УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
18 июля, 11:10
27171
27171
18 июля, 11:10
Лента новостей

Дніпровський аматорський клуб просить допомоги у Президента України після невидачі атестату для участі в Другій лізі

...
...
Дніпровський аматорський клуб просить допомоги у Президента України після невидачі атестату для участі в Другій лізі
Фото: facebook.com/fcperemoga/

Клуб зареєстрував відповідну петицію і звинувачує УАФ в корупції.

Дніпровський футбольний клуб Перемога звернувся до Президента України Володимира Зеленського з проханням допомогти вирішити питання з наданням клубу атестату для участі в наступному сезоні Другої ліги.

Нагадаємо, клубу відмовили в отриманні атестату, а наприкінці червня Перемога задекларувала намір звернутися до Спортивного арбітражного суду з вимогою УАФ надати клубу можливість для участі в третьому українському дивізіоні.

На офіційному сайті Президента України з’явилася петиція, в якій йдеться про корупцію в головних футбольних органах країни. Так, представник клубу повідомляє, що Перемозі пропонували «порішати» питання в столичному Будинку футболу.

Перемога наголошує, що має кращу інфраструктуру, ніж більшість інших клубів, яким було видано атестат для участі в Другій лізі. Домашні матчі команда збирається проводити на відомому місцевому стадіоні Метеор.

Читайте також: «Зрада чи Перемога?»: сезон Второй лиги под угрозой

Для розгляду петиції клубу необхідно зібрати 25 тисяч онлайн-підписів. На момент публікацїї новини підписалися 15 користувачів.

Раніше шляхом петиції до Президента на дії УАФ скаржився донецький Олімпік, якому через дискваліфікацію юнацької та молодіжної команд могли не надати атестат для участі в наступному сезоні Прем’єр-ліги.

Нижче наведено повний текст заяви Перемоги, який супроводжує петицію на сайті Президента.


Футбольний клуб «Перемога» (місто Дніпро) звертає увагу Президента України на корупцію у вищих ешелонах влади Української асоціації футболу!

Дніпровський футбольний клуб «Перемога» став жертвою свавілля з боку чиновників Української асоціації футболу, які вже давно мають сумну хабарницьку славу, набиваючи власні кишені замість того, щоб розвивати український футбол!

Наш клуб виконав усі вимоги Атестаційного комітету УАФ, але так і не отримав ліцензію професійного клубу для участі у Другій лізі сезону 2019\20, у той час, як інші команди, що стали новими членами Професійної футбольної ліги, мали значно гірші показники ніж ФК «Перемога».

ФК «Перемога» представляє мільйонне місто зі славними футбольними традиціями, виступає на легендарному стадіоні «Метеор» (жодна з команд Другої ліги не грає на подібних аренах), розвиває дитячий футбол і дає шанс реалізувати себе у футболі молоді рідного для Вас краю — Дніпропетровщини.

Проте чиновникам з УАФ на все це начхати. Керівництву ФК «Перемога» не раз натякали, що для отримання ліцензії клубу ПФЛ треба «порішати» питання в стінах столичного Будинку футболу, але ми принципово пішли іншим шляхом. Ми намагаємось довести, що Закони України понад усе, у порівнянні з регламентними книжечками УАФ, якими чиновники футбольної асоціації постійно жонглюють на власну користь.

Просимо Президента України відреагувати на цю ситуацію і стати на захист нашої команди та спорту номер один, який вже не один рік потребує кардинальних змін у своєму керівництві.Обязательно ли функциональные модели смарт-часов должны дорого стоить? Давайте разберемся на примере двух устройств от Amazfit.

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?