УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Главные новости спорта

Публикации
Лента новостей

«Ми морально готові знімати Ниву з турніру. Це не спорт, а якась «піраміда»!

...
«Ми морально готові знімати Ниву з турніру. Це не спорт, а якась «піраміда»!
Фото: niva-v.com.ua

В.о. президента вінницької Ниви Вадим Кудіяров розповів Sport Arena про вчорашній інцидент з нападом уболівальників на арбітра.

Вчорашній інцидент, який стався після фінального свистка матчу Нива (Вінниця) – Полісся (Житомир), сьогодні палахтить з новою силою. Багаторічний почесний президент вінницького клубу, ветеран силових структур України Василь Вовк вже висловився на підтримку Ниви й проти арбітра. Самі рефері, за наявною інформацією, подали заяву в правоохоронні органи щодо побиття. А коли ми набрали номер телефону в.о. президента вінницької Ниви Вадима Кудіярова, почули нову інформацію стосовно безпорядків та реакції на них клубу.

– Я, як і багато хто з інших, причетних до нашого клубу, цієї ночі не спав взагалі, – почав бесіду Вадим Ігорович. – Я не підтримую того дикунства, яке сталося після гри, але не можу заперечити людям, які на емоціях почали безпорядки. Не знаю, як дивитися в очі вінничанам після такого суддівства. Не розумію, навіщо це все тоді? Як боротися з цим «убивством із свистком»?

Суддя, вийшовши на поле після перерви, просто «відірвав голови» команді. Поставив пенальті, якого не було, й свистів тільки в одну сторону. Вболівальники все бачили. Градус невдоволення на трибунах зростав. Не дивно, що так у підсумку все закінчилося.

– Але ж на стадіоні мають бути стюарди, правоохоронці. Як так трапилося, що народ повалив на поле й влаштував «суд Лінча»?

– Я вам відразу скажу: в усіх документах по матчу – в рапорті делегата, в наших записах – чітко вказано, що на грі були присутні всі потрібні служби. І поліція, і швидка медична допомога, і наші службовці, яким потрібно бути за вимогами регламенту. І все було, як зазвичай. Коли фани повалили на поле ловити суддю, біля мене знаходився наш співробітник, який все протоколював. Він швиденько задав запит у поліцію швидкого реагування, правоохоронці на прохання клубу зробили все можливе, щоб уникнути справжнього «лінчування» – думаю, якби не це, були б ще більші наслідки.

Тож все, що відбулося, було спровоковано винятково неадекватним суддівством. Як можна допустити такий арбітраж у центральному матчі туру, коли на кону підвищення в класі й зустрічаються два прямих конкуренти? А у нас команда відвідувана – в трійці найкращих у Групі «А» Другої ліги. У нас 80 членів клубу, є об’єднання вболівальників, є ультрас, які самі по собі – не знаходяться в структурі клубу, але дуже масові. І людей нелегко зупинити, якщо вони вже «завелися» по ходу матчу.

– Ви розумієте, що за цей інцидент може бути дуже серйозний штраф, а, може, й більші покарання?

– Ви знаєте, ми зараз проведемо зустріч з керівництвом і будемо приймати рішення. Морально готові зняти Ниву з турніру. Навіщо шукати ці кошти, інвестувати в дитячий футбол, збирати кожну копійку на футбол, якщо ось так весь сезон можна перекреслити? Навіщо ми це робимо? Щоб хтось купив потім за 100 гривень суддю, й над нами знущалися?

В такому випадку ми не готові брати участь у розвитку професіонального футболу на Вінничині. Це не спорт, а якась «фінансова піраміда»! Я підтримую інші види, то краще зосереджуся суто на них, там більше задоволення й менше такого бруду. Де таке бачено в світі?!

Яким чином судді призначаються? Які оцінки вони отримують? Ось приїхав арбітр і дуже класно відсудив. Якби поліція на п’ять хвилин пізніше спрацювала, він би більше не свистів. А на нас ще й всі звинувачення, купа затриманих, керівництво запитує: «Що у вас там відбувається, що за «кіпіш» на всю країну?» Ось зараз будемо збиратися й вирішувати, як жити далі. Вінницька Нива може припинити участь у Другій лізі, хоча за грою були за крок від Першої.Обязательно ли функциональные модели смарт-часов должны дорого стоить? Давайте разберемся на примере двух устройств от Amazfit.

Добавить комментарий
Читайте также
14 июня, 21:06
1163
14 июня, 21:06
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?