УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
21 августа, 15:54
1008
2
1008
21 августа, 15:54
21 августа, 8:37
2904
3
2904
21 августа, 8:37
19 августа, 12:05
1898
1898
19 августа, 12:05
17 августа, 12:16
1037
10
1037
17 августа, 12:16
15 августа, 15:22
1749
7
1749
15 августа, 15:22
Лента новостей

Новачки з Таджикистану та Балтії: всі трансфери Другої ліги

...
Новачки з Таджикистану та Балтії: всі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2019 року.

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це п’ята редакція таблиці переходів (четверта – тут).

Читайте ще наші таблиці переходів по УПЛ і Першій лізі.

Також пропонуємо вам стежити за трансферним онлайном українського футболу.

Клуб Придбання Втрати
Група А (північно-західна)
Полісся Житомир з.Адаменко (Нива Вінниця Д3), з.Бринько (Мир Д3), з.Корохов (Металург Д3), з.Мосіюк (ост.кл.: Верес Д3), з.Притиковський (Мир Д3), з.Швець (Поділля Д3), п.Даудов (Верес Д3), п.Донцов (Нідерланди аматор), п.Задерецький (Кремінь Д2), п.Терзі (Металіст 1925 Д2), п.Чернецький (Мир Д3), п.Шаповаленко (ПФК Суми Д3), н.Галенко (Буковина Д3) в.Литвиненко (Альянс Д3), з.Гончаренко, н.Тарануха (обидва – Кремінь Д2), з.Логінов (ВПК-Агро Д3), п.Савін (Металіст 1925 Д2), п.Савченко (Оболонь-Бровар Д2), п.Суханов (Гірник-Спорт Д2), п./н.Соломка (Верес Д3), н.Шаврін (Авангард Д2), з.Ємельянов, з.Ходуля, п.Захаревич, п.Лебеденко, п.Недоля, п.Сокуренко
Нива Вінниця з.Калітов (Чорноморець Д2), з.Кобенда (ост.кл.: Олімпік U-19), з.Федорук (МФК Металург Запоріжжя U-19), з.Червінський (Поділля Д3), з./п.Попов (Володимир Тиврів А), п.А.Брижчук (Кристал Д3), п.Громок (Арсенал-Київ U-19), п.Нагайський (ДЮСШ Блохіна-Бєланова Вінниця), н.Гукасян (Авангард Краматорськ ДЮФЛУ), н.Загорулько (ост.кл.: Рух Д2) в.Льопка (Інгулець Д2), з.Адаменко (Полісся Д3), з.Дугієнко (Альянс Д3), п.Богач (ФК Калуш Д3), п.Демченко (Металіст 1925 Д2), н.Коровіков (Простейов Чехія Д2), з.Менжега, п.Малей, п.Палій, н.Яськов (всі – зак., в/а)
Верес Рівне гол.тр.Вірт (ост.кл.: Рух Д2), з.Любчак (Балкани Д2), з.Петько (Волинь Д2), з.Солдат (Інгулець Д2), з.Чеботаєв (СК Дніпро-1 Д1), п.Морозенко (Чорноморець Д2), п.Тимофієнко (Черкащина Д2), п./н.Соломка (Полісся Д3), п./н.Микитин, н.Іваночко (обидва – ФК Львів U-21) гол.тр.Шандрук, тр.вор.Блажаєв (ФК Калуш Д3), п.Даудов (Полісся Д3), п.Семенчук (ОДЕК Оржів ААФУ), н.Маїк (ФК Минай Д2), з.Гурський, з.Пріхна, з.Чучман, з.Рафальський, п.Бондаренко, п.Орловський (всі – зак., в/а)
Нива Тернопіль в.Єрмолов (Волинь U-19), п.Малащук (Збруч-Агробізнес А), п.Скакун (Агробізнес Д2), п.Тригуба, н.Різник (обидва – Агронива А) в.Сидоренко (Кристал Д3), з.Радюк, п.Бровко, п.Кірієнко
ФК Калуш гол.тр.Качур (Карпати Брошнів-Осада А), тр.вор.Блажаєв (Верес Д3), в.Злотар (ФК Олександрія U-21), з.Лаврук (Прикарпаття Д2), п.Богач (Нива Вінниця Д3), п.Легкий, п./н.Денега (обидва – Карпати Галич ААФУ), н.Пецків (ост.кл.: Верес Д3) гол.тр.Нестерук, тр.Кисилиця, тр.Лахнюк, з.Веремієнко (Карпати Д1 п/ор.), п.Сивка (Буковина Д3), п.Хорольський (Зірка Кропивницький ААФУ), н.Кабанюк
