Sportarena

ААФУ: несподівані осічки грандів та чергова супер-гра Пуканича

ААФУ: несподівані осічки грандів та чергова супер-гра Пуканича - Вторая лига Украины

Та сама стійка ледебинця Литовчака, fc-lnz.com

Група 1 • 19-й ТУР

ФК Тернопіль-ДЮСШ — Покуття (Коломия) — 0:3
Голи: Кушецький, 16, Блащук, 45, Карапка, 71

Тернопіль-ДЮСШ: Коноба, Німаш, Солтис, Чопик, Оконський, Хавтур (Наконечний, 56), Жига (Шкварло, 72), Мостовий, Павлусь (Баб’як, 77), Марценюк (Туре, 69), Аджеі (Сентик, 87). Запасні: Собчук, Фарботняк

Покуття: Гоменюк (Мегдиник, 76), Хандій (Свиридов, 76), Лазорик, Громоляк, Сікач, Москалик, Уграк (Топчевський, 64), Кушецький, Блащук, Беженар (Гросу, 71), Головачук (Карапка, 46). Запасні: Гаврилюк, Подолюк. Головний тренер: Сергій Турянський.

05.05.2019. 16:00, Коломия. Стадіон «Юність». 500 глядачів, поле 3, +12С
Суддя: Шевчук Андрій (Волинська обл.)
Попередження: Солтис, 88

За погодженням сторін ФК Тернопіль-ДЮСШ приймав Покуття на його полі. Це, безперечно, давало певну перевагу господарям, тож один із лідерів, колектив із хорошим підбором досвідчених гравців, досить швидко повів у рахунку. «Пристрілку» провели Беженар та Уграк, а з іще одним ударом Беженара довелося справлятися голкіперу Конобі. Утім, перевага Покуття була втілена в гол ще в дебютному відрізку гри. Ігор Кушецький заробив перспективний штрафний у боротьбі з Хавтуром, який сам і реалізував м’яким ударом з правої ноги в ближній кут – 0:1.

Град ударів від господарів, які де-юре були гостями, але їхня точність бажала кращого. Натомість, тернополяни зрідка огризалися – хоча був момент, коли Марценюк здорово змістився з лівого краю й бив на виконання, але запустив над поперечиною. Але драмі не дав відбутися епізод під кінець першого тайму. Кушецький промчав через лівий край і навісив на дальню штангу, де Блащук із розбігу відправив м’яча в ворота – 0:2. Для Василя це вже третій гол у чемпіонаті, але перший у 2019 році.

По рахунку Покуття грало цілком переконливо й у другому таймі довело рахунок до крупного. Беженар розвернув атаку пасом на лівий фланг, звідки м’яко навісив Кушецький, тож Карапка з лінії воротарського майданчика головою «кивнув» у дальній кут – 0:3. Це третій гол Олександра – два з них якраз після виходів на заміни. А от Кушецький із двома асистами та голом став справжнім героєм протистояння – тепер у нього 3 голи та 3 гольові передачі у 5 матчах за Покуття! Це п’ята поспіль поразка для ФК Тернопіль-ДЮСШ.

Матч туру

Карпати (Галич) — ФК Ужгород — 2:2

Голи: Драган, 82, Слободян, 90+5 — Пуканич, 71, 89

Карпати: Плетеницький, Турчанський, Прошак, Кримінський, Кицька, Третяк, Легкий, Денега, Драган, Гуменюк (Тітунін, 80), Слободян. Запасні: Петрик, Комар, Я.Вовчук, Федюк, Грабець. Головний тренер: Петро Русак.

Ужгород: Славік, Котьо, Селещук, Січ, Дуран, Дрозд (Павлич, 68), Машталір, Бако (Зимомря, 79), Пуканич, Дудаш (Ференцик, 89), Русин (Пінковський, 73). Запасні: Олень, Рацин, Калай. Головний тренер: Мирослав Баб’як.

05.05.2019. 16:00, Галич. Стадіон «Колос». 300 глядачів, поле 3, +12С
Суддя: Родін Іван (Львів)

Попередження: Кримінський, 41, Котьо, 45, Турчанський, 70
Вилучення: Котьо, 67 (повторне попередження)

Після двох «сухих» поразок у матчі проти лідерів Карпати сподівалися реабілітуватися в матчі проти ФК Ужгород, але гості із Закарпаття посилилися перед весняною частиною сезону й також мали підстави розраховувати на очки після розгромного програшу від Агрону (0:3 вдома в минулому турі).

Навіть вилучення (коли Котьо на останні +/– 25 хвилин лишив свою команду в меншості) не збило атакувальний настрій ужгородців. І якраз у меншості вони повели в рахунку. Русин заробив жовту картку для Турчанського, а перспективний штрафний – для своєї команди. Адріан Пуканич, найгучніша зірка нинішнього ФК Ужгород, майстерно пробив у обхід стінки – 0:1.

Розлючені господарі пішли відіграватися великими силами. Бували моменти, коли закарпатці виносили м’яча лише з лінії воріт. А через десять хвилин тиску галичанам посприяв кутовий. Навіс Турчанського у високому стрибку замкнув головою Андрій Драган – 1:1. Все розпочалося знову. У складі гостей особливою активністю вирізнявся Машталір, який кілька разів загострював через свій правий фланг. І після однієї з його подач захист Карпат невдало виніс м’яча точно на Пуканича, тож Адріан з розвороту з лінії карного майданчика влучив у дальній кут – 1:2 за хвилину до завершення 90-хвилинки. 4 голи у 4 матчах у екс-збірника України.

Але драма була б неповною без заключного слова господарів. Подача з лівого флангу адресувалася іншому гравцеві, але м’яч відскочив до Слободяна, й Андрій, опинившись на самоті з воротарем, пробив повз нього з правої ноги – 2:2. Дуже своєчасний дебютний гол від 20-річного новачка галицького клубу!

Герой матчу – Адріан Пуканич (ФК Ужгород)

Маємо той випадок, коли ветеран не дограє, а грає – Пуканич є справжнім лідером закарпатської команди, вдало діє в середині поля, зв’язує лінії й за рахунок чудово поставленого удару несе загрозу чужим воротам. Це його два голи до останніх секунд гри давали надії ФК Ужгород на перемогу в Галичі, але навіть нічию в меншості в виїзному матчі з більш старшим і досвідченим суперником можна вважати чудовим результатом для гостей.

