Євген Запорожець: На пік форми Інгулець хоче вийти під 1/4 фіналу Кубка України і чемпіонат

...

Півзахисник команди із Петрового – про плани і завдання на другу частину сезону.

Євген Запорожець: На пік форми Інгулець хоче вийти під 1/4 фіналу Кубка України і чемпіонат

Євген Запорожець (праворуч), фото - facebook.com/fcIngulets

Ярослав Кроха

Півзахисник Інгульця Євген Запорожець після контрольного матчу на зборах у Туреччині з Торпедо-БелАЗ (3:0) розповів про функціональний стан команди, втрату Владислава Клименка, а також наголосив на тому, що у Інгульці кожен гравець здатен грати у основному складі.

— Євгене, як оціните фізичний стан Інгульця на даному етапі підготовки?

— Готуємося згідно з напрацьованим планом, хочемо вийти на пік форми до матчу 1/4 фіналу Кубка України і на матчі чемпіонату. З кожним днем відчуваю, що форма покращуються і думаю, зовсім скоро наша команда буде максимально готова у функціональному плані до перших офіційних матчів.

Читайте також: Кантор: МФК Миколаїв за те, щоб підтримувати все своє, українське – хоч спортсменів, хоч товаровиробників

— Сьогодні Минай спостерігав за діями вашої команди. Як вважаєте, вони щось побачили корисне для себе напередодні очної зустрічі у Кубку?

— Переконаний, що вони обов’язково помітили якісь деталі. Зараз Перша ліга більш менш рівна, тому тренерський штаб Минаю вирішуватиме що потрібне їхній команді, а що ні. Якщо завітали сюди, то значить їм було цікаво.

— Ваша команда гратиме основним складом у Кубку України, враховуючи те, що пріоритет для вас все ж чемпіонат?

— У нас всі 24 футболіста у команді основні. Зараз у ФК Інгулець здорова конкуренція за місце у основі, всі гравці заслуговують отримати свій шанс. Всі  готові у функціональному плані, тактично навчені. Кого б не поставив тренерський штаб на гру, то це буде основний склад.

— Взимку Інгулець залишив ваш найкращий друг Влад Клименко. Наскільки це вагома втрата для вашої команди? Чому його так просто відпустили?

— Хочеться побажати Владу удачі у Чорноморці. Бажаю йому проявити всі свої найкращі якості у новому колективі. Думаю, що він давно хотів грати вдома і нарешті його бажання здійснилося.

Читайте також: Лапіцький: У Русі гратимуть лише ті, хто цього хоче

— Кого зараз награють на його позицію?

— У нас є гравці, які здатні достойно замінити Клименка. Награють всіх гравців, які можуть зіграти у центрі. Наприклад, Бартулович, Загальський, Лупашко, Козак, Мішуренко… Навколо одного футболіста гра не будується. Думаю, що наша гра особливо не зміниться, але це вже у компетенції тренерського штабу. Хто добре проявлятиме себе на тренуваннях та під час матчів, той і гратиме на цій позиції. Владу нас грав не тільки у центрі, а й переміщався по всьому полю, намагався закрити всі позиції.

— На вашу думку, зміна тренерів у Оболоні Бровар та Русі ослабила ці команди?

— Думаю, що легко нам точно не буде. Всі команди ретельно готуються і розуміють, що для підвищення у класі необхідно прикласти максимум зусиль. Такої сильної Першої ліги я не пам’ятаю. Вісім-дев’ять колективів претендують на вихід до Favbet Ліги. Вважаю, що зміна тренерів може по-різному позначитися на командах. Можливо, якась одна зупиниться у розвитку, а інша навпаки, прогресуватиме. Зараз це неможливо передбачити. Коли приходить новий тренер, то футболісти хочуть проявити себе по максимуму, щоб довести свою спроможність грати у основі. Думаю, навесні будуть дуже цікаві та непередбачувані матчі. Перші вісім команд претендуватимуть на підвищення у класі. Зробимо усе можливе, щоб не відкладати вирішення своїх завдань на останній тур.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?