
Тріумф команди молодого тренера Березовчука, facebook.com/ФК-Волчанск
ФК Вовчанськ — Форум-Авто (Краматорськ) — 3:0
Голи: Без’язичний, 23, 43, Батусов, 35
Вовчанськ: Пархоменко, Джаухар (Волга, 86), Радченко, Покосенко, Мизюк, Чепіга, Мряченко (Черніков, 65), Нуемб, Іванченко (Костюк, 76), Батусов (Якименко, 68), Без’язичний (Соломаха, 78). Запасні: Новіков, Шаповал. Головний тренер: Березовчук Андрій.
Форум-Авто: Гордієнко (Даценко, 46), Кривенко, Сидоров, Варванський, Саченко, Аніскін (Пономаренко, 72), Чирков, Валькевич (Авагян, 83), 10.Головченко Андрій, 9.Панасюк Євген (8.Філіп Сергій, 83), Плахін. Запасний: Міхановський. Головний тренер: Молдован Дмитро.
17:00, 22.08.2018. Вовчанськ. Стадіон Рубін. 400 глядачів, поле 3, +23С
Суддя: Лушка Дмитро (Суми)
Попередження: Головченко, 33, Кривенко, 53
Змагалися команди Харківщини та Донеччини – причому, із числа найкращих (Вовчанськ під керівництвом легенди Металіста Березовчука лідирує в чемпіонаті своєї області, а Форум-Авто, очолюваний вихованцем Шахтаря, молодим тренером Молдованом, розділяє 2-3 місця в чемпіонаті Донеччини з великоновоселківським Прометеєм).
Переконливу перемогу в протистоянні здобули господарі – причому, крупної переваги досягли ще до перерви. Спочатку атаку, яку розганяв Чепіга, чудовим розрізним пасом загострив Мряченко. Костянтин Без’язичний вискочив один на один з воротарем і з лівої ковирнув у дальній кут – 1:0.
Закріпити перевагу вовчанцям вдалося зі штрафного. Мряченко ціною пошкодження пішов на м’яч і Головченко збив його, отримавши попередження. Покосенко відважився пробити здалеку й не прогадав: голкіпер Гордієнко не зміг зафіксувати свою здобич, тож Дмитро Батусов встиг на добивання — 2:0.
А ще до перерви у грі було поставлено крапку. Все той же Батусов промчав через лівий край і прострілив, а Костянтин Без’язичний чітко й у дотик замкнув на дальній штанзі – 3:0. Перед матчем-відповіддю, який заплановано на 29 серпня, ФК Вовчанськ досягнув найбільш вагомої переваги в рахунку.
СК Чорнянка-Агроспорт — УкрАгроКом (Головківка) — 0:1
Гол: Оганесов, 16 (пен.)
Чорнянка-Агроспорт: Кобзєв, Колесник (Радченко, 53), Візавер, Вітенко, Саф’яник, Малий (Лілик, 71), Осіпов (Бойко, 51), Середа (Василенко, 76), Стецюк, Татарінов, Шелест. Запасні: Мілько, Гончарук, Бешенець. Головний тренер: Стецюк Юрій.
УкрАгроКом: Карпов, Козубенко, Гедерим, Ломко, Волошин, Корчинський (Александров, 85), Карамалак (Дюшко, 86), Лобода (Прокоф’єв, 77), Пономаренко, Вдовіченков (Кузьменко, 90+3), Оганесов (Піскун, 90+4). Запасний: Ємельянов. Головний тренер: Нор Анатолій.
17:00, 22.08.2018. Чорнянка. Стадіон ім.В.Козловського. 160 глядачів, поле 3, +29С
Суддя: Бобровицький Богдан (Запоріжжя)
Попередження: Татарінов, 27, Лобода, 50, Осіпов, 52, Колесник, 55, Стецюк, 82, Козубенко, 90
Четверта команда чемпіонату Херсонщини приймала лідера чемпіонату Кіровоградщини. УАК, який колись виставляв представницький склад навіть на Першу лігу ПФЛ, виставив досить досвідчений склад і досяг поставленої мети. Антон Оганесов заробив та реалізував пенальті – 0:1. Вагома заявка на успіх у двоматчевому протистоянні.
Світанок-Агросвіт (Шляхова) — Атлет (Київ) — 3:2
Голи: Заводян, 14 (пен.), Браславський, 85, Березовський, 86 – Липовий, 43, Хоменко, 69
Світанок-Агросвіт: Паскаренко, Березовський, Рудий, Мазур, Костюк, Чернега (Ан.Кучинський, 70), Онищук, Коновалов (Мазурик, 88), Заводян, Ольхович (Колінс, 66), Браславський. Запасні: Цендра, Швець, Осіпчук, Ванжула. Головний тренер: Нгаха Колінс.
Атлет: Русан, Найденко, Гринчук (Яценко, 63), Євдокимчик (Роєнко, 65), Липовий, Уруцький, Орел, Козачок (Кільовий, 76), Арт.Кучинський, Федоров, Хоменко. Запасні: Бурдейний, Зеленько. Головний тренер: Мурашенко Дмитро.
17:10, 22.08.2018. Шляхова. Стадіон Шляхова-Арена. 400 глядачів, поле 5, +23С
Суддя: Труба Сергій (Черкаська обл.)
Попередження: Орел, 86, Браславський, 88, Роєнко, 90+1
Віце-чемпіони столиці прибули на Віниччину, де їх очікував лідер місцевого обласного футболу, очолюваний недавнім капітаном Ниви-В Колінсом Нгахою, для якого це перша спроба у тренерській роботі.
Господарі досить швидко повели в рахунку, заробивши пенальті, який реалізував Андрій Заводян — 1:0. Однак перед самою перервою киянам вдалася стрімка атака через правий фланг, після ауту набрав швидкість Андрій Липовий, вийшов один на один і переграв воротаря – 1:1. У другому таймі Атлет набрав оберти і навіть вийшов вперед. Після подачі кутового від Уруцького Артем Хоменко направив м’яча в сітку головою — 1:2.
Однак утримати необхідний результат гості не змогли. Тренерський штаб господарів кинув на заміни свіжі сили, пішов серйозний наступ, який моментами переростав у штурм, навалу. І ось на 85-й хвилині після вкидання ауту потужний і досвідчений форвард Ярослав Браславський зумів переправити м’яча в ворота – 2:2.
Не встигли команди розіграти м’яча в центрі поля, як пішла стрімка флангова атака і Віталій Березовський замкнув навіс – 3:2. Яскрава і не без вольового компоненту перемога Світанку. Щодо Атлету, то молода команда ДЮСШ, що виховала таких відомих гравців, як Пилявський та Андрієвський, покладає великі надії на матч-відповідь.
Джуніорс-СБ (Шпитьки) — Фортуна (Комарівка) — 2:2
Голи: Ятленко, 28, Єфіменко, 90 — Круковець, 8, Кумачов, 21
Джуніорс-СБ: Максименко, Скороход, Ятленко, Самар (Резесідзе, 26), Курята, Назаров (Заєць, 26), Стребков (Єфіменко, 67), Кривошеєнко, Понежда, Костяний, Левенець. Запасні: Верхов, Шут. Директор: Балашев Юрій.
Фортуна: Лутченко, Малюк, Іоша, Щедраков, Романенко (Паляничка, 90+3), Кумачов, Круковець (Коробко, 51), Кабанець, Бабор (Лень, 46), Литвин, Грищенко. Запасні: Давидов, Старченко, Кутер, Зенченко. Головний тренер: Кучеровський Геннадій.
18:00, 22.08.2018. Вишневе. Стадіон Центральний. 300 глядачів, поле 4, +26С
Суддя: Сащенко Ярослав (Вінниця)
Попередження: Стребков, 31, Круковець, 34, Левенець, 37, Понежда, 49, Кабанець, 60, Ятленко, 85
Вилучення: Кабанець, 70 (повторне попередження)
Володарі Кубка Чернігівщини прибули на Київщину із досить досвідченим складом, де грала низка екс-гравців Десни, а також люди зі школою Динамо та Шахтаря. У той же час, господарі вийшли із неповним запасом, добре, що зумівши посилитися екс-гравцем Черкаського Дніпра Резесідзе.
Як наслідок, Фортуна розпочала потужно й уже на початку зустрічі ошелешила суперників двома швидкими м’ячами. Спершу після флангового рейду Литвина дуже здорово зіграв у завершенні іменитий ветеран Валентин Круковець – 0:1, за ним пройшла швидка комбінація, у завершальній стадії якої Бабор скинув м’яча на Валерія Кумачова, який і з льоту розстріляв ворота – 0:2.
Однак до честі господарів, Джуніорс швидко прийшов до тями. І ось після стандартного положення забивний захисник Андрій Ятленко сквитав один м’яч – 1:2. Далі пішла хитка гра. Господарі не реалізували кілька нагод, були шанси й у гостей. В одному з моментів Круковець реально претендував на пенальті. Але навіть при невеликому запасі шпитьківці зуміли врятуватися від поразки. Вже у більшості, після вилучення хавбека гостей Кабанця, В’ячеслав Єфіменко забив рятівний другий м’яч – 2:2.
Нафтовик (Долина) — СК Вільхівці — 1:0
Гол: Цвеюк, 66
Нафтовик: Гала, Пастух, Басараб, Бабінчук (Лесів, 83), Вецко, Цвеюк, Павелчак, Гутник, Лаврінок, Дяків, Халацький (Білогубка, 66). Запасні: Тишківський, Димид, Шатковський, Радульський, Жмуркевич. Головний тренер: Москвин Валентин.
Вільхівці: Гринишин, Товт, Нергеш, Кривка, Куцин (Андрусь, 85), Септа (Білінський, 73), Попадинець, Жоффчак, Головей, Габор (Міговк, 80), Апіян. Запасні: Гречка. Головний тренер: Бучок Юрій.
18:00, 22.08.2018. Долина. Стадіон Нафтовик. 300 глядачів, поле 3, +23С
Суддя: Файда Василь (Львів)
Попередження: Товт, 34
Десять років Долина не мала футболу всеукраїнського рівня, однак завдяки спільним зусиллям районної та місцевої влади і районної федерації футболу вдалося повернути Нафтовик у загальнодержавні змагання. Команда вийшла на старт Кубка України серед аматорів і відзначила старт в турнірах ААФУ перемогою.
Віце-чемпіони Івано-Франківщини приймали команду, яка нині йде четвертою в чемпіонаті Закарпаття. Нафтовик міг відкривати рахунок ще до перерви, але в підсумку досягнув успіху в другому таймі. Це Петро Цвеюк, підібравши м’яча після відскоку метрах у 18-ти від воріт, відважився на удар і влучив у дальній кут — 1:0. Попри напружену кінцівку гри, долиняни зберегли свою перевагу й порадували своїх вболівальників напередодні Дня міста.
У середу, 29 серпня, відбудуться матчі-відповіді цих пар, а також решта матчів попереднього етапу:
Юність (Верхня Білка, Львівська область) – Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк)
Ізотоп-РАЕС (Вараш, Рівненська область) – Вотранс (Луцьк)
Універ-Динамо (Харків) – Скіф (Шульгинка, Луганська область)
Ці три пари зіграють свої відповіді 5 вересня.
Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)
Источник: Sportarena.com