Кристал (Чортків) — СК Хмельницький — 1:0
Гол: Курдас, 87
Незабитий пенальті: Курдас, 45

Кристал: Дробний, Темерівський, Гринченко, Іванов, Патрик, Корецький, Р.Курдас, Намуйлик (Кульчицький, 46), Гречко (Дорофеєв, 67), Сурженко, Воронін (Фролов, 90). Запасні: Остяк, Маковецький, Скалій. Головний тренер: Едуард Хавров.

Хмельницький: Харчук, Трохимчук, Гуринович, Підлісний, Сулима, Брицький, Гнатюк, Осацький, Замогильний (Божик, 90), Соловей, Ліщук. Запасні: Слободянюк, Підручний, Підкамінський, Шульган, Бурденюк. Головний тренер: Микола Федорко.

05.05.2019. 16:00, Чортків. Стадіон «Харчовик». Матч відбувся без глядачів згідно з рішенням КДК ААФУ, поле 3, +16С
Суддя: Заліський Іван (Івано-Франківськ)
Попередження: Р.Курдас, 14, Замогильний, 40, Брицький, 49, Підлісний, 53, Воронін, 72, Корецький, 80, Сурженко, 82, Соловей, 88

У цьому матчі в складі Кристалу дебютував 33-річний захисник Андрій Гринченко. Універсал, до слова, вже спробував і тренерську роботу – ДСО-Поділля зібрав пристойну колекцію обласних трофеїв і навіть брав участь у цьогосезонному Кубку ААФУ. Нині ж він вперше вийшов у складі чортківців і вже на першій хвилині зі штрафного влучив у поперечину.

Цей епізод задав темп усьому матчу. Надалі Кристал провів низку гострих атак, але м’яч вперто не йшов у ворота – не перелічити моментів, які мали майже всі польові гравці від форварда Вороніна до захисника Патрика. Навіть коли під кінець першого тайму Воронін заробив пенальті, гостям вдалося відбитися – удар штатного пенальтиста чортківців Курдаса розгадав голкіпер Харчук, парирувавши м’яч, який ішов правіше від нього.

Але після низки добре розіграних атак та 100% епізодів Кристал зміг забити дещо нелогічний, але закономірний переможний м’яч уже в самій кінцівці. Після удару Кульчицького, з виходом якого вгадав тренерський штаб, голкіпер парирував м’яча, але якраз Руслан Курдас встиг на добивання – 1:0. Важка перемога чортківців – і в ці ж вихідні вони стартували з виграшу й у чемпіонаті Тернопільщини.

Матч Агрон – Рочин не відбувся у зв’язку із зняттям асканійської команди, Агрону присуджено перемогу +:–

ФК Малинськ пропускав тур через зняття острозької Кобри, всі результати якої анульовано.

М   Команда І В Н П М О
1 ↑1 Покуття (Коломия, Івано-Франківська область) 16 12 0 4 43:10 36
2 ↓1 ФК Малинськ (Рівненська область) 16 10 5 1 31:11 35
3 ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 14 8 5 1 33:9 29
4 ↑1 Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область) 16 8 5 3 25:15 29
5 ↓1 Карпати (Галич, Івано-Франківська область) 16 7 6 3 24:11 27
6 Рочин (Соснівка, Львівська область) 15 5 2 8 19:12 17
7 ФК Ужгород 14 5 2 7 20:27 17
8 Кристал (Чортків, Тернопільська область) 16 5 1 10 15:26 16
9 ФК Тернопіль-ДЮСШ 15 1 1 13 11:48 4
10 СК Хмельницький 14 1 1 12 4:56 4

Команду Кобра (Острог) знято з чемпіонату, всі її результати анульовано.

Команда Рочин (Соснівка) знялася вже після завершення першого кола, тож її результати лишаються, а суперникам буде надалі зараховано перемоги +:–

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Корольчук Артем ФК Малинськ 10
Сивка Тарас *** Покуття *** 8 (2)
Курдас Руслан Кристал (Чортків) 7 (3)
Трофімчук Михайло ОДЕК (Оржів) 6
Кицька Ярослав Карпати (Галич) 6 (1)
Ковальчук Андрій Покуття (Коломия) 6 (1)
Вонс Ігор Агрон (Великогаївська ОТГ) 6 (3)
Мельник Сергій Рочин (Соснівка) 5
Процик Назар Агрон (Великогаївська ОТГ) 5
Газицький Віктор ОДЕК (Оржів) 5 (2)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Ніколайчук Олександр ОДЕК (Оржів) 8
Сивка Тарас *** Покуття *** 6
Єременко Дмитро ФК Малинськ 5
Капустинський Юрій ОДЕК (Оржів) 4
Коляда Микола ОДЕК (Оржів) 4
Кушецький Ігор Покуття (Коломия) 4
Лойко Василь ФК Малинськ 4

Група 2 • 19-й ТУР

Чайка (Вишгород) — Агродім (Бахмач) — 1:2
Голи: Кордюк (а/г), 62 — Пронак, 40, Донхо, 86

Чайка: Следзевський, Веріс, Сорока, Горбаток, Кіцута (Лакеєнко, 66), Демченко (Бондаренко, 76), Редванівський, Поліщук (Діабі, 60), Паламарчук (Гусєв, 89), Подшивалов, Твердохліб. Запасні: Іванов, Луганський. Головний тренер: Олег Царюк.

Агродім: Шевченко, Двалі, Кордюк, Васильєв, Шарій, Донхо, Кабанець (Кемфор, 78), Єсаулов (Волошин, 90+4), Пронак (Сокол, 46), Кохановський (Ігнатьєв, 89), Бамба (Кучеренко, 83). Запасні: Гаврильченко, Мартинов. Головний тренер: Микола Тищенко.

