав 9-те місце в Першій лізі

Про які завдання вони оголосили: офіційно не говорили (звісно, матимуть за мету фінішувати у серединці й не переживати про виліт). Воно реалістичне? Сумнівно. 

Який режим участі: закріпитися у Першій лізі

Принцип комплектації: клубна молодь + зібрані перед сезоном вільні агенти

Міграція: повна

Прийшли: гл.тр.Серьогін (Геліос Д2), в.Баштаненко (ФК Дніпро А), з.Адаменко, з.Лещенко (обидва – Межигір’я А), з.Бобров (Єдність Плиски А), з.Квачов (Кремінь Д3), з./п.Данильченко (ост.кл.: Інгулець-2 Д3), з./п.Шаповалов (СК Дніпро-1 Д2), п.Васильченко (ост.кл.: Нафтовик-Укрнафта Д3), п.Гасенко (Ворскла U-21), п.Ічанський (Черкащина-Академія Д3), п.Куліш (Агробізнес-TSK А), п.Любко (Верес U-21), п.Чернецький (МФК Миколаїв Д2), н.Панфілов (ост.кл.: Зірка Д1), н.Сахнюк (ост.кл.: Агробізнес-TSK А)

Пішли: в.Погорілий (Самтредіа Грузія Д1), в.Сидоренко (Металіст 1925 Д2), з.Павлюк (Буковина Д3), з./п.Биков (Ворскла U-19), з./п.Шопін, н.Кравченко (обидва – МФК Миколаїв Д2), п.Гранкін (Авангард Д2), п.Кіча (Гірник-Спорт Д2), п.Чепурненко (Волинь Д2), н.Козлов (Інгулець Д2), в.Єрохін, в.Овчаров, з./п.Глушицький, з.Зайчук, з.Лобойко, з.Луценко, п.Котляр, п.Кошман, п.Лебеденко, п.Медвідь, п.Олійник, п.Субочев, н.Абеленцев

Тренер – Анатолій Серьогін

Офіційний головний тренер команди – екс-наставник Геліос-Академії Серьогін. Він навесні виконував обов’язки головного тренера Геліоса, має ліцензію. Утім, ще з давніх часів Кобри з нею працює місцевий спеціаліст Юрій Рудинський. Також у штабі значилися Дмитро Давидов та Володимир Шугай. 

Лідер – Олексій Баштаненко 

Багаторічний основний воротар дубля Дніпра, минулий сезон провів уже в друголіговій команді, маючи значну конкуренцію. Матиме найбільше роботи серед усіх гравців, тому що по воротах Кобри завдається щоразу дуже пристойна кількість ударів, шість з яких пропущено вже у двох стартових турах. 

Надія – дозаявка новачків 

На стартовий тур вдалося зібрати всього 14 гравців, однак комплектація команди продовжується. Додалися досвідчені захисники Адаменко і Лещенко, півзахисники Любко і Чернецький, універсал Шаповалов, форвард Сахнюк. Принаймні, у штабу вже є вибір. 

Зірка – В’ячеслав Панфілов 

Колись подавав великі надії в Динамо, пробував закріпитися у Вересі, Зірці, низці інших українських та закордонних клубів. Легкий форвард, уміє зіграти як на вістрі, так із глибини та флангу. Час перспективності у 25-річного гравця уже минув, але відродити кар’єру результативною грою можна було б. 

Новачок – Віктор Сахнюк 

Кобра все ще чекає першого голу в сезоні, тому дозаявка досвідченого вже форварда доречна. Сахнюк пройшов школу Динамо, подавав надії в молодіжці Арсеналу, пробував сили в Словаччині та низці нижчолігових клубів України. Єдиний «чистий» центрфорвард харків’ян. 

Ударна схема (4-1-4-1 або 4-2-3-1) 

Баштаненко (Овчаров, Маник) – Бобров (Шаповалов, Безсалов), Квачов (Бобров), Адаменко (Шаповалов), М.С.Лещенко (Куліш) – Ічанський (Безродній, Шаповалов), Любко (Чернецький) – М.О.Лещенко (Гасенко), Васильченко (Безсалов), Панфілов (Куліш, Руденко) – Сахнюк (Панфілов)

Проблеми

Нашвидкуруч зібраний склад, різна фізична готовність гравців, перепади укомплектованості по позиціях. Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?