Sportarena

ААФУ: перше коло завершують лідерами Карпати, Лебедин і Таврія

ААФУ: перше коло завершують лідерами Карпати, Лебедин і Таврія

ЛНЗ-Лебедин сім разів забив Олімпіку, фото fc-lnz.com

Група 1 • 11-й ТУР

Покуття (Коломия) — ФК Ужгород — 2:0
Голи: Москалик, 14, Топчевський, 65
Незабитий пенальті: Ковальчук (Покуття), 48

Покуття: Кисилиця, Хандій, Лазорик (Сивка, 46), Шифир (Гаврилюк, 46), Москалик, Топчевський, Уграк (Габрух, 71), Сікач (Свиридов, 69), Карапка (Романчук, 78), Блащук, Ковальчук (Темерівський, 58). Запасні: Мегдиник. Головний тренер: Корнута Любомир.

Ужгород: Славік, Пінковський (Чепа, 75), Буксар (Ільчук, 75), Селещук, Дуран (Бонтей, 75), Машталір, Ференцик (Яковлєв, 78), Дудаш (Предчук, 46), Гальчак, Лазар, Ковач (Олень, 73). Запасні: Маркович. Головний тренер: Бабяк Мирослав.

15:30, 13.10.2018. Коломия. Стадіон Юність. 400 глядачів, поле 4, +20С
Суддя: Грисьо Богдан (Львів)
Попередження: Хандій, 29, Селещук, 43, Лазар, 79

Останнім часом Покуття чергує домашні перемоги та виїзні поразки. Тож після програшу в Оржеві сподівалося реабілітуватися в матчі проти ФК Ужгород. І перший гол не змусив себе довго чекати, щоправда, Покуття забило дуже й дуже курйозно. Закарпатці вкрай невдало намагалися винести м’яча після атаки через лівий фланг, тож на підборі зіграв Хандій і з лінії карного майданчика влучив у поперечину. Слідом добивав Топчевський, але також струсонув каркасом воріт. Наступний його удар прийняв на себе захисник Пінковський і лише після цього з лівого краю Роман Москалик запустив м’яча в дальню «шістку» – 1:0.

У спробах збільшити рахунок Покуття дійшло до пенальті. На початку другого тайму Ковальчук протягнув м’яча через лівий край і вже у межах карного майданчика впав у боротьбі з Дураном. Щоправда, забити постраждалому не вдалося. Андрій мітив у лівий від воротаря нижній кут, але Славік метнувся саме туди й відбив удар. Тож довелося ще трошки похвилюватися – поки не зробили свою справу заміни та втома суперників.

На кутовий від Сивки відгукнувся на ближній штанзі Топчевський, скинувши далі. А вже звідти на Андрія повернув м’яча Лазорик, тож він головою зміг забивати з близької відстані, незважаючи на будь-які спроби суперників його зупинити – 2:0. По рахунку коломияни грали цілком переконливо, не раз були близькі до успіху, але навіть не реалізувавши свої шанси, спокійно довели матч до перемоги – гостям не щастило попереду.

Карпати (Галич) — СК Хмельницький — 6:0
Голи: Кицька, 5, 11, 62, Легкий, 19, Третяк, 45+1, Локатир, 52

Карпати: Макогон (Федорняк, 68), Турчанський, Кащій, Локатир, Кримінський (Пархуць, 55), Курташ (Ю.Вовчук, 46), Томин (Данів, 65), Легкий, Третяк (Гуменюк, 52), Кушецький (Махмуд, 83), Кицька. Головний тренер: Нестерук Андрій.

Хмельницький: Котелба, Зощук, Середа, Шульган, Химанич (Басистий, 11), Осацький, Шморгун, Брицький (Бурденюк Микола, 85), Гнатюк (Трохимчук, 63), Мамедов (Сулима, 70), Савера. Запасні: Харчук. Головний тренер: Ібрагімов Асім.

14:00, 14.10.2018. Галич. Стадіон Колос. 300 глядачів, поле 3, +18С
Суддя: Байдюк Микола (Чернівецька обл.)
Попередження: Мамедов, 50, Зощук, 78

На матч проти молодих хмельничан Карпати виставили досить атакувальний склад, адже поруч із форвардом та двома високо піднятими фланговими хавами розміщалися ще двоє центральних півзахисників, які постійно допомагали наступу. Не дивно, що вже в дебюті галичани забезпечили собі солідну перевагу в рахунку.

Спочатку пішла швидка атака, в ході якої правий крайній Третяк вискочив один на один з воротарем. Котелба гостей врятував, однак Ярослав Кицька встиг на добивання – 1:0. Не встигли гості відійти від першого голу, як пройшла розмашиста атака через лівий край з подачею Кушецького. Все той же Кицька підхопив м’яча, ввійшов у карний майданчик та невідпорно пробив метрів із 16-ти – 2:0.

А крупним рахунок став уже до 19-ї хвилини. Пішла подача з того ж лівого краю, на яку відгукнувся Іван Легкий. Першим ударом він влучив у штангу, але сам же встиг на добивання – 3:0. Ще до перерви стався і четвертий гол. Цього разу атака з лівого краю перейшла на правий, звідки Роман Третяк вирвався на воротаря і з меж карного майданчика пробив без особливих шансів для суперників – 4:0.

Маючи серйозну перевагу в рахунку та стараючись забивати ще і ще, Карпати взяли суперників у облогу. Тож центральний захисник Святослав Локатир, знаходячись майже в центрі поля, отримав пас Кащія, пішов вперед і прямим ударом метрів із 35-ти влучив у дальній кут – 5:0. А крапку в матчі (заодно й перший хет-трик для своєї команди в чемпіонаті) поставив Ярослав Кицька. Пішла багатоходівка, Кушецький підключив Турчанського, той зі свого правого флангу знайшов одноклубника, й Кицька розстріляв ворота – 6:0. Більш ніж переконлива перемога Галича.