04.05.2019. 13:00, Вишгород. Стадіон «Енергетик». 100 глядачів, поле 3, +18С
Суддя: Александренко Микола (Вінниця)
Попередження: Сорока, 38, Діабі, 64, Сокол, 78, Бондаренко, 81

Чайка ніяк не може зачепитися за результат – молодій команді елементарно бракує досвіду, хоча є тут гравці, які подають особливі надії. Власне, саме самовідданістю господарів можна пояснити те, що рахунок довго не був відкритий, хоча моменти були як у пари форвардів, так і у Двалі, який постійно підключався до атак через свій правий фланг. Саме він подав на дальню, а його колега з протилежного флангу Пронак замкнув влучним ударом – 0:1.

До речі, Євгеній відзначився другим голом за чотири матчі у складі Агродому. Але, на жаль, кожен із них він не догравав до кінця, й цього разу вже в перерві талановитого півзахисника довелося заміняти на Сокола через травму. Можливо, це зіграло свою роль, а, може, якісь інші причини, але в середині тайму гості втратили свою перевагу. Після флангового прострілу Євгеній Кордюк зрізав м’яча в свої ворота – 1:1.

Ось тут довелося гостям пришвидшитися, ввімкнути всі резерви. І в кінцівці після подачі Єсаулова зі штрафного Донхо Мергі випередив усіх суперників і з близької відстані переправив м’яча в сітку головою – 1:2. Наприкінці гри бахмацька команда провела ще кілька замін, зокрема, дебютував 23-річний півзахисник Володимир Ігнатьєв – черговий екс-рубіконовець, який останнім часом грав у латвійському чемпіонаті.

Матч туру

Діназ (Вишгород) – Вікторія (Миколаївка) — 0:0

Діназ: Крупниченко, Крохмаль, Гарбар, Волошин, Корешков, Петренко, Ічанський, Марченко, Авдалян, Каркошкін (Митник, 46; Капанистий, 90), Бовтрук. Запасні: Крикнін, Чернишов, Зубленко, Ізотов, Сірий. Головний тренер: Володимир Бондаренко.

Вікторія: Зінченко, Михайлюк, Чередниченко, Яценко (Шимко, 78), Ретушняк, Нелін, Касьянов, Кузьмін (Жалдак, 81), Ганжа (Рябцев, 90+4), Без’язичний (Шевченко, 73), Акімов (Романенко, 85). Запасні: Чепіга, Зарубін. Головний тренер: Артем Радіонов.

04.05.2019. 14:00, Лютіж. Стадіон «Лютіж-Арена». 100 глядачів, поле 3, +17С
Суддя: Орендочка Владислав (Полтава)
Попередження: Яценко, 27, Ретушняк, 63, Нелін, 82

Діназ досяг великого прогресу й виявився одним із найкращих навесні, Вікторія ж – чинний чемпіон країни серед аматорів, суперник, по матчах проти якого прийнято оцінювати всіх інших учасників чемпіонату. Тому не дивно, що візит гранда Сумщини давав можливість об’єктивно оцінити оновлений склад та гру вишгородців. Які, до слова, встигли дозаявити ще одного новачка – в стартовому складі проти миколаївців вийшов захисник Гарбар, який пройшов школу Динамо, грав за дублі Дніпра та Ворскли, виступав у Першій лізі, а також має легіонерський стаж у Латвії, Таджикистані та Польщі.

Зрозуміло, титуловані гості створили свої нагоди забити. В одному з моментів воротареві господарів Крупниченку навіть довелося грати за межами карного майданчику, й Акімов пробував закинути м’яча в порожні ворота, але трішки не влучив. Пізніше Ганжа замикав подачу кутового ударом у «мертву» зону воріт, але кіпера підстрахував Крохмаль. У господарів з гри і стандартів пробивали Каркошкін, Ічанський, Бовтрук.

На другий тайм суперники вийшли з замінами, по ходу гри були дещо підкориговані першопочаткові тактичні схеми. Але характер гри не змінився – це було непоступливе протистояння двох рівних суперників, що, звичайно, є компліментом для Діназа. Відзначаємо супер-момент у лідера гонки бомбардирів групи Кузьміна, який, розхитавши захисників, не зміг «пробити» воротаря господарів на 75-й хвилині, удар активного Ганжі поруч зі стійкою, а також епізод, коли Шевченко із розвороту направив м’яча над поперечиною. Втім, підсумкова нулівка стала все ж закономірним підсумком протистояння.

Герой матчу – Олексій Крупниченко (Діназ)

Хоча досвідченому голкіперу не так часто доводилося відбивати удари суперників, у цій грі від його надійності залежало багато чого. Він загалом вдало діяв як на лінії, так і на виходах, а також не лінився виходити на перехоплення, підчищати за межами карного майданчика, завдяки чому оборонний блок вишгородців став першим за останні 13 турів, хто не дав забити Вікторії.

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) – Авангард (Бзів) — 0:0

ЛНЗ-Лебедин: Козаченко, Крамар, Листопад, Кондратюк, Калинич, Тубольцев (Коломієць, 46), Гуд (Ткаченко, 46), Вакуленко (Дєдов, 35), Грицай, Колос (Парфьонов, 74), Литовчак. Запасний: Дейнеко. Головний тренер: Василь Гречаний.

Авангард: Волчанський, Таран, Миколайчук, Коваль, Є.Ярмак (Поспєлов, 64), Дорофєєв (Бондар, 74), Кондратюк, Балацький (Тітов, 88), Алефіренко, Шваб (Дарда, 57), Зелді (Сомов, 57). Запасні: С.Карпенко, Поштаренко. Головний тренер: Сергій Карпенко.

04.05.2019. 16:00, Лебедин. Стадіон «ЛНЗ-Арена». 400 глядачів, поле 4, +20С
Суддя: Попов Павло (Дніпро)
Попередження: Волчанський, 14, Тубольцев, 29, Грицай, 87, Ткаченко, 89

ЛНЗ-Лебедин – володар Кубка ААФУ минулого сезону, бзовський Авангард якраз напередодні вийшов у фінал цьогорічного розіграшу. Ясна річ, зустріч двох найпотужніших команд Черкаської та Київської областей привертала увагу. Тим більше, що боротьба за лідерство та місце в плей-офф не лише зберігає інтригу, а навіть загострилася.

