УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Юрій Береза: хочу, щоб в Дніпрі-1 грали українці і вихованці клубу

...

Дніпряни збираються робити ставку на власних талантів.

Юрій Береза: хочу, щоб в Дніпрі-1 грали українці і вихованці клубу
Юрий Береза (слева), centernews.com.ua

Дніпро-1 лідирує в Першій лізі з 12-очковим відривом від другого місця, тож дуже ймовірно, що наступного сезону команда гратиме в Прем’єр-лізі. Почесний президент клубу Юрій Береза запевняє: кошти для підсилення команди є.

«Ми виручили певні кошти від продажу футболістів, і у нас досить непоганий кошик для того, щоб з першого року достойно представляти дніпровській футбол на рівні елітної ліги», — наводить слова Берези офіційний сайт Дніпра-1.

Кадрова політика клубу передбачатиме ставку на власних вихованців та загалом українських гравців. Береза впевнений у правильності такого вектору, враховуючи те, що команда дійшла до півфіналу Кубку України, де гідно боролася з Шахтарем, поступившись 0:2.

«Подивіться на табло сьогоднішнього матчу. У нас сьогодні грала українська команда. Основна ціль – відродження вітчизняного футболу. Я хочу, щоб в СК Дніпро-1 грали саме українці і вихованці наших футбольних шкіл. Це для мене основне завдання», — додав Береза.

«Я хочу під егідою СК Дніпро-1, відродити те, що було найкращим у розвитку дитячого футболу за часів СРСР – це, наприклад, «Шкіряний м’яч». Я сам колись грав у школі Дніпра в середині 80-х і для мене це вкрай важливо».

Береза подякував вболівальникам, які прийшли на матч против Шахтаря в півфіналі Кубку України та відзначив якість Гірників.

«Головні завдання перед клубом – це відродження українського футболу, повернення вболівальників на трибуни і сьогодні я, в першу чергу, хочу подякувати тим вболівальникам, які прийшли на Дніпро-Арену. Ми трималися гідно, але я знімаю капелюха перед футбольним клубом Шахтар. Це флагман не тільки українського, а і європейського футболу. Проте, ми підемо іншим шляхом – у нашій основі українські футболісти і діти».

Також Береза повідомив про важливі зміни у структурі СК Дніпро-1: президентом став його син Максим Береза, а виконавчим директором – Андрій Русол.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Читайте также
‡авантаженнЯ...
30 октября, 17:45
431
30 октября, 17:45
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?