Черговий гол галичан, facebook.com/ФК-Карпати-Галич

Агрон (Великогаївська ОТГ) — Кристал (Чортків) — 3:0
Голи: Ковалик, 34, Когут, 52, 64
Незабиті пенальті: Вонс (Агрон), 67

Агрон: Рогаль, Пастернак, Лівіцький, Ковалик (Гринченко, 80), Коник, Кривобедрий, Лук’янов (Гаврилюк, 69), Вонс (Гевчук, 77), Когут (Гурін, 73), Червонецький (Ковалевський, 46), Процик (Семенець, 66). Запасні: Мазур. Головний тренер: Курдупель Роман.

Кристал: Ольховий, Іванов, Патрик, Крайчинський, Клим (Сурженко, 55; Дзядикевич, 86), Коломієць, Шпікула (Фальковський, 63), Сухецький, Р.Курдас, Сокіл, Бегашов (Кульчицький, 46). Запасні: Кравчук, Зозуля, Сотников. Головний тренер: Хавров Едуард.

16:00, 14.10.2018. Великі Гаї. Стадіон Центральний. 300 глядачів, поле 3, +15С
Суддя: Гарас Ігор (Тернопільська обл.)
Попередження: Лук’янов, 9, Коломієць, 11, Крайчинський, 33, Іванов, 55, Пастернак, 57, Сухецький, 67, Гаврилюк, 85

Обласне дербі Тернопільщини півгодини проходило за всіма канонами – гостра гра, кожен із суперників міг забивати, йшов поєдинок, як-то кажуть, з повним напруженням – до першого голу. Дуже допоміг господарям гол, який зі штрафного провів Віктор Ковалик. Хорошим ударом метрів із 30-ти він пробив у обхід стінки в дальню «шістку» – 1:0.

У другому таймі Агрон майстерно зіграв по рахунку. Спочатку пішла комбінація з лівої бровки, в ході якої дуже здорово зіграв Микола Когут. Це він випередив воротаря, переадресував м’яча на Ковалевського, а потім сам же замкнув його подачу головою в боротьбі із захисниками – 2:0.

Третій гол стався після стандарту. На подачу кутового пішов Кривобедрий, який з ближньої стійки скинув на Когута, тож Микола оформив перший для Агрона дубль у цьому чемпіонаті. Буквально через кілька хвилин рахунок міг стати й більшим – Процик заробив пенальті, однак Вонс, який загалом чудово виконує 11-метрові, цього разу влучив у стійку. Тож 3:0 – яскрава перемога в обласному протистоянні.

Матч туру

ОДЕК (Оржів) — Рочин (Соснівка) — 1:1
Голи: Чикалюк-Козакевич, 74 — Мельник, 47

ОДЕК: Кособуцький, Загривий, Гриб (Чикалюк-Козакевич, 61), Мучак, Красномовець (Шекель, 69), Кошка, Коляда, Капустинський (Таргоній, 70), Ніколайчук, Трофімчук (Наумець, 58), Газицький. Запасні: Бицюк, Приходько, Фесенко. Головний тренер: Комзюк Ярослав.

Рочин: Коваленко, Домальчук, Заліпа, Оприск, Васюта, Богданов, Найдишак (Набізада, 81), Яструб, Мельник (Самойлич, 67; Дева, 85), Кашуба, Цюпка (Соляник, 90+2). Запасні: Грицаль, Мартиняк, Махинька. Головний тренер: Підкіпняк Володимир.

16:00, 14.10.2018. Оржів. Стадіон ОДЕК. 400 глядачів, поле 4, +18С
Суддя: Галіцин Роман (Київ)
Попередження: Капустинський, 21, Богданов, 25, Васюта, 28, Трофімчук, 39, Ніколайчук, 50, Гриб, 55, Яструб, 63, Наумець, 64, Коляда, 77, Кашуба, 84, Шекель, 90
Вилучення: Набізада, 83

Бойовим вийшов матч на Рівненщині – об’єктивно, зустрічалися одні з найкращих західноукраїнських аматорських команд, вірні претенденти на медалі. Така гра не могла бути простою. Ось і до перерви боротьба превалювала над комбінаційністю, нулі на табло видавалися закономірними.

Після перерви набагато активніше заграли гості. Вже за кілька хвилин після поновлення гри пішла подача кутового, Васюта здорово зіграв позиційно й п’яткою продовжив на дальню, де Сергій Мельник виявився спритнішим за всіх 0:1. За мінімальної переваги у гостей було кілька нагод, щоб подвоїти рахунок. Проте в одному епізоді вихід Яструба віч-на-віч з воротарем завершився виграшем Кособуцького, а в іншому його спинив перед самим карним майданчиком суперник – фолом.

Не реалізувавши свої нагоди, Рочин втратив перемогу. Після подачі штрафного відразу кілька оржівців опинилися перед воротарем і досвідчений захисник Сергій Чикалюк-Козакевич, вдала заміна Комзюка, з близької відстані переправив м’яча в сітку – 1:1. Більше того, наприкінці гри ще одна неприємність наздогнала гостей. Набізада, щойно вийшовши на заміну, в боротьбі із суперником отримав вилучення від арбітра – хоча соснівці апелювали, що від Омара не було ні жорсткості, ні грубості, а він просто біг паралельним курсом.

Як би там не було, напередодні відповідального кубкового матчу проти земляків із Юності Рочин залишився без відразу кількох травмованих, та ще й вилучення дуже засмутило гостей. ОДЕК лишається без поразок.

Найкращий гравець матчу – Віталій Кашуба

Сильний матч вінгера Рочина – постійно вмикав швидкість та дриблінг, ішов у обводку, загострював. Через його край будувалося багато гострих атак.

М   Команда І В Н П М О
1 ↑3 Карпати (Галич, Івано-Франківська область) 9 5 4 0 18:3 19
2 ↓1 ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 8 5 3 0 19:4 18
3 ↑2 Покуття (Коломия, Івано-Франківська область) 9 6 0 3 24:8 18
4 ↓2 ФК Малинськ (Рівненська область) 8 5 2 1 21:7 17
5 ↑1 Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область) 9 5 2 2 16:10 17
6 ↓3 Рочин (Соснівка, Львівська область) 9 5 2 2 19:10 17
7 ФК Ужгород 9 3 0 6 13:20 9
8 Кристал (Чортків, Тернопільська область) 9 2 1 6 8:17 7
9 ФК Тернопіль-ДЮСШ 9 0 1 8 6:32 1
10 СК Хмельницький 9 0 1 8 3:36 1

Команду Кобра (Острог) знято з чемпіонату, всі її результати анульовано.

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Корольчук Артем ФК Малинськ 8
Ковальчук Андрій Покуття (Коломия) 5 (1)
Вонс Ігор Агрон (Великогаївська ОТГ) 5 (3)
Дудаш Михайло ФК Ужгород 4
Кицька Ярослав Карпати (Галич) 4
Сивка Тарас Покуття (Коломия) 4
Газицький Віктор ОДЕК (Оржів) 4 (2)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Ніколайчук Олександр ОДЕК (Оржів) 6
Єременко Дмитро ФК Малинськ 4
Сивка Тарас Покуття (Коломия) 4
Лойко Василь ФК Малинськ 3
Третяк Роман Карпати (Галич) 3

Група 2 • 11-й ТУР

Матч туру

Альянс (Липова Долина) — МФК Первомайськ — 3:2
Голи: Сидоренко, 17, Зрібняк, 29, Сулейман, 52 — Севодняєв, 8, 14 (пен.)

Альянс: Важинський, Осадчий (Старинський, 78), Медведєв, Пікуль, Пісний, Гученко (Сірош, 60), Приходько, Зрібняк (Жиловець, 85), Сидоренко (Душин, 60), Анцибор (Єсип, 72), Сулейман (Пилипенко, 64). Запасні: Горох. Головний тренер: Ярошенко Юрій.

Первомайськ: Чоларія, Шпортко, Багнюк, Рябченко, Чорнописький, Федорченко (Щербина, 62), Ярчук, Севодняєв, Соломонов, Климко (Зайко, 46), Славінський. Запасні: Радіола, Доценко. Старший тренер: Флакей Микола.

15:00, 13.10.2018. Байрак. Стадіон Альянс-Арена. поле 5 (шт.), +19С
Суддя: Кофанов Микита (Харків)
Попередження: Соломонов, 7, Пікуль, 25, Щербина, 81

Первомайська команда прославилася як гроза авторитетів – вона встигла відібрати очки вже у багатьох амбітних суперників. Однак більшість із цих досягнень – домашні (на своєму полі МФК Первомайськ набрав 12 із 13-ти своїх очок), тому особливо хотілося гостям із Миколаївщини вдало зіграти на новенькому стадіоні в селі Байрак.

І це їм багато в чому вдалося – навряд чи хтось очікував, що вже до 15-ї хвилини Альянс буде «горіти» в два голи. Спершу Дмитро Севодняєв, розігравшись із Федорченком, стартував зі своєї половини поля. На високій швидкості хавбек пробіг аж до чужого карного майданчика, тож коли голкіпер вибіг йому назустріч, просто пальнув повз нього під поперечину – 0:1.

Невдовзі ще одна неприємність для долинян: Климко прострілив з лівого флангу на дальній край карного майданчика, але Соломонова, який висунувся на передачу, зачепив Пісний – пенальті. До точки підійшов Дмитро Севодняєв і перехитрував воротаря. Важинський кинувся вправо від себе, м’яч пішов по центру – 0:2. Дубль за якихось шість хвилин від екс-хавбека дубля Таврії, Суднобудівника (Миколаїв) та Миру (Горностаївка).

Однак два голи переваги, здобутої настільки блискавично, десь заспокоїли гостей і завели господарів. Лівий край Альянсу протиснув суперників: Ярослав Сидоренко прорвався в центр і метрів із 20-ти пробив на виконання в дальній кут – 1:2. Всього три хвилини пройшло від другого голу першотравненців, тож ця подія неабияк надихнула «зелено-білих».

Ще до перерви Альянс зрівняв рахунок. Йшла неспішна атака через центр поля, коли Анцибор закинув «черпачка» на хід Зрібняку. Назустріч хавбеку висунувся воротар, але й не дістав м’яча, і не збив суперника, тож Владислав його оббіг і пробив у порожні ворота – 2:2.

А після відпочинку Альянс швидко вийшов вперед. Гученко, який непогано задавав вектор атакам із опорної зони, запустив через правий фланг Сидоренка, на чий простріл прямо перед воротарем відреагував Сулейман. Фарид, хоча й забиває не так часто, функції пресингу та відкривання виконує справно, тому тут був у потрібному місці й розстріляв ворота з убивчої позиції – 3:2. Господарі впевнено довели гру до потрібного підсумку, хоча збільшити рахунок і не зуміли.

Найкращий гравець матчу – Ярослав Сидоренко

Технічний та швидкий атакувальний хавчик був всюдисущим – здорово відкривався і комбінував, тож забив сам (у надважливий момент, подарувавши своїй команді надію на відіграш!) і став співавтором переможного голу.

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) — Олімпік (Кропивницький) — 7:1
Голи: Качур, 8, 12, 45, Колос, 42, Грицай, 57, 66, Дєдов, 65 — Йоро Луа Прінс, 34

Лебедин: Козаченко (Дейнеко, 46), Парфьонов, Листопад (Александров, 70), Кондратюк, Калинич, Коломієць (Тубольцев, 46), Гуд (Дєдов, 46), Вакуленко (Барбанов, 46), Грицай, Колос, Качур (Литовчак, 46). Запасний: Ткаченко. Головний тренер: Гречаний Василь.

