Sportarena

Жабченко знову очолив Гірник-Спорт

Спеціаліст успішно працював у Горішніх Плавнях в період 2013-16 років.

Жабченко знову очолив Гірник-Спорт - Первая лига Украины

Игорь Жабченко, gornyak-sport.net

Як стало відомо Sport Arena, головним тренером Гірника-Спорт став Ігор Жабченко, який до цього працював селекціонером юнацьких команд Динамо.

Жабченко свого часу вже очолював Гірник-Спорт: у період з 2013-16 років він приводив команду до «золота» Другої ліги, і «бронзи» — у Першій лізі.

«Я отримав пропозицію від президента клубу Петра Каплуна і вдячний йому за це. Гірник-Спорт завжди був клубом з амбіціями, які підкріплюються належною матеріальною базою та інфраструктурою, стабільністю. Із задоволенням повернувся до клубу, який у мене давно у моєму сердці. Я щасливий», — прокоментував своє призначення Жабченко.

За словами фахівця, Гірник-Спорт в перспективі залучатиме до своїх лав вихованців Динамо.

«Хочу подякувати київському клубу, де я працював останніх більше року на посаді селекціонера юнацьких команд. Вдячний за довіру президенту Динамо Ігорю Суркісу, гендиректор Сергію Мохнику, директору ДЮСШ Динамо Олександру Іщенку. Переконаний, що Гірник-Спорт із задоволенням залучатиме в свої ряди вихованців київського Динамо, які відповідатимуть клубу якісною грою і перемогами».

На посаді головного тренера Гірника-Спорт Жабченко змінить Володимира Мазяра, який залишив клуб на початку тижня і на наступний день був представлений в якості головного тренера ПФК Львів.

Гірник-Спорт розпочав сезон у Першій лізі невдало: після 8 турів команда займає передостаннє, 15-е місце в турнірній таблиці. Завтра в Горишніх Плавнях колектив Жабченка зіграє з Металургом.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena