УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

Василь Малик: «Вимагаю від Козловського та «Профутболу» публічних спростувань»
...

Василь Малик, фото vgolos.com.ua
Головний тренер тернопільської Ниви відкидає звинувачення президента Руху та журналістів каналу.

У вчорашньому випуску «Профутболу» вийшов сюжет про зимові ставки на контрольні матчі учасників чемпіонату України з футболу. Мова — про аномальну ситуацію в спарингу Інгулець (Петрове) – Гірник (Кривий Ріг), про який ми детально розповідали свого часу, а також про інцидент під час матчу Рух (Винники) – Нива (Тернопіль).

Тоді, нагадаємо, президентові Руху зателефонували із ФФУ та повідомили, що на результат матчу із переможним підсумком для винниківців невідомі поставили великі гроші, тож господарі прийняли рішення грати в другому таймі на утримання м’яча, щоб не зірвати плани зловмисників. У сюжеті футбольної передачі 2+2 Козловський зазначив: «Звісно, це видно по людях. Я побачив по очах, хто точно причетний із Ниви (Тернопіль) до цієї історії. По реакції, коли я сказав, що ми зупинимо гру й забивати не будемо, я побачив паніку в очах цієї людини, яку я знаю багато років».

На звинувачення президента винниківського клубу Григорія Козловського зреагував головний тренер тернополян Василь Малик. Він спростував участь Ниви у нечесних ігрищах та вимагає спростувань і вибачень від керівництва Руху.

– Пане Василю, що ж насправді сталося у матчі вашої команди з Рухом ?

– Це було в перерві. Козловський до мене підійшов і сказав: «Така ситуація – подзвонили й сказали, що ми виграємо цю гру більш як у два м’ячі. Я скажу Станіславовичу, щоб більше не забивали». Я відповідаю: «Гриша, нема питань. Нічого такого не кажи своїй команді – давай просто цю гру не дограємо і все». Яка у нього інформація була, з ким він спілкувався – мені невідомо. Я чув, як він по телефону з кимось говорив і сказав такі слова: «Я знаю того тренера, він у такі ігри не грає». А тепер чомусь в інтерв’ю робить натяк, що я в тому брав участь.

Ще мене образило, що в передачі «Профутбол» на каналі 2+2 сказали: можна поставити ставку, що звинувачень у наклепі в бік пана Козловського не буде, бо як будуть – він скаже більше. Так от, звинувачення будуть! Ми готові до будь-яких розслідувань! Ситуація в сюжеті висвітлена однобоко, до мене ніхто не звертався, зате вже за мене відповіли, що спростовувати із Тернополя ці слова не будуть. Будемо! Та ще й як будемо!

– Чому ви сприйняли слова Козловського саме на свій рахунок?

– Наскільки я пригадую, більше ні з ким із нашої команди він не контактував, а ми з ним були в гарних стосунках багато років – то слова і про паніку, і про ті ставки я сприйняв саме про себе. Так як у цьому сюжеті була моя фотографія і зроблено закид у мій бік, я буду вимагати, щоб було проведено розслідування й офіційно все висвітлено. Я готовий і до детекторів, і до гадалок, і до екстрасенсів усяких – будь до чого, тому що мені нічого приховувати, а мою позицію щодо договірних матчів дійсно знають усі й у всіх командах, де я працював.

– У той же час, був натяк, що про цей матч є ще щось сказати…

– Я не плекаю ілюзій, що можливі такі ігри, що є футболісти, які зловживають таким становищем. Але я впевнено можу сказати, що я в жодній такій грі не брав участі. Я готовий пройти детектор брехні стосовно не лише цього спарингу з Рухом, а й стосовно будь-якого іншого матчу в моїй кар’єрі. Тож вимагаю публічного спростування цих слів та моральної компенсації, яку перерахую на благодійність. Вважаю, що я повинен відстояти своє ім’я та ім’я чесних людей із тернопільської Ниви.

– Інші контрольні матчі Ниви під вашим керівництвом потрапляли у поле зору борців із договірняками?

– Я підкреслю, що працюю з Нивою лише з початку цього року. І щодо цих матчів, які в мене були, жодного разу до нас не зверталися із ФФУ, ПФЛ чи ще якоїсь організації з підозрами про їхню нечесність.

Найприкріше в цій ситуації особисто для мене – що всі говорять про Ниву в негативному тоні, але ніхто не звертався особисто до нас – ні до мене як до головного тренера, ні до директора, ні до президента. Якщо дзвонили Козловському – чому не дзвонили нам? Якщо були якісь підозри, чому нам про це не говорили?

– А ваші підопічні здивували вас чимось у матчі з Рухом?

– Відверто кажучи, Рух настільки переконливо виглядав… Ми ж на той час займалися всього тиждень, Рух – значно більше. Тому закономірно, що він більше володів м’ячем і домінував. І скажу вам чесно, що я й очікував саме такої гри. Суперників на контрольні матчі ми підбираємо саме для того, щоб спробувати своїх гравців і проти сильніших, і проти слабкіших, щоб побачити, над чим нам треба працювати.

– Результат – це підсумок праці двох команд. А Рух чим здивував вас у негативному плані?

– Та я навіть і не дивився на суперника, більше на свою команду – мали багато новачків, треба було розібратися, на кого можна розраховувати, а на кого – ні.

«Я готовий бути першим, кого посадять, якщо доведуть мою участь у «конторських» іграх»

– І які оргвисновки зробили за підсумком спарингу в Винниках?

– Відразу скажу – жоден із гравців не був звільнений суто за підсумками матчу з Рухом. Так, це міжсезоння – хтось приходить, хтось іде. Але всі, хто залишив Ниву, пішли не через враження від суто одної гри.

– Один із закидів – у вашому клубі не робили внутрішнього розслідування після скандальної гри.

– У нас було командне зібрання після матчу з Рухом. Ми слухали хлопців, вони нас запевнили, що це – наклеп, а вони не брали участі в нечесній грі. Ми провели профілактичну бесіду й продовжили роботу. Я вирішив, що, напевно, якби справді щось таке було, то до мене б дзвонили.

У мене не було підстав комусь із гравців не довіряти. Так, зіграли погано, поступилися, але, по-перше, команда на той час тільки починала збори, а по-друге, є ж, напевно, різниця у класі між клубами Першої та Другої ліг, особливо, якщо порівнювати з таким, який може собі дозволити гравців із УПЛ та легіонерів…

– Ваші подальші дії?

– По-перше, офіційно запрошую групу розслідування з детектором брехні та прошу від ФФУ і наших суперників усієї інформації по матчу – що там за ставки, який результат прописувався. По-друге, готовий захищати свою честь і честь нашого клубу. Впевнений у своїй правоті й вимагаю вибачення й морального відшкодування від Козловського та «Профутболу» на адресу якщо не свою, то хоча б, як було сказано, чесних людей із тернопільської Ниви. Зі свого боку, я готовий бути першим, кого посадять у в’язницю, якщо я не пройду детектор і вони доведуть мою участь у «конторських» іграх.Футбол 1: телепрограмма

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?