Олімпік: Шаманський, Оуедраого (Кузь, 60), Гьо Крістіан Ромео (Іванов, 68), Конан Мохамед Боріс, Терпілов, Гаркуша (Аркуша, 86), Конан Куассі Жоель (Скляниченко, 89), Куассі Н’чо Стів, Йоро Луа Прінс, Доссо Амара, Бо Коффі Ів (Косюк, 74). Головний тренер: Кевлич Юрій.

15:00, 13.10.2018. Лебедин. Стадіон ЛНЗ-Арена. 500 глядачів, поле 5, +18С
Суддя: Бородавка Олексій (Київ)
Попередження: Йоро Луа Прінс, 60, Грицай, 70, Конан Мохамед Боріс, 72, Конан Куассі Жоель, 80

ЛНЗ демонструє найкращі результати серед усіх учасників чемпіонату ААФУ – виграні всі матчі, крім одного (нічия з Вікторією), набрано більше 90% від можливих очок. Ясна річ, для Олімпіка виїзд на Черкащину не віщував нічого особливо хорошого. Молода команда, основу якої складають молоді африканські легіонери, протрималася вісім хвилин (був навіть момент, коли Стів Куассі влучив у штангу), але далі «соло» виконували господарі.

1:0 — Руслан Качур з кута воротарського майданчика головою замкнув навіс зліва від Грицая, який подавав після скидки Колоса.

2:0 – і знову Качур! Цього разу Руслан бив головою з більш віддаленої відстані, замикаючи довгий кросс Парфьонова з правого краю.

2:1 — Йоро Луа Прінс підхопив м’яча після відскоку, зібрав навколо себе кількох суперників і забив обвідним ударом лівою із лінії карного майданчика.

3:1 – Листопад дав довгий пас на Олександра Колоса, який не зміг перехопити воротар, тож хавбек забивав уже фактично в незахищені ворота з близької відстані.

4:1 – після тонкої передачі Коломіця Руслан Качур вискочив один на один з голкіпером і пробив у дальню «шістку».

5:1 — Віталій Грицай, розігравшись із Дєдовим, встиг на його простріл і на ближній штанзі проштовхнув м’яча в сітку.

6:1 – тепер уже Грицай навісив на протилежний край карного майданчика, а Сергій Дєдов з лету розстріляв ворота.

7:1 – удар Колоса після прострілу Барбанова із правого краю парирував воротар, зате всюдисущий Віталій Грицай зіграв на добиванні.

Це сьома в сезоні розгромна поразка кропивничан – і третя, накрупніша в чемпіонаті, перемога чинного володаря Кубка ААФУ.

Чайка (Вишгород) — Авангард (Бзів) — 0:6
Голи: Зелді, 15, Поспєлов, 30, Головатенко, 52, Сомов, 73, Кондратюк, 75, 90

Чайка: Следзевський, Сорока, Бойченко (Горбаток, 50), Демченко, Кіцута, Редванівський (Гусак, 50), Мамчур (Діабі, 73), Гордійчук (Власенко, 54), Подшивалов (Гардазарі, 61), Приймак (Гусєв, 54), Твердохліб. Запасний: Карнаушенко. Головний тренер: Сидорчук Валерій.

Авангард: Волчанський, Таран (Гаді, 68), Головатенко (Бондар, 68), Тітов, Є.Ярмак, О.Ярмак, Кондратюк, Дарда (Балацький, 59), Поспєлов (Панфілов, 59), Кушнір (Шваб, 66), Зелді (Сомов, 66). Запасний: Поштаренко. Головний тренер: Карпенко Сергій.

15:00, 13.10.2018. Вишгород. Стадіон Енергетик. 100 глядачів, поле 3, +17С
Суддя: Шевель Микола (Фастів)

Іще одне протистояння двох команд із Київщини – Авангард, чинний чемпіон та володар інших трофеїв області, довів свій клас, особливо додавши у другому таймі – після серії замін та із солідною перевагою в рахунку.

0:1 – ледве господарі відбилися після штрафного на правому фланзі, як Поспєлов підхопив м’яча й подав з лівого краю на Зелді. Сергій у високому стрибку головою переправив м’яча в сітку.

0:2 – Дарда та Кушнір розіграли стрімку атаку через лівий край, Олексій Поспєлов опинився перед воротарем і технічно пробив у дальню дев’ятку.

0:3 — Андрій Головатенко у дотик з лівої ноги пробив під поперечину після подачі Тарана з лівого краю.

0:4 – голкіпер Чайки відбив удар Шваба, але він сам встиг на відскок і після його скидки воротар розстріляв Іван Сомов.

0:5 – після навісу Шваба Петро Кондратюк бив із кута воротарської, всю силу вклавши в удар в ближню дев’ятку.

0:6 – Панфілов розстрілював ворота з ближньої відстані, але Следзевський парирував два поспіль його удари. Зате на добиванні був Петро Кондратюк, який просто підняв під поперечину.

Факел (Липовець) — ФК Рубікон-Вишневе (Київ) — 1:0
Гол: Валько, 90+4

Факел: Карабін, Когут, Андрєєв, Малка, Борячук, Загалевич, Валько, Фурман (Драган, 46), Білокур (Красносельський, 64), Притуляк, Новаківський. Запасні: Хом’ячук, О.Чигрин, Романов, Пивовар. Головний тренер: Анісім Петро.

Рубікон: Майборода, Марченко, Мороз (Сміхотур, 89), Корнійко, Притиковський, Пронак (Єсаулов, 62), Турчанов, Донго, Гарасюта (Ведута, 85), Нечай (Кемфор, 79), Білоус (Стриж, 76). Запасний: Глушковський. Головний тренер: Курята Віктор.

