Лента новостей

ААФУ: абсолют Рочина, нічия ЛНЗ, він Дніпра в Новомосковську

Рочин - єдина команда, яка все ще не втрачала очок, fcrochyn.com
ЛНЗ-Лебедин утримує одноосібне лідерство, Вікторія опускається на п’яте місце, Діназ зазнає ураганної поразки в Липовці – Sport Arena оглядає 6-й тур в Чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/19.

Група 1 • 6-й ТУР

Матч туру

ОДЕК (Оржів) — Карпати (Галич) — 0:0

ОДЕК: Кособуцький, Загривий, Чикалюк-Козакевич, Мучак, Красномовець, Кошка (Гриб, 86), Капустинський (Наумець, 75), Ніколайчук, Коляда, Трофімчук, Таргоній (Газицький, 61). Запасні: Фесенко, Ящук, Шекель, Бицюк. Головний тренер: Комзюк Ярослав.

Карпати: Макогон, Третяк, Локатир, Кримінський, Турчанський, Курташ, Томин (Данів, 51), Легкий, Гуменюк (Я.Вовчук, 76), Кушецький, Федюк (Ю.Вовчук, 90+4). Запасні: Федорняк, Пархуць, Кицька. Головний тренер: Нестерук Андрій.

16:00, 08.09.2018. Оржів. Стадіон ОДЕК. 300 глядачів, поле 4, +19С
Суддя: Бондарчук Ігор (Київ)
Попередження: Чикалюк-Козакевич, 8, Курташ, 12, Загривий, 24, Томин, 29, Федюк, 45+2, Локатир, 87
Вилучення: Чикалюк-Козакевич, 90+5 (повторне попередження)

Дещо пригальмував після успішного старту ОДЕК. Після трьох ураганних перемог – друга нічия поспіль. У минулому турі довелося відігруватися в матчі з Агроном, цього разу вдома не вдалося забити міцним Карпатам – чемпіону Івано-Франківської області.

Гості почали агресивно, навіть могли повести в рахунку, але Третяк, завершуючи багатоходівку, не зміг «пробити» Кособуцького, а Легкий на дальній штанзі не дістав високу подачу. Звісно, ініціативою володіли господарі, але їм також не таланило завершити свої атаки – хоча і до, і після перерви Таргоній отримував передачі, але то не потрапляв по м’ячу як слід, то бив вище цілі.

На жаль, по ходу поєдинку вистачало невиправдано жорстких зіткнень, неодноразово доходило до єдиноборств, після яких доводилося викликати на поле медиків. Як наслідок, команди нервували. Ішли словесні перепалки. Збивався темп гри. У кінцівці, до слова, це призвело до вилучення основного захисника ОДЕКа. У господарів під кінець матчу було відразу кілька супер-шансів, але удар головою Газицького в шикарному стрибку парирував воротар гостей, а Мучак (і також головою) направив м’яча в поперечину.

До слова, обидві команди зберегли статус непереможених. Тільки у ОДЕКа – 3 перемоги та 2 нічиї, а у Карпат – 2 перемоги та 3 нічиї.

Найкращий гравець матчу – Михайло Макогон

Галицький воротар відразу кілька разів по-справжньому виручив Карпати. Його сейв після прекрасного удару Газицького заслуговує на найвищі оцінки – Михайлові довелося «скластися», тому що суперник мітив у «мертву зону» під руку на протихід. А коли навіть Макогон був «відіграним», його «підстрахував» каркас воріт. Нульова нічия з фаворитами сезону – його нагорода.

Покуття (Коломия) — Агрон (Великогаївська ОТГ) — 4:0
Голи: Ковальчук (пен.), 22, Сивка, 40, 90, Лазорик, 69

Покуття: Мегдиник, Темерівський, Р.М.Гаврилюк (Свиридов, 72), Лазорик, Хандій (Топчевський, 69), Москалик (Блащук, 46), Сікач (Уграк, 57), Подолюк, Сивка, Романчук (Карапка, 72), Ковальчук (Раца, 62). Запасний: Заверуха. Головний тренер: Корнута Любомир.

Агрон: Мазур, Лук’янов, Андрієшин (Гевчук, 68), Коник (Гурін, 46), Ковалик Віктор, Червонецький, Семенець (Гринченко, 67), Вонс, Кривобедрий (Р.В.Гаврилюк, 68), Пастернак, Процик. Запасні: Когут, Ковалевський, Рогаль. Головний тренер: Курдупель Роман.

17:00, 08.09.2018. Коломия. Стадіон Юність. 900 глядачів, поле 4, +23С
Суддя: Родін Іван (Львів)
Попередження: Андрієшин, 20, Коник, 27, Пастернак, 38, Мазур, 47, Лук’янов, 76

Коломийська команда з інтересом очікувала гранда футболу Тернопільщини. Це було, в тому числі, випробування й самих покутян, які захопили лідерство, але щотуру змушені його відстоювати в протистоянні із серйозними та досвідченими суперниками. Якщо сприймати цей матч саме так, то Агрон відчув те, що Покуття недарма проводить настільки вдалий сезон.

У господарів вистачало небезпечних моментів. Заледве відбившись після прицільного удару Хандія, гості отримали кутовий, на який готовий був відгукуватися Романчук, однак його ціною попередження уклав на газон Андрієшин. Андрій Ковальчук (саме він, до слова, подавав той корнер) взявся виконати пенальті й м’яким ударом обіграв воротаря. Мазур кинувся вліво, м’яч пішов трішки правіше центру – 1:0.

Виликогаївці намагалися відігратися, але під час однієї із спроб їх застала гостра контратака коломиян. Подолюк грамотно виніс м’яча вперед після подачі кутового, опорник гостей Коник не порозумівся із захисником Андрієшиним, тож Тарас Сивка прорвався по центру, вискочив на воротаря й дуже елегантно пробив повз нього, навіть не входячи в карний майданчик – 2:0.

Із перевагою в два голи Покуття раціонально та прагматично зіграло по перерві. Допомогли й заміни, які традиційно сильно проводять тренери клубу (за кількістю результативних замін Корнута одноосібно лідирує у всьому чемпіонаті ААФУ – 6 разів його «джокери» забивали в ворота суперників). Розіграш рядового доволі віддаленого штрафного став особливо гострим, коли замість прямої подачі його розіграли повздовж лівого флангу, тож на простріл Раци паралельно з лінією воріт зреагував Лазорик. Микола, який найбільше відомий верховою боротьбою, цього разу в дотик ногою замкнув дальню штангу – 3:0.

