Зміна влади в Кремені: усі трансфери Першої ліги

...

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в першому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту сезону 2019/20 років.

Зміна влади в Кремені: усі трансфери Першої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Читайте також: Анатолій Безсмертний: Полісся підпише кваліфікованого гравця на будь-яку позицію

Це шоста редакція таблиці переходів (п’ята – тут). Читайте ще наші таблиці переходів по Favbet лізі.

Також пропонуємо вам стежити за трансферним онлайном українського футболу.

КлубМожливі придбанняМожливі втрати
Рух Львівгол.тр.Бакалов (ост.кл.: ПФК Львів Д1), тр.Грицай (Зоря Д1), в.Бандура (ПФК Львів Д1), з.Білий (Зоря Д1 ор.), з.Саків (Ворскла Д1), п.Оринчак (Прикарпаття Д2), н.Біленький (ДАК Словаччина Д1), п.Габріель (ФК Калуш Д3 п/ор.), п.Мисик (Верес Д3 п/ор.)гол.тр.Кучук, п.Каленчук (ФК Вітебськ Білорусь Д1), п.Банасевич (Металіст 1925 Д2), з.Леандро, з.Немчанінов, з.Никитюк
Волинь Луцькз.Приндета (Десна Д1), з./п.Конкольняк (Прикарпаття Д2), п.Кизилатеш (Колос Д1), п.Шишка (Динамо Тбілісі Грузія Д1), н.Куліш (СК Дніпро-1 Д1)з.Горопевшек (Динамо Мінськ Білорусь Д1), з./п.Неплях (Чорноморець Д2), п.Бартулович (Інгулець Д2), в.Котляров, з.Мельничук, п.Стрижеус, н.Пономар
ФК Минайз.Процишин (Куявія Польща Д5), з.Сартіна (МФК Миколаїв Д2), п.Доронін (ост.кл.: Арсенал-Київ Д1)п.Дмитренко, н.Гегедош
Інгулець Петровез.Квасний (ПФК Львів Д1), п.Бартулович (Волинь Д2), п.Загальський (СК Дніпро-1 Д1), п.Чорній (ост.кл.: Чорноморець Д1)з.Писко (Торпедо-БелАЗ Білорусь Д1), п.Елла (Франція), п.Клименко (Чорноморець Д2)
Оболонь-Бровар Київгол.тр.Мазуренко (Оболонь-Бровар-2 Д3), в.Фастов (Йєр Франція Д4), з.Голіков, н.Коваль (обидва – Чорноморець Д2), п./н.Рябцев (Вікторія Миколаївка ААФУ)гол.тр.Ковалець, з.Єфремов (Колос Д1), в.Боровик
Агробізнес Волочиськгол.тр.Чижевський (ост.кл.: Карпати Д1), н.Козьбан (Кремінь Д2), н.Петров (Металіст 1925 Д2)в.о. гол.тр.Іванов, п.Зінкевич, н.Сікорський (всі – Чорноморець Д2), в.Панченко (МСК Дніпро ААФУ), п.Вергун, п.Монрой
Металіст 1925 Харківз.Ченбай (Кремінь Д2), п.Банасевич (Рух Д2), н.Панфілов (ост.кл.: Чайка Д3), п.Лукас Кунья, н.Дуглас (обидва — Сурхан Узбекистан Д1)з.Жданов (Полісся Д3), н.Петров (Агробізнес Д2), в.Федак, з.Кравченко, н.Прядун
Авангард Краматорськтр.вор.О.Глущенко (Габала Азербайджан Д1), з.Петрик (НАВС Київ студ.), з.Решетов (Кристал Д3), з./п.Цибульник (Черкащина Д2), п.Долинський (Нива Вінниця Д3), п./н.Нехтій (Колос Д1)тр.Близнюк (МФК Миколаїв Д2), з./п.Ємець (Зоря Д1 п/ор.Колос Д1 ор.), з./п.Моісеєнко (Гірник-Спорт Д2), з.Аксьонов
Гірник-Спорт Горишні Плавніз.Дяченко (Металург Д2), з.Карась (Іспанія), з./п.Моісеєнко (Авангард Д2), п.Сорокін (Славія Білорусь Д1), п./н.Чередниченко (ост.кл.: Світанок-Агросвіт Шляхова ААФУ), н.Берко (МФК Миколаїв Д2), н.Бойко (Локомотив Єреван Вірменія Д2), н.Твердохліб (Атлет Київ ААФУ)з.Кравчук (ПФК Львів Д1), п.Лиховідько (Чорноморець Д2), з.Бичков, п./н.Козлов (обидва – Кремінь Д2), з.Головко, п.Медведь, п.Ралюченко, п.Хоцяновський, п.Черниш, п./н.Одарюк