Гості, цілком природно, прибули в дещо видозміненому складі. І молоді та найближчому резерву (до половини стартового складу) довелося відчути на собі всю міць атак ЛНЗ. Вже в дебюті Колос виводив Литовчака на воротаря – той парирував сильний удар. Потім Листопад виводив Мар’яна на оперативний простір, але форвард влучив у поперечину ударом метрів із 18-ти. Пізніше Волчанському довелося справлятися з ударами Грицая зі штрафного, Дєдова та Колоса з гри.

Уже в другому таймі Колос влучив у стійку, з різних позицій господарі завдали ще шість ударів. А в одному з моментів, коли не порозумілися воротар та захисник гостей, лебединці просто розірвали захист Авангарду, Грицай виводив Литовчака фактично на порожні ворота, але той влучив у стійку… Справедливості заради, гості також атакували. З різних позицій пробивали Кондратюк, Миколайчук, Зелді. Центрфорвард взагалі мав два шанси виходити віч-на-віч з воротарем і вирішувати. А під кінець матчу Балацький, змістившись із правого краю, обвідним ударом влучив у поперечину.

Безгольова нічия між лідером та четвертою командою центральної групи зіграла на руку їхнім конкурентам.

Факел (Липовець) — Олімпік (Кропивницький) — 2:0
Голи: Новаківський, 65, Конан Мохамед Боріс (а/г), 69

Факел: Кречик, Бондаренко, Хом’ячук, Голуб, Столярик, Хлівний (Романов, 82), Малка, Щербань, Порохня, Новаківський, Соума (Білокур, 21; Попик, 75). Запасні: Д.Фурман, Ткаченко. Головний тренер: Петро Анісім.

Олімпік: Заховавко (Якименко, 69), Гаркуша, Конан Мохамед Боріс, Доссо, Чорний, Терпілов (Довгий, 69), Гьо Абдул Жуніор (Гьо Крістіан Ромео, 59), Куассі Н’чо Стів (Ніколенко, 67), Конан Куассі Жоель, Оуедраого (Йоро, 53), Бо Коффі Ів. Запасних не лишилося. Головний тренер: Юрій Кевлич.

04.05.2019. 16:00, Липовець. Стадіон «Колос». 500 глядачів, поле 3, +15С
Суддя: Шевель Микола (Фастів)

Попередження: Бо Коффі Ів, 20, Конан Мохамед Боріс, 32, Хлівний, 49, Йоро Луа Прінс, 56, Голуб, 62, Куассі Н’чо Стів, 62
Вилучення: Бо Коффі Ів, 44 (повторне попередження)

Перший тайм обійшовся без голів, але, на жаль, не без травм – команди не уникали зіткнень, тож деяким гравцям дісталося (особливо Факела – форварда Соуму довелося замінити ще в середині першого тайму), а гості лишилися в меншості. Зате після перерви господарі, у яких дебютували новий воротар Кречик та півзахисник Щербань, який прибув із найвищого рівня футзалу, зуміли переломити хід зустрічі.

Спочатку пішла багатоходівка, яку ударом через себе завершував Малка, але м’яч відскочив до Новаківського, тож Віктор із гострого кута головою переправив його в ворота – 1:0. А буквально через чотири хвилини після удару Щербаня м’яч зрикошетив від Боріса Конана – 2:0. Факел здобув не такі прості, але важливі три очка.

МФК Первомайськ — Авангард (Корюківка) — 2:0
Голи: Ярчук (пен.), 30, Крамаренко, 65

Первомайськ: Чоларія, Шпортко (Крамаренко, 25), Багнюк, Ротко (Д.Флакей, 90+1), Чорнописький, Ярчук, Севодняєв (Гранковський, 88), Соломонов, Алієв (Славінський, 80), Вернидуб, Гончаров. Запасні: Шебеко, Доценко, Зайко. Головний тренер: Микола Флакей.

Авангард: Падун, Грищенко (Кирин, 58), Поляниця (Алаєв, 71), Даценко, Чуланов, Сираш, Яловець, Виставний (Ментей, 36), Дульзон, Вересоцький, Твердовський. Запасні: Вареник, Авраменко, Молодченко, Стельмашенко. Головний тренер: Валерій Чорний.

04.05.2019. 17:00, Первомайськ. Стадіон «Центральний» ім.Л.Кривицького. 300 глядачів, поле 3, +19С
Суддя: Горбенко Євген (Київська обл.)
Попередження: Соломонов, 26, Вернидуб, 28, Падун, 29, Багнюк, 43, Грищенко, 51, Вересоцький, 77, Яловець, 90+1

Надзвичайно складний графік у первомайської команди: в суботу вона виграла календарний матч Чемпіонату ААФУ, а вже в неділю – півфінальний матч Кубка своєї Миколаївської області, пробившись у фінал. І це на фоні серйозних кадрових втрат – звітну зустріч пропускав через дискваліфікацію Федорченко, а провідний захисник Рябченко по дорозі на гру потрапив у ДТП, на щастя, уникнувши пошкоджень, але все ж не встигнувши на матч. Вже по ходу першого тайму, на жаль, не обійшлося без травм у команд.

А гра, між тим, виявилася непростою. Авангард – добротна команда, яка мала навіть змогу забити (вихід Твердовського нівелював воротар Чоларія, а випади Вересоцького та Яловця також не призвели до голів). Але господарям вдалося відкрити рахунок на завершення першої третини гри, коли після пасу з глибини Алієв опинився перед воротарем і заробив пенальті, який реалізував екс-гравець португальського Примейри-чемпіонату Дмитро Ярчук – 1:0.

Вже після перерви хиткий рахунок закріпив іще один стандарт. Гончаров навісив зі штрафного, більш високі гравці пробігли повз м’яча, а Олег Крамаренко виявився найспритнішим та замкнув на дальній – 2:0. Дуже важлива перемога МФК Первомайськ, адже це передостанній домашній матч сезону для цієї команди, а також передостання гра проти суперника «своєї вагової категорії» перед замісом протистоянь із групою лідерів.

