Лента новостей
Публикации

ААФУ: ВПК-Агро зрівнявся з Таврією, «Ачимович» знайшовся у Кобрі
...

ВПК-Агро зрівнявся з Таврією й потіснив її з першого місця в Групі 3, fc-vpkagro.com.ua
Конкуренти користаються відпочинком ОДЕКа в Групі 1, Альянс та ЛНЗ-Лебедин грають матч туру, а ВПК-Агро здобуває стратегічно важливу перемогу – Sport Arena оглядає черговий тур в Чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/19.

Група 1 • 12-й ТУР

Матч туру

Покуття (Коломия) — Рочин (Соснівка) — 1:0
Гол: Сивка (пен.), 6

Покуття: Кисилиця, Темерівський (Подолюк, 90+4), Гаврилюк (Свиридов, 84), Лазорик, Хандій, Топчевський, Уграк, Москалик, Сікач (Ковальчук, 69), Сивка (Блащук, 70), Романчук (Карапка, 57). Запасні: Мегдиник. Головний тренер: Корнута Любомир.

Рочин: Коваленко, Домальчук (Оприск, 79), Заліпа, Портянко, Васюта, Богданов, Найдишак (Махинька, 79), Яструб, Кашуба, Цюпка, Дева. Запасні: Грицаль, Мартиняк, Соляник. Головний тренер: Підкіпняк Володимир.

14:00, 20.10.2018. Коломия. Стадіон Юність. 800 глядачів, поле 3, +17С
Суддя: Гарас Ігор (Тернопільська обл.)
Попередження: Портянко, 5, Цюпка, 6, Кашуба, 10, Найдишак, 15, Романчук, 36

Центральний матч туру в першій групі – обидві команди прагнуть пробитися в фінальну пульку, а гості встигли побувати навіть у ролі лідерів (Рочин – у 5-6-7 турах). Тож суперники грали тільки на перемогу, а Покуття ще й хотіло поквитатися за поразку 2:3 у Соснівці в першому колі.

Щоправда, гості зі Львівщини прибули не в оптимальному складі – дискваліфікований Набізада, вже не грає в команді Болкіт, з різних причин не змогли взяти участі в грі Мельник, Самойлич, Мацюра, Марчук. Тому два рядки в запасі соснівців лишилися незаповненими. Щоправда, у господарів з різних причин не змогло зіграти кілька гравців, у числі яких – Шифир та Раца. Тож так і розпочали.

Вже в дебюті у Покуття пройшла атака через лівий край, здавалося, гості зможуть винести м’яча, але настирний Сивка обікрав Богданова, прорвався у карний майданчик і впав у боротьбі з Портянком та Домальчуком. Рочин апелював – красиво, мовляв, упав суперник, але рефері залишив рішення без коригувань. А Портянко ще й отримав попередження. Пенальті Тарас Сивка виконав дуже впевнено, і хоча воротар рочинян вгадав – не зміг дотягнутися до м’яча – 1:0.

Повівши в рахунку, коломияни створили ще кілька моментів. Після одного штрафного Москалик пробив у падінні прямо над поперечиною (здається, з офсайду), пізніше навіс Гаврилюка замикав головою Сивка – і влучив у поперечину. Рочин ще в першому таймі спрямував у карний майданчик Покуття низку подач – однак Кашуба, Яструб і навіть Заліпа, які опинялися перед воротами, замикали їх неточно.

У другому таймі господарі також були дещо гострішими – пригадуються небезпечні удари Сивки та Гаврилюка, і лише після 60-ї хвилини розкрився Рочин. Тепер уже воротареві Кисилиці довелося рятувати Покуття після випадів Яструба та Цюпки. Близькими до цілі були Найдишак і Оприск. Кілька штрафних соснівців також приводили до гостроти. Але й тут була можливість у коломиян зняти всі питання, коли Ковальчук та Уграк розметали оборону, але завершальний удар парирував досвідчений Коваленко.

Поразка дозволила Покуттю ситуативно вийти на друге місце в групі. Рочин – шостий. Але не забуваймо, що пропускав тур ОДЕК, що у них із Малинськом є ще перенесений матч. Це також може перекроїти положення лідерів.

Найкращий гравець матчу – Тарас Сивка

За рахунок небуденної для низового українського футболу техніки був нестримним у грі один в один – звідси пенальті (хай, на думку гостей, і сумнівний), звідси чимало інших зароблених та виконаних стандартів. Лівоногий гравець з хорошим ударом був чи не найактивнішим у матчі, тож зробив великий вклад у перемогу над Рочином.

Агрон (Великогаївська ОТГ) — ФК Малинськ — 1:1
Голи: Ковалик (пен.), 51 — Савицький, 5

Агрон: Мазур, Ковалик, Лівіцький, Пастернак, Коник, Гаврилюк, Кривобедрий, Ковалевський (Гурін, 79), Червонецький (Семенець, 70), Когут, Процик. Запасні: Рогаль, Гринченко, Гевчук, Вонс. Головний тренер: Курдупель Роман.

Малинськ: Балаушко, Луцюк, Гергелюк, Воробей, Лойко, Проневич, Савицький (Кір’ях, 46; Пітел, 74), Єременко (Гайдучик, 61), Онищук (Штандер, 80), Брикса (Скоцький, 56), Корольчук. Запасні: Шепель, Корнійчук. Головний тренер: Самардак Богдан.

16:00, 21.10.2018. Великі Гаї. Стадіон Центральний. 250 глядачів, поле 4, +12С
Суддя: Родін Іван (Львів)
Попередження: Воробей, 34, Савицький, 45, Лівіцький, 75

Матч почався просто прекрасно для гостей: після ауту м’яч відскочив до Романа Савицького, який і розстріляв ворота – 0:1. Агрон міг відіграватися вже за кілька хвилин, але Балаушко парирував удар Кривобедрого. Ще в одному моменті гості винесли м’яча з лінії воріт після метушні з кутовим.

Вже на початку другого тайму Процик прорвався у карний майданчик і заробив пенальті, який за відсутності травмованого Вонса (він відсидів матч у запасі, а ще через дискваліфікацію не міг допомогти господарям Лук’янов) реалізував Віктор Ковалик. Воротар Малинська розгадав його плани й був близьким до м’яча, але той все ж влучив у правий від нього кут – це 1:1.