А на останніх хвилинах спрацював високий пресинг. Свиридов відібрав м’яча, Карапка дав проникаючу передачу на Сивку, а Тарас, опинившись перед воротарем, розважливо пробив з лівої ноги в лівий від нього нижній кут – 4:0. Безапеляційна та переконлива перемога Покуття.

Рочин (Соснівка) — Кристал (Чортків) — 3:0
Голи: Васюта (пен.), 19, Цюпка, 49, Мельник, 69

Рочин: Коваленко (Грицаль, 86), Домальчук, Портянко, Васюта (Соляник, 74), Заліпа (Оприск, 55), Найдишак, Яструб (Дева, 70), Кашуба (Мартиняк, 57), Болкіт (Мельник, 65), Набізада, Цюпка (Самойлич, 67). Головний тренер: Підкіпняк Володимир.

Кристал: Кравчук, Зозуля, Іванов, Патрик (Сотников, 46), Сухецький, Шпікула, Сокіл, Р.Курдас, Штанкевич (Фальковський, 72), Клим (Кульчицький, 54), Сурженко. Запасні: Сидоренко, Ольховий. Тренер: Хавров Едуард.

16:00, 09.09.2018. Соснівка. Стадіон Шкільний. 500 глядачів, поле 4, +20С
Суддя: Байдюк Микола (Чернівецька обл.)
Попередження: Сухецький, 83, Соляник, 85
Вилучення: Шпікула, 36 (серйозне ігрове порушення)

Господарі почали агресивно й повели в рахунку ще до перерви. Рядову перепасовку суперників підстеріг Цюпка. Він ринувся на Патрика, позбавив його м’яча й зачепився за опорну ногу суперника – це пенальті. Роман Васюта спіймав воротаря на замаху й розвів його з м’ячем по різних кутах – 1:0. Ще до перерви гості залишилися у меншості. Шпікула в’їхав у Яструба, арбітр його вилучив, але обидві команди кинулися з апеляціями. Господарі – що, мовляв, у них якраз продовжувалася атака; гості – що червона картка відразу ж за таке порушення – це занадто. У підсумку гра поновилася, але в меншості Кристал не зміг відігратися.

На початку другого тайму гостру атаку розіграли Болкіт та Набізада, а Назар Цюпка замкнув її ударом головою в високому стрибку – 2:0. Через той же правий фланг пішла й третя результативна атака. Цього разу її розганяли Домальчук, Самойлич та Мартиняк. М’яч дійшов до дальньої штанги, де Сергій Мельник з лету розстріляв ворота – 3:0. П’ята поспіль перемога Рочина – єдиного учасника чемпіонату із 100% показником.

Кобра (Острог) — СК Хмельницький — 1:2
Голи: Бегашов, 73 — Мамедов, 28, Шморгун (пен.), 35

Кобра: Ліпич, Бидисюк (Герасименко, 83), Єроменко, Сондак, Проць, Бегашов, Шевцов, Крайчинський, Вакулін, Ярмолюк, Жовклий. Запасні: Євчук, Ляшук, Левенець, Парух, Данильчук, Киричук. Головний тренер: Конько Микола.

Хмельницький: Котелба, Шульган, Гуринович, Середа, Химанич, Осацький, Басистий (Зощук, 64), Шморгун (Сулима, 77), Мамедов (Брицький, 67), Савера (Федоров, 64), Гнатюк. Запасні: Харчук, Бурденюк. Головний тренер: Ібрагімов Асім.

17:00, 09.09.2018. Острог. Стадіон НАУ Острозька Академія. 100 глядачів, поле 3, +19С
Суддя: Шевель Микола (Фастів)
Попередження: Сондак, 8, Шморгун, 11, Жовклий, 24, Крайчинський, 51, Савера, 56, Химанич, 71, Гнатюк, 81, Єроменко, 88, Федоров, 90+3, Шевцов, 90+4
Вилучення: Крайчинський, 58, Сондак, 61 (повторні попередження)

Обидві команди без перемог дійшли до цього туру, тож очну зустріч розглядали як можливість поповнити скарбничку. Не дивно, що зустріч вийшла дуже напруженою, і ніхто не хотів поступатися.

Краще перший тайм провели гості. В одному із епізодів, коли Кобра особливо великими силами йшла в атаку, СК Хмельницький зумів перехопити м’яча й розпочати швидкий контрнаступ. Швидко, в 1-2 дотики, повели вперед. Гнатюк вивів Мамедова на воротаря, Турал невідпорно пробив – 0:1.

Слідом за цим у кілька передач хмельничанам вдалося вивести на оперативний простір Гнатюка. Після розрізної атаки він уже прибрав суперника, але був збитий у штрафному майданчику – пенальті. Віталій Шморгун із точки розвів м’яч та воротаря – 0:2. Маючи перевагу, СК Хмельницький вдало грав по результату. А коли суперники кинули всі сили, щоб відігратися, гості злагоджено оборонялися.

До того ж, острожачи в якийсь момент не справилися з емоціями. Пішли картки. В одному із моментів їх гравець Крайчинський отримав повторне попередження за затягування поновлення гри, через три хвилини Сондак жорстко в’їхав у Басистого, так що суперника довелося заміняти з підозрою на перелом. Навіть удев’ятьох Кобра намагалася відігратися, до мінімуму рахунок скоротив Олександр Бегашов (екс-гравець хмельницької команди). Але марно. 1:2 – перша в сезоні перемога СК Хмельницький, тож команда покидає останнє місце.

Попри травму Лойка, ФК Малинськ не втратив контроль над грою, ffz.org.ua

ФК Ужгород — ФК Малинськ — 1:5
Голи: Ковач, 56 — Корольчук, 18, 26, 63, Воробей, 23, Скоцький, 78

Ужгород: Славік, Дуран (Ільчук, 83), Буксар (Чепа, 45), Пінковський (Бонтей, 29), Селещук, Лазар, Предчук (Гальчак, 32), Ковач, Ференцик, Машталір, Дудаш (Яковлєв, 83). Запасний: Маркович. Головний тренер: Бабяк Мирослав.

Малинськ: Балаушко, Лойко (Мичко, 75), Гергелюк, Воробей, Луцюк, Савицький, Проневич (Корнійчук, 46), Онищук (Штандер, 64), Брикса (Кір’ях, 46), Єременко (Гайдучик, 58), Корольчук (Скоцький, 66). Запасний: Шепель. Головний тренер: Самардак Богдан.

