
ФК Вовчанськ розгромив Авангард, останній м’яч забиває Данило Соломаха, фото facebook.com/ФК-Волчанск
Перенесений матч 1-го туру в Групі 2 Чемпіонату ААФУ
Олімпік (Кропивницький) — Вікторія (Миколаївка) — 0:6
Голи: Кузьмін, 9, 40 (пен.), Ганжа, 46, 63, Акімов, 48, Рябцев, 84
Олімпік: Шаманський, Кузь (Гьо Крістіан Ромео, 38), Доссо, Конан Мохамед Боріс (Скляниченко, 65), Оуедраого, Терпілов, Конан Куассі Жоель, Бо Коффі Ів (Іванов, 69), Йоро Луа Прінс (Гаркуша, 56), Аркуша, Косюк (Гьо Абдул Жуніор, 49). Запасний: Затєєв. Головний тренер: Кевлич Юрій.
Вікторія: Зінченко (Єрохін, 79), Михайлюк (Світличний, 70), Суходуб, Богачов, Мизюк (Кірієнко, 67), Романенко (Шевкунов, 52), Нелін, Ганжа, Кузьмін (Рябцев, 59), Борисенко, Акімов (Шевченко, 79). Головний тренер: Радіонов Артем.
12:00, 07.11.2018. Кропивницький. Стадіон Зірка. 50 глядачів, поле 3, +11С
Суддя: Труба Сергій (Черкаська обл.)
Попередження: Терпілов, 56, Конан Куассі Жоель, 68, Рябцев, 73
Олімпік пережив першу неприємність уже до початку зустрічі, коли через пошкодження довелося заміняти воротаря Демидова на Шаманського. Роботи, зрозуміло, в матчі проти чинного чемпіона України серед аматорів у нього вистачало. Вже в дебюті у гостей пройшла перша результативна атака. Борисенко дав хорошу передачу на Кузьміна за спини захисників, Андрій вийшов віч-на-віч з воротарем і спокійно реалізував свою нагоду – 0:1. Контролюючи хід гри, Вікторія зуміла закріпити перевагу перед перервою. Акімов вдало зіграв попереду й уже готовий був завдавати удару, як суперники зірвалися на фол і арбітр призначив пенальті. Андрій Кузьмін розвів м’яч і воротаря по різних кутах – 0:2.
Другий тайм почався із чергового голу команди із Сумщини. Цього разу включився Максим Ганжа, який, розігравшись із Борисенком, завершив цю швидку багатоходівку влучним ударом – 0:3. Ще дві хвилини – і після подачі кутового від Шевкунова В’ячеслав Акімов швидше за всіх зорієнтувався при відскоку. Це 0:4. Атаки миколаївців продовжилися. Йшла ціла серія ударів, коли Максим Ганжа вдало зіграв на добиванні, забивши фактично уже в незахищені ворота – 0:5.
Крапку в матчі поставив один із «джокерів» Вікторії: Владислав Рябцев, комбінуючи з Шевченком, вийшов на воротаря – 0:6. Це вже восьма поспіль поразка Олімпіка й дев’ята в сезоні з розгромним рахунком. Вікторія набирає 33 очка, дещо скоротивши відставання від ЛНЗ-Лебедин (до п’яти очок – при перевазі над найближчим переслідувачем у вісім).
Перенесений матч 6-го туру в Групі 3 Чемпіонату ААФУ
Яруд (Маріуполь) — Кобра (Харків) — 9:0
Голи: Кілікевич, 5, 29, 44, 45+1, Клюс, 48, Калінін, 60, Гупалов, 66, В.Савчук, 73, Грибанов, 74
Яруд: Хоменко, Клюс, Бояринцев (М’ясников, 46), Денисов, Дан.Папук (Чернов, 38), Зубков (Похитайло, 61), В.Савчук, Калінін (Грибанов, 61), Ден.Папук (Гупалов, 61), Салатін, Кілікевич (А.Савчук, 46). Запасний: Вершинін. Головний тренер: Єсін Дмитро.
Кобра: Чуйков (Слотюк, 46), Скопінцев, Дума (Шебеко, 46), Матвієнко (Куліш, 55), Павлюк, Григорович, Резанов, Торчанський (Чалий, 55), Каміссоко, Колокол, Пилипко. Без головного тренера.
13:00, 07.11.2018. Маріуполь. Стадіон Азовець. 20 глядачів, поле 4, +11С
Суддя: Бобровицький Богдан (Запоріжжя)
Попередження: Скопінцев, 45
Кобра не змогла зіграти матч минулого туру з Дніпром, але на завершення року залишила собі відразу два перенесених матчі. Перший із них – непростий виїзд у Маріуполь. Яруд виставив досить сильний склад, оптимальний за нинішніх умов (лазарет все-таки не був порожнім), тому з перших хвилин пішов вперед і ще до перерви довів рахунок до крупного. Розбираємо голи.

1:0 – Володимир Кілікевич завершив виходом на воротаря атаку через лівий фланг, яку починав Салатін, а В.Савчук продовжив вдалою скидкою.
2:0 – Кілікевич скористався закиданням від Салатіна, обігравши воротаря та забивши в порожні ворота.
3:0 – Кілікевич зреагував на невдалу скидку головою захисника, вийшов один на один і пробив у дальній кут.
4:0 – після кутового Бояринцев відкотив на Кілікевича, який тут же пробив у «шістку».
5:0 – м’яч, відбитий після чергового прицільного удару, підібрав Калінін, віддав на Клюса, Анатолій пробив з рикошетом від поперечини.
6:0 — В’ячеслав Калінін, отримавши простріл від Дан.Папука, забивав у ворота, де вже лишився відіграним голкіпер.
7:0 – Геннадій Гупалов, підібравши м’яча після відскоку, відразу ж пробив здалеку.
8:0 – Владислав Савчук зреагував на передачу з одного флангу на інший, опинився на ударній позиції й переправив м’яча в сітку.
9:0 – Сергій Грибанов замкнув простріл А.Савчука.
Із турнірною ситуацією в Чемпіонаті ААФУ можна познайомитися тут.
Відзначимо, що на неділю заплановано ще кілька перенесених матчів.
Група 1. Матч 4-го туру:
ОДЕК (Оржів) – ФК Малинськ
14:00. Стадіон ОДЕК (Оржів)
Група 2. Матч 1-го туру:
Авангард (Бзів) – Факел (Липовець)
14:00. Стадіон Прогрес (Баришівка)
Група 3. Матч 1-го туру:
Кобра (Харків) – Перемога (Харків)
14:00. Стадіон НТБ Металіст (Високе)
ФК Вовчанськ — Авангард (Корюківка) — 4:0 (перший матч – 1:0)
Голи: Ментей (а/г), 9, Батусов, 12, Без’язичний, 26, Соломаха, 72
Вовчанськ: Пархоменко, Радченко (Волга, 80), Мизюк, Покосенко, Чепіга, Мряченко (Джаухар, 60), Костюк (Грабар, 89), Іванченко (Нуемб, 73), Батусов (Соломаха, 66), Черніков (Гуленко, 86), Без’язичний (Новіков, 81). Головний тренер: Березовчук Андрій.
Авангард: Шевченко, Ментей (Грищенко, 50; Стельмашенко, 58), Поляниця (Авраменко, 44), Чуланов, Вересоцький, Максимець (Молодченко, 85), Сираш, Порохня, Кирин, Алаєв (Ковальчук, 80), Твердовський. Запасний: Падун. Головний тренер: Чорний Валерій.
13:00, 07.11.2018. Вовчанськ. Стадіон Агрегатмашзавод. 300 глядачів, поле 3, +7С
Суддя: Пісоцький Ярослав (Суми)
Попередження: Порохня, 15, Поляниця, 26, Мряченко, 53, Твердовський, 56, Джаухар, 66, Грищенко, 67, Сираш, 70, Чепіга, 90
Вилучення: Порохня, 90 (повторне попередження)

Мінімальна перемога в першому матчі робила фаворитом протистояння саме вовчанців, однак, знаючи завзятість та вольові якості Авангарду, можна було не сумніватися, що він їде на Харківщину не для галочки. Однак ФК Вовчанськ надзвичайно ефективно використав дебютні хвилини, тож ще в першому таймі зумів убезпечити себе від хвилювання за підсумок протистояння.
Хоча корюківці почали активно, виконали небезпечні стандарти, перша ж масована атака господарів привела до бажаного результату. Аут з лівого флангу, Черніков закинув на хід Мряченку, який опинився перед воротарем. Для вірності він віддавав правіше на набігаючого товариша, але Ментей не дав забити супернику, зрізавши м’яча у свої власні ворота – 1:0. Другий гол відбувся через три хвилини – і знову через ту ж зону. Цього разу Черніков прокотив низову розрізну передачу на Батусова, Дмитро ввійшов у карний майданчик, залишив позаду одного захисника, спіймав на замаху іншого й з кута воротарського майданчика правою ногою пробив повз воротаря – 2:0.
І це ще були не всі біди. Аут з правого флангу, звичайна «свічка» – і захисник Поляниця головою скинув м’яча назад. Не дивлячись, а дарма: там знаходився Костянтин Без’язичний, який прийняв на коліно й правою ногою пробив у дальню «шістку» – 3:0. Маючи таку суттєву перевагу (а за двома матчами це було вже +4), ФК Вовчанськ контролював хід зустрічі й у другому таймі завдав останнього удару. 30-річний недавній ювіляр Чепіга розігрався із Без’язичним і прострілив з лівого флангу, а результативний «джокер» Березовчука, Данило Соломаха, зіграв на випередження й лівою ногою влучно пробив метрів із п’яти.
4:0 – це вже четверта розгромна перемога клубу із Харківської області в поточному розіграші. Із середньою результативністю 3,9 гола за гру ФК Вовчанськ є беззаперечно найбільш забивним клубом Кубка ААФУ.
СКК Демня — Юність (Верхня Білка) — 0:0 (перший матч – 1:1)
Демня: Лазарський, Радюк, Кухарський, Гусак, Дикий, Лашин (Вербний, 78), Гірський, Шандра (Войтович, 77), Майовецький, Зубар, Омельченко (Борик, 31). Запасні: Крашевський, Самолюк. Головний тренер: Брунець Руслан.
Юність: Жук, Романюк, Молоков (Добрянський, 58), Бойко, Дмитрух, Іжовський (Шептицький, 86), Федорів, Костик (Музика, 46), Цень, Панасюк, Адам. Запасні: Бунда, Саковець, Нетлюх, Смолинець. Головний тренер: Костик Богдан.
14:00, 07.11.2018. Демня. Стадіон ім. Кузіва. 800 глядачів, поле 3, +11С
Суддя: Блавацький Роман (Львів)
Попередження: Кухарський, 37, Бойко, 55, Радюк, 57, Дикий, 65, Гірський, 67, Гусак, 68, Жук, 70, Музика, 70, Романюк, 72, Зубар, 73, Цень, 81
Нічия у першому матчі грала на користь господарів (правило виїзного голу). Тому не дивно, що Юність почала активніше та провела низку гострих атак, кілька разів воротарю Лазарському доводилося вступати в гру після ударів із гри та стандартів від Костика, Ценя, Адама, а, здається, Іжовський зі штрафного влучив у поперечину.
Заради справедливості, Демня ще в першому таймі провела гостру атаку, але коли Гірський замикав простріл Зубаря, Дмитрух встиг з блокуванням. Майовецький у другому таймі турбував Жука ударом із середньої дистанції, а Гірський – здалеку. Хороший момент був, коли Кухарський із штрафного ледве не влучив у дальній кут. Дербі Львівщини вийшло напруженим, у другому таймі полетіли картки.
Але Демня виконала «домашнє завдання» у тому розумінні, що зуміла прикрити найгостріших гравців гостей – Адама та Панасюка. Перший із них лише наприкінці гри запам’ятався неточним ударом у гострій ситуації, другий хіба що загострив, коли заробив небезпечний штрафний для Дмитруха. Але в підсумку нульова нічия вивела СКК Демня у півфінал.
Матчі 1/2 фіналу заплановані на 24 квітня – 5 травня 2019 року
СКК Демня – Авангард (Бзів)
ФК Вовчанськ – ФК Дніпро
Зведені таблиці Кубка ААФУ
Найвлучніші
Гравець | Команда | Голи | Пен. |
Без’язичний Костянтин | ФК Вовчанськ | 9 | |
Ібех Сомточукву Чібуйкем | Універ-Динамо (Харків) | 6 | |
Панасюк Олег | Юність (Верхня Білка) | 6 | |
Рубльов Богдан | ДГ Шевченківське | 6 | |
Черченко Олександр | Універ-Динамо (Харків) | 5 | |
Адам Богдан | Юність (Верхня Білка) | 4 | |
Батусов Дмитро | ФК Вовчанськ | 4 | |
Будняк Іван | ФК Дніпро | 4 | |
Зелді Сергій | Авангард (Бзів) | 4 | |
Зубар Святослав | СКК Демня | 4 |
Асистенти
Гравець | Команда | Паси |
Черніков Володимир | ФК Вовчанськ | 5 |
Грищенко Артем | Фортуна (Комарівка) | 4 |
Дмитрух Віталій | Юність (Верхня Білка) | 3 |
Мряченко Іван | ФК Вовчанськ | 3 |
Музика Юрій | Юність (Верхня Білка) | 3 |
Рудь Костянтин | Універ-Динамо (Харків) | 3 |
Гол+пас
Гравець | Команда | Гол+Пас | Голи | Паси |
Без’язичний Костянтин | ФК Вовчанськ | 9 | 9 | 0 |
Рубльов Богдан | ДГ Шевченківське | 7 | 6 | 1 |
Черченко Олександр | Універ-Динамо (Харків) | 7 | 5 | 2 |
Ібех Сомточукву Чібуйкем | Універ-Динамо (Харків) | 6 | 6 | 0 |
Панасюк Олег | Юність (Верхня Білка) | 6 | 6 | 0 |
Адам Богдан | Юність (Верхня Білка) | 6 | 4 | 2 |
Будняк Іван | ФК Дніпро | 6 | 4 | 2 |
Батусов Дмитро | ФК Вовчанськ | 5 | 4 | 1 |
Грищенко Артем | Фортуна (Комарівка) | 5 | 1 | 4 |
Черніков Володимир | ФК Вовчанськ | 5 | 0 | 5 |
Статистичний підрахунок по бомбардирах, асистентах та результативних аренах — Артура Валерка.
Оперативное видео самых важных и красивых голов в нашем канале в Телеграме
Источник: Sportarena.com