Альянс (Липова Долина) — ФК Рубікон-Вишневе (Київ) — 2:0
Голи: Сулейман, 53, В.Шарай, 80

Альянс: Важинський (Горох, 89), Приходько, Медведєв (Шевченко, 78), Пікуль, Танчик, Лучик, Макаров (Єсип, 65), Зрібняк (С.Шарай, 82), Анцибор (Гученко, 84), Сидоренко (В.Шарай, 57), Сулейман (Душин, 66). Запасних не лишилося. Головний тренер: Юрій Ярошенко.

Рубікон: Стриж, Тищенко (Гезлер, 76), Нестеренко, Мороз (Калайтан, 74), Марченко, Іващик, Древаль, Горбаченко, Бачинський (Ведута, 74), Котовий, Краснопольський. Запасний: Карнаушенко. Головний тренер: Віктор Курята.

05.05.2019. 16:00, Байрак. Стадіон «Альянс-Арена». 300 глядачів, поле 5, +23С
Суддя: Кандела Антон (Сіверодонецьк)
Попередження: Тищенко, 27, Марченко, 45+1, Нестеренко, 58, Калайтан, 81

Це був унікальний тиждень, коли дует лідерів одночасно мав матчі проти особливо складних суперників. Існувала можливість, що обидва гранди втратять очки. Альянс не мав права не скористатися з цієї ситуації, тим більше, в гості їхав середняк, основу якого складають молоді гравці.

Тим не менш, із першим голом долиняни затягнули. Ба, більше – гості з Київщини (в основному, через фланги) провели відразу кілька перспективних атак – щоправда, без гідного завершення. Але Альянс грав також «без воріт», тож голкіпер Стриж, який повернувся в заявку Рубікону, після масованих атак, здебільшого, не вступав у гру безпосередньо.

Зате невдовзі після перерви господарям вдалася розлога атака, яка й дала їм бажане полегшення. Сидоренко підключив Танчика, який навісив з правого краю. Зрібняк не зміг нормально пробити головою, зате від вишнівця Древаля м’яч відскочив до Сулеймана, тож Фарид у падінні проштовхнув м’яча повз воротаря – 1:0. Це п’ятий гол форварда в чемпіонаті – й перший цього року, адже він лише минулого туру повернувся в гру після травми.

Звісно, мінімальну перевагу ще треба було розвинути – тим більше, що гості також атакували, й одного разу Тищенко міг добре замикати навіс з правого краю головою, натомість, погано влучив по м’ячу й пустив його вище цілі. Але Альянс в цілому контролював хід подій і неодноразово міг збільшувати свою перевагу. В.Шарай, Зрібняк, Лучик, Душин пробивали з різних позицій, але зняти всі питання вдалося лише під кінець матчу. Лучик м’якою підсічкою на хід вивів Шарая через лівий край на ударну позицію, а Владислав спокійно пробив повз воротаря – 2:0.

М   Команда І В Н П М О
1 ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська область) 19 15 3 1 50:12 48
2 Вікторія (Миколаївка, Сумська область) 19 14 4 1 46:11 46
3 Альянс (Липова Долина, Сумська область) 19 11 4 4 41:19 37
4 Авангард (Бзів, Київська область) 18 9 1 7 34:19 29
5 ↑1 МФК Первомайськ (Миколаївська область) 17 9 1 7 31:24 28
6 ↓1 Діназ (Вишгород, Київська область) 18 8 4 6 40:32 28
7 Факел (Липовець, Вінницька область) 19 9 1 9 36:38 28
8 Авангард (Корюківка, Чернігівська область) 19 6 6 7 28:35 24
9 ФК Рубікон-Вишневе (Київ) 19 6 4 9 20:25 22
10 Агродім (Бахмач, Чернігівська область) 18 5 3 10 17:28 18
11 Олімпік (Кропивницький) 19 2 1 16 17:79 7
12 Чайка (Вишгород, Київська область) 18 0 1 17 8:46 1

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Кузьмін Андрій Вікторія (Миколаївка) 14 (3)
Качур Руслан ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 11
Акімов В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 10
Литовчак Мар’ян ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 10
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 9
Шевченко В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 9 (2)
Твердовський Артур Авангард (Корюківка) 7
Бамба Бурейма Агродім (Бахмач) 7 (1)
Притуляк Олексій *** Факел *** 7 (2)
Яловець Олександр Авангард (Корюківка) 7 (2)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Марченко Артем Діназ (Вишгород) 7
Борисенко Іван Вікторія (Миколаївка) 6
Бовтрук Вадим Діназ (Вишгород) 5
Зрібняк Владислав Альянс (Липова Долина) 5
Колос Олександр ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 5
Корешков Валентин Діназ (Вишгород) 5
Кушнір Євген Авангард (Бзів) 5
Листопад Тимофій ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 5
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 5
Сидоренко Ярослав Альянс (Липова Долина) 5

Група 3 • 19-й ТУР

ФК Дніпро – Яруд (Маріуполь) — 2:0
Голи: Нечистенко, 31, Крилов, 90+4

Дніпро: Луговський, Заєць (Джумига, 56), Нечистенко, Хижняк, Кулинич (Глєбін, 70), Вергун, Палюх, Тяпкін (Сорока, 61), Шинкаренко, Будняк, Піддубний (Крилов, 56). Запасні: Макаровський, Бандурін, Горілий. Головний тренер: Олександр Поклонський.

Яруд: Хоменко, Зубков, Бояринцев (Діденко, *; Галузинський, 87), Денисов, Азаренко, Цолан, Калінін, В.Савчук, Касімов (Назаренко, 46), М’ясников (Чернов, 78), Бояр. Запасних не лишилося. Головний тренер: Дмитро Єсін.
* – заміна відбулася до фактичного початку матчу

04.05.2019. 16:00, Новомосковськ. Стадіон «Металург». 250 глядачів, поле 4, +22С
Суддя: Мосейчук Андрій (Бердянськ)
Попередження: Вергун, 63, Сорока, 76, Назаренко, 84, Зубков, 89, Хижняк, 90

Дніпряни після виснажливого півфіналу з ФК Вовчанськ, де мали зіграти 120 хвилин і серію пенальті, вийшли на гру проти Яруду без зіркового Назаренка та в дещо перетасованому стартовому складі. Гості ж прибули з обмеженим запасом, а ще перед початком гри втратили найдосвідченішого захисника Бояринцева.

