Кубок ААФУ: Демня зробила заявку на чвертьфінал

fcrochyn.com
А ось у дербі Львівщини все тільки починається – Sport Arena розповідає про матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів 2018/19.

Вотранс (Луцьк) — СКК Демня — 0:3
Голи: Майовецький, 23, Борик, 58, Демків, 62

Вотранс: Глушко, Шандрук, Кривицький, Химчук, Шишка (Ткачук, 67), Обертас (Рибковський, 46), Котюн, Щербик (Соломатін, 72), Назарчук, Дмитрук (Кошелинський, 46), Чопанюк. Запасні: Перлов, Вознюк. Головний тренер: Максимюк Роман.

Демня: Лазарський, Радюк, Петрівський, Самолюк, Гусак, Демків, Борик, Лашин (Майовецький, 13), Вербний (Дикий, 65), Войтович (Кухарський, 75), Омельченко. Запасні: Крашевський, Шандра, Гірський. Головний тренер: Брунець Руслан.

16:00, 17.10.2018. Підгайці. Стадіон Вотранс-Арена. 150 глядачів, поле 3, +17С
Суддя: Когут Олег (Тернопіль)
Попередження: Демків, 37, Вербний, 41, Войтович, 52, Назарчук, 81, Дикий, 85

Луцький Вотранс зазнав на своєму полі розгромної поразки від Демні. Гранд футболу Львівщини ще в дебюті через травму вимушений був заміняти Олега Лашина, який отримав забій гомілкостопа, однак Руслан-Роман Майовецький, який його замінив, відкрив рахунок уже через десять хвилин – 0:1. У другому таймі спершу Андрій Борик, а за ним і Тарас Демків, забивали у ворота лучан. 0:3 – такий підсумок цього протистояння.

Рочин (Соснівка) — Юність (Верхня Білка) — 1:1
Голи: Набізада, 67 — Адам, 7

Рочин: Грицаль, Домальчук, Заліпа, Оприск, Васюта, Богданов (Махинька, 70), Найдишак (Мартиняк, 57), Яструб (Самойлич, 64), Кашуба (Мельник, 64), Набізада, Дева. Запасні: Коваленко, Марчук, Соляник. Головний тренер: Підкіпняк Володимир.

Юність: Жук, Романюк, Молоков (Каваців, 77), Федорів, Добрянський (Дмитрух, 70), Карачевський, Костик (Іжовський, 46), Цень, Нетлюх (Музика, 60), Адам, Шептицький (Панасюк, 73). Запасні: Бунда, Бойко. Головний тренер: Костик Богдан.

16:00, 17.10.2018. Соснівка. Стадіон Шкільний. 300 глядачів, поле 4, +20С
Суддя: Лапко Степан (Львів)

Попередження: Костик, 20, Добрянський, 42, Кашуба, 54, Дева, 54, Махинька, 71, Оприск, 80, Іжовський, 81, Набізада, 85
Вилучення: Карачевський, 84

Все набагато драматичніше в іншій парі. Рочин та Юність – постійні суперники по змаганнях Львівщини, буквально тиждень тому зустрічалися у півфіналі Кубка області, де соснівці в гостях здобули перемогу (2:1). Однак після недавнього матчу чемпіонату України серед аматорів Рочин втратив одразу кількох травмованих. Як наслідок, підійшов до матчу з Юністю в складі, далекому від оптимального. У гостей у той же час повернувся у гру досвідчений захисник Ярема Каваців, який багато пропустив через травму і вперше грав у розіграші. Він почав гру в запасі.

Сама ж зустріч розпочалася дуже зручно для гостей. Уже в дебюті після кутового Нетлюха Молоков скинув у воротарську, тож із близької відстані від воріт забив Богдан Адам – 0:1. І взагалі, в першому таймі Юність цілком могла закріпляти свою перевагу. Міг забивати все той же Адам, а супер-шанс випав досвідченому Шептицькому, який замикав флангову передачу в дотик, проте не влучив у ворота.

У другому таймі Рочин цілком вирівнявся, уже у господарів були дуже непогані моменти, щоб забити. Тож вони досягли свого й зрівняли рахунок. Омар Набізада виявився найспритнішим на чужій половині поля, він обікрав Молокова і пробив повз воротаря – 1:1. Активного голскорера невдовзі ударив головою в обличчя після зупинки гри гравець гостей Карачевський, за що був вилучений з поля. Залишок часу рочиняни провели у більшості, проте гості відбилися й зберегли нічийний результат. Який спробують розвити у матчі-відповіді, який відбудеться у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича.

* * *

Матчі-відповіді заключних двох пар 1/8 фіналу відбудуться в середу, 24 жовтня 2018 року:

Юність (Верхня Білка, Львівська обл.) – Рочин (Соснівка, Львівська обл.)

СКК Демня (Львівська обл.) – Вотранс (Луцьк)

* * *

Нагадаємо підсумок інших матчів 1/8 фіналу

Авангард (Бзів) – ОДЕК (Оржів) — 1:1 (перший матч – 1:0)

Авангард (Корюківка) — ДГ Шевченківське — 2:2 (перший матч – 2:1)

ФК Дніпро — Універ-Динамо (Харків) — 4:1 (перший матч – 1:1)

Олімпія (Савинці) — ФК Вовчанськ — 1:1 (перший матч – 1:3)

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) — Таврія (Новотроїцьке) — 6:1 (перший матч – 0:2)

Матчі 1/4 фіналу:

Переможець у парі Рочин (Соснівка) / Юність (Верхня Білка) – переможець у парі Вотранс (Луцьк) / СКК Демня – 31 жовтня та  7 листопада

Факел (Липовець) – Авангард (Бзів) – 24 та 31 жовтня

Авангард (Корюківка) – ФК Вовчанськ – 31 жовтня та  7 листопада

ФК Дніпро – ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) – 24 та 31 жовтня

Перші матчі відбудуться на полях команд, що вказані першими.

Проведення матчів 1/2 фіналу згідно з календарним планом змагань ААФУ сезону 2018/2019 заплановано на 25 квітня та 1 травня 2019 року.