Треба сказати, що Малинськ, який має в своєму розпорядженні низку швидких та технічних футболістів, максимально пришвидшився і міг забивати. Однак то Мазур грав надійно, то захисники в останню мить обеззброювали суперників, які були на вигідних позиціях (як Бриксу та Корольчука). Щодо великогаївців, то у них було за матч, щонайменше, п’ять небезпечних штрафних. Здорово виводив Ковалевський Кривобедрого, але той не розпорядився можливістю, а в кінцівці – на чи не останньому стандарті – Пастернак пробив із вигідної позиції над поперечиною.

Тож матч закінчився нічиєю – такі зазвичай називають бойовими.

Карпати (Галич) — Кристал (Чортків) — 1:0
Гол: Кушецький (пен.), 72

Карпати: Макогон, Третяк, Локатир, Кримінський, Турчанський, Курташ (Ю.Вовчук, 76), Томин, Легкий, Гуменюк (Кащій, 88), Кушецький, Кицька (Данів, 90+4). Запасні: Федорняк, Пархуць. Головний тренер: Нестерук Андрій.

Кристал: Ольховий, Зозуля, Іванов, Крайчинський, Патрик, Коломієць (Фальковський, 70), Шпікула, Сокіл (Сурженко, 66), Р.Курдас, Сухецький, Бегашов (Кульчицький, 46). Запасні: Кравчук, Сотников, Дзядикевич. Головний тренер: Хавров Едуард.

16:00, 21.10.2018. Галич. Стадіон Колос. 300 глядачів, поле 3, +14С
Суддя: Файда Василь (Львів)
Попередження: Локатир, 23, Коломієць, 35, Кушецький, 36, Шпікула, 44, Зозуля, 69, Іванов, 72

Лідер здобув другу поспіль домашню «суху» перемогу, здолавши Кристал. Щоправда, цього разу вона вийшла і важкою, і не без постскриптуму. Так, при подачі кутового в чужому карному майданчику впав захисник господарів Локатир – і заробив 11-метровий, який гості відчайдушно намагалися оспорити це рішення арбітра, Іванов навіть отримав жовту картку, але пенальті був все ж призначений і виконаний. Ігор Кушецький пробив без шансів, розвівши м’яч і воротаря – 1:0. Гості за цей матч отримали чотири попередження й після матчу рефері вніс у протокол відомості про інцидент із представниками однієї з команд.

ФК Тернопіль-ДЮСШ — СК Хмельницький — 5:0
Голи: Проців, 24, 45, Павлусь, 49, 54, Лаврик, 86

Тернопіль: Коноба (Собчук, 87), Фарботняк (Німаш, 84), Новачинський, Чопик (Шкварло, 78), Сиротюк (Хавтур, 83), Проців (Сентик, 85), Жига, Оконський, Мостовий (Кравець, 70), Павлусь (Лаврик, 74), Шергей. Тренер: Яблонський Андрій.

Хмельницький: Харчук, Зощук (Бурденюк, 46, Сулима, 57), Середа, Гуринович, Шморгун, Басистий (Трохимчук, 85), Осацький, Савера, Брицький, Мамедов, Гнатюк. Запасний: Котелба. Головний тренер: Ібрагімов Асім.

21.10.2018. Тернопіль. Стадіон Топільче. 100 глядачів, 16:00, поле 3, +10С
Суддя: Заліський Іван (Івано-Франківськ)
Попередження: Жига, 28, Шморгун, 39, Гуринович, 63, Чопик, 68

Матч двох команд із числа наймолодших та тих, хто замикає турнірну таблицю в Групі 1, мав дати відповідь на надзвичайно важливе питання – хто ж усе-таки на останньому місці? Господарі дали переконливу відповідь, здобувши розгромну перемогу над своїм найголовнішим конкурентом із СК Хмельницький.

Дуже здорово провели цей матч кілька молодих лідерів тернополян. Спочатку Максим Проців змістився з правого флангу під ліву ногу й завдав потужного удару в дальній кут – 1:0. Він же закріпив перевагу господарів перед самою перервою – після кутового від Павлуся Максим Проців акуратно підсік м’яча головою точно в кут. 2:0 після першого тайму – досить непогано.

Тим більше, відразу після відпочинку вихованці ДЮСШ Тернополя понеслися вперед і оперативно закріпили перевагу. Цього разу після пасу Шергея Олександр Павлусь прийняв м’яч у центрі карного майданчика, обіграв захисника і пробив з правої ноги точно в дальній кут – 3:0. Крупна перевага давала господарям серйозну перевагу, тож спершу Олександр Павлусь, а за ним і Микола Лаврик довершили справу. 4:0, 5:0 – це перша в сезоні розгромна перемога для тернополян і восьма (8!) крупна поразка хмельничан в поточному чемпіонаті.

М   Команда І В Н П М О
1 Карпати (Галич, Івано-Франківська область) 10 6 4 0 19:3 22
2 ↑1 Покуття (Коломия, Івано-Франківська область) 10 7 0 3 25:8 21
3 ↑1 ФК Малинськ (Рівненська область) 9 5 3 1 22:8 18
4 ↑1 Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська область) 10 5 3 2 17:11 18
5 ↓3 ОДЕК (Оржів, Рівненська область) 8 5 3 0 19:4 18
6 Рочин (Соснівка, Львівська область) 10 5 2 3 19:11 17
7 ФК Ужгород 9 3 0 6 13:20 9
8 Кристал (Чортків, Тернопільська область) 10 2 1 7 8:18 7
9 ФК Тернопіль-ДЮСШ 10 1 1 8 11:32 4
10 СК Хмельницький 10 0 1 9 3:41 1

 Команду Кобра (Острог) знято з чемпіонату, всі її результати анульовано.

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Корольчук Артем ФК Малинськ 8
Ковальчук Андрій Покуття (Коломия) 5 (1)
Сивка Тарас Покуття (Коломия) 5 (1)
Вонс Ігор Агрон (Великогаївська ОТГ) 5 (3)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Ніколайчук Олександр ОДЕК (Оржів) 6
Єременко Дмитро ФК Малинськ 4
Сивка Тарас Покуття (Коломия) 4
Лойко Василь ФК Малинськ 3
Третяк Роман Карпати (Галич) 3

Група 2 • 12-й ТУР

Агродім (Бахмач) — ФК Рубікон-Вишневе (Київ) — 0:2
Голи: Білоус, 25, Ведута, 65

Агродім: Білозор, Двалі, Сутченко (Білан, 84), Касьяненко, Головко (Волошин, 67), Кордюк (Вовк, 86), Шарій (Беба, 56), Сокол, Ільченко, Кохановський (Кучеренко, 86), Бамба (Шевель, 79). Головний тренер: Тищенко Микола.

