ФК Перемога відкликає позови до УАФ і ПФЛ

...

Клуб із Дніпра продовжить виступати на рівні аматорського чемпіонату України.

ФК Перемога
facebook.com/fcperemoga/

ФК Перемога на своїй сторінці у Facebook повідомив, що відкликає позови до УАФ і ПФЛ. Раніше аматорський клуб із Дніпра звернувся до суду через те, що Українська асоціація футболу відмовила йому у отриманні професійного статусу.

Нижче — заява ФК Перемога без правок.

«Футбольний клуб «Перемога» (Дніпро) повідомляє, що починає відзивати позови до УАФ до ПФЛ, у рамках одного з яких суд заборонив проведення жеребкування чемпіонату Другої ліги та Кубка України. ПФЛ обійшло заборону Суду, просто призначивши розклад матчів на власний розсуд і розіславши календар по командам.

Таким чином, ми розуміємо, що у цьому сезоні нам вже не дадуть виступити у Другій лізі чемпіонату України, чого ми прагнули останній рік, і за для чого провели велетенський обсяг роботи.

Що стосується розіграшу Кубка України, то вже зараз відбувається колапс з цим турніром. УАФ про це відмовчується, просто переносячи дату жеребкування, але насправді, Суд заборонив жеребкування Кубка України. Таким чином, змагання просто може не початися у цьому сезоні.

Ми поважаємо інші клуби і розуміємо, що не можемо позбавляти футбольних вболівальників і самі клуби можливості стартувати у цьому престижному турнірі, а також за для збереження існування команди ФК «Перемога» та поваги до тренерського штабу, гравців, персоналу, вболівальників та підтримки розвитку спорту серед молоді, вирішили відкликати свій позов та заяву про забезпечення позову про заборону жеребкування Кубку України.

Головне, що ми довели чиновникам Української асоціації футболу та Професійної футбольної ліги, що вони не царі та пани Українського футболу, а відносини регулюються перш за все Законами України, а потім вже регламентами, статутами , правилами і тд. До того ж ФК «Перемога» не є членом ПФЛ та не зобов’язана діяти в рамках внутрішніх регламентних документів.

Отже, наш клуб збирається у цьому сезоні виступати на рівні аматорського чемпіонату України і повторити шлях до професійного футболу на наступний сезон. Гадаємо, що у майбутньому ми знайдемо обопільне порозуміння із чиновниками УАФ задля розвитку футболу не тільки у Дніпрі, а і всієї країни.

Віримо у «Перемогу»!»
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
175
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
406
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?