А між тим, гості почали в Новомосковську дуже непогано, навіси з глибини замикали Азаренко та Бояр, але не влучили в ціль, а настирний Касімов би сам і ще додавав гострий простріл. Лише після цих епізодів огризнулися дніпряни – удар Палюха з-під поперечки витягнув воротар, але в відповідь після штрафного від Савчука м’яч зрикошетив у хрестовину. Це вже був той самий хрестоматійний «дзвіночок», і дуже добре для номінальних господарів, що вони його вчасно почули. Після подачі кутового та скидки перед воротарем опинився Нечистенко. Перший удар Микити голкіпер перевів у стійку, але захисник Дніпра сам встиг на добивання – 1:0. Перший гол 18-річного захисника в чемпіонаті.

Звісно, рахунок лишався хитким і підопічні Єсіна грали досить добре, щоб розраховувати на відіграш (згадаймо, як Луговському довелося виручати після удару Бояра, який замикав штрафний, а пізніше Нечистенко підстрахував воротаря на лінії, коли з рикошетом від газону кіксував маріуполець Діденко; були й поперечина, й добивання через себе у виконанні азовців). Шинкаренко, Піддубний, Тяпкін неодноразово пробивали з різних позицій. Але зняти нервозність (а заразом і всі питання щодо переможця) дніпрянам вдалося лише в компенсований час. Будняк підключив Вергуна, той прострілив з флангу, а Данило Крилов без перешкод пробив з близької відстані – 2:0. Воротар та захисники на цей момент були вже відіграними.

Повний відеозапис гри – тут.

Матч туру

СК Каховка — ВПК-Агро (Шевченківка) — 0:0

Каховка: Завгородній, Алантьєв, Стеценко, Бібік, Горбачов, Ратушний, Мостіпан (Феденков, 46), Колосов (Боженко, 77), Гайдаєнко (Дудкевич, 70), Жиганов (Остапенко, 65), Амобі (Добровольський, 60). Запасний: Д.Кузнєцов. Головний тренер: Дмитро Кузнєцов.

ВПК-Агро: Бубенцов, Алексанов, Сидоренко, Яременко, Мельников (Маргарян, 53), Васильєв (Терехов, 75), Красов, Шмигельський, Коломоєць, Ткаченко (Кравчук, 55), Соколянський (Шарко, 66). Запасні: Гришин, Дегтярьов, Шаповалов. Головний тренер: Сергій Соловйов.

04.05.2019. 17:30, Каховка. Стадіон «Олімпійський». 400 глядачів, поле 3, +22С
Суддя: Лавриненко Максим (Запоріжжя)
Попередження: Ткаченко, 25, Яременко, 35, Алантьєв, 82

Візит лідера в Каховку мав велике значення – як для самого ВПК-Агро, так і для Каховки, яка намагається не відставати від щільної групи лідерів. Після важкої перемоги над Ярудом Соловйов провів лише одну зміну в стартовому складі – а саме випустив автора переможного голу Ткаченка замість Терехова. Господарі вийшли в максимально бойовому складі, а в запасі значився (і в підсумку вийшов на заміну) 20-річний дебютант Максим Боженко, колишній півзахисник юнацького складу Ворскли.

Утім, матч завершився без голів – попри старання суперників. У каховчан відзначаємо багатоходівку через правий фланг з переводом в центр, коли Колосов пробив зовсім поруч із поперечиною, а також відразу два випади Бібіка. У гостей – гострі випади Яременка та Коломойця, а також близький до успіху штрафний Шмигельського. Але воротарі грали цього вечора краще за атакувальних гравців, тож ВПК-Агро дав шанс Таврії себе наздогнати та максимально наблизитися – Мотору.

Герой матчу – Денис Завгородній (СК Каховка)

Матч вийшов навдивовижу напруженим та зберігав напругу до останніх хвилин, утім, треба віддати належне воротарям, які не дали слабини й по кілька разів врятували свої команди. Відзначаємо Завгороднього, який в домашньому матчі проти лідера здійснив кілька сейвів, у тому числі, виручивши після удару лідера гонки бомбардирів групи Коломойця з близької відстані.

Побачити гру повністю можна тут.

Мотор (Запоріжжя) — Перемога (Дніпро) — 5:2
Голи: Довбиш Віктор, 5, 16, 25, Бурсак, 49, Порубльов, 71 — Дібрівний, 24, Сластунов, 59

Мотор: Олійник, Місюра (Худченко, 80), Пєсков, Порубльов (Колмогорцев, 89), Мацюта, Калиничев (Павелько, 87), Шитов, Крук, Рахмуні (Кардаш, 82), Довбиш (Соболь, 76), Бурсак (Мелі, 65). Запасний: Вічний. Головний тренер: Анатолій Чанцев.

Перемога: Офорі, Гнідий, Бриль (Ічуаідзе, 46), Олійник, Лінкевич, Наірі, Кучук (Сосна, 46), Сластунов (Лучка, 69), Рябий (Мухтаров, 76), Прокопенко (Цебро, 51), Дібрівний (Гулієв, 84). Запасний: Брижицький. Головний тренер: Геннадій Жилкін.

05.05.2019. 14:00, Запоріжжя. Стадіон СК «Мотор-Січ». 210 глядачів, поле 4, +21С
Суддя: Мовчан Олександр (Маріуполь)
Попередження: Гнідий, 12, Рахмуні, 15, Бриль, 32, Наірі, 44, Лінкевич, 61, Сосна, 71

Навесні тепер лише одна команда все ще не втрачає очок, і це – Мотор. Перемога над Перемогою стала п’ятою в п’яти матчах для запоріжців, а загальна безпрограшна серія команди потужного концерну «Мотор-Січ» триває з вересня й досягла 11 матчів поспіль!

У матчі з гостями із сусіднього обласного центру події розвивалися стрімко. Шитов та Місюра провели атаку через правий край, а Віктор Довбиш ударом правою п’ятою влучив у дальній кут – 1:0. Треба сказати, що візитери навіть провели один гострий контрвипад, який завершився прострілом без завершення. Але коли йде – то йде. Коли Прокопенко перечепив Шитова за півтора метри від карного майданчика, Віктор Довбиш ударом з правої ноги «прошив» стінку – 2:0.

