УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
18 июля, 11:10
27179
27179
18 июля, 11:10
Лента новостей

ФК Перемога через суд намагається отримати право грати у Другій лізі і звинувачує УАФ у корупції

...
...
ФК Перемога через суд намагається отримати право грати у Другій лізі і звинувачує УАФ у корупції
facebook.com/fcperemoga

Дніпровська команда невдоволена ситуацією, що склалася.

Клуб із Дніпра під назвою ФК Перемога намагається потрапити до складу учасників Другої ліги, проте Українська асоціація футболу відмовляє представникам Перемоги. Клуб виступив із заявою на Facebook, де звинуватив УАФ у корупції через відмову у розгляді ухвали суду щодо права участі команди в Другій лізі. Нижче — заява ФК Перемога без правок.

«Сьогодні футбольний клуб «Перемога» (місто Дніпро) з величезними зусиллями все ж таки отримав офіційну відмову щодо нашої переатестації від Української асоціації футболу.

Там йдеться про те, що регламент УАФ не передбачає варіанту перегляду цього рішення. Проте, справа тут вже навіть не в цьому, а в тому, що ухвалою Суду зупинино дію рішення Атестаційного комітету УАФ, тому члени комітету могли законно переглянути своє рішення, і у таких випадках колишня ФФУ завжди вміло «жонглювала» власним регламентом, переписуючи його на догоду зацікавленим особам. Тепер з’ясовується, що в УПЛ можна грати і без команд U-21 і U-19. При цьому, час переглянути своє безглузде НЕДІЮЧЕ (згідно з ухвалою суду) рішення у чиновників УАФ був, але вони вирішили стати справжнім посміховиськом в очах вболівальників… і не тільки. Ось тут ми яскраво побачили подвійні стандарти у чистому вигляді, що породжують корупцію, яка панує у верхніх ешелонах влади нашого футболу.

Також, нарешті, наш клуб отримав повний текст рішення Апеляційного комітету УАФ. Проте, часу з дня засідання пройшло вже багато, а скільки зусиль представникам ФК «Перемога» знадобилося, щоб отримати цю відповідь, краще і не згадувати. Після трьох тижнів знущань і біганини по кабінетах, клубу таки кинули цю кістку.

Тому, як ми і обіцяли, футбольний клуб «Перемога» продовжує атаку проти чиновників УАФ, на яких чекають нові позовні заяви, нові заяви про забезпечення позовів, нові заяви про вчинення правопорушень, які дуже здивують наших опонентів. Якщо вони вважають, що оскарженням ухвали одного районного Суду справа для них завершиться, то ми їх розчаруємо, адже після таких зухвалих дій позовів, навпаки, з’явиться набагато більше. Наразі ФК «Перемога» звернувся до суду з новими позовними заявами, про які чиновники УАФ дізнаються вже під час вручення повісток та ухвал, які обов’язкові до виконання.

Віримо у «Перемогу!»

facebook.com/fcperemogaSport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?