15:30, 13.10.2018. Липовець. Стадіон Колос. 500 глядачів, поле 3, +17С
Суддя: Труба Сергій (Черкаська обл.)
Попередження: Загалевич, 40, Когут, 58, Притиковський, 60, Марченко, 63, Драган, 84, Стриж, 90+2

Дуже напруженим виявився матч двох міцних середняків другої групи – його розв’язка затрималася аж до компенсованого часу. Загалевич завантажив м’яча із глибини поля в карний майданчик, пішли відскоки і Євген Валько, який забивав і минулого туру Вікторії, виявився найспритнішим. Він з меж карного майданчика пробив точно у куточок – 1:0. Ця перемога досить істотно впливає на розподіл місць в турнірній таблиці, адже зберігається щільність між суперниками і кожен тур має значення.

Агродім (Бахмач) — Вікторія (Миколаївка) — 0:3
Голи: Акімов, 22, 62, Кузьмін (пен.), 43

Агродім: Рум’янцев (Білозор, 90), Волошин (Шевель, 67), Касьяненко, Сутченко, Головко (Білан, 67), Журба (Вовк, 78), Кордюк, Сокол, Двалі, Ільченко (Шарій, 57), Бамба (Кучеренко, 74). Головний тренер: Тищенко Микола.

Вікторія: Зінченко, Михайлюк (Світличний, 28), Суходуб, Яценко, Ретушняк (Мизюк, 11; Кірієнко, 89), Нелін, Шимко, Ганжа (Богачов, 72), Кузьмін, Борисенко (Шевкунов, 79), Акімов (Рябцев, 86). Запасний: Єрохін. Головний тренер: Радіонов Артем.

16:30, 13.10.2018. Бахмач. Стадіон Колос. 500 глядачів, поле 3, +15С
Суддя: Синицький Микита (Київ)
Попередження: Шимко, 20, Журба, 42, Білан, 86

Діючий чемпіон України серед аматорів досить солідно зіграв у Бахмачі – гості перекрили найнебезпечніших гравців Агродому, натомість, самі добре реалізували свої моменти. Відкрив рахунок В’ячеслав Акімов (універсал цього разу заміняв на вістрі лідера гонки бомбардирів Шевченка). Перехопивши м’яча у захисника, він пробив із центра поля, виконавши настільки здорово, що воротар господарів не міг виручити – 0:1.

Перед самою перервою Андрій Кузьмін заробив та реалізував пенальті. 0:2 – це була вже досить серйозна перевага, яка дозволяла гостям комбінувати та проводити більш планові заміни (відзначимо, що ще до перерви через пошкодження були замінені відразу двоє захисників).

А в другому таймі все той же В’ячеслав Акімов виконав свій фірмовий удар зі штрафного, під який фолили саме на ньому. 0:3 – переконлива перемога Вікторії, чемпіон вчетверте в сезоні (і вперше в гостях) виграє в поточній першості.

За відсутності Шевченка Акімов оформив дубль, viktoriya.sumy.ua

Діназ (Вишгород) — Авангард (Корюківка) — 2:2
Голи: Долгоп’ятов, 3, Безпалий, 30 — Максимець, 58, Мельник, 61

Діназ: Крупниченко, Корешков, Александровський, Фурсенко, Блазунь, Крохмаль (Волошин, 46; Долженко, 65), Петренко, Ічанський, Долгоп’ятов, Марченко (Литченко, 60), Безпалий. Запасні: Подоль, Колочко, Мазур, Прудніков. Тренер: Чернишов Олексій.

Авангард: Падун, Авраменко, Даценко (Грищенко, 33), Поляниця, Твердовський, Цулукідзе, Максимець, Вересоцький, Порохня (Молодченко, 86), Стельмашенко (Мельник, 46), Кирин (Алаєв, 57). Запасні: Шевченко, Сираш. Головний тренер: Чорний Валерій.

14:00, 14.10.2018. Лютіж. Стадіон Діназ. 100 глядачів, поле 4, +17С
Суддя: Сащенко Ярослав (Вінниця)
Попередження: Цулукідзе, 31, Александровський, 38, Грищенко, 41
Вилучення: Александровський, 90+2 (повторне попередження)

Діназ на своєму полі грає значно переконливіше, ніж у гостях, тому покладав великі сподівання на матч із Авангардом. Гості із Чернігівщини – сусіди по турнірній таблиці, випереджали вишгородців лише на одне очко. Зважаючи на щільність у таблиці, перемога дозволяла б господарям зробити навіть не один, а, цілком вірогідно, декілька кроків вгору.

Початок матчу виявився дуже сприятливим для «россо-нері» – вони відкрили рахунок уже на третій хвилині. Марченко викотив тонку передачу на Долгоп’ятова, вивівши його один на один з воротарем, тож Олександр розважливо пробив низом повз воротаря – 1:0. На завершення першої третини гри Діназ закріпив свою перевагу. Атаку розпочинав Крохмаль, проте на його пас висунувся захисник Авангарда. Але корюківський футболіст зрізав свій винос, тому Долгоп’ятов зміг прострілити з лівого краю на лінію воротарського, де Олександр Безпалий завершив атаку в дотик. М’яч з відскоком від поперечини опинився у сітці воріт – 2:0.

Але другий тайм краще вдався корюківцям. Всього за три хвилини вони нівелювали створене суперниками. Для початку пішла атака через правий край, а після подачі Порохня, знаходячись спиною до воріт, скинув у глибину поля коліном. Звідти вже набігав Сергій Максимець, який, ледве увійшовши у карний майданчик, у дотик розстріляв ворота – 2:1. А буквально через ті таки три хвилини Алаєв протягнув м’яча через правий край і пробив, голкіпер лише зачепив м’яч, тому на дальній штанзі його добив Максим Мельник – 2:2.

Можливо, якась із команд і вирвала б перемогу, але господарів підвела реалізація, а із гостей у кінцівці вже ніхто не хотів ризикувати. Тим більше, Діназ ще й залишився у меншості, коли центрбек Александровський у центрі поля в боротьбі із Твердовським жорсткувато зачепив суперника. Відзначаємо все-таки Авангард – команда із Корюківки витримала всі штурмові атаки вишгородців і здобула четвертий в сезоні вольовий результат.

М   Команда І В Н П М О
1 ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська область) 11 10 1 0 30:6 31
2 Вікторія (Миколаївка, Сумська область) 10 6 3 1 26:10 21
3 Альянс (Липова Долина, Сумська область) 11 6 3 2 22:9 21
4 ↑3 Факел (Липовець, Вінницька область) 9 5 1 3 23:14 16
5 ↑3 Авангард (Бзів, Київська область) 10 5 0 5 19:11 15
6 ↓2 Агродім (Бахмач, Чернігівська область) 9 4 2 3 9:11 14
7 ↓2 ФК Рубікон-Вишневе (Київ) 11 3 4 4 11:12 13
8 ↑1 Авангард (Корюківка, Чернігівська область) 11 3 4 4 16:25 13
9 ↓3 МФК Первомайськ (Миколаївська область) 10 4 1 5 19:14 13
10 Діназ (Вишгород, Київська область) 11 3 3 5 15:24 12
11 Олімпік (Кропивницький) 10 1 1 8 8:37 4
12 Чайка (Вишгород, Київська область) 11 0 1 10 2:27 1

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Шевченко В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 9 (2)
Качур Руслан ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 6
Яловець Олександр Авангард (Корюківка) 6 (2)
Акімов В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 5
Бамба Бурейма Агродім (Бахмач) 5
Вакуленко Антон ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 5
Литовчак Мар’ян ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 5
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 5
Притуляк Олексій Факел (Липовець) 5
Кузьмін Андрій Вікторія (Миколаївка) 5 (1)
Севодняєв Дмитро МФК Первомайськ 5 (1)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 5
Кушнір Євген Авангард (Бзів) 4
Борисенко Іван Вікторія (Миколаївка) 3
Вакуленко Антон ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 3
Гарасюта Роман ФК Рубікон-Вишневе (Київ) 3
Дєдов Сергій ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 3
Литовчак Мар’ян ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 3
Група 3 • 11-й ТУР

Дружба (Новомиколаївка) — Колос (Асканія-Нова) — 0:1
Гол: Тяпко, 62

Дружба: Жигалюк, Головко, Снитко, Ковтуненко, Янюк, Зайцев (Романчук, 75), Корнійко, Литвиненко (Щербаков, 58), Петриченко, Муковозов, Лопін. Запасні: Марусяк, Сулимовський, Грибов, Бичко. Адміністратор: Пашков Дмитро.

Колос: Шилов, Шумський (Дем’янюк, 46), Кретов, Віт.Куянов, Солоніков, А.Свінціцький (Камуз, 90), Каранга, Окатий, Педченко (Пасічник, 90+3), Ндже, Тяпко. Запасні: Шелякін, Бондарчук. Головний тренер: Свінціцький Віталій.

13:00, 13.10.2018. Кривий Ріг. Стадіон СК Гірник. 100 глядачів, поле 3, +18С
Суддя: Хамходера Олександр (Харків)
Попередження: Куянов, 31, Муковозов, 40, Янюк, 61

Долю дербі Херсонщини, яке проходило в Кривому Розі (де Дружба приймає своїх суперників) вирішив один-єдиний гол. Гості притиснули господарів кількома поспіль штрафними. Один із них із глибини поля виконував граючий тренер асканійців Куянов, а на його подачу вийшов Богдан Тяпко і, здорово випередивши суперників, головою направив м’яча в дальній кут – 0:1. Другий тур поспіль, до речі, спрацьовує ця зв’язка. Таким чином, Колос відірвався від Дружби на три очки, а Дніпро обігнав новомиколаївців.

ФК Кривий Ріг — ФК Дніпро — 0:0

Кривий Ріг: Антоненко, Мазенко (С.Бовтуненко, 83), П.Бовтуненко, Шейка (Стретович, 74), Слищенко, Михалевський, Мороз, Божко (Штурко, 64), Нікулін (Ісаков, 74), Данилюк, Бабенко (Аль-Азумі, 64). Запасні: Плеханов, Боярин. Головний тренер: Платонов Валентин.

Дніпро: Зновенко, Заєць (Назаренко, 67), Кіричук, Нечистенко, Андрушко, Кулинич, Крилов (Бандурін, 24), Палюх, Вергун, Будняк, Шинкаренко. Запасні: Тяпкін, Бацман, Сидоренко, Горілий, Луговський. Головний тренер: Поклонський Олександр.

14:15, 14.10.2018. Кривий Ріг. Стадіон Будівельник. 700 глядачів, поле 3, +18С, запізнення поліції та швидкої
Суддя: Очкуренко Артем (Нікополь)
Попередження: Крилов, 18, Антоненко, 52, Кіричук, 53, Слищенко, 55, Михалевський, 60, Заєць, 63, Шейка, 72

Колись давно приїзд Дніпра у Кривий Ріг був би чудовою вивіскою для матчу Прем’єр-ліги. Тепер же це був матч аматорського чемпіонату, до того ж, за участі команд, далеких від лідерства. Якби не шість очок, знятих із дніпрян за рішенням ФІФА, суперники були б рівними за цим показником. На ділі ж у гості до середняків прибув колектив із групи аутсайдерів.

Щоправда, титулований клуб привіз здібну молодь. У першому таймі дніпряни навіть були дещо ближчими, щоб відкрити рахунок – але Андрушка прямо перед воротами обеззброїв Слищенко, а після удару впритул Кіричука, який замикав кутовий, воротар Антоненко в стрибку виручив криворіжців.