Певну інтригу в гру вніс епізод на 24 хвилині, коли в простій ситуації Шитов відпасував назад на воротаря, а вийшла «гольова» на Дібрівного (Микола підробив собі під праву ногу й у падінні підсік м’яч в обвід воротаря, незважаючи на відчайдушний підкат захисника Пєскова – це 2:1). Але буквально через хвилину комфортна перевага повернулася до господарів. Крук сам же підібрав м’яча після заблокованого свого удару й відкотив на Мацюру, а вже навіс латераля головою замкнув Віктор Довбиш – 3:1. Це перший хет-трик «мотористів» у чемпіонаті.

А відразу після перерви вони довели перевагу до крупної. Подача Рахмуні лишалася безадресною, але Крук встиг на підбирання, Довбиш подав, а Бурсак забив головою в падінні – 4:1. Другий гол поспіль для Дениса. Далі команди вже могли грати в своє задоволення. Атака через лівий фланг Перемоги, Дібрівний заробив штрафний у боротьбі з Пєсковим на лівому куті карного майданчика. Володимир Сластунов проводив «нараду» з одноклубниками, але замість хитромудрого розіграшу розвернувся й несподівано пальнув під поперечину – 4:2.

Але останнє слово було все ж за Мотором. Місюра впав у боротьбі з Сосною, а Ігор Порубльов прямим ударом з лівої ноги по незвичній серединній траєкторії влучив у дальній кут – 5:2. У кінці гри запоріжці куражилися й випустили дебютанта – нігерійського форварда Генрі Мелі Інерепарамовея, але рахунок більше не мінявся. Мотор, який провалив низку матчів у першому півріччі, тепер закономірно, відносно до свого підбору гравців та матеріальної бази, підтягнувся впритул до лідерів.

ФК Кривий Ріг — Таврія (Новотроїцьке) — 0:4
Голи: Пуляєв, 32, 54, Комягін, 56, Логвиненко, 66

Кривий Ріг: Антоненко, Мазенко, П.Бовтуненко, Шрамко (Боярин, 62), Шейка (Левчук, 68), Божко (Куценко, 62), Мороз, Зінченко, Стороженко (Стретович, 46), Штурко (Мадяр, 78), Аль-Азумі (Легостаєв, 46). Запасний: Плеханов. Головний тренер: Валентин Платонов.

Таврія: Коваленко, Шешеня, Яковенко, Афендулов, Золотухін, Ковальов (Соболь, 62), Тяпко (Гарібян, 62), Окатий (Піркавець, 72), Комягін (Логвиненко, 62), Пуляєв (Шпеко, 72), Кирик (Солтан, 72). Запасний: Маник. Головний тренер: Олександр Клишня.

05.05.2019. 16:00, Кривий Ріг. Стадіон «Будівельник». 300 глядачів, поле 3, +22С
Суддя: Щепотьєв Андрій (Харків)
Попередження: Бовтуненко, 22, Мороз, 73, Мазенко, 80

Таврія їхала на Дніпровщину за очками, а коли ВПК-Агро у вчорашньому матчі не зумів переграти СК Каховка, шанси новотроїчан на лідерство значно підвищилися. Тому вже в дебюті гості взялися створювати гольові моменти – Пуляєв влучив у штангу, Кирик пробив у сантиметрах від неї.

Тиск дав результат уже після півгодини гри. Сергій Пуляєв запресингував захисника, вирвався на воротаря та його переграв – 0:1. Він же відіграв важливу роль у тому, що Таврія закріпила свою перевагу невдовзі по перерві. Цього разу Тяпко та Комягін розганяли атаку на лівому краю, Ковальов переадресував м’яча на Пуляєва, і Сергій з гострого кута відправив його в сітку – 0:2. А буквально через дві хвилини Золотухін віддав своєчасну передачу на Комягіна, тож Юрій прибрав суперника і пробив під поперечину – 0:3.

Тренерський штаб гостей двічі з інтервалом у десять хвилин провів дві серії замін по три рокіровки в кожній. І після «першої хвилі» особливо вдало ввійшов у гру екс-гравець сімферопольської Таврії Максим Логвиненко. Вже через кілька хвилин після виходу на поле він обігрався із Золотухіним і влучно пробив у дальній кут – 0:4. Могли ще забивати Солтан, Золотухін. ФК Кривий Ріг – команда менш досвідчена, практично без гравців із професіональним досвідом, та ще й без кількох важливих гравців, включно з Нікуліним та Золотухіним. На жаль, шансів проти такого потужного суперника вона не мала, хоча й завдала кілька ударів по воротах Коваленка, який всьоме в сезоні зберіг свої володіння на замку.

Матч Скорук – Колос не відбувся у зв’язку із зняттям асканійської команди, Скоруку присуджено перемогу +:–

Матч Дружба – Кобра не відбувся у зв’язку із зняттям харківської команди, Дружбі присуджено перемогу +:–

М   Команда І В Н П М О
1 ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська область) 18 13 4 1 53:10 43
2 Таврія (Новотроїцьке, Херсонська область) 19 13 4 2 37:12 43
3 Мотор (Запоріжжя) 19 12 5 2 44:18 41
4 Скорук (Томаківка, Дніпропетровська область) 19 8 6 5 18:16 30
5 ↑1 СК Каховка (Херсонська область) 19 7 7 5 27:17 28
6 ↓1 Перемога (Дніпро) 19 7 7 5 27:20 28
7 ↑1 Дружба (Кривий Ріг, Дніпропетровська область) 19 6 4 9 22:30 22
8 ↑1 ФК Дніпро 19 8 3 8 29:24 21*
9 ↓2 ФК Кривий Ріг (Дніпропетровська область) 19 4 8 7 27:27 20
10 Яруд (Маріуполь, Донецька область) 19 3 6 9 16:20 15
11 Колос (Асканія-Нова, Херсонська область) 18 4 2 12 18:32 14
12 Кобра (Харків) 19 0 0 19 8:100 0

* – згідно рішення Дисциплінарного комітету ФІФА від 1.09.2017 р. та 24.11.2017 р. ФК Дніпро позбавлено 6-х турнірних очок. 