17:00, 09.09.2018. Ужгород. Стадіон Автомобіліст. 200 глядачів, поле 3, +21С
Суддя: Гарас Ігор (Тернопільська обл.)
Попередження: Проневич, 20, Буксар, 23, Ковач, 25, Дудаш, 45+2, Дуран, 70, Лойко, 70

Гості розпочали матч надзвичайно активно. Уже на першій хвилині Савицький створив шикарний момент для Корольчука, який мав відкривати рахунок – на це відповідали Дудаш та Предчук. Пройшло відразу кілька гострих атак. Тому перший гол не виглядав нелогічним. Спрацювала зв’язка екс-першолігівців, чудово знайомих за виступами в Оболоні-Бровар. Кутовий від Єременка замкнув двохметровий Артем Корольчук — 0:1.

Атаки господарів не спадали. Через п’ять хвилин оборонець Лойко після штрафного завдав смачного удару з 25-метрів, під м’яч успішно підставився інший захисник – Роман Воробей, і від нього м’яч зрикошетив у сітку – 0:2. Ще три хвилини – і третій гол. Тепер уже не зі стандартного положення, а з добре розіграної багатоходівки. Передачу Єременка прийняв все той же Артем Корольчук, щічкою пробивши у дальній кут – 0:3.

ФК Ужгород, після трьох замін ще до перерви, на початку другого тайму зумів скоротити відставання в рахунку. Після кількох небезпечних атак успішною стала та, яку провели господарі на 56 хвилині. Ференцик асистував Ковачу, навісивши з флангу, Іван замкнув її головою – 1:3.

Тим не менш, ФК Малинськ не втратив контроль за грою та досяг не просто перемоги, а розгромної. Пішли швидкі багатоходівки, які просто-таки розривали суперників, вимушених розкриватися під атаки. В ході однієї з них Кір’ях віддав з лівого краю на Корольчука, так що Артем зміг спокійно розпорядитися м’ячем і розстріляти правий від себе кут – 1:4. Тренерський штаб гостей із Рівненщини втримав темп своєчасними замінами, тож заключну гольову комбінацію розіграли Гайдучик та Скоцький. Богдан поставив крапку в матчі – 1:5. Завдяки цій перемозі малинчани потіснили Карпати (Галич) із четвертого місця.

М   Команда І В Н П М О
1 Рочин (Соснівка, Львівська область) 5 5 0 0 18:3 15
2 Покуття (Коломия, Івано-Франківська область) 6 5 0 1 22:5 15
3 ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 5 3 2 0 12:2 11
4 ↑1 ФК Малинськ (Рівненська область) 5 3 1 1 11:4 10
5 ↓1 Карпати (Галич, Івано-Франківська область) 5 2 3 0 6:2 9
6 ФК Ужгород 5 2 1 2 6:7 7
7 Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область) 5 1 2 2 6:9 5
8 Кристал (Чортків, Тернопільська область) 6 1 0 5 6:13 3
9 ↑2 СК Хмельницький 6 1 1 4 3:21 1
10 ↓1 ФК Тернопіль-ДЮСШ 5 0 1 4 4:13 1
11 ↓1 Кобра (Острог, Рівненська область) 5 0 1 4 1:16 1

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Корольчук Артем ФК Малинськ 5
Ковальчук Андрій Покуття (Коломия) 5 (1)
Мельник Сергій Рочин (Соснівка) 4
Сивка Тарас Покуття (Коломия) 4
Цюпка Назар Рочин (Соснівка) 4
Подолюк Ігор Покуття (Коломия) 3
Вонс Ігор Агрон (Великогаївська ОТГ) 3 (1)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Ніколайчук Олександр ОДЕК (Оржів) 5
Єременко Дмитро ФК Малинськ 3
Сивка Тарас Покуття (Коломия) 3
Бенджамін Брайт Узонг ФК Тернопіль-ДЮСШ 2
Блащук Василь Покуття (Коломия) 2
Болкіт Максим Рочин (Соснівка) 2
Гуменюк Назар Карпати (Галич) 2
Капустинський Юрій ОДЕК (Оржів) 2
Ковальчук Андрій Покуття (Коломия) 2
Лівіцький Олег Агрон (Великогаївська ОТГ) 2
Лойко Василь ФК Малинськ 2
Машталір Сергій ФК Ужгород 2
Темерівський Олександр Покуття (Коломия) 2
Цюпка Назар Рочин (Соснівка) 2

Група 2 • 6-й ТУР

Матч туру

Вікторія (Миколаївка) — ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) — 0:0

Вікторія: Зінченко, Світличний, Суходуб, Яценко, Мизюк, Нелін, Акімов (Романенко, 68), Богачов, Кузьмін, Борисенко, Шевченко. Запасні: Єрохін, Середа, Ганжа, Кірієнко, Рябцев, Шимко. Головний тренер: Радіонов Артем.

ЛНЗ-Лебедин: Козаченко, Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калинич, Коломієць, Тубольцев, Ткаченко (Гуд, 73), Колос, Вакуленко, Литовчак (Качур, 53; Охременко, 90+3). Запасні: Александров, Дейнеко. Головний тренер: Гречаний Василь.

16:00, 08.09.2018. Миколаївка. Стадіон Вікторія. 300 глядачів, поле 5, +25С
Суддя: Гончарук Андрій (Київ)
Попередження: Листопад, 53, Калинич, 78, Світличний, 80, Козаченко, 90+1

Центральний матч не лише туру, а, можливо, й півріччя у центральній групі. Річ у тім, що зустрічалися діючі чемпіон України серед аматорів та володар Кубка України серед аматорів. Минулого сезону їхнє двоматчеве кубкове протистояння виявилося результативним, кожен із суперників виграв у гостях. Словом, від їхньої чергової зустрічі були великі очікування. А такі матчі якраз часто й завершуються нічиїми.

Відзначимо, що з різних причин командам не могли допомогти деякі основні гравці. Вікторії – захисники Михайлюк та Ретушняк, гостям – вінгер Дєдов, атакувальний хав Грицай, беззаперечний лідер та основний голеадор ЛНЗ в минулому сезоні. Тим не менш, гості почали досить активно, і Литовчак досить тонко підправляв м’яча головою після штрафного Листопада. Ці ж двоє били здалеку, у господарів Акімов пробивав відразу кілька разів із гри та стандартів.

Але все ж більше атак було у Вікторії. То Богачов, то Борисенко, то Кузьмін завантажували м’яча у карний майданчик, де на нього очікував лідер гонки бомбардирів – грізний Слава Шевченко. Однак матч завершився нулівкою, і цей результат грає на руку, скоріше, конкурентам фаворитів сезону.

Найкращий гравець матчу – Дмитро Козаченко

Відразу кілька видовищних сейвів здійснив наддосвідчений воротар ЛНЗ. Особливо добре діяв при стандартах – справлявся із прямими ударами Акімова, а також відверто виручив, коли потягнув «мертвий» м’яч від Шевченка, який головою цілив під поперечину після подачі зі штрафного.

Агродім (Бахмач) — Альянс (Липова Долина) — 2:1
Голи: Бамба, 60, Ільченко, 61 — Сулейман, 2

Агродім: Рум’янцев, Волошин, Влаєв (Беба, 23; Гаврильченко, 76), Сутченко, Головко, Журба, Сокол, Шарій, Ільченко (Двалі, 62), Бамба (Кучеренко, 85), Кохановський (Шевель, 71). Запасний: Білозор. Головний тренер: Тищенко Микола.

Альянс: Важинський, Пікуль, Медведєв, Пісний, Осадчий, Приходько (Пилипенко, 77), Зрібняк, Сірош (Гученко, 63), Анцибор, Сидоренко, Сулейман (Тиєчко, 71). Запасні: Горох, Артем’єв, Гаврась, Катеринін. Головний тренер: Ярошенко Юрій.

17:00, 08.09.2018. Бахмач. Стадіон Колос. 400 глядачів, поле 3, +24С
Суддя: Бородавка Олексій (Київ)
Попередження: Приходько, 27, Сутченко, 35, Ільченко, 48, Головко, 49, Беба, 52, Гученко, 78, Пісний, 82, Журба, 89, Гаврильченко, 90+2, Шевель, 90+4

Альянс після осічки в вигляді домашньої нічиєї із Факелом їхав на сусідню Чернігівщину з конкретною метою – вигравати. Що й підтвердив ударним дебютом: Анцибор та Зрібняк розганяли атаку, на розрізну передачу з лівого флангу підключився Пісний і прострілив, м’яч порикошетив вздовж лінії воріт, тож Фарід Сулейман п’яткою заштовхнув його в порожні ворота – 0:1.

Ось тут би закріпити перевагу, але гра дійшла з мінімальним рахунком до середини другого тайму. Після години гри й сталися ключові події. Спершу рядовий аут на правому фланзі призвів до голу в відповідь. На простріл Шарія зреагував Бамба Бурейма і хорошим, дуже незручним для воротаря ударом влучив у ближній кут – 1:1.

Буквально через хвилину Сутченко зарядив шикарну діагональ з правого флангу на лівий кут карного майданчика. Там Артем Ільченко розігрався із Кохановським та після зворотного пасу п’яткою зарядив з правої ноги в дев’ятку – 2:1. Колосальний тиск суперників, травми та град карток – Агродім утримав потрібний рахунок та здобув черговий сенсаційний результат. Раніше, нагадаємо, бахмацькій команді вдалося з аналогічним рахунком вдома здолати Авангард (Бзів) – іще одного новачка ліги з найвищими амбіціями.

Олімпік (Кропивницький) — Чайка (Вишгород) — 2:0
Голи: Куассі Н’чо Стів, 42, Шамов, 63

Олімпік: Демидов (Шаманський, 90+1), Оуедраого, Йоро Луа Прінс (Скляниченко, 76), Терпілов, Доможирський, Конан Куассі Жоель, Куассі Н’чо Стів, Доссо Амара (Гьо Крістіан Ромео, 64), Бо Коффі Ів, Шамов (Іванов, 90), Гаврилюк (Косюк, 86). Запасні: Затєєв, Коломієць. Головний тренер: Кевлич Юрій.

Чайка: Следзевський, Бойченко, Сорока, Демченко, Кіцута, Редванівський, Гусак, Мамчур (Імран Мухаммед, 30), Подшивалов (Горбаток, 56), Приймак (Паламарчук, 46), Твердохліб. Запасний: Карнаушенко. Головний тренер: Сидорчук Валерій.

17:00, 08.09.2018. Кропивницький. Стадіон Зірка. 100 глядачів, поле 3, +22С
Суддя: Бобровицький Богдан (Запоріжжя)
Попередження: Доможирський, 69, Гаврилюк, 73, Демченко, 90+3
Вилучення: Ів Бо Коффі, 84, Редванівський, 84

Матч двох суперників, які до цього ще не вигравали, вийшов бойовим. Перед перервою кропивничани повели в рахунку. Гаврилюк підключив до атаки Шамова, той прорвався через свій фланг і навісив, а Стів Куассі Н’чо з гострого кута, як ван Бастен у фіналі Євро-88, відправив м’яча в ворота – 1:0.

Після перерви Олімпік зумів закріпити перевагу. Цього разу Куассі Н’чо асистував, давши розрізну передачу на Шамова, а Денис вийшов один на один з воротарем і подвоїв рахунок – 2:0. У кінцівці матчу виникла потасовка, команди укоротилися в складах. Але все ж Чайка поступилася, тож перший виграш відсвяткували господарі, які покинули останнє місце, відправивши туди вишгородців.

Факел (Липовець) — Діназ (Вишгород) — 7:1
Голи: Пивовар, 2, Притуляк, 7, 32, Блазунь (а/г), 15, Фурман, 24, Борячук, 28, Новаківський, 75 — Ізотов, 78

Факел: Карабін (Ткаченко, 46), Когут (Голуб, 67), Драган, Малка, Борячук (Хом’ячук, 58), Загалевич (Марчук, 75), Валько (Білокур, 63), Фурман, Пивовар, Притуляк, Новаківський. Запасні: О.Чигрин. Головний тренер: Анісім Петро.

Діназ: Прудніков, Коновалов, Лущан (Подоль, 36), Мазур, Красильников, Дорошенко, Мироненко, Бодров, Блазунь, Колочко (Ізотов, 46), Капанистий. Запасні: Прокоф’єв. Тренер: Чернишов Олексій.

17:15, 08.09.2018. Липовець. Стадіон Колос. 200 глядачів, поле 3, +14С
Суддя: Макаренко Євгеній (Черкаси)
Попередження: Коновалов, 22, Колочко, 33, Малка, 50, Борячук, 53, Дорошенко, 58, Загалевич, 64, Голуб, 71, Прудніков, 77
Вилучення: Бодров, 53

Діназ мав розподіляти сили між складним матчем на обласній арені проти Сокола (Михайлівка-Рубежівка), а також виїздом у чемпіонаті України. Як наслідок, уже в дебюті вишгородський клуб отримав три м’ячі, а до перерви «горів» після шести голів липівчан.

Перший гол – справа першого ж лонгболлу Факелу. На довгу передачу реагував захисник гостей Лузан, але не прочитав відскок. Як наслідок, Борячук-старший підібрав м’яча й переадресував на Пивовара, а Олексій ударом метрів із 20-ти розстріляв ворота – 1:0. Особливо прикрий гол для воротаря, який «склався» під удар, але посковзнувся і не зміг врятувати.

Тиск липівчан не зменшувався. Фурман пройшов через правий фланг, не побачив варіантів для прямолінійного наступу, тому відпасував назад і в центр. Там Новаківський дотепно відкинув м’яча Притуляку, а Олексій з розвороту з лівої ноги відправив м’яч у лівий від воротаря кут. Удар із лінії карного майданчика вийшов несильним, зате рикошет від штанги його підправив – 2:0.

Ще один м’яч Діназ відправив в свої ворота. Простріл з лівого флангу адресувався на Фурмана, але Владислав Блазунь його випередив і так зрізав м’яча, що той влучив точно у дев’ятку – 3:0. Менше десяти хвилин – і ще один гол. Після фірмового ауту від Драгана голкіпер зіграв, але виніс м’яча точно на Фурмана. Максим, нітрохи не сумніваючись, пробив з лету і знайшов таку щілинку, що рахунок став 4:0.

Далі – коротенькі інтервали по чотири хвилини. Стрімка атака через лівий фланг, Притуляк та Борячук перепасувалися, тож Олександр вискочив на кут воротарського і встиг і прийняти, і сильно пробити з лівої в дальній кут – 5:0. Далі Красильников притримав Когута на своєму лівому фланзі оборони, а зі штрафного Олексій Притуляк м’яко навісив, а вийшло так, що влучив із численними відскоками від газону в дальню дев’ятку – 6:0.

У другому таймі, коли гості лишилися в меншості (Бодров вдарив ногою суперника – Борячука, той отримав жовту, він – червону), «екзекуцію» довершив Віктор Новаківський. Спочатку Притуляк та Пивовар понакручували кількох суперників на фланзі, Загалевич пальнув здалеку, Прудніков парирував, але форвард опинився першим на добиванні – 7:0. Тільки після сьомого голу Факел отримав у відповідь. Після ауту захисники Факела вибили м’яч точно на Ярослава Ізотова, який із лінії карного майданчика й пробив у дальню «шістку» – 7:1. Тож після такого «голу престижу» матч завершився з найбільшими у чемпіонаті 8 голами за гру (до цього з таким же рахунком, нагадаємо, Діназ обігрував Олімпік, а ще стільки ж голів було в матчі Дніпра проти харківської Кобри – 5:3).

Авангард (Бзів) — Авангард (Корюківка) — 3:0
Голи: Бондар, 1, Балацький, 20, Кушнір Євген, 45+1

Бзів: Поштаренко (Волчанський, 88), Гаді (Сомов, 86), Миколайчук, Леонідов, Смалько, Кондратюк (Головатенко, 70), Дорофєєв (Тітов, 80), Балацький (Дарда, 46), Кушнір (Шваб, 76), Зелді (Мурзик, 69), Бондар. Головний тренер: Карпенко Сергій.

Корюківка: Падун, Вересоцький (Ментей, 59), Поляниця, Чуланов, Сираш, Даценко, Максимець (Алаєв, 46), Твердовський, Порохня, Стельмашенко (Кирин, 78), Молодченко (Грищенко, 66). Запасні: Авраменко, Мельник, Вареник. Головний тренер: Чорний Валерій.

17:00, 09.09.2018. Баришівка. Стадіон Прогрес. 100 глядачів, поле 3, +16С
Суддя: Сащенко Ярослав (Вінниця)
Попередження: Порохня, 25, Смалько, 33, Поляниця, 45+1, Вересоцький, 55, Бондар, 57, Даценко, 61, Ментей, 77
Вилучення: Смалько, 51 (повторне попередження)

Авангардівське дербі між амбітним дебютантом чемпіонату ААФУ та його старожилом пройшло не в оптимальних складах. Господарі провели певну ротацію через те, що розподіляли сили між чемпіонатами області та України, гостям не міг допомогти вилучений у минулому турі лідер півзахисту Яловець.

І вже в дебюті господарі поля повели в рахунку, причому, сталося це після грубої помилки суперників. Євген Бондар перехопив м’яча у Сираша, зробив кілька кроків вперед та з лівої ноги зарядив у дальню дев’ятку – 1:0. 1-ша хвилина матчу, між іншим. Дебютний відрізок минув за переваги бзовців, однак був момент, коли Твердовський після скидки Молодченка міг зрівняти рахунок.

Із цього та ще кількох моментів підопічні Карпенка зробили висновки й оперативно подвоїли рахунок. Зелді підключив на правий фланг Кушніра, а на дальній штанзі на його простріл відгукнувся Денис Балацький — 2:0. Знову ж таки, мала місце втрата корюківців на своїй половині поля, а відпрацював на перехопленні автор першого голу Бондар.

Під кінець першого тайму всі питання зняв Євген Кушнір. Після ауту атаку розганяли Кондратюк і Балацький, чий поперечний пас і замкнув голеадор. 3:0 – перевагу бзовців не похитнуло навіть вилучення лідера оборони Смалька, через що гості із Чернігівщини майже весь другий тайм грали у більшості.

ФК Рубікон-Вишневе (Київ) — МФК Первомайськ — 2:0
Голи: Гарасюта, 20, Білоус, 29
Незабитий пенальті: Чоларія (МФК Первомайськ), 41

Рубікон: Майборода, Марченко, Корнійко, Скляренко, Ремезовський, Мороз, Донго Мергі, Турчанов, Гарасюта (Пронак, 63), Нечай, Білоус (Стриж, 81). Запасні: Глушковський, Ведута. Головний тренер: Курята Віктор.

Первомайськ: Чоларія, Багнюк, Рябченко, Чорнописький, Шпортко, Федорченко, Ярчук, Севодняєв, Соломонов, Щербина (Морозов, 46), Славінський. Запасні: Зайко, Радіола, Сторубльовцев, Д.Флакей, Шиманець, Доценко. Тренер: Флакей Микола.

17:00, 09.09.2018. Вишневе. Стадіон Центральний. 300 глядачів, поле 4, +23С
Суддя: Труба Сергій (Черкаська обл.)
Попередження: Турчанов, 42, Севодняєв, 44, Рябченко, 54, Федорченко, 58, Марченко, 90

Найбільшого прогресу в турі досягнув Рубікон, який перескочив відразу три сходинки й піднявся на третє місце. Одна із команд, яку він потіснив – це якраз МФК Первомайськ, який і програв у Вишневому. Господарям вдалося відкрити рахунок завдяки дещо курйозному, але безумовно красивому голу. Ремезовський віддав передачу вздовж лівого флангу на Гарасюту, і Роман начебто навішував з лівої ноги, а м’яч пішов у дальню дев’ятку – 1:0.

Не пройшло й десяти хвилин, як контратака дозволила рубіконівцям подвоїти рахунок. Марченко перехопив м’яча, розігрався із Нечаєм та, минувши півполя, прострілив на Білоуса, тож Андрій зміг акуратно прокинути м’яча повз воротаря в дальній кут – 2:0. Шанс відігратися у гостей був. Найкращий – пенальті перед перервою, який Славінський заробив у боротьбі з голкіпером. Однак сам Майборода його й нівелював, потягнувши удар у правий від себе кут від колеги Чоларія.

У другому таймі із численних моментів суперники не реалізували жодного.

М   Команда І В Н П М О
1 ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська область) 6 5 1 0 11:3 16
2 ↑1 Авангард (Бзів, Київська область) 5 4 0 1 11:3 12
3 ↓1 Альянс (Липова Долина, Сумська область) 6 3 1 2 14:5 10
4 ↑3 ФК Рубікон-Вишневе (Київ) 6 2 3 1 8:7 9
5 ↓1 Вікторія (Миколаївка, Сумська область) 5 2 2 1 12:8 8
6 ↓1 МФК Первомайськ (Миколаївська область) 5 2 1 2 10:7 7
7 ↑2 Факел (Липовець, Вінницька область) 5 2 1 2 13:8 7
8 ↑2 Агродім (Бахмач, Чернігівська область) 5 2 1 2 5:8 7
9 ↓3 Діназ (Вишгород, Київська область) 6 2 0 4 10:16 6
10 ↓2 Авангард (Корюківка, Чернігівська область) 6 1 2 3 6:14 5
11 ↑1 Олімпік (Кропивницький) 5 1 1 3 5:14 4
12 ↓1 Чайка (Вишгород, Київська область) 6 0 1 5 1:13 1

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Шевченко В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 8 (2)
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 5
Нечай Ігор ФК Рубікон-Вишневе (Київ) 4
Анцибор Андрій Альянс (Липова Долина) 4 (1)
Яловець Олександр Авангард (Корюківка) 4 (1)
Литовчак Мар’ян ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 3
Соломонов Дмитро МФК Первомайськ 3

Асистенти

Гравець Команда Паси
Гарасюта Роман ФК Рубікон-Вишневе (Київ) 3
Кушнір Євген Авангард (Бзів) 3
Ільченко Артем Агродім (Бахмач) 2
Вакуленко Антон ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 2
Жиловець Сергій Альянс (Липова Долина) 2
Зрібняк Владислав Альянс (Липова Долина) 2
Осадчий Ян Альянс (Липова Долина) 2
Середа Владислав Вікторія (Миколаївка) 2
Сулейман Фарид Альянс (Липова Долина) 2
Янюк Олексій Дружба (Новомиколаївка) 2

Група 3 • 6-й ТУР

Мотор (Запоріжжя) — Дружба (Новомиколаївка) — 1:1
Голи: Довбиш, 61 — Лопін, 26
Незабитий пенальті: Порубльов (Мотор), 78

Мотор: Борисенко, Калиничев, Порубльов, Пєсков, Іздебський (Слободнюк, 70), Кардаш (Рахмуні, 81), Шитов (Рогальський, 57), Павелько, Ломака, Довбиш, Молодожон (Бурсак, 85). Запасні: Вічний, Місюра, Солтан. Головний тренер: Чанцев Анатолій.

Дружба: Жигалюк, Ковтуненко, Грибов, Сулимовський, Корнійко, Снитко (Марусяк, 89), Зайцев, Петриченко (Янюк, 86), Литвиненко (Головко, 46), Щербаков (Муковозов, 71), Лопін (Романчук, 66). Запасні: Бичко. Адміністратор: Пашков Дмитро.

16:30, 08.09.2018. Запоріжжя. Стадіон СК Мотор-Січ. 200 глядачів, поле 4, +23С
Суддя: Баранов Микита (Харків)
Попередження: Петриченко, 51, Лопін, 54

Мотор після осічки в матчах з Ярудом та Каховкою вийшов із бажанням обіграти за всяку ціну Дружбу. Тим не менш, гості вдало грали на контратаках, і в одному із епізодів сповна скористалися «коридором». Зайцев дав тонку передачу на Лопіна, який стартував через фланг, Юрій прорвався один на один і технічно переграв воротаря. Той, судячи зі всього, очікував удару в один кут, а Лопін пробив у інший — 0:1.

У другому таймі господарі значно додали. Пішли потужні атаки, але воротар та захисники встигали відбиватися від прямолінійних штурмів. Тому допомогла запоріжцям нестандартність. Віктор Довбиш подав кутовий, а коли м’яч відскочив назад до нього, прийняв несподіване для всіх рішення. Він змістився з флангу трішки в центр, прицілився і виконав удар у дев’ятку, влучивши саме туди, де коментатори старої школи за звичкою шукають павуків – 1:1.

На куражі Мотор продовжив атаки. І в одному з епізодів заробив пенальті, який Дружба довго намагалася опротестувати. Тим не менш, до точки підійшов захисник Ігор Порубльов, який взагалі-то славиться умінням холоднокровно виконати 11-метровий. Він мітив у лівий кут, але Андрій Жигалюк дуже здорово зреагував на цей удар і його парирував. Як наслідок, третя поспіль нічия для запоріжців та друга поспіль – для Дружби, у якої ця серія змінилася після двох поразок підряд.

ВПК-Агро (Шевченківка) — Скорук (Томаківка) — 1:1
Голи: Коломоєць, 76 — Крутенко, 50

ВПК-Агро: Збарах, Кравчук, Яременко, Сидоренко, Мельников (Алексанов, 56), Прошенко (Донгаузер, 54), Ляшенко (Васильєв, 69), Акопян (Красов, 52), Кривий (Коломоєць, 59), Маргарян, Шарко. Запасні: Гришин, Сорокін. Головний тренер: Соловйов Сергій.

Скорук: Бобровський, Приземлін, Хруленко, Хомутов, Щербина, Обревко, Герасимов (Ленський, 75), Крутенко, Шеремет (Зеленський, 84), Курбанов (Хлопков, 59), Перебора. Запасні: Давидов, Цюро, Свинобой. Головний тренер: Степанов Олександр.

17:00, 08.09.2018. Магдалинівка. Стадіон Колос-Арена. 300 глядачів, поле 4, +25С
Суддя: Мосейчук Андрій (Бердянськ)
Попередження: Яременко, 6, Курбанов, 22, Мельников, 35, Обревко, 79, Ленський, 90, Хруленко, 90+2

Через тиждень після драматичного півфінального протистояння в Кубку Дніпропетровщини, де після нічиєї в основний та додатковий час Скорук виграв путівку в вирішальний матч у серії післяматчевих пенальті, суперники перетнулися і на всеукраїнській арені.

Попри кілька особливо небезпечних моментів до перерви, основні події розвивалися у дербі вже в другому таймі. Спершу передачу захисника господарів Мельникова з лівого пасу в центр перехопили суперники. Костянтин Крутенко ввімкнув максимальну швидкість, пройшов через півполя, розвернув захисника і потужним ударом з правої ноги в дальню «шістку» не залишив шансів 43-річному воротареві Збараху – 0:1.

ВПК-Агро вдався до замін (чотири за наступні десять хвилин, всього – п’ять). І вони допомогли вирівняти становище – гол у відповідь створений суто зусиллями гравців, яких Соловйов своєчасно випустив з лави запасних. Алексанов подав штрафний метрів із 35-ти, Васильєв виграв повітря і скинув лівіше на Коломойця, а Михайло з лету пробив у дальній кут з відскоком від газону – 1:1.

Заключні хвилини пройшли нервово. Зі штрафних дуже небезпечно пробивали Кравчук та Донгаузер. Шалений рейд Маргаряна завершався прострілом на Шарка, але того не допустили до завершення самовіддані захисники. У підсумку – чергова нічия на користь томаківців. Скорук похитнув положення ВПК-Агро на другому місці й зберіг за собою стратегічно важливу четверту позицію в групі.

Таврія (Новотроїцьке) — СК Каховка — 3:0
Голи: Кирик, 61, Ковальов, 66, Комягін, 78

Таврія: Коваленко, Яковенко (Гецко, 86), Афендулов, Шешеня, Золотухін, Соболь, Ковальов (Зажигін, 83), Комягін (Масюткін, 90+1), Гарібян (Бабич, 83), Кирик (Алієв, 90+1), Пуляєв (Довбиш, 79). Запасні: Чакляров. Головний тренер: Клешня Олександр.

Каховка: Завгородній, Гайдаєнко, Щербина, Стеценко, Горбачов, Ратушний, Мостіпан (Кузнєцов, 71), Малишев (Феденков, 71), Остапенко, Жалдак (Дудкевич, 64), Лівінський (Козаченко, 51). Запасні: Безпалов, Колосов, Байдюк. Головний тренер: Кузнєцов Дмитро.

17:00, 08.09.2018. Новотроїцьке. Стадіон Старт. 300 глядачів, поле 4, +23С
Суддя: Вербецький Андрій (Балта)
Попередження: Шешеня, 13, Лівінський, 26, Яковенко, 36, Кирик, 53, Гайдаєнко, 59, Кузнєцов, 80, Козаченко, 85

Обласне дербі виявилося напруженим – дуже довго, як для матчів Таврії, не було голів, ішла вперта і навіть жорстка боротьба (її прояв – заміс із жовтих карток). Тим не менш, під кінець матчу новотроїцька команда додала обертів, тож у підсумку ефективно використала заключну третину й довела матч до перемоги.

Спершу після рейду Золотухіна на правому фланзі простріл на дальню штангу замкнув Кирило Кирик, який замкнув передачу ногою – 1:0. Буквально через п’ять хвилин Михайло Ковальов, прийнявши м’яч на віддаленні, взяв гру на себе, обіграв суперника і завдав точного удару в дальній кут – 2:0. А коли суперники кинули всі сили на відіграш, Таврія почала ще вільніше діяти на просторі. Як наслідок, заробила штрафний, і відомий майстер стандартів Юрій Комягін розкішним ударом у дев’ятку поставив крапку в грі – 3:0. У такій складній групі команда таврійців зберігає одноосібне лідерство.

Тріумф Дніпра відбувся в Новомосковську, fcdnipro.ua

Матч туру

ФК Дніпро — Колос (Асканія-Нова) — 2:1
Голи: Палюх, 9, Кіричук, 76 — Куянов, 49

Дніпро: Зновенко, Горілий (Нечистенко, 71), Хижняк, Кіричук, Кулинич (Шинкаренко, 77), Палюх, Андрушко (Шелаєв, 72), Джумига (Рикун, 79), Вергун (Назаренко, 46), Будняк, Карповський (Сорока, 47). Запасний: Луговський. Головний тренер: Поклонський Олександр.

Колос: Шилов, Шумський, Кретов, Горошко, Шиманець (Лисий, 17), Педченко (Пасічник, 60), Окатий, А.Свінціцький (Ндже, 65), Каранга, Віт.Куянов (Камуз, 63), Тяпко. Запасний: Шелякін, Автамонов. Головний тренер: Свінціцький Віталій.

17:00, 09.09.2018. Новомосковськ. Стадіон Металург. 250 глядачів, поле 4, +18С
Суддя: Ченгар Олександр (Маріуполь)
Попередження: Палюх, 70, Каранга, 74

Після матчів на «Дніпро-Арені» гранд переїхав на новомосковський стадіон «Металург», де й приймав Колос – одного із середняків з можливостями. Втім, асканійці в цьому матчі зіграли з неповним запасом і трьома 17-річними дебютантами. Зрозуміло, спершу важко було «притиратися» в експериментальному складі.

В дебюті матчу дніпряни реалізували один із численних кутових. Навіс Кулинича не зміг перервати голкіпер гостей, а от Сергій Палюх закинув головою м’яча під поперечину – 1:0. Гра господарям вдавалася – швидкі багатоходівки, дриблінг, обводки. Джумига, Карповський, Будняк, Павлюх – моментів Дніпро не реалізував тонну. За що й поплатився відразу по перерві.

Сильний аут від майстра таких положень Педченка, Шумський чи то чиркнув м’яча – чи то просто дезорієнтував суперників, тож Віталій Куянов опинився на ударній позиції, мав час і прийняти, і розстріляти ворота – 1:1. Ось тут всі сили дніпряни кинули на перемогу. Назаренко міг забити зі штрафного, віддавав тонкі розрізні передачі на Сороку та Шинкаренка. А відігратися змогли господарі після кутового від Будняка. М’яч відскочив до Кіричука, тож Володимир прийняв і розстріляв ворота, знайшовши щілину між воротарем та захисниками Колоса.

Міг ще забивати Назаренко, але, заради справедливості, було кілька випадів і в гостей, а після удару дебютанта Пасічника м’яч просвистів поруч із воротами при відіграному брамкарі. Тож 2:1 – непроста, але довгоочікувана перемога дніпрян.

Найкращий гравець матчу – Сергій Палюх

Дніпряни відіграли дуже старанно, але дещо нерівно. Гру команди вів універсал Палюх – центральний захисник діяв на позиції опорника, виступав зв’язківцем у грі команди Поклонського. Відразу кілька разів загрожував воротам гостей із Херсонщини.

ФК Кривий Ріг — Перемога (Дніпро) — 1:1
Голи: Аль-Азумі, 88 — Рябой, 53

Кривий Ріг: Антоненко, Данилюк, П.Бовтуненко, Михалевський, Шейка (Слищенко, 78), Ісаков (Божко, 57), Мороз, Нікулін (Бабенко, 72), Пшелуцький (С.Бовтуненко, 57), Лункан (Мансуров, 72), Белей (Аль-Азумі, 81). Запасний: Плеханов. Головний тренер: Платонов Валентин.

Перемога: Офорі, Бриль, Мамич, Гнідий, Рябий (Голуб, 84), Кучук, Фрімпонг (Сластунов, 46), Пільтенко, Наірі (Ічуаідзе, 46), Тарасенко (Прокопенко, 33), Каварма (Дібрівний, 63; Лінкевич, 88). Запасні: Брижицький. Головний тренер: Жилкін Геннадій.

17:00, 09.09.2018. Кривий Ріг. Стадіон Будівельник. 150 глядачів, поле 3, +17С
Суддя: Очкуренко Артем (Нікополь)
Попередження: Ісаков, 13, Лункан, 36, Фрімпонг, 38, Пільтенко, 41, Мамич, 53

Іще одне дербі належало провести ФК Кривий Ріг – після матчу із Дружбою, яка базується в цьому ж місті, матч із клубом Перемога із обласного центра. Гості дали дебютувати відразу трьом новачкам – у першому таймі Пільтенку (екс-Мир Горностаївка) та Наірі (Мотор Запоріжжя), після перерви – Ічуаідзе (молодіжні склади Шахтаря та ФК Маріуполь).

Матч виявився гідним статусу дербі. Моментів вистачало. До перерви у гостей в акробатичному стрибку ледве не забив Каварма, у господарів тонким пасом Лункана не скористався Пшелуцький, який вискочив віч-на-віч з воротарем, але удар парирував ганський воротар дніпрян Офорі. Він потягнув іще кілька м’ячів, у тому числі – розкішний удар Михалевського у дев’ятку, а після перерви – прицільний удар П.Бовтуненка здалеку під поперечину.

В другому таймі вже Перемога пішла креативити. Складне поле, погіршене дощовою погодою, призвело до «стихійного лиха» на половині поля криворожан. Спершу Ісаков, а за ним Михалевський не влучили, як слід, по м’ячу, тож Дмитро Рябий з правого краю ввірвався у карний майданчик і спокійно пробив у дальню «шістку» – 0:1.

На щастя, другий матч поспіль рятує ФК Кривий Ріг від поразок Мохамед Нуреддін Аль-Азумі, який взяв за правило забивати у кінцівці поєдинку. Здавалося, небезпечний штрафний вичерпався ударом С.Бовтуненка в стінку, але П.Бовтуненко завантажив м’яча у карний майданчик, де Аль-Азумі з близької відстані ударом із відскоком зрівняв рахунок – 1:1. Відзначимо, що у гостей підібрана відео-нарізка із низкою рішень арбітра, щодо яких у них є сумніви. Один із них – поштовх Мамича від С.Бовтуненка під час результативної передачі на Мохамеда.

Матч Яруд (Маріуполь) – Кобра (Харків) перенесено

М   Команда І В Н П М О
1 Таврія (Новотроїцьке, Херсонська область) 6 4 1 0 12:4 16
2 ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська область) 6 4 1 1 17:6 13
3 Мотор (Запоріжжя) 6 3 3 0 9:5 12
4 Скорук (Томаківка, Дніпропетровська область) 6 3 2 1 8:4 11
5 СК Каховка (Херсонська область) 6 2 3 1 10:8 9
6 Перемога (Дніпро) 5 1 3 1 5:3 6
7 ФК Кривий Ріг (Дніпропетровська область) 6 1 3 2 5:9 6
8 ↑1 Дружба (Новомиколаївка, Херсонська область) 6 1 2 3 7:11 5
9 ↓1 Колос (Асканія-Нова, Херсонська область) 6 1 1 4 9:9 4
10 Яруд (Маріуполь, Донецька область) 5 0 2 3 1:5 2
11 ФК Дніпро 6 2 1 3 9:12 1*
12 Кобра (Харків) 4 0 0 4 4:20 0

* – згідно рішення Дисциплінарного комітету ФІФА від 1.09.2017 р. та 24.11.2017 р. ФК Дніпро позбавлено 3-х турнірних очок. 

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Коломоєць Михайло ВПК-Агро (Шевченківка) 5
Пуляєв Сергій Таврія (Новотроїцьке) 5
Алексанов Сергій ВПК-Агро (Шевченківка) 3
Комягін Юрій Таврія (Новотроїцьке) 3
Лопін Юрій Дружба (Новомиколаївка) 3
Молодожон Микита Мотор (Запоріжжя) 3
Куянов Віталій Колос (Асканія-Нова) 3 (1)
Остапенко Борис СК Каховка 3 (1)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Прокурор Ігоp Скорук (Томаківка) 4
Довбиш Віктор Мотор (Запоріжжя) 2
Кирик Кирило Таврія (Новотроїцьке) 2
Ковальов Михайло Таврія (Новотроїцьке) 2
Ковальчук Андрій Покуття (Коломия) 2
Кулинич Олександр ФК Дніпро 2
Ляшенко Микола ВПК-Агро (Шевченківка) 2
Маргарян Арамаіс ВПК-Агро (Шевченківка) 2
Назаренко Сергій ФК Дніпро 2
Прошенко Артем ВПК-Агро (Шевченківка) 2
Сулейман Фарид Альянс (Липова Долина) 2
Сухомлин Едуард Кобра (Харків) 2

Зведені таблиці для всіх ліг

В’ячеслав Шевченко — лідер гонки бомбардирів, viktoriya.sumy.ua

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Шевченко В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 8 (2)
Коломоєць Михайло ВПК-Агро (Шевченківка) 5
Корольчук Артем ФК Малинськ 5
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 5
Пуляєв Сергій Таврія (Новотроїцьке) 5
Ковальчук Андрій Покуття (Коломия) 5 (1)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Ніколайчук Олександр ОДЕК (Оржів) 5
Прокурор Ігоp Скорук (Томаківка) 4
Єременко Дмитро ФК Малинськ 3
Гарасюта Роман ФК Рубікон-Вишневе (Київ) 3
Кушнір Євген Авангард (Бзів) 3
Сивка Тарас Покуття (Коломия) 3Оперативное видео самых важных и красивых голов в нашем канале в Телеграме

Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?