Після перерви вже ФК Кривий Ріг вів гру – чому посприяли заміни з виходом ветерана Штурка та технічного Стретовича, який пройшов школу Кривбасу та Динамо. Вони цілком могли приносити містянам перемогу, але тут уже Зновенко видав два гарних сейви. Нервова кінцівка, відміна призначеного пенальті в другому таймі – дербі вийшло пам’ятним. Але не визначило переможця.

Яруд (Маріуполь) — Перемога (Дніпро) — 1:1
Голи: Гарін, 5 — Наірі, 85

Яруд: Хоменко, М’ясников, Арт.Савін (Денисов, 77), Гарін, Клюс, Зубков (Чернов, 87), Дан.Папук, Ден.Папук (В.Савчук, 72), Похитайло (Салатін, 77), Калінін, Кілікевич (Грибанов, 63). Запасні: Вершинін, Глоба. Головний тренер: Єсін Дмитро.

Перемога: Офорі, Ічуаідзе, Мамич, Гнідий, Пільтенко (Лучка, 82), Бриль, Фрімпонг (Каварма, 46), Рябий (Прокопенко, 35; Шамонов, 90+3), Лінкевич (Валєєв, 33), Наірі, Дібрівний. Запасні: Гапич, Брижицький. Головний тренер: Жилкін Геннадій.

14:00, 14.10.2018. Маріуполь. Стадіон Азовець. 150 глядачів, поле 4, +18С
Суддя: Ільченко Дмитро (Бердянськ)

Попередження: Савін, 60, Мамич, 71, Дан.Папук, 81, Лучка, 90+3

Після останніх успіхів конкурентів Яруд опинився на передостанньому місці, тому прагнув обов’язково перегравати Перемогу – суперника приблизно такого ж, із великою кількістю малодосвідчених гравців. Уже в дебюті успіх маріупольцям приніс кутовий. Подачу Кілікевича замикав на ближній штанзі Калінін. М’яч, здається, і так ішов у дев’ятку, але Артем Гарін для вірності буквально «заніс» його в сітку з лінії воріт – 1:0.

Надалі Яруд продовжував володіти перевагою, неодноразово мав нагоди закріпити успіх, але вже по ходу другого тайму дещо втратив нитки гри. Досить добре у гостей спрацювали їхні заміни, до того ж, зіграло свою роль, що з різних причин господарі не змогли задіяти кількох основних гравців (Бояринцев був травмованим, А.Савчук не зміг взяти участь у грі через зайнятість – він працює тренером із місцевою молоддю).

Тож Перемога провела кілька сильних атак і в кінцівці змогла відігратися. Каварма прорвався через фланг і прострілив на Наірі, а Газі зміг випередити суперників і вдало замкнути. 1:1 – втім, важко сказати, щоб суперники були задоволеними, тому що кожен розраховував на перемогу. А от Перемога із сьомою нічиєю в сезоні є лідером за цим показником у всьому чемпіонаті.

Матч туру

Мотор (Запоріжжя) — ВПК-Агро (Шевченківка) — 1:1
Голи: Павлюк, 90 — Коломоєць (пен.), 14

Мотор: Вічний, Рогальський (Мацюта, 43), Порубльов (Колмогорцев, 25), Пєсков, Місюра, Ломака, Слободнюк (Довбиш, 58), Кардаш (Слабишев, 30), Крук (Павлюк, 79), Калиничев, Бурсак (Молодожон, 76). Запасні: Олійник. Головний тренер: Чанцев Анатолій.

ВПК-Агро: Гришин, Васильєв, Яременко, Мельников, Кравчук, Ляшенко, Терехов (Прошенко, 66), Красов (Маргарян, 58), Алексанов (Сорокін, 88), Коломоєць (Акопян, 60), Соколянський (Шарко, 50). Запасні: Кривий, Збарах. Головний тренер: Соловйов Сергій.

15:00, 14.10.2018. Запоріжжя. Стадіон СК Мотор-Січ. 400 глядачів, поле 4, +21С
Суддя: Ченгар Олександр (Маріуполь)
Попередження: Порубльов, 14, Молодожон, 90+3, Слабишев, 90+5

Обидві команди перед сезоном називалися в числі фаворитів – укомплектовані добре, з гарними спонсорами та матеріально-технічною базою, із серйозними завданнями. Однак вийшло так, що найстабільнішою на старті виявилася новотроїцька Таврія, а ті, у кого більш зіркові склади, дещо пригальмували.

У Запоріжжі краще почали гості з Дніпровщини. Вже в дебюті Соколянський прорвався у карний майданчик і заробив пенальті, захисник Порубльов побачив перед собою жовту картку. Михайло Коломоєць, лідер гонки бомбардирів у цій групі, бездоганно реалізував 11-метровий. 0:1 – початок, краще якого для ВПК-Агро й бути не могло.

Але гості свій успіх не розвинули – Васильєв до перерви, Шарко, Маргарян, Акопян після відпочинку мали нагоди це робити. Натомість, у Мотора знайшовся «джокер»: 19-річний Дмитро Павлюк, який минулого туру відкрив лік своїм голам, забив і цього разу, в падінні замкнувши чергове завантаження в карний майданчик. 90-та хвилина, м’яч в воротах – 1:1.

Найкращий гравець матчу – Ян Вічний

Молодий воротар, який ще не так давно подавав надії в дублі Ворскли, кілька разів по-справжньому виручив Мотор. Пропустив тільки з пенальті (тим більше, найкращий пенальтист ліги Коломоєць забив вчетверте із чотирьох спроб у чемпіонаті). Надихнув команду на відіграш.

СК Каховка — Скорук (Томаківка) — 0:0

Каховка: Завгородній, Алантьєв, Стеценко, Щербина, Горбачов, Мостіпан, Феденков (Ратушний, 86), Даниленко (Кузнєцов, 75), Колосов (Цибатий, 90+2), Дудкевич, Лівінський (Амобі, 67). Запасні: Жалдак, Байдюк, Безпалов. Головний тренер: Кузнєцов Дмитро.