Чайка Петропавлівська Борщагівка з.Лещенко (ост.кл.: Полісся Д3), з.Мілютін (Одева Словаччина Д3), п.Головатенко, п.Дарда (обидва – Авангард Бзів ААФУ), п.Жикол (Простейов Чехія Д2), п.Литвин (ост.кл.: Чайка Петропавлівська Борщагівка ААФУ), п./н.Волк (Юніор Макарів юн.), н.Трушенко (ДГ Шевченківське Тетіївський район А), п.Коваленко в.Мусієнко (Агродім Бахмач ААФУ), з.Негря (ФК Нікополь Д3), п.Бриженко (Діназ Д3), з.Зіпцер, з.Мохначук, з.Чоботар, п.Вечурко, п.Єфремов, п.Мірошников, п.Насімі, п.Савійсько, п.Яцик, н.Січкарук
Поділля Хмельницький н./тр.Мандзюк (ДЮФШ Поділля/Случ Красилів А), в./тр.вор.Федоренко (Чорноморець Д2), з.Буценко (Металург Запоріжжя U-19 УПЛ), з.Охрончук (Колос Д2 ор.), п.Зуєвич (Гірник-Спорт Д2), п.Опря (ост.кл.: Реал Фарма Д3), н.Ігуменов (Олімп Кирнички А), в.Яремов, з.Скороход, п.Ветошко, п.Зощук, п.Кватернюк (всі – Поділля юн.) в.Дворник (Енергія Д3), з.Червінський (Нива Вінниця Д3), з.Швець (Полісся Д3), п./н.Бабак (Сокіл футзал), з.Даценко, п.Панасенков, н.Гладкий
Буковина Чернівці гол.тр.Мельничук, з.Жениленко (ост.кл.: Гірник-Спорт Д2), в.Чопко (Гірник-Спорт Д2), з.Крашневський (ост.кл.: ФК Маріуполь U-21), з.Полянський (Скорук Томаківка ААФУ), п.Азаренко (Яруд Маріуполь ААФУ), п.Сантрапинських (Гірник Д3), п.Сивка (ФК Калуш Д3), н.Палагнюк (ост.кл.: Дачія Молдова Д1), з.Томнюк, н.Гакман (обидва – Буковина U-19) в.о. гол.тр.Нестеренко, з./п.Керчу (Епіцентр Дунаївці ААФУ), з.В.Кузів, п.Р.Кузів (обидва – Нива Теребовля ААФУ), н.Галенко (Полісся Д3), з.Вечтомов, з.Гусін, з.Квачов, з.Матвєєнко, з.Павлюк, з.Рудич, з.Пилишатий, п.Батрак, п.Баранов
Діназ Вишгород п.Бриженко (Чайка Д3), п./н.Терещенко (Дусло Шаля Д3 п./ор.Слован Братислава Словаччина Д1), н.Липовий (Чайка Вишгород ААФУ) н.Литченко
ФК Ужгород гол.тр.Варга (ФК Середнє А), тр.Бундаш, в.Готра (ФК Середнє А), в.Лютнянський (Павловце-над-Ухом Словаччина А), з.Ковчар, п.Тищук (обидва – ост.кл.: ФК Середнє А), з.Міклош (МФА Мукачеве А), з.Пасічник (Киран Казахстан Д2), з.В.Ряшко (ост.кл.: ФК Ужгород А), з.Федак (ФК Минай Д2), з.Чучман (Верес Д3), п.Павленко (ост.кл.: ФК Нікополь Д3), н.Корольчук (ФК Малинськ ААФУ), н.Масикевич (ост.кл.: Буковина Д3) гол.тр.Баб’як, в.Гречка, в.Славік, з.Пінковський, п.Бако, п.Лазар, п.Павлич, п.Рацин, н.Дудаш, н.Зимомря, н.Олень
Оболонь-Бровар-2 Буча з.Касімов (ост.кл.: Зірка Д2), п.Аракелян (АРЗ юн.), п.Козій (Любомир Ставище U-19), п.Ходаковський (Діназ-2 Вишгород А)
Група Б (південно-східна)
Гірник Кривий Ріг в.Онопко, п.П’ятов, п.Цибульський (всі – Мир Д3), з./п.Коцюмака (Інгулець Д2 ор.) в.Мелашенко, з.Гамонов, з.Заєць, п.Пограничний, п.Сантрапінських, п.Сьомка, н.Сахнюк
Кристал Херсон гол.тр.Хавров (Кристал Чортків ААФУ), в.Сидоренко (Нива Тернопіль Д3), з.Мілесін (Мир Д3), з.Решетов (Зоря U-21), п.Бондаренко (ост.кл.: Таврія Д3), п.Кірєєв (МФК Миколаїв-2 Д3), п.Крутін (Олімпік U-19) тр.Кононенко, в.Суаіб (Авангард-2 Д3), з.Карась (ФК Нікополь Д3), з.Меженський (Альянс Д3), п.Брижчук (Нива Вінниця Д3), п.Ігнатьєв (Інгулець Д2), п.І.Шевцов (Десна Д1), з.Акімов, з.Остроконь, п.Сарбей (всі – зак., в/а)
