УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Володимир Лашкул: «Пропоную об’єднати Черкащину з МСК Дніпро»

...

Клуб може припинити існування.

Володимир Лашкул: «Пропоную об’єднати Черкащину з МСК Дніпро»
Володимир Лашкул, ckdnipro.com.ua

Головний інвестор ФК Черкащина Володимир Лашкул провів зустріч з уболівальниками й журналістами, на якій розповів про плани і бажання стосовно клубу.

«Я ще раз хочу вибачитись за те, що назвав Черкаси містом жлобів. Ми ухвалили рішення продовжити виступи команди в Першій лізі до кінця осінньої частини чемпіонату, але директор клубу Юрій Колеснік може в будь-який момент зупинити це рішення, чим припинить участь команди в чемпіонаті України», — цитує Лашкула Instagram клубу.

«Я вже провів переговори з Юрієм Бакаловим, Юрієм Максимовим і Павлом Яковенком, який на відстані витягнутої руки, з пропозицією очолити ФК Черкащина. Є варіант збереження клубу: об’єднатись з МСК Дніпро, але вони в цьому не зацікавлені. ФК Черкащина, за даними Transfermarkt, зараз коштує близкьо 100 мільйонів гривень. Я готовий і далі фінансувати клуб, а це близко пів мільйона гривень на місяць, разом з обласним і міським бюджетом.

Я хочу щоб Валентин Тарасенко, Анатолій Бондаренко та Ігор Шевченко зібралися за круглий стіл запросили мене і сказали потрібна ця команда чи ні. Скажуть, що непотрібна, і я не буду ображатися – це буде честно. Але тягнути волинку – це некореткно.

Мені не так потрібна фінансова підтримка, як моральна. Необхідна позитивна атмосфера довкола клубу. Якщо клуб припинить існування, наші футболісти не залишаться без роботи, ми можемо перекваліфікувати їх у футзалістів і створимо футзальну команду. Також я обов’язково повернусь у Білозір’я, де створю команду на чемпіонат області.  Кидаю клич колективним членам ФФЧО про скликання позачергової конференції для переобрання голови федерації і нового складу виконкому».

На даний момент Черкащина займає 15 місце в турнірній таблиці Першої ліги. В активі команди 5 очок.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?