Рубікон: Майборода, Марченко (Ведута, 49), Скляренко, Корнійко, Притиковський, Пронак, Турчанов, Нечай (Стриж, 66), Донго, Мороз, Білоус. Запасний: Глушковський. Головний тренер: Курята Віктор.

15:00, 20.10.2018. Бахмач. Стадіон Колос. 250 глядачів, поле 3, +13С
Суддя: Лушпа Дмитро (Суми)
Попередження: Притиковський, 50, Двалі, 69, Касьяненко, 72, Сутченко, 83

Хоча команди ніби й не були безпосередніми сусідами по турнірній таблиці, але при цьому щільність та невеличкі, часом мінімальні, розриви робили матч особливо важливим.

При цьому господарі та гості з різних причин підійшли до гри ослабленими. У Агродому після скандального не дограного матчу в Липовці дискваліфіковані троє провідних гравців – Рум’янцев, Журба (перебір карток) та Гаврильченко, який ще й виконує у команді функції тренера. ФК Агродом, до речі, написав нам – «Команду дуже підкосило рішення КДК за інцидент із Факелом: дограти матч з 37 хвилини, наказали тільки нас, ніяких санкцій до суперника, покарані тільки наші гравці – ми вважаємо цю дискваліфікацію несправедливою».

Рубікон грає надалі без кількох провідних гравців – попрощалася команда з Ремезовським, Гарасютою та Кемфором, а ще раніше пішов Бамба Бурейма – і якраз-таки в Бахмач. У той же час, у господарів Рум’янцева в воротах заміняв Білозор, для якого цей матч був дебютним в основному складі.

Вишнівська команда повела в рахунку в першому таймі, забивши дебютанту. Навіс Пронака з правого флангу ударом головою замкнув Андрій Білоус, Білозор відбити не зумів – 0:1. Агродім намагався відігратися, натомість, гості провели свою швидку атаку й подвоїли рахунок у другому таймі. Тепер уже Єгор Ведута, 19-річний «джокер» Рубікону, який проводив лише другий матч, змістився з лівого флангу й за рахунок індивідуальних дій вийшов на ударну позицію та пробив. Воротар намагався врятувати, але м’яч від його руки закотився в ворота – 0:2.

Спроби господарів відігратися наразилися на відчайдушну, самовіддану оборону гостей. Агродім претендував на пенальті, але арбітр не призначив його в ворота суперників. Як і в першому колі, Рубікон переграв цього суперника.

Вікторія (Миколаївка) — Олімпік (Кропивницький) — 3:1
Голи: Кузьмін, 9, 67 (пен.), Акімов, 47 — Йоро Луа Прінс, 53

Вікторія: Зінченко, Михайлюк (Мизюк, 88), Суходуб, Яценко (Романенко, 67), Богачов, Шимко (Кірієнко, 73), Нелін, Ганжа (Світличний, 69), Кузьмін, Борисенко (Шевкунов, 20), Акімов (Рябцев, 67). Запасний: Єрохін. Головний тренер: Радіонов Артем.

Олімпік: Шаманський, Гьо Крістіан Ромео, Конан Мохамед Боріс, Доссо, Оуедраого, Гаркуша (Конан Куассі Жоель, 45+1), Терпілов, Куассі Н’чо Стів, Аркуша (Гьо Абдул Жуніор, 62), Йоро Луа Прінс (Скляниченко, 81), Бо Коффі Ів (Косюк, 69). Головний тренер: Кевлич Юрій.

15:00, 20.10.2018. Миколаївка. Стадіон Вікторія. 300 глядачів, поле 5, +16С
Суддя: Бондарчук Ігор (Київ)
Попередження: Гьо Крістіан Ромео, 38, Доссо, 66, Терпілов, 82, Світличний, 89

Олександр Акімов вдало перейняв бомбардирську естафету від травмованого Шевченка, viktoriya.sumy.ua

Олімпік прибув на Сумщину із 5-матчевою програшною серією, і чемпіон України серед аматорів зробив усе можливе, щоб вона затягнулася й на шосту гру поспіль. Вже в дебюті Акімов віддав тонку передачу на Кузьміна, тож Андрій реалізував свій вихід один на один із воротарем – 1:0.

Відразу після перерви цей же дует організував дуже важливий другий гол. Тепер уже Кузьмін виступив у ролі асистента, вивівши Акімова на порожні ворота, а В’ячеслав спокійно реалізував свій «вірняк» – 2:0. Лише після цього африканські легіонери кропивничан організували відповідь, атаку завершив Прінс Йоро Луа – 2:1, однак сенсації не сталося. Акімов заробив пенальті в боротьбі з Доссо, а Андрій Кузьмін реалізував 11-метровий.

3:1 – надзвичайно важлива перемога для Вікторії, зважаючи на очний матч головних конкурентів.

Чайка (Вишгород) — Авангард (Корюківка) — 1:3
Голи: Паламарчук, 20 — Алаєв, 50, 62, 79

Чайка: Карнаушенко, Маковецький (Бойченко, 46), Горбаток, Демченко, Кіцута (Гордійчук, 30), Мамчур (Гусак, 78), Сорока, Редванівський (Власенко, 88), Подшивалов (Приймак, 68), Паламарчук (Гардазарі, 80), Твердохліб. Запасний: Следзевський. Головний тренер: Сидорчук Валерій.

Авангард: Падун, Сираш, Поляниця (Авраменко, 85), Чуланов, Вересоцький (Даценко, 65), Цулукідзе, Максимець, Порохня (Мельник, 70), Кирин (Стельмашенко, 81), Алаєв (Молодченко, 87), Твердовський. Запасний: Шевченко. Головний тренер: Чорний Валерій.

15:30, 20.10.2018. Вишгород. Стадіон Енергетик. 100 глядачів, поле 3, +11С
Суддя: Труба Сергій (Черкаська обл.)
Попередження: Вересоцький, 19, Маковецький, 40, Сорока, 46, Сираш, 55, Редванівський, 61

У першому таймі Авангард подав багато кутових (5-6 тільки за першу половину гри), провів кілька гострих атак, але пропустив із другої ж нагоди. Господарі вдало зіграли на підборі, м’яч підібрав Іван Паламарчук, прицілився і пробив здалеку. Вийшло так, що огляд воротарю перекрили кілька гравців, тож м’яч опинився в воротах – 1:0.

Тут, можливо, й була якась небезпека для корюківців – до матчу вони підійшли з кількома втратами (дискваліфіковані гравець Грищенко та головний тренер Чорний, травмовано відразу кілька футболістів). Але Авангард досить відповідально поставився до другого тайму, тож здобув вольову перемогу.

1:1 – розіграш вільного удару, Чуланов відкотив на Алаєва, і Сергій сильно пробив із близької відстані.

1:2 – після подачі штрафного від Максимця Сергій Алаєв влучно пробив головою.

1:3 – як тільки Чайка відбилася після стандарту, пішов підбір, а Сергій Алаєв після прострілу забив із зручної позиції.

Матч туру

Альянс (Липова Долина) — ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) — 1:1
Голи: Сулейман, 18 — Листопад, 85

Альянс: Важинський, Осадчий, Медведєв, Пікуль, Пісний, Приходько (Сірош, 58), Макаров (Гученко, 55), Зрібняк (Старинський, 85), Сидоренко (Пилипенко, 90+4), Анцибор, Сулейман (Душин, 72). Запасні: Горох, Єсип. Головний тренер: Ярошенко Юрій.

Лебедин: Козаченко, Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калинич, Коломієць, Гуд (Тубольцев, 90+4), Вакуленко (Барбанов, 72), Грицай (Дєдов, 46), Колос (Литовчак, 55), Качур. Запасні: Дейнеко, Александров, Ткаченко. Головний тренер: Гречаний Василь.

16:00, 20.10.2018. Байрак. Стадіон Альянс-Арена. 464 глядачів, поле 4, +16С
Суддя: Синицький Микита (Київ)
Попередження: Сидоренко, 4, Колос, 35, Осадчий, 50, Пісний, 64, Тубольцев, 90+3

ЛНЗ-Лебедин – чинний володар Кубка України серед аматорів – лишається останнім клубом у Групі 2, який все ще не знає поразок у чемпіонаті. Альянс, як один із найголовніших його переслідувачів, зобов’язаний був спробувати це виправити й скоротити відставання від фаворита.

Але першими гостру атаку розіграли саме гості. Грицай відвоював м’яча на чужій половині поля та видав розкішне закидання на Качура, але захисник Пікуль майстерно відтіснив його від удару. Натомість, одна із розлогих атак Альянсу дозволила йому повести в рахунок. У підготовчій фазі комбінації відпрацювали Зрібняк, Сулейман та Сидоренко, Осадчий м’яко навісив із правого флангу, а Фарид на дальній штанзі затоптав м’яча в ворота – 1:0.

І тут пішла заруба – ось Важинський потягнув дуже хитрий удар Колоса з-під захисника, ось уже в грі його колега Козаченко, адже почергово небезпечно пробивають Сидоренко, Анцибор і Приходько. А як на навіс цього ж №3 липівнян не встигло відразу двоє одноклубників!.. Словом, закріпити перевагу – було стратегічним завданням господарів, але зробити цього не вдалося. Навіть після перерви, коли воротам гостей загрожували Анцибор і Сулейман, а Сидоренко навіть влучив у поперечину.

Не реалізувавши свої зручні нагоди, Альянс втратив перевагу в кінцівці. Гуд виконав два поспіль кутовий від лівого прапорця. На другий пішов Литовчак, м’яч відлетів на Листопада, і Тимофій ударом головою з близької відстані зрівняв рахунок, врятувавши лідера від першої в чемпіонаті поразки – 1:1.

Найкращий гравець матчу – Ярослав Сидоренко

І найпомітніший! Дав перевірочку захисту ЛНЗ – чудово комбінував із Анцибором, Зрібняком, Сулейманом, постійно йшов у загострення, в обводку. Працював на команду, але міг забивати і сам – в його доробку удар в поперечину та дієва участь у першій результативній комбінації матчу.

Діназ (Вишгород) — МФК Первомайськ — 4:2
Голи: Долгоп’ятов, 18, Каркошкін, 32, Бодров, 52, Корешков, 71 — Зайко, 21, Славінський, 51

Діназ: Крупниченко, Мазур (Подоль, 89), Зубленко, Волошин (Заїка, 65), Блазунь (Марченко, 53), Петренко, Ічанський, Бодров (Колочко, 80), Бондаренко, Долгоп’ятов (Корешков, 35), Каркошкін (Долженко, 75). Запасний: Прудніков. Тренер: Чернишов Олексій.

Первомайськ: Чоларія, Шпортко, Рябченко, Шиманець, Зима, Федорченко, Соломонов, Зайко (Багнюк, 67), Севодняєв (Д.Флакей, 75), Щербина (Доценко, 90+1), Славінський. Старший тренер: Флакей Микола.

14:00, 21.10.2018. Лютіж. Стадіон Діназ. 100 глядачів, поле 4, +13С
Суддя: Децюк Павло (Чернігів)
Попередження: Корешков, 54, Марченко, 56, Бондаренко, 83, Щербина, 90+1

У стартовому турі МФК Первомайськ досить несподівано завдав вишгородцям розгромної поразки. Діназ, який за цей час мав можливість освоїтися в чемпіонаті ААФУ, налаштовувався, безперечно, на реванш. У цьому не могли допомогти господарям кілька гравців – дискваліфікований захисник Александровський, травмовані, а також треба було враховувати необхідність грати на два фронти (у чемпіонаті Київщини команда бореться за медалі).

Тим не менш, нинішній Діназ значно боєздатніший, аніж це було на старті чемпіонату. Господарі провели кілька атак, одна із яких привела до голу. Підготовчу роботу провели Бодров і Петренко, прямо перед воротарем опинився граючий тренер Бондаренко, але замість удару зіграв ще тонше, відпасувавши лівіше на Олександра Долгоп’ятова. Той був просто на вбивчій позиції, тому просто відправив м’яча в ворота – 1:0.

Але втримати перевагу не вдалося – вже за три хвилини Первомайськ зрівняв рахунок. Мала місце помилка спершу на лівому фланзі оборони, а потім і в воротарському. На простріл з правого флангу виходив голкіпер, але не спіймав м’яча, тож Дмитро Зайко переправив його в ворота – 1:1. Діназу довелося починати все спочатку, але ще до перерви вдалося повернути собі перевагу. Подача з лівого флангу, Бондаренко замість удару відкинув м’яча в глибину поля, а Сергій Каркошкін з набігу розстріляв ворота – 2:1.

Можна відзначити бойовитість гостей – другий тайм вони знову почали із вирівняння становища. Пішла багатоходова атака, кілька ударів по воротах і Володимир Славінський краще за інших використав чергове добивання – 2:2. Можливо, це був переломний момент гри. І саме Діназ зміг ним скористатися. Атака у відповідь пішла відразу ж: Корешков з лівого краю прострілював, здалося, на Каркошкіна, але той своєчасно пропустив передачу, тож Ельдар Бодров міг на дальній штанзі спокійно розпоряджатися м’ячем – 3:2.

А закріпив перевагу все той же Валентин Корешков – вдала, хоч і вимушена, першотаймова заміна. У ході швидкої атаки він стартував на розрізну передачу Марченка, прибрав на замаху захисника і з правої ноги обвідним ударом влучив у дальній кут – 4:2. Діназ піднявся відразу на три позиції, обігравши якраз-таки Первомайськ.

Факел (Липовець) — Авангард (Бзів) — 2:1
Голи: Новаківський, 5, Притуляк (пен.), 64 — Сомов, 87
Незабитий пенальті: Поспєлов (Авангард), 85

Факел: Карабін, Когут, Драган, Андрєєв, Борячук, Загалевич, Малка, Фурман (Красносельський, 69), Валько, Притуляк (Білокур, 64), Новаківський. Запасні: Хом’ячук, О.Чигрин, Голуб, Романов, Пивовар. Головний тренер: Анісім Петро.

Авангард: Поштаренко, Таран, Миколайчук, Головатенко (Сомов, 58), Тітов (О.Ярмак, 76), Є.Ярмак, Поспєлов, Дарда (Кушнір, 58), Бондар, Шваб (Леонідов, 66), Зелді. Запасний: Товт. Головний тренер: Карпенко Сергій.

15:30, 21.10.2018. Липовець. Стадіон Колос. 200 глядачів, поле 3, +17С
Суддя: Радюкін Тарас (Хмельницька обл.)
Попередження: Шваб, 58, Є.Ярмак, 66, Когут, 80

Ці суперники в першому колі не зустрічалися – матч перенесено на листопад місяць за погодженням сторін, тому грали ніби на чистовик. Господарям не зміг допомогти форвард-новачок Молочко – екс-гравець друголігових Енергії та Полісся непогано влився у гру Факелу, тож це була втрата. Натомість, гості зіграли без найдосвідченіших лідерів – Кондратюка, Смалька, Гаді, Дорофєєва, Панфілова, а також без більш молодих Балацького та Мурзика. Звичайно, це були величезні «пробоїни» у їхньому складі.

І вони далися взнаки вже на початку зустрічі. Після кутового з лівого флангу воротар гостей випустив м’яча, і той вислизнув у ворота. Гол записали на Віктора Новаківського – вочевидь, як на гравця, який найактивніше заважав Поштаренку, ледве що не вибивши м’яча йому з рук. Це 1:0.

Далі пішла взаємно гостра гра – треба сказати, що забивати могли обидві команди, воротарі часто вступали в гру, а глядачі не нудьгували. Зате вони піднялися на ноги, коли після чергового удару м’яч влучив у захисника Тітова, а від його ноги зрикошетив у руку. Це пенальті: виконувати взявся Олексій Притуляк, який перехитрував голкіпера ударом з лівої ноги – 2:0.

Бзів не виглядав безнадійно навіть у такій ситуації. Штрафний від Зелді прийняла на себе поперечина, а зароблений Сомовим пенальті (гра рукою захисника після його удару) не реалізував Поспєлов – воротар Карабін у стрибку парирував м’яч, який ішов лівіше від нього. Зате в кінцівці пішла багатоходівка, Поспєлов і Таран розіграли атаку з лівого краю, пішов навіс на Сомова, тож Іван випередив опікунів і з близької відстані відправив м’яча в ворота – 2:1. Часу, а ще більше – допомоги від тих гравців, які не змогли взяти участь у грі, не вистачило Авангарду, щоб задуматися про відіграш.

М   Команда І В Н П М О
1 ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська область) 12 10 2 0 31:7 32
2 Вікторія (Миколаївка, Сумська область) 11 7 3 1 29:11 24
3 Альянс (Липова Долина, Сумська область) 12 6 4 2 23:10 22
4 Факел (Липовець, Вінницька область) 10 6 1 3 25:15 19
5 ↑2 ФК Рубікон-Вишневе (Київ) 12 4 4 4 13:12 17
6 ↑2 Авангард (Корюківка, Чернігівська область) 12 4 4 4 19:26 16
7 ↑3 Діназ (Вишгород, Київська область) 12 4 3 5 19:26 15
8 ↓3 Авангард (Бзів, Київська область) 11 5 0 6 20:13 15
9 ↓3 Агродім (Бахмач, Чернігівська область) 10 4 2 4 9:13 14
10 ↓1 МФК Первомайськ (Миколаївська область) 11 4 1 6 21:18 13
11 Олімпік (Кропивницький) 11 1 1 9 9:40 4
12 Чайка (Вишгород, Київська область) 12 0 1 11 3:30 1

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Шевченко В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 9 (2)
Кузьмін Андрій Вікторія (Миколаївка) 7 (2)
Акімов В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 6
Качур Руслан ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 6
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 6
Притуляк Олексій Факел (Липовець) 6 (1)
Яловець Олександр Авангард (Корюківка) 6 (2)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 5
Кушнір Євген Авангард (Бзів) 4
Борисенко Іван Вікторія (Миколаївка) 3
Вакуленко Антон ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 3
Гарасюта Роман ФК Рубікон-Вишневе (Київ) 3
Гуд Євген ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 3
Дєдов Сергій ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 3
Литовчак Мар’ян ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) 3
Марченко Артем Діназ (Вишгород) 3
Осадчий Ян Альянс (Липова Долина) 3
Сидоренко Ярослав Альянс (Липова Долина) 3

Група 3 • 12-й ТУР

Матч туру

Таврія (Новотроїцьке) — ВПК-Агро (Шевченківка) — 0:1
Гол: Коломоєць, 77

Таврія: Коваленко, Шешеня, Яковенко, Афендулов, Золотухін, Ковальов, Соболь, Гецко, Комягін, Гарібян, Пуляєв. Запасні: Маник, Бабич, Масюткін, Довбиш, Зажигін, Морозов. Головний тренер: Клешня Олександр.

ВПК-Агро: Гришин, Мельников (Маргарян, 31), Яременко, Сидоренко, Кравчук, Ляшенко, Красов (Сорокін, 90+2), Терехов (Кривий, 54), Коломоєць (Акопян, 79), Алексанов, Шарко (Соколянський, 57). Запасний: Збарах. Головний тренер: Соловйов Сергій.

14:00, 20.10.2018. Новотроїцьке. Стадіон Старт ім.О.І.Пуляєва. 400 глядачів, поле 4, +19С
Суддя: Копмар Валерій (Одеса)
Попередження: Терехов, 49, Комягін, 50, Соболь, 57, Красов, 61, Сидоренко, 66, Ляшенко, 73, Гарібян, 75, Коломоєць, 77

Не в оптимальних складах зіграли лідери. Господарям з різних причин не могли допомогти Кирик та Алієв, гостям – Дегтярьов, Донгаузер, Корж, Прошенко та Шаповалов. А перед самим початком матчу травмувався Васильєв – його довелося заміняти на Кравчука (за процедурою це називається «вимушена заміна до фактичного початку зустрічі»). А ще в першому таймі довелося заміняти по травмі Мельникова. За напруженої боротьби пройшов цей матч, але ВПК-Агро вдалося реабілітуватися за сенсаційну поразку від Таврії на початку сезону. Після передачі Маргаряна Михайло Коломоєць влучно пробив у куточок – 0:1.

Найкращий гравець матчу – Михайло Коломоєць

По такій грі між такими суперниками все вирішував один гол. Його вдалося забити саме гостям. Лідер гонки бомбардирів Коломоєць забив із гри (чотири з десяти голів у нього, нагадаємо, з пенальті), та й взагалі здорово переміщувався, пресингував, відкривався – тобто, створив чимало труднощів суперникам.

Дружба (Новомиколаївка) — Скорук (Томаківка) — 1:0
Гол: Петриченко (пен.), 22

Дружба: Бичко, Головко, Грибов, Сулимовський, Снитко, Корнійко, Романчук (Зайцев, 46), Литвиненко (Щербаков, 61), Лопін (Марусяк, 90+2), Петриченко, Муковозов (Ковтуненко, 79). Адміністратор: Пашков Дмитро.

Скорук: Бобровський, Щербина, Хомутов (Зеленський, 83), Приземлін, Хруленко, Обревко, Герасимов (Жигалов, 46), Шеремет, Прокурор (Цюро, 57), Перебора (Курбанов, 54), Багнюк (Хлопков, 59). Запасний: Беденок. Головний тренер: Степанов Олександр.

15:00, 20.10.2018. Кривий Ріг. Стадіон СК Гірник. 50 глядачів, поле 3, +15С
Суддя: Ільченко Дмитро (Бердянськ)
Попередження: Прокурор, 56, Щербаков, 67

Єдиний гол матчу, який дозволив Дружбі реваншуватися за поразку від цього суперника в матчі першого кола, відбувся з пенальті. Цьому передувала швидка комбінація господарів – Снитко дав лонгболл зі своєї половини поля, Корнійко в карному майданчику перекинув м’яча на протилежний край, де на куті воротарського Петриченка збив голкіпер.  Капітан новомиколаївців Віталій Петриченко з лівої ноги пробив у лівий від воротаря кут, а Бобровський метнувся у протилежний – 1:0.

Треба сказати, що Скорук дуже прагнув відігратися, було багато атак, але й багато емоцій. На 72 хвилині рефері вилучив із тренерської лави наставника гостей Степанова. Дружба зберегла переможний рахунок і виграла вперше після трьох поспіль поразок за останній місяць.

Мотор (Запоріжжя) — ФК Дніпро — 1:0
Гол: Калиничев, 37

Мотор: Вічний, Мацюта, Місюра, Пєсков, Рогальський, Калиничев, Шитов (Слабишев, 89), Крук, Довбиш (Павелько, 33), Ломака (Павлюк, 73), Бурсак (Молодожон, 46). Запасні: Олійник, Слободнюк, Колмогорцев. Головний тренер: Чанцев Анатолій.

Дніпро: Зновенко, Заєць (Мухін, 81), Палюх, Нечистенко, Сидоренко (Шелаєв, 67), Андрушко, Бацман (Хижняк, 79), Вергун, Назаренко, Шинкаренко (Сорока, 74), Крилов (Бандурін, 58). Запасні: Горілий, Луговський. Головний тренер: Поклонський Олександр.

15:00, 20.10.2018. Запоріжжя. Стадіон СК Мотор-Січ. 400 глядачів, поле 4, +21С
Суддя: Хамходера Олександр (Харків)
Попередження: Андрушко, 61, Бацман, 63, Палюх, 77, Пєсков, 81, Павелько, 85, Хижняк, 86

Дніпряни прибули в Запоріжжя в ослабленому складі – особливо не вистачало захисників Кіричука та Кулинича, які встигли трішки «понюхати пороху» навіть у дорослих професіональних змаганнях. Але, заради справедливості, у Мотору також було багато втрат. Склад наповнили, але ті ж Порубльов, Худченко, Іздебський, Рахмані, Соболь в оптимальній формі та здоров’ї могли б допомогти.

Хоча у складі господарів, очолюваних відомим і досвідченим спеціалістом Чанцевим, низка досвідчених гравців із значним стажем на всеукраїнському рівні, молоді дніпряни із ветераном Назаренком опиралися і намагалися здобути очки. Міг відкривати рахунок Андрушко (два удари поруч із штангою – причому, другий – чистий вихід один на один після пасу Назаренка), а в господарів Бурсак відгукувався на скидку Довбиша, але воротар Зновенко зняв м’яча з його ноги. Ще в одному моменті Місюра «з ногами» вирвав м’яча у Шинкаренка, але удар після рейду не здивував голкіпера – він зіграв надійно.