Команда Колос (Асканія-Нова) знялася вже після початку другого кола, тож її результати лишаються, а суперникам буде надалі зараховано перемоги +:–

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Коломоєць Михайло ВПК-Агро (Шевченківка) 18 (6)
Молодожон Микита Мотор (Запоріжжя) 10
Пуляєв Сергій Таврія (Новотроїцьке) 9
Дібрівний Микола Перемога (Дніпро) 8
Лопін Юрій Дружба (Кривий Ріг) 8
Крилов Данило ФК Дніпро 6
Лівінський Роман ФК Кривий Ріг 6
Будняк Іван ФК Дніпро 5
Довбиш Віктор Мотор (Запоріжжя) 5
Золотухін Віктор Таврія (Новотроїцьке) 5
Кирик Кирило Таврія (Новотроїцьке) 5
Комягін Юрій Таврія (Новотроїцьке) 5
Ломака Сергій Мотор (Запоріжжя) 5
Тяпко Богдан Таврія (Новотроїцьке) 5
Шарко Антон ВПК-Агро (Шевченківка) 5
Остапенко Борис СК Каховка 5 (1)
Назаренко Сергій ФК Дніпро 5 (2)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Маргарян Арамаіс ВПК-Агро (Шевченківка) 9
Довбиш Віктор Мотор (Запоріжжя) 8
Крук Олександр Мотор (Запоріжжя) 8
Прокурор Ігоp Скорук (Томаківка) 6
Алексанов Сергій ВПК-Агро (Шевченківка) 5
Дудкевич Станіслав СК Каховка 5
Комягін Юрій Таврія (Новотроїцьке) 5
Горбачов Віталій СК Каховка 4
Золотухін Віктор Таврія (Новотроїцьке) 4
Калінін В’ячеслав Яруд (Маріуполь) 4
Ковальов Михайло Таврія (Новотроїцьке) 4
Красов Олексій ВПК-Агро (Шевченківка) 4
Петриченко Віталій Дружба (Кривий Ріг) 4
Стретович Тарас ФК Кривий Ріг 4

Показники по ААФУ загалом

Команди І В Н П Мз Мп Різ. О
1 ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 19 15 3 1 50 12 +38 48
2 Вікторія (Миколаївка) 19 14 4 1 46 11 +35 46
3 ВПК-Агро (Шевченківка) 18 13 4 1 53 10 +43 43
4 Таврія (Новотроїцьке) 19 13 4 2 37 12 +25 43
5 Мотор (Запоріжжя) 19 12 5 2 44 18 +26 41
6 Альянс (Липова Долина) 19 11 4 4 41 19 +22 37
7 Покуття (Коломия) 16 12 0 4 43 10 +33 36
8 ФК Малинськ 16 10 5 1 31 11 +20 35
9 Авангард (Бзів) 18 9 2 7 34 19 +15 29
10 ОДЕК (Оржів) 14 8 5 1 33 9 +24 29
11 Агрон (Великогаївська ОТГ) 16 8 5 3 25 15 +10 29
12 МФК Первомайськ 17 9 1 7 31 24 +7 28
13 Факел (Липовець) 19 9 1 9 36 38 -2 28
14 Діназ (Вишгород) 18 8 4 6 40 32 +8 28
15 Перемога (Дніпро) 19 7 7 5 27 20 +7 28
16 Скорук (Томаківка) 19 7 7 5 18 16 +2 28
17 Карпати (Галич) 16 7 6 3 24 11 +13 27
18 СК Каховка 19 6 8 5 27 17 +10 26
19 ФК Дніпро 19 8 3 8 29 24 +5 24*
20 Авангард (Корюківка) 19 6 6 7 28 35 -7 24
21 ФК Рубікон-Вишневе (Київ) 19 6 4 9 20 25 -5 22
22 Дружба (Кривий Ріг) 19 6 4 9 22 30 -8 22
23 ФК Кривий Ріг 19 4 8 7 27 27 0 20
24 Агродім (Бахмач) 18 5 3 10 17 28 -11 18
25 Рочин (Соснівка) 15 5 2 8 19 12 +7 17
26 ФК Ужгород 14 5 2 7 20 27 -7 17
27 Кристал (Чортків) 16 5 1 10 15 26 -11 16
28 Колос (Асканія-Нова) 18 4 3 11 18 32 -14 15
29 Яруд (Маріуполь) 19 3 6 10 16 20 -4 15
30 Олімпік (Кропивницький) 19 2 1 16 17 79 -62 7
31 ФК Тернопіль-ДЮСШ 15 1 1 13 11 48 -37 4
32 СК Хмельницький 14 1 1 12 4 56 -52 4
33 Чайка (Вишгород) 18 0 1 17 8 46 -38 1
34 Кобра (Харків) 19 0 1 18 8 100 -92 1
35 Кобра (Острог) 0 0 0 0 0 0 0 0

Трійка найкращих бомбардирів:

Гравець Команда Голи Пен.
1 Коломоєць Михайло ВПК-Агро (Шевченківка) 18 (6)
2 Кузьмін Андрій Вікторія (Миколаївка) 14 (3)
3 Качур Руслан ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 11

Трійка найкращих асистентів:

Гравець Команда Паси
1 Маргарян Арамаіс ВПК-Агро (Шевченківка) 9
2-3 Ніколайчук Олександр ОДЕК (Оржів) 8
Крук Олександр Мотор (Запоріжжя) 8

Трійка найефективніших гол+пас:

Гравець Команда Гол+Пас Голи Паси
1 Коломоєць Михайло ВПК-Агро (Шевченківка) 19 18 1
2 Кузьмін Андрій Вікторія (Миколаївка) 17 14 3
3 Акімов В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 13 10 3
Литовчак Мар’ян ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 13 10 3
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 13 8 5
Сивка Тарас *** Покуття *** 13 7 6

Всі підрахунки проведені Артуром Валерком.

* * *

Всі наші статті, присвячені аматорському футболу, читайте тут.


Оперативное видео самых важных и красивых голов в нашем канале в Телеграме

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 10 000₴ + 300 FS
5
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena