УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Воротар Черкащини весь матч відіграв зі зламаною рукою

...
Воротар Черкащини весь матч відіграв зі зламаною рукою

Футбольний подвиг голкіпера.

Ярослав Кроха

Воротар «Черкащини» Олексій Майборода розповів Sport Arena про перелом руки та розпач від результатів і попросив вболівальників підтримувати команду у непростий період

— Травму отримав у матчі з Балканами, — говорить гравець, якому тиждень тому виповнилося 25 років. – У одному з моментів випередив нападника і забрав у нього майже з-під ніг м’яча. Коли ввів його у гру, то відчув поколювання у пальці. Після гри біль уже не відчувалася, провели лише два тренування перед кубковою грою з Кременем. На передматчевій розминці отримав удар м’ячем по пальцю, відчув сильний біль. Виходить, кістку ще більше доламав, сподівався, що нічого страшного і всю гру провів із переломом руки.

Після матчу з Кременем наступного дня зробив рентген, одягли гіпс. Минуло 17 діб, цієї п’ятниці мали зняти гіпс, але лікарі вирішили ще тиждень його поносити, адже тоненька кістка має добре зростися. На щастя, все йде за планом.

Складно спостерігати за діями команди з трибуни?

— Так, дві останні поразки були болючими, виїзд до Харкова — також не з приємних. Хоча почали непогано, але чогось трішки не вистачало. Впираємося, стараємося, моментами виглядаємо краще за своїх суперників. А потім раз програли, далі — знову і потрапили в психологічну яму. Але ми рук не опускаємо, ми стараємося, зараз важливо показати максимум, грати за тренерів, уболівальників, набирати очки, вибиратися з цієї ями.

 — Медведь сказав, що у вас два рівнозначних воротаря. Влад Марченко справлявся?

— Звичайно. Без огляд на те, хто в воротах, на тренуваннях завжди збираємося воротарським колективом, разом із нашим тренером воротарів Андрієм Лєнчинковим обговорюємо, хто як зіграв, що треба підтягнути, які помилки треба виправити.

Влад хороший воротар, він молодець, старається. Але зараз так складається, що програємо, багато пропускаємо. По Владу помітно, що він хоче грати, викладається на сто відсотків.

— Напевно і проблеми з захисною ланкою команди даються взнаки?

—  Травма Олега Домальчука дуже відчутна втрата для нас, це основний правий захисник. Тренерам доводиться шукати і пробувати різні варіанти. Вони намагаються цю втрату компенсувати. Наше завдання виходити на поле і здобувати результат.

— Що побажаєте вболівальникам у ці непрості для команди часи?

— Вдячні тим, хто завжди приходить, вболіває і справедливо критикує нас. Хочу побажати вболівальникам, щоб вони продовжували підтримувати за нас, а ми будемо робити все, аби радувати їх красивою грою та здобутими очками.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
11 октября, 10:01
829
11 октября, 10:01
03 октября, 18:59
453
03 октября, 18:59
Сейчас обсуждают
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?