Скорук: Бобровський, Щербина (Хлопков, 88), Хомутов, Приземлін, Хруленко, Обревко, Герасимов, Прокурор (Ленський, 64), Перебора (Зеленський, 90), Шеремет (Беденок, 77), Жигалов (Курбанов, 69). Головний тренер: Степанов Олександр.

15:00, 14.10.2018. Каховка. Стадіон Олімпійський. 900 глядачів, поле 4, +21С
Суддя: Мосейчук Андрій (Бердянськ)
Попередження: Даниленко, 32, Герасимов, 67

Бойова нулівка між двома клубами із групи лідерів – результат, який, безсумнівно, більше на руку конкурентам.

Матч
Таврія (Новотроїцьке) – Кобра (Харків)
матч не відбувся.

Команді Таврія зараховано технічну перемогу, команді Кобра — технічну поразку.

М   Команда І В Н П М О
1 Таврія (Новотроїцьке, Херсонська область) 11 8 3 0 23:7 27
2 ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська область) 11 7 3 1 25:10 24
3 Скорук (Томаківка, Дніпропетровська область) 11 6 4 1 15:6 22
4 Мотор (Запоріжжя) 11 4 5 2 20:12 17
5 СК Каховка (Херсонська область) 11 4 4 3 20:11 16
6 ФК Кривий Ріг (Дніпропетровська область) 11 3 5 3 22:14 14
7 Перемога (Дніпро) 10 2 7 1 9:6 13
8 Колос (Асканія-Нова, Херсонська область) 11 3 2 6 14:13 11
9 ↑1 ФК Дніпро 11 4 2 5 15:16 8*
10 ↓1 Дружба (Новомиколаївка, Херсонська область) 11 2 2 7 17:24 8
11 Яруд (Маріуполь, Донецька область) 10 1 3 6 5:13 6
12 Кобра (Харків) 9 0 0 9 7:60 0

* – згідно рішення Дисциплінарного комітету ФІФА від 1.09.2017 р. та 24.11.2017 р. ФК Дніпро позбавлено 6-х турнірних очок. 

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Коломоєць Михайло ВПК-Агро (Шевченківка) 9 (4)
Лопін Юрій Дружба (Новомиколаївка) 8
Пуляєв Сергій Таврія (Новотроїцьке) 7
Молодожон Микита Мотор (Запоріжжя) 6
Лівінський Роман СК Каховка 5
Тяпко Богдан Колос (Асканія-Нова) 5
Аль-Азумі Мохамед Нуреддін ФК Кривий Ріг 4
Бабенко Владислав ФК Кривий Ріг 4
Комягін Юрій Таврія (Новотроїцьке) 4
Ломака Сергій Мотор (Запоріжжя) 4
Сидоренко Ярослав Альянс (Липова Долина) 4
Анцибор Андрій Альянс (Липова Долина) 4 (1)
Остапенко Борис СК Каховка 4 (1)
Назаренко Сергій ФК Дніпро 4 (2)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Прокурор Ігоp Скорук (Томаківка) 6
Дудкевич Станіслав СК Каховка 4
Маргарян Арамаіс ВПК-Агро (Шевченківка) 4
Петриченко Віталій Дружба (Новомиколаївка) 4
Калінін В’ячеслав Яруд (Маріуполь) 3
Ковальов Михайло Таврія (Новотроїцьке) 3
Комягін Юрій Таврія (Новотроїцьке) 3
Куянов Віталій Колос (Асканія-Нова) 3
Назаренко Сергій ФК Дніпро 3
Сидоренко Ярослав Альянс (Липова Долина) 3
Стретович Тарас ФК Кривий Ріг 3
Зведені таблиці для всіх ліг

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Шевченко В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 9 (2)
Коломоєць Михайло ВПК-Агро (Шевченківка) 9 (4)
Корольчук Артем ФК Малинськ 8
Лопін Юрій Дружба (Новомиколаївка) 8
Пуляєв Сергій Таврія (Новотроїцьке) 7
Качур Руслан ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 6
Молодожон Микита Мотор (Запоріжжя) 6
Яловець Олександр Авангард (Корюківка) 6 (2)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Ніколайчук Олександр ОДЕК (Оржів) 6
Прокурор Ігоp Скорук (Томаківка) 6
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 5
Єременко Дмитро ФК Малинськ 4
Дудкевич Станіслав СК Каховка 4
Кушнір Євген Авангард (Бзів) 4
Маргарян Арамаіс ВПК-Агро (Шевченківка) 4
Петриченко Віталій Дружба (Новомиколаївка) 4
Сивка Тарас Покуття (Коломия) 4

Гол+пас

Гравець Команда Гол+Пас Голи Паси
Шевченко В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 10 9 1
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 10 5 5
Коломоєць Михайло ВПК-Агро (Шевченківка) 9 9 0
Корольчук Артем ФК Малинськ 9 8 1
Лопін Юрій Дружба (Новомиколаївка) 9 8 1
Вакуленко Антон ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 8 5 3
Литовчак Мар’ян ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 8 5 3
Сивка Тарас Покуття (Коломия) 8 4 4
Пуляєв Сергій Таврія (Новотроїцьке) 7 7 0
Молодожон Микита Мотор (Запоріжжя) 7 6 1
Вонс Ігор Агрон (Великогаївська ОТГ) 7 5 2
Комягін Юрій Таврія (Новотроїцьке) 7 4 3
Назаренко Сергій ФК Дніпро 7 4 3
Сидоренко Ярослав Альянс (Липова Долина) 7 4 3
Петриченко Віталій Дружба (Новомиколаївка) 7 3 4
Прокурор Ігоp Скорук (Томаківка) 7 1 6


Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena