Мисик: від самого початку матчу з Поділлям думки були лише про три очки

...

Інтерв’ю із героєм 12-го туру Другої ліги.

Мисик: від самого початку матчу з Поділлям думки були лише про три очки

Мар’ян Мисик (№33) святкує із Вересом яскраву перемогу над хмельничанами, facebook.com/veres.club

Ярослав Кроха, Sport Arena

Півзахисник Вереса, причетний до чотирьох із п’яти голів у ворота Поділля, став Героєм туру в Другій лізі. Мар’ян Мисик розповів про продуктивну оренду із Руху в Верес, враження від нового колективу та зоряний матч напередодні дня народження.

— Визнання найкращим гравцем туру, звичайно, для мене приємна звістка, — зізнався півзахисник, який сьогодні святкує 23-річчя. — Будь якому футболісту таке визнання додає мотивації і піднімає настрій.

— Матч із хмельницьким Поділлям був надзвичайно важливим для команди з турнірної точки зору. Напевно, вас додатково мотивувати на цю гру не потрібно було, адже розуміли відповідальність протистояння?

— Матч із Хмельницьким, як то кажуть, був футбольним боєм за шість очок. Як щодо турнірного становища, так і для команди, тренера. Ми не мали права програти. Тож кожен для себе розумів відповідальність матчу.

— Хмельничани цього сезону демонструють непоганий футбол. Було хвилювання за результат?

— Наш швидкий м’яч дещо психологічно додав впевненості. Добре, що не зупинились на цьому результаті, а далі продовжувати грати в свій футбол. Активний пресинг в подальшому приніс результат — забиті м’ячі.

— У цій грі ви взяли участь у чотирьох із п’яти голів. Найкращий ваш матч у сезоні?

— Навряд. Але «маленька» заслуга моя в ньому є (посміхається). Стараюся не підводити тренера і команду, якісно виконувати стандарти і штрафні удари, які мені доручили пробивати. Це відповідальні дії, адже із стандартів дуже часто вирішується доля поєдинку в цілому.

— Відчуваєте, що додаєте від матчу до матчу?

— Надто того, мені нікуди вже збавляти. Перед собою поставив ціль і завдання щоматчу приносити команді якнайбільшу користь, як командними так і індивідуальними діями.

— Після якого забитого м’яча відчули, що вже не віддасте перемогу?

— Перевагу, яка втілилася у швидкий забитий м’яч, віддати не мали права. Тим паче ще й програти. Тому думки з самого початку матчу були лише про три очки.

— Було помітно, що команда, не дивлячись на рахунок, не збавляла обертів і продовжувала створювати моменти. Прагнули своєю видовищною грою порадувати вболівальників, які вже зачекалися від вас перемог?

— Уболівальникам особлива подяка. За такої гарячої підтримки завжди грати вдвічі приємніше та й відповідальніше. Радий, що матч видався багатим на забиті м’ячі.

Читайте також:

Мисик, Барладим, Пуканич і вся збірна 12-го туру Другої ліги

— Як вам працюється під керівництвом Юрія Вірта? Відразу знайшли спільну мову з тренером?

— Юрій Миколайович – висококваліфікований тренер. Радий працювати під його керівництвом. Спільну мову знайшли одразу, адже знайомі вже не перший рік на футбольній ниві.

— Наскільки швидкою була ваша адаптація у новому колективі, адже ви не проходили зборів з командою?

— Приєднався до команди не з початку сезону. Тому перші ігри команди проаналізувати не можу. Думаю, від гри до гри ми ще наберемо цю футбольну стабільність. Але ж у футболі, як і будь-якому іншому виді спорту, завжди перемагати неможливо. Є злети, є падіння, головне вчасно, скоро відреагувати на помилки, які були допущені і зробити правильні висновки.

Колектив хороший. Спільну мову із футболістами вдалось знайти одразу. Ми футболісти — в деякій мірі одна така велика футбольна сім’я. І у футбольному середовищі кожний з кожним спілкується, контактує, тому в сучасному футбольному світі легко підтримувати зв’язок (маю на увазі — тренер із тренером, клуб з клубом, президент з президентом).

Бліц

• Народився в місті Радехів Львівської області

• Вихованець ФК Львів 

• Перший тренер – Роман Ростиславович Марич 

• Подобається АПЛ, слідкую за світовим футболом у цілому
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Новости Футбола
25 февраля, 10:20
4
1
25 февраля, 10:20
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?