Обласний бюджет Житомирщини не передбачає фінансової допомоги для ФК Полісся. Клуб виступив з офіційним зверненням

...

В клубі нагадали, що через фінанси Полісся вже зникало з «футбольної карти України».

Обласний бюджет Житомирщини не передбачає фінансової допомоги для ФК Полісся. Клуб виступив з офіційним зверненням
polissyafc.com

Футбольний клуб Полісся виступив з офіційною заявою на своєму сайті через ситуацію з відсутністю фінансування на 2020 рік. В клубі сподіваються, що Житомирська обласна рада та Житомирська обласна державна адміністрація все таки не забуде про футбол.

«Звертаємось до Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації із проханням надати фінансову підтримку футбольному клубу Полісся. Адже історія має здатність повторюватися – рівно 15 років тому команда знялася із змагань Першої ліги, закінчивши перше коло чемпіонату сезону 2004/2005 років. Після цього Житомирщина перебувала цілих 12 років у футбольному небутті, яке перервалося створенням муніципального футбольного клубу Житомир, який в лютому 2017 року був перейменований і офіційно повернув собі назву славетного Полісся.

«Нині, за підсумками 22 турів літньо-осінньої частини чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги групи А футбольний клуб Полісся посідає друге місце і має реальні шанси підвищитися у класі, здобувши путівку до чемпіонату Першої ліги за підсумками сезону 2019/20 років.

Протягом 2018-2019 років Житомирська обласна рада активно підтримувала головну професійну команду області. Так, на підставі обласної Програми розвитку футболу на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням Житомирської обласної ради №949 від 07.03.2018, останньою було надано фінансову підтримку КП Футбольний клуб Полісся у розмірі 1,7 млн. грн. у 2018 та 4,0 млн. грн. у 2019 роках. Крім того, в рамках даної програми були профінансовані, у період міжсезоння, зимові збори в 2018 та 2019 роках понад 1,5 млн. грн., а також у 2018 році було закуплено екіпірування на суму 300 тис. грн.

Даною програмою на 2020 рік за рахунок обласного бюджету передбачено 890 тис. грн. на проведення міжсезонних зборів, 333 тис. грн. на придбання інвентарю та екіпірування та 1,9 млн. грн. для надання фінансової підтримки КП Футбольний клуб Полісся ЖМР за необхідності 4,8 млн. грн., яка затверджена рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради №782 від 07.08.2019. У свою чергу, Житомирська міська рада підтвердила свої фінансові зобов’язання на 2020 рік, а саме фінансування клубу у розмірі 4,8 млн. грн».

«Проте, як нам стало відомо, проектом обласного бюджету на 2020 рік НЕ передбачено фінансової підтримки КП Футбольний клуб Полісся ЖМР. Звертаємо Вашу увагу на те, що наразі футбольний клуб Полісся є візитівкою професійного спорту Житомирщини. А після повернення великого футболу до Житомира, 8 вересня цього року, стадіон Спартак-Арена був вщент заповнений на кожному домашньому матчі і, відповідно, ФК Полісся є однією з найбільш відвідуваних команд Другої ліги, що свідчить про великий інтерес до професійного футболу нашої області».

«Зважаючи на вище викладене, звертаємось до Вас із проханням при затвердженні обласного бюджету на 2020 рік, на підставі обласної Програми розвитку футболу на 2018-2021 роки, передбачити надання фінансової підтримки КП Футбольний клуб Полісся у розмірі 4,8 млн. грн. Адже, без Вашої фінансової підтримки місто може втратити команду, яку відроджували протягом кількох років».

Наразі Полісся знаходиться на другій сходинці турнірної таблиці Другої ліги групи А, маючи в своєму активі 39 очок після 20 матчів.

У першому матчі весняної частини сезону житомирський клуб зіграє проти Оболоні-Бровар 2.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Теги: Полесье
Добавить комментарий
Новости Футбола
сегодня, 21:06
144
сегодня, 21:06
28 декабря, 13:35
445
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?