Енергія Нова Каховка в.Дворник (Поділля Д3), з.Заїка, п.Ставничий (Любомир Ставище U-19 ДЮФЛУ), з.Нестерук (Ніка Івано-Франківськ U-19 ДЮФЛУ), п.Шовковий (Торпедо-ВУФК Миколаїв ДЮФЛУ), п.Кривич (Мир Д3) в.Полтавцев (Худжанд Таджикистан Д1), з.Дєдяєв (Авангард Д2), з.Кравчук (зав.), п.Росляков (МФК Миколаїв Д2), з./п.Прокіпчук, п.Розсохатий
Таврія Сімферополь в.Чеботарьов (ост.кл.: СК Каховка ААФУ), з.Шморгун (ПФК Суми Д2), п.Макаров (Блау-Вайсс Німеччина А), п.Макарченко (ФК Зміїв А), н.Добровольський (СК Каховка ААФУ), п.Скрипник, н.Трофименко з.Цебро (Черкащина Д2), п.Гриппа (Металург Д2), п.Жавко, н.Соколан (обидва – Таврія Новотроїцьке ААФУ), в.Гаврилюк, з.Чернишенко, п.Васильченко, п.Качавенда, п.Стефурак
Реал Фарма Одеса в.Лукаш (Балкани Д2), п.Глиняний (ост.кл.: Олімпік U-21), н.Руденко (Реал Фарма-2 А), н.Філіпчук (Хаджибей А) в.Богдан (ФК Нікополь Д3), п.Філіппов (ФК Нікополь, Д3), з.Віксич, з.Черв’як, н.Грубий
МФК Миколаїв-2 в.о.гол.тр.Чаус, з.Семенов (ФК Олександрія U-21), п.Біневський (СДЮСШОР Миколаїв юн.), п.Цветков (Торпедо Миколаїв юн.), п./н.Сурженко (Кристал Чортків ААФУ), н.Бугай (ФК Маріуполь U-21), н.М.Сула (Чорноморець юн.) в.Восконян, п.Кірєєв (Кристал Д3)
ФК Нікополь в.Богдан (Реал Фарма Д3), в.Полтавцев (Худжанд Таджикистан Д1), з.Карась (Кристал Д3), з.Негря (Чайка Д3), п.Богданов (Мир Д3), п.Похитайло (ост.кл.: Таврія Новотроїцьке ААФУ), п.Філіппов (Реал Фарма Д3), н.Молочко (Емселох Німеччина Д5), в.К.Артюшенко, н.Д.Артюшенко (всі – ФК Нікополь юн.) в.Петриченко (Металург Д3), н.Куць (Кремінь Д2 п/ор.), п.Бужин
Альянс Липова Долина в.Литвиненко (Полісся Д3), з.Дугієнко (Нива Вінниця Д3), з.Жениленко (ост.кл.: Гірник-Спорт Д2), з.Меженський (Кристал Д3), п.Піднебенний (Інгулець Д2), п./н.Загинайлов (Єлгава Латвія Д1), н.Шпирьонок (Барса Суми ДЮФЛУ) п.Танчик (LSGroup Сумська обл. А), п.Гученко, н.Тиєчко (ФК Тростянець ААФУ)
ВПК-Агро Шевченківка з.Андрушко, п.Будняк (обидва – ФК Дніпро ААФУ з.Логінов (Полісся Д3), п.Передистий (Інгулець Д2 ор.), п.Шестипалов (ЛНЗ-Лебедин ААФУ), в.Гришин
Авангард-2 Краматорськ в.Суаіб (Кристал Д3), з.Аксьонов (ост.кл.: Гірник-Спорт Д2), п.Клюєв (Чорноморець U-21), п.Курилець (Маріуполь U-19), п.Максименко (ост.кл.: Скала Стрий юн.), п.Островерх (ПФК Суми Д2)  
Чорноморець-2 Одеса в.Даскалиця, в.Деменчук, в.Друі, н.Брагару (всі – Чорноморець ДЮФЛУ)  

Клуб, який втратив професіональний статус

Мир Горностаївка в.Онопко, п.П’ятов, п.Цибульський (всі – Гірник Д3), з.Бринько (Полісся Д3), з.Мілесін (Кристал Д2), з.Притиковський (Полісся Д3), з.Шмиголь (чемпіонат Полтавщини), з.Чмеленко (Таврія Новотроїцьке ААФУ), п.Білоусов (Металург Д3), п.Богданов (ФК Нікополь Д3), п.Кривич (Енергія Д3), п.Сорокін (Славія Мозир Білорусь Д1), п.Тищенко (МФК Первомайськ ААФУ), н.Бойко (Вірменія Д1), в.Ярошевич, з.Болобан, з.Томенко, п.Волков, п.Глущенко, п.Савченко, н.Доценко



В Украине запустился новый спортивный канал - Setanta Sports. Читайте, где его можно смотреть.

Добавить комментарий
Читайте также
сегодня, 15:54
536
2
сегодня, 15:54
сегодня, 8:37
2255
2
сегодня, 8:37
15 августа, 15:22
1735
7
15 августа, 15:22
15 августа, 14:59
747
15 августа, 14:59
15 августа, 12:59
576
1
15 августа, 12:59
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?