Чорноморець Одесатр.Іванов, п.Зінкевич, н.Сікорський (всі – Агробізнес Д2), в.Курилко (Кристал Д3), в.Мирний (Андіжан Узбекистан Д1), в.Паламарчук (Балкани Д2), з.Зубейко (ФК Мінськ Білорусь Д1), з.Калугін (Дняпро Білорусь Д1), з.Микицей (Єлгава Латвія Д1), з.Слінкін (МФК Миколаїв Д2), з./п.Неплях (Волинь Д2), з./п.Попов (МФК Миколаїв Д2), п.Авагімян (Алашкерт Вірменія Д1), п.Клименко (Інгулець Д2), п.Лиховідько (Гірник-Спорт Д2), п./н.Силич (Юнайтед Вікторі Мальдіви Д1), п./н.Янаков (Динамо U-21)в.Кожухар, п.Мусолітін (Валмієра Латвія Д1), з.Голіков (Оболонь-Бровар Д2), п.Танчик (Карпати Д1), н.Ковпак (Полісся Д3), в.Безотосний, з.Васильєв, з.Воронін, з.Грачов, з.Остапенко, з.Рижук, з./п.Гошкодеря, п.Войтіховський, п.Коваленко, п.Ткачук, п.Ярошенко, п./н.Аржанов, н.Коваль, н.Павлов
Прикарпаття Івано-Франківськз./п.Сікач (Покуття Коломия ААФУ), п.Моцик (ФК Паневежис Литва Д1), п.Сєдов (Нідерланди аматор), п./н.Воробчак (Карпати-Енергетик Галич/Бурштин ААФУ)з./п.Конкольняк (Волинь Д2), п.Оринчак (Рух Д2), в.Стеф’юк, з.Данищук, з.Ковальчук, з.Яневич, п.Солдатенко, п.Боришкевич, н.Худобяк (всі – в/а)
МФК Миколаївгол.тр.Близнюк (Авангард Д2), тр.Діденко (ост.кл.: Чорноморець Д1), з.Парцванія (ост.кл.: Десна Д1), з./п.Вакулинський (Енергія Д3), н.Бочак (Нива Теребовля ААФУ)в.о. гол.тр.Чаус, з.Сартіна (ФК Минай Д2), з.Слінкін (Чорноморець Д2), з./п.Горват (Гірник Д3), з./п.Попов (Чорноморець Д2), з./п.Рогозинський (Альянс Д3), п.Панасенко (Верес Д3), н.Берко (Гірник-Спорт Д2/Гірник Д3), з.Кіричук, з.Семенов, п.Радченко, п.Сондей
Кремінь Кременчуктр.→гол.тр.Свистун, з.Бичков, п./н.Козлов (обидва – Гірник-Спорт Д2), з.Курелех (Колос Великі Сорочинці АФП аматор), п.Боженко, п./н.Жиганов (обидва – СК Каховка ААФУ)спорт.дир.Берун, гол.тр.Прокопиненко, з.Гончаренко (Верес Д3), з.Ченбай (Металіст 1925 Д2), з./п.Астахов (Торпедо-БелАЗ Білорусь Д1), з./п.Масалов, п.Воронченко (обидва – Таврія Д3), з./п.Сафонов (ЛНЗ-Лебедин ААФУ), н.Козьбан (Агробізнес Д2), н.Локтіонов (Кремінь-Юніор ААФУЛНЗ-Лебедин ААФУ), в.Будюк, з.Зозуля, з./п.Сидоренко, п.Єрмаченко, п.Кошман, п.Недоля, п.Павлик, п.Скоблов, н.Тарануха
Балкани Зоряп.Луїс Фернандо (Олімпік Д1), п./н.Фаюк (Черкащина Д2), н.Лукас (Бразилія)тр.вор.Деонас (ПФК Львів Д1), в.Паламарчук (Чорноморець Д1), п.Антюх (Колос Д1 п/ор.), з.Саламаха, п.Захаревич, п.Георгієв, н.Гранчар
Металург Запоріжжяз.Сухар, п.Шалфєєв (обидва – Металург Д2 ор.), з.Захарченко (Локомотив Єреван Вірменія Д2), з./п.Сидоренко (Енергія Д3)з.Дяченко (Гірник-Спорт Д2), в.Левченко, з./п.Ковальчук, з./п.Рудика, п.Петров, п.Рудич
Черкащина Черкасив.Майборода (Гірник Д3), з.Бурлін (ЛНЗ-Лебедин ААФУ), з.Шурубура, п.Нікішов, п.Сторчоус, н.Цокало (всі – МСК Дніпро ААФУ), з./п.Цебро (Альянс Д3), з./п.Цибульник (Авангард Д2), п.Бойко (Ібіца Іспанія Д4), п.Медведь (ФК Калуш Д3), п.Тищенко (ВПК-Агро Д3), п./н.Фаюк (Балкани Д2), з.Задорожнюк, п.Антонюк, п.Малей, п.Пограничний, п./н.Зеленевич




Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 марта, 15:22
2
28 марта, 15:22
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?