І все ж перед самою перервою Мотор повів у рахунку, і цей гол вирішив долю зустрічі. Павелько, який вимушено замінив Довбиша, дав розкішну діагональ на правий фланг, Мацюта вже ризикував втратити м’яча, але виграв у підсумку позиційну гру в Сидоренка й прострілив, а Данило Калиничев у дотик замкнув із-під захисників з лінії воротарського майданчика – 1:0. Чи могли дніпряни відігратися? Так. Трьохходівка Назаренко-Андрушко-Вергун завершилася перемогою воротаря Вічного, який виграв «буліт», а Назаренко з близької відстані пробив поруч зі штангою. В цілому ж, більш досвідчені зіграли по рахунку й здобули свою перемогу.

ФК Кривий Ріг — Колос (Асканія-Нова) — 2:1
Голи: Нікулін, 4, Михалевський, 26 — Каранга, 47

Кривий Ріг: Антоненко, П.Бовтуненко, Михалевський, Слищенко, Шейка, Мороз, Бабенко (Белей, 4), Нікулін, Божко (Ісаков, 65), Штурко (С.Бовтуненко, 82), Стретович (Аль-Азумі, 58). Запасні: Плеханов, Руднєв, Боярин. Головний тренер: Платонов Валентин.

Колос: Шилов, Кретов, Горошко, Лисий, Педченко (Шумський, 61), Віт.Куянов, Окатий (Солоніков, 57), Каранга, Тяпко, Ндже, Камуз (Пасічник, 63). Запасні: Шелякін, А.Свінціцький. Головний тренер: Свінціцький Віталій.

14:00, 21.10.2018. Кривий Ріг. Стадіон Будівельник. 500 глядачів, поле 3, +15С
Суддя: Ченгар Олександр (Маріуполь)
Попередження: Слищенко, 51, Горошко, 68, Ісаков, 78, Нікулін, 83

Протистояння команд, які розміщуються в середині таблиці Групи 3, могло або скоротити розрив між середняками та командами із нижчої частини, або навіть дещо його розмежувати. І вже в дебюті матчу ФК Кривий Ріг повів у рахунку. Стався досить курйозний і дійсно прикрий для гостей гол. Після неспішного розіграшу штрафного майже в центрі поля пішов із глибини поля Руслан Нікулін, прицілився та пробив із лівої ноги. Голкіпер гостей прикро не справився з м’ячем – 1:0.

Колос міг відігруватися після кутового, коли, здається, Тяпко ударом головою направив м’яча в поперечину. Це був той самий «дзвіночок», який господарі почули й зробили висновки. Буквально в атаці в відповідь вони закріпили свою перевагу. Нікулін, розігравшись із Белеєм, навісив з лівого флангу на дальню штангу, куди якраз встигав Михалевський. Сергій буквально «заносив» м’яча в сітку ударом головою – 2:0.

Програвши перший тайм, гості кинули сили на відіграш в другому. І забили відразу ж після перерви. Після вкидання ауту Тяпко головою направив м’яча далі, на кут воротарського, де юний Ян Каранга в дотик розстріляв ворота – 2:1. Попри хиткий рахунок, ФК Кривий Ріг не дав слабини й довів матч до перемоги.

ФК Кривий Ріг проводить різноманітні конкурси та розіграші призів для своїх фанів, facebook.com/KryvyiRihFC

СК Каховка — Яруд (Маріуполь) — 1:1
Голи: Щербина, 90+3 – Дан.Папук, 35

Каховка: Завгородній, Алантьєв, Стеценко, Щербина, Горбачов, Мостіпан, Феденков, Гайдаєнко (Жалдак, 74), Даниленко (Д.Кузнєцов, 71), Дудкевич (Амобі, 65), Лівінський (Остапенко, 55). Запасні: Ратушний, Колосов, Байдюк. Головний тренер: Кузнєцов Дмитро.

Яруд: Хоменко, А.Савчук, Клюс, Бояринцев, М’ясников (Гарін, 86), Похитайло, Дан.Папук (Денисов, 89), Ден.Папук (В.Савчук, 75), Зубков, Калінін, Кілікевич (Бояр, 81). Запасні: Глоба, Гупалов, Чернов. Головний тренер: Єсін Дмитро.

15:20 (запізнення), 21.10.2018. Каховка. Стадіон Олімпійський. 600 глядачів, поле 4, +20С
Суддя: Пономаренко Максим (Одеса)
Попередження: Бояринцев, 25, А.Савчук, 39

Каховчани прагнули не відпустити в відрив конкурентів у боротьбі за лідерство, маріупольці – наздогнати й перегнати конкурентів, які йдуть вище в нижній частині таблиці. Тобто, мотивація турнірна змушувала обидві команди грати на перемогу – в такому випадку інколи результатом стає саме нічия.

Гості повели в рахунку в першому таймі, провівши хорошу атаку через лівий фланг. Її розганяли Похитайло і Денис Папук, далі пішла передача в центр – на лінію карного майданчика, звідки Данило Папук відразу ж пробив у праву від воротаря «шістку». Несильно, але напрочуд вивірено та точно – 0:1.

Каховська команда пішла відіграватися, але Яруд самовіддано відбивався. Посприяло цьому, зокрема, й повернення досвідченого ветерана Бояринцева, який допоміг налагодити руйнівну роботу. Однак після численних спроб господарям вдалося відігратися вже в компенсований час другого тайму. Причому, зусиллями захисників. Подавати корнер від лівого прапорця побіг Горбачов, направивши м’яча на Щербину. Леонід, до речі, зіграв дуже здорово – звільнився від опіки суперника, пішов назустріч м’ячу й замкнув навіс в стрибку ударом головою з близької відстані. 1:1 – підсумкова нічия. Тепер Мотор має невеликий відрив від каховчан, а Кривий Ріг зрівнюється з ними за очками, поступаючись за додатковими показниками.

Перемога (Дніпро) — Кобра (Харків) — 8:1
Голи: Дібрівний, 8, 21, 51, 60, Бриль, 24, Рябий, 52, Валєєв, 71, Лучка, 87 — Кіцила, 86

Перемога: Офорі (Брижицький, 46), Голуб, Мамич, Бриль, Пільтенко, Наірі (Лінкевич, 70), Ічуаідзе, Прокопенко (Бондарчук, 62), Рябий (Фрімпонг, 60), Каварма (Валєєв, 46), Дібрівний (Лучка, 79). Запасний: Шамонов. Головний тренер: Жилкін Геннадій.

Кобра: Шапошніков (Шебеко, 70), Сиротенко, Резанов (Слотюк, 46), Торчанський, Каміссоко, Павлюк, Матвієнко, Муригін, Чуйков, Скопінцев, Кіцила. Головний тренер: Валяєв Сергій.

16:00, 21.10.2018. Дніпро. Стадіон Олімпійські резерви. 100 глядачів, поле 4, +19С
Суддя: Бобровицький Богдан (Запоріжжя)
Попередження: Чуйков, 80

1:0 – після прострілу Наірі Микола Дібрівний розвернув кількох суперників і пробив у дальній нижній кут метрів із 11-ти.

2:0 – цього разу Прокопенко прострілював з лівого флангу, а Микола Дібрівний прийняв, розвернувся і пробив під поперечину з лінії воротарського майданчика.

3:0 – затяжний розіграш кутового завершився подачею з лівого краю на правий, Наірі закинув м’яча в центр, а Олександр Бриль у дотик пробив під поперечину.

4:0 — Микола Дібрівний розстріляв ворота після прострілу Валєєва з лівого флангу від лицьової.

5:0 – Мамич прокотив м’яча з центру на лівий фланг, тож Дмитро Рябий вийшов один на один з воротарем і легко його переграв.

6:0 — Микола Дібрівний у дотик замкнув з лінії воротарського простріл Пільтенка з лівого флангу.

7:0 – Дібрівний продовжив простріл Бондарчука з правого флангу, а Олег Валєєв у дотик пробив під поперечину на дальньому краю воротарського.

7:1 – а тут «Ачимович»! Воротар господарів виходив назустріч харків’янину Павлюку й виніс м’яча в центр поля, звідки Гліб Кіцила запустив прямий удар точно в ворота.

8:1 – але відповідь все одно була за Перемогою. Це Олексій Лучка головою замкнув навіс Пільтенка.

Це вже восьма в сезоні розгромна поразка Кобри. Дев’ять матчів поспіль команда тільки програє. Перемога за цей матч забила більше, ніж за сім попередніх разом узятих.

М   Команда І В Н П М О
1 ↑1 ВПК-Агро (Шевченківка, Дніпропетровська область) 12 8 3 1 26:10 27
2 ↓1 Таврія (Новотроїцьке, Херсонська область) 12 8 3 1 23:8 27
3 Скорук (Томаківка, Дніпропетровська область) 12 6 4 2 15:7 22
4 Мотор (Запоріжжя) 12 5 5 2 21:12 20
5 СК Каховка (Херсонська область) 12 4 5 3 21:12 17
6 ФК Кривий Ріг (Дніпропетровська область) 12 4 5 3 24:15 17
7 Перемога (Дніпро) 11 3 7 1 17:7 16
8 Колос (Асканія-Нова, Херсонська область) 12 3 2 7 15:15 11
9 ↑1 Дружба (Новомиколаївка, Херсонська область) 12 3 2 7 18:24 11
10 ↓1 ФК Дніпро 12 4 2 6 15:17 8*
11 Яруд (Маріуполь, Донецька область) 11 1 4 6 6:14 7
12 Кобра (Харків) 10 0 0 10 8:68 0

* – згідно рішення Дисциплінарного комітету ФІФА від 1.09.2017 р. та 24.11.2017 р. ФК Дніпро позбавлено 6-х турнірних очок. 

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Коломоєць Михайло ВПК-Агро (Шевченківка) 10 (4)
Лопін Юрій Дружба (Новомиколаївка) 8
Пуляєв Сергій Таврія (Новотроїцьке) 7
Дібрівний Микола Перемога (Дніпро) 6
Молодожон Микита Мотор (Запоріжжя) 6
Лівінський Роман СК Каховка 5
Тяпко Богдан Колос (Асканія-Нова) 5
Севодняєв Дмитро МФК Первомайськ 5 (1)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Прокурор Ігоp Скорук (Томаківка) 6
Маргарян Арамаіс ВПК-Агро (Шевченківка) 5
Дудкевич Станіслав СК Каховка 4
Петриченко Віталій Дружба (Новомиколаївка) 4
Горбачов Віталій СК Каховка 3
Калінін В’ячеслав Яруд (Маріуполь) 3
Ковальов Михайло Таврія (Новотроїцьке) 3
Комягін Юрій Таврія (Новотроїцьке) 3
Куянов Віталій Колос (Асканія-Нова) 3
Нікулін Руслан ФК Кривий Ріг 3
Назаренко Сергій ФК Дніпро 3
Стретович Тарас ФК Кривий Ріг 3

Зведені таблиці для всіх ліг

Найвлучніші

Гравець Команда Голи Пен.
Коломоєць Михайло ВПК-Агро (Шевченківка) 10 (4)
Шевченко В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 9 (2)
Корольчук Артем ФК Малинськ 8
Лопін Юрій Дружба (Новомиколаївка) 8
Пуляєв Сергій Таврія (Новотроїцьке) 7
Кузьмін Андрій Вікторія (Миколаївка) 7 (2)

Асистенти

Гравець Команда Паси
Ніколайчук Олександр ОДЕК (Оржів) 6
Прокурор Ігоp Скорук (Томаківка) 6
Маргарян Арамаіс ВПК-Агро (Шевченківка) 5
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 5
Єременко Дмитро ФК Малинськ 4
Дудкевич Станіслав СК Каховка 4
Кушнір Євген Авангард (Бзів) 4
Петриченко Віталій Дружба (Новомиколаївка) 4
Сивка Тарас Покуття (Коломия) 4

Гол+пас

Гравець Команда Гол+Пас Голи Паси
Новаківський Віктор Факел (Липовець) 11 6 5
Коломоєць Михайло ВПК-Агро (Шевченківка) 10 10 0
Шевченко В’ячеслав Вікторія (Миколаївка) 10 9 1
Корольчук Артем ФК Малинськ 9 8 1
Лопін Юрій Дружба (Новомиколаївка) 9 8 1
Кузьмін Андрій Вікторія (Миколаївка) 9 7 2
Сивка Тарас Покуття (Коломия) 9 5 4Добавить комментарий
Читайте также

13 января, 10:49
195
13 января, 10:49
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?