1255

ААФУ: матч тривалістю півроку
...

Рубікон вдало стартував у обновленому складі, rubiconfc.com
Sport Arena оглядає переноси в Чемпіонаті України серед аматорських команд сезону 2018/19.

Група 2 • 9-й ТУР

Факел (Липовець) — Агродім (Бахмач) — 2:1
Голи: Молочко, 30, Загалевич, 45 (пен.) – Кохановський, 76 (пен.)

Факел: Карабін (Ткаченко, 37), Когут (Голуб, 37), Андрєєв (Білокур, 37), Малка, Борячук, Загалевич, Валько (Красносельський, 37; Романов, 37), Фурман, Молочко (Хлівний, 37), Притуляк (Хом’ячук, 37), Новаківський. Запасні: Драган, Пивовар, Чигрин. Головний тренер: Петро Анісім.
Примітка: до фактичного догравання матчу Красносельського замінив Романов.

Агродім: Рум’янцев (Шевченко, 37), Головко, Касьяненко (Сутченко, 37), Кордюк, Волошин (Шарій, 60), Журба, Сокол (Вовк, 79), Двалі, Ільченко, Кохановський, Бамба. Запасні: Гаврильченко, Шевель, Білозор. Головний тренер: Микола Тищенко.

13:00, 30.03.2019. Липовець. Стадіон «Колос» (до 37 хв., догравання – стадіон СК Нива Вінниця). 200 глядачів, поле 3, +10С.
Суддя: Федорук Андрій (Київська обл.)
Попередження: Сокол, 27, Ільченко, 27, Волошин, 45, Загалевич, 50, Сутченко, 60, Голуб, 72, Ткаченко, 75, Вовк, 85
Вилучення: Ільченко Артем, 34 (2ЖК), Вовк Олег, 90+4 (2ЖК)

Унікальний матч розпочав весняну частину сезону в ААФУ. Він тривав шість місяців – від 29 вересня, коли команди вийшли на поле липовецького стадіону «Колос» і дограли до 36 хвилини, і до 30 березня, коли вони розпочали перерваний через сутички матч із 37 хвилини вже на штучному газоні вінницького СК «Нива».

Багато чого змінилося за той час. Наприклад, Когут із Факела перейшов у друголігову Ниву (Вінниця), Молочко переїхав у аматорський чемпіонат Німеччини, Притуляк – у Польщу, Андрєєв – взагалі в Малайзію. До фактичного початку матчу довелося замінити травмованого Красносельського – замість нього вийшов 43-річний Романов і мужньо відіграв матч. Порівняно із першою півгодиною матчу, зміни у липівчан були такими, що в запасі у них не було фактично жодного гравця!

Що стосується гостей із Бахмача, то у них відзначимо відхід Касьяненка у друголігову Чайку (Петропавлівська Борщагівка). Також вони почали в меншості, тому що восени в першій третині цього матчу їхній півзахисник Ільченко був вилучений. Гості вийшли з новим воротарем та захисником.

Що встигли команди у перші 36 хвилин, які пройшли у вересні в Липовці? Незадовго до переривання матчу Факел повів у рахунку. У контратаці Притуляк вивів Молочка один на один з воротарем, Сергій його обійшов і влучив у порожні ворота – 1:0. Далі була штовханина й рефері прийняв рішення перервати матч. Який було вирішено провести вже в резервний день навесні.

Через вісім хвилин після початку перегравання у номінальних господарів вінницького стадіону пішла швидка атака через лівий фланг. Борячук запустив у прорив Фурмана, який зрізав кут і готувався загострювати, коли був збитий і рефері призначив пенальті. Дмитро Загалевич пробив у один кут, воротар метнувся в інший – 2:0. Треба сказати, що Агродім навіть у меншості йшов вперед, намагався відігратися.

Вже в другому таймі гостям вдалася гостра атака, в карний майданчик увірвався Двалі. Навперейми йому кинувся воротар, гукнувши захисникам «Я!», але вже після входу в штрафну зону збив суперника. Пробивати пенальті взявся досвідчений Анатолій Кохановський і переграв свого візаві – 2:1. На куражі гості активно тиснули й проводили гострі атаки, але їх переривав захисник Малка. У факелівців виривалися Хлівний та Фурман, але теж втратили свій вихід три в два. Таким чином, матч, який тривав дев’ять місяців і пройшов у двох різних містах на двох різних стадіонах, завершився перемогою команди із Вінничини.

Група 2 • 14-й ТУР

Олімпік (Кропивницький) — ФК Рубікон-Вишневе (Київ) — 0:2
Голи: Іващик, 5, Горбаченко, 15

Олімпік: Заховавко, Гаркуша, Доссо, Конан Мохамед, Гьо Крістіан (Кузь, 42), Терпілов, Коломієць, Скляниченко, Гончаров (Конан Куассі, 57), Куассі Н’чо (Аркуша, 18), Косюк (Йоро Луа, 77). Запасний: Шаманський. Головний тренер: Юрій Кевлич.

Рубікон: Мамедов, Галич, Чорномаз, Любко, Мороз, Бачинський, Іващик (Краснопольський, 90), Корольков, Калайтан, Горбаченко (Гезлер, 69), Тищенко. Запасні: Карнаушенко, Ведута. Головний тренер: Віктор Курята.

16:30, 30.03.2019. Кропивницький. Стадіон Зірка. 50 глядачів; поле 3; +10С.
Суддя: Труба Сергій (Черкаська обл.)
Попередження: Куассі Н’чо, 10, Скляниченко, 14, Мороз, 33, Аркуша, 35, Терпілов, 90

А цей матч мав відбутися вже в листопаді. Цікаво, що під час традиційних зимових турнірів суперники перетиналися й бачили одне одного вже в оновлених складах. Тоді, до речі, Олімпік програв на Київщині з рахунком 3:4. І якщо команда господарів цього разу виставила лише одного новачка (воротар Заховавко), то у Рубікона всього лише один Мороз був із осіннього складу. Всі інші – новачки. Причому, як повідомляє прес-служба гостей, це ще був не оптимальний склад, тому що через травми та трансферні питання не змогли зіграти відразу семеро гравців.

Матч проходив на верхньому полі стадіону «Зірка» й дещо затримався через казус – довго шукали кутові прапорці. Зате за очікування гості були винагороджені вже в дебюті, коли два голи вирішили долю протистояння. Спершу дальнім ударом відзначився Владислав Іващик, а потім після розлогої перепасовки розумне рішення прийняв Владислав Горбаченко, який влучив у той же кут, що й одноклубник. Як і Факел, Рубікон після цієї перемоги піднявся вгору в турнірній таблиці.

Матчі повного 15 туру у всіх групах відбудуться 6-7 квітня.