Посилення Вереса та Таврії: усі трансфери Другої ліги

...

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час зимового антракту 2019/20 років.

Посилення Вереса та Таврії: усі трансфери Другої ліги

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/ор. – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це шоста редакція таблиці переходів (п’ята – тут). Читайте ще наші таблиці переходів по Favbet лізі і Першій лізі. Також пропонуємо вам стежити за трансферним онлайном.

КлубПридбанняВтрати
Група А
Нива Тернопільз.Заставецький, з.Іванов, п.Стриєшин (всі – Агронива Заводське ТОАФ)з.Даценко, з.Залізняк, п.Тригуба
Полісся Житомирз.Жданов (Металіст 1925 Д3), н.Ковпак (Чорноморець Д2)п.Мочевинський, п.Яцик
Верес Рівнев.Когут (ОДЕК Оржів ААФУ), з.Гончаренко (Кремінь Д3), з.Зубков (ПФК Львів Д1), з.Махнєв (Енергія Д3), п.Панасенко (МФК Миколаїв Д2), н.Саутін (ост.кл.: Карпати U-21)п.Мисик (Рух Д2 п/ор.), в.Фіяло, з.Любчак, з.Чеботаєв, п.Гребенюк, п.Сад, п.Тимофієнко
Діназ Вишгородп./н.Дроздов (Межигір’я Нові Петрівці КОФФ), н.Гида (Колос U-21)п.Каркошкін
ФК Калушп.Медведь (Черкащина Д2)п.Габріель (Рух Д2 п/ор.), в.Злотар
Поділля Хмельницькийтр.Федунов (Спарта Київ юн.)з.Охрончук, п.Дорошенко (обидва – Колос Д1 п/ор.), з.Буценко, п.Зуєвич, п.Музичук, п.Муляр, н.Гайдаш
Чайка Петропавлівська Борщагівкав.Тумко, п.Редчица, п.Стрілець (всі – ФК Макарів КОАФ), п.Вечурко (ост.кл.: Чайка Д3), п.Крук (Зоря-Миронівщини КОАФ/КУБГ студ.)п.Головатенко (ЛНЗ-Лебедин ААФУ), з.Мілютін, з./п.Єфремов, п.Жикол, п.Долгий
Буковина Чернівціз./п.Крашневський (Альянс Д3), п.Ходаковський (ПФК Львів Д1), в.Медведєв, в.Чопко, з.Полянський, з./п.Понедєльнік, з./п.Сивка, п.Шишигін, п.Жумига, н.Мунтян
Нива Вінницягол.тр.Шумовицький (Вінниця юн.), тр.Остапенко (ост.кл.: Ворскла Д1)п.Долинський (Авангард Д2), гол.тр.Колінс, з.Виздрик, з.Калітов, з.Кобенда, з.Червінський, п.Маляренко
ФК Ужгородгол.тр.Іваниця, п.Кодря (Чехія)гол.тр.Варга, в.Лютнянський (Павловці над Ужем Словаччина Д4), з.Пасічник, з.Селещук, п.Дрозд, п.Павленко, п./н.Масикевич
Оболонь-Бровар-2 Бучатр.→ст.тр.Антоненко (Оболонь-Бровар-2 Д3)ст.тр.Мазуренко (Оболонь-Бровар Д2), в.Дьогтяр
Група Б
ВПК-Агро Шевченківкав.Федотов (Полісся Д3), з.Білик (ост.кл.: МФК Миколаїв Д2), з.Кулинич (СК Дніпро-1 U-21), з.Мілесін