Публикации
Лента новостей

Герой тижня Другої ліги Савошко: «У Ниви є всі шанси втриматися на третьому місці»
...

Володимир Савошко, niva-v.com.ua
Sport Arena та ПФЛ визнали півзахисника Ниви-В Володимира Савошка найкращим у черговому тижні Другої ліги-2017/18 – за підсумками 22 туру Групи А та 25-го туру Групи Б.

Подільське дербі завжди викликає увагу, а тут – така крупна перемога. У Хмельницькому «погосподарювала» Нива-В – 4:1.

Дублем відзначився новачок вінничан Володимир Савошко, який, разом із ще відразу кількома дебютантами команди Дениса Колчина, навесні швидко пройшов адаптацію в новому колективі.

За великий вклад у важливу перемогу команди, що зуміла завдяки розгрому Поділля вийти на третє місце в Групі А Другої ліги, ми  включили Володимира в збірну тижня й номінували спільно з ПФЛ Савошка на звання найкращого в турі!

Ярослав Кроха, Sport Arena

— Володимире, згодні, що ви дуже вдало приклалися до перемоги над Поділлям? Самі згадаєте, у скількох голах взяли участь?

— Звісно, добре пам’ятаю свої забиті м’ячі. Забив перший та третій м’яч, в другому забитому м’ячі своєї команди теж брав участь, я подавав кутовий. Після того мене замінили, тому четвертий м’яч забивали без мене.

— На 14-й хвилині саме ви подали кутовий, в результаті чого заробили пенальті. А чому пробили ви, а не постраждалий Маляренко?

— Головний тренер мені довіряє виконувати всі стандартні положення. Перед грою Денис Борисович Колчин називає виконавців пенальті та інших стандартів. Вдячний тренеру за довіру, намагаюся не розчаровувати його.

— Згодом після вашого навісу зі штрафного і боротьби Музиченко забив вдруге. Награна комбінація?

— Кожного тижня на тренуваннях відпрацьовуємо різні комбінації, намагаємося приготувати сюрпризи для наших суперників. Мені необхідно виконувати подачу в зону, де воротарю важко зіграти. Музиченко зіграв на випередження та забив в порожні ворота. Задоволений, що вдалося втілити в життя свої напрацювання.

— Дуже хотілося відзначитися й самому? Тим більше, що суперник скоротив розрив у рахунку?

— Звичайно, як і кожному гравцю групи атаки хочеться постійно забивати. Коли суперник скоротив розрив в рахунку, ми відчули деяку тривогу, адже Поділля грало вдома, вболівальники гнали їх вперед. Розумів, що потрібно збільшувати свою перевагу. Нам вдалося швидко вибігти з захисту в напад, Роман Гудак вивів мене на ударну позицію і я переправив м’яч в ворота.

— Зізнайтеся, коли забивали – то цілили саме в дев’ятку? Чи просто хотіли влучити у площину воріт?

— Таке неможливо відпрацювати на тренуваннях. В мене не було часу на роздуми, бачив, що можу поцілити в правий кут, тому наважився на удар і досяг своєї мети. Звичайно, в цьому моменті не обійшлося без везіння.

— Відчуваєте себе героєм матчу? Чи від скромності виділите когось із партнерів?

— Я не виділятиму себе в цьому матчі. Ми перемогли за рахунок командних дій, єдиного колективу. Хочеться подякувати партнерам, тренерському штабу, лікарям, вболівальникам. Це наша спільна перемога.

— Ви – людина нова у Ниві, лише три офіційні матчі зіграли.  Вже знайшли для себе ідеального партнера, кого розумієте краще, за інших?

— Перебуваючи на зимових зборах, познайомився з хлопцями. Комфортно себе почуваю в команді. У нас чудовий мікроклімат всередині колективу. Не очікував, що так швидко адаптуюся. Приємно, коли партнери допомагають в усьому. Це дуже важливо для подальшого прогресу.

До переїзду в Вінницю знав лише Романа Гудака, з яким раніше грали в Львові. Роман мені також дуже допоміг. З Олександром Дударенком тривалий період разом грали в Львові, коли приїхав в Вінницю, зустрів його на вокзалі. Як виявилося, він також приїхав в клуб на перегляд.

— Із Денисом Колчиним відразу порозумілися?

— Коли приїздив в Вінницю, знав біографію цього тренера. Намагався дізнатися в Романа Гудака філософію гри Дениса Борисовича, вимоги тренерського штабу. Денис Колчин – сильний мотиватор з великими амбіціями.

— Зараз Нива-В на третьому місці. Втримаєте?

— Ніхто не знає, що буде далі. Кожен може виграти в кожного, тим і цікавий футбол. У нас є всі шанси втриматися на третьому місці. Під кожного суперника вибудовуємо свою манеру гри, вивчаємо сильні та слабкі сторони опонента. Вважаю, що з тими виконавцями, які зараз є в Ниви, можна без проблем залишатися в лідируючій групі.

— Ви вихованець Карпат, та замість грати за них, потихеньку віддаляєтеся навіть від Львова. Спочатку ФК Львів, зараз вже Вінниця. Жаль, що не змогли пробитися у Карпатах?

— Всі мої думки пов’язані лише з вінницькою Нивою. Хочеться разом з командою досягати своєї мети, прогресувати та вдосконалюватися. Звичайно, в майбутньому хотілося б повернутися в рідне місто, але не хочеться забігати наперед. Ніхто не знає, як складеться його футбольне життя.

Бліц

  • Народився у Львові.
  • Перший тренер — Микола Іванович Дударенко
  • У Європі вболіваю за мадридський Реал. Із футболістів імпонує Іньєста. З дитинства багато про нього читав, дивився відео. Я граю на його позиції і хотілося б на нього рівнятися.
  • Хочеться вигравати титули для команди, і індивідуально досягти вершин у футболі. Кожен хоче захищати кольори національної збірної. І я тут не виключення.Добавить комментарий
Читайте также

13 января, 10:49
197
13 января, 10:49
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?