УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Главные новости спорта

Публикации
Вчера, 11:10
7909
7909
Вчера, 11:10
Лента новостей

«Віримо, що Нива обов’язково відродиться. Але наразі ситуація сумна…»

...
...

В ексклюзивному інтерв’ю Sport Arena головний тренер тернопільської Ниви Петро Бадло розповів про розпуск команди.

На жаль, погана, негативна інформація має властивість підтверджуватися. Наш сайт уже повідомляв, що у тернопільській Ниві все йде до сумного кінця. І зараз можемо констатувати – гравцям роздали документи, готується процедура зняття з турніру, і майбутнє клубу зі славною історією – під величезним сумнівом, котрий переростає в констатацію факту…

Щоб підтвердити або спростувати сумні новини з тернопільського клубу, ми звернулися до головного тренера Ниви Петра Бадла.

– Петре Климентійовичу, так яка насправді ситуація в тернопільській Ниві?

– Ми розпустили команду й дали «вольницю» усім гравцям. Збори відбулися позавчора, ми в ці дні якраз роздаємо гравцям документи, щоб вони отримували статус вільних агентів і могли далі вирішувати питання щодо продовження своїх виступів у нових клубах.

– Від ФК Нива уже надсилалися якісь документи в органи футбольної влади? Чи поки що питання зняття не вирішується офіційно?

– Чесно вам сказати, не знаю. Ці питання не обговорював. Але думаю, що за цим не буде затримки. Ми ж і нашим власникам, і гравцям уже розіслали папери. Процес пішов.

– Якою буде доля ваших підопічних, та й тренерського штабу загалом?

– Відносно нас, тренерів – ми ще не знаємо, що далі будемо робити. А ось футболісти вже починають роз’їжджатися. Багато хто з них має конкретні пропозиції, які й будуть зараз розглядати. Знаю, що Волошинович і Озарків в Говерлі, а у ФК Полтава відправляються Попович і Гудак.

– У Ниви залишилися борги перед футболістами й тренерами і як буде з цим аспектом?

– Перед футболістами боргів практично нема, та й перед тренерами також.

– Дозвольте уточнити: тих закордонних інвесторів-власників ви хоч раз бачили? Спілкувалися з ними?

– Ні разу. Ми навіть по телефону з ними не говорили.

– Футбольна спільнота приємно здивована ентузіазмом гравців та тренерів, зокрема й вашим – через те, що ви всі пішли в проблемний колектив, поставивши ігрові виклики вище матеріальних… Особисто для вас професіональні аспекти були вище фінансових?

– Звісно. Тренер повинен через різні обставини пройти, й через труднощі також. Це загартовує і тренерів, і футболістів, додає життєвого досвіду й змушує дивитися з оптимізмом в майбутнє. Наші хлопці – працездатні, кваліфіковані гравці, я впевнений, що вони знайдуть собі роботу й на них далі чекають роки футбольної кар’єри. Життя на цьому не закінчується. Та й для міста, для вболівальників – також! Думаю, ми будемо створювати нову команду, й наші футболісти ще сюди повернуться, й ми попрацюємо разом. Останнього слова ми ще не сказали.

– До цього ви багато років виступали у Казахстані, виграли, здається, все, що можна було виграти в цій країні. А які загалом ваші враження від першої української ліги? Кажуть, попри скруту в державі вона-то й тримається якраз на рівні…

– Досить непоганий рівень. Мені було дуже приємно тут працювати, тому що тут є професіональні футболісти, які можуть скласти конкуренцію й Прем’єр-лізі, є багато перспективної молоді, та й суперники гідні. Повторюся, для мене це був дуже цінний життєвий і професіональний досвід.

Артур Валерко

Читайте также свежие новости футбола на портале о спорте sportarena.comОбязательно ли функциональные модели смарт-часов должны дорого стоить? Давайте разберемся на примере двух устройств от Amazfit.

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?