Публикации
сегодня, 16:43
2778
2
сегодня, 16:43
Лента новостей

Локтіонов: за кадровим потенціалом Черкащина-Академія має боротися за перше місце
...

Роман Локтіонов (у центрі), ckdnipro.com.ua
Провідний бомбардир покинув ФК Черкащина-Академія. Чому? Що він думає про це півріччя одного із фаворитів Другої ліги?

Ярослав Кроха, Sport Arena

Нападник Черкащини-Академії Роман Локтіонов підбив підсумки першого півріччя у Другій Лізі Групи А, розкрив секрети мотивації, а також поділився планами на майбутнє.

Про підсумки півріччя

Вважаю, що перше півріччя можна занести нашій команді в актив. Якщо подивитися в турнірну таблицю, відстаємо всього на чотири бали від лідера чемпіонату. На жаль, втратили багато залікових пунктів в ключових матчах, але на те були певні причини. Всю першу частину відіграли одним складом. В нас гравці пропускали матчі через травми, дискваліфікації, тому, звісно, було досить непросто протягом всього сезону стабільно грати. Але не стану виправдовуватися, в цьому лише наша провина. Впевнений, що вся боротьба ще попереду.

Про труднощі підготовки

Ще навесні почувався досить непогано, в нас зібрався хороший колектив. Інша справа, з клубом відбувалося щось незрозуміле. Наприкінці чемпіонату було дуже багато запитань з приводу продовження наших виступів серед професіоналів. Тому повноцінної літньої підготовки не було. Доводилося грати на наявному багажі і, на мою думку, Черкащина-Академія непогано провела осінню частину в Другій лізі. Звісно, футболіст не може бути задоволений на 100% своєю грою, але в мене багато що виходило.

Про розвиток клубу

Вважаю, що в нашій країні в будь-якого клубу існують певні проблеми або в фінансовому плані або в інфраструктурі. Звісно, наш клуб не виняток. Черкащині-Академії всього вісім років, клуб тільки перебуває в процесі становлення, починає розвиватися. Відзначу, що за кадровим потенціалом наша команда повинна боротися за перше місце. В принципі, це ми і робили протягом першого півріччя.

Про найбільш пам’ятний матч

Мені особливо запам’яталася гра з Минаєм. Приймали закарпатський клуб і перемогли 3:0. Я в тому матчі забив та віддав результативну передачу. Наша команда продемонструвала хорошу комбінаційну гру, порадували вболівальників. Хочеться, щоб таких матчів було якомога більше.

Про секрети мотивації

Мені як професіональному футболісту не складно мотивувати себе на матчі. У налаштуванні ключову роль відіграє самолюбство. Завжди хочеться перемагати, демонструвати всі свої найкращі якості. Я живу футболом, тому виходжу на поле з максимальною самовіддачею. Вважаю, що футболісти повинні поважати вболівальників та клуб в якому вони грають.

Про зміну клубу

Попросив президента відпустити мене, адже хотів спробувати пограти на більш високому рівні. У молодих хлопців буде більше можливостей проявити себе, вони отримають ігрову практику. Хочеться подякувати за розуміння Володимиру Лашкулу. Важливо, що президент йде назустріч футболісту. Щиро вдячний всім черкаським вболівальникам, які завжди підтримували команду, надихали гравців. Плани на майбутнє? Зараз підшукую собі нову команду, сподіваюся, що найближчим часом це питання вирішиться. Головна мета в футболі — грати якомога більше, розвиватися в професіональному плані.Добавить комментарий
Читайте также
сегодня, 16:43
2778
2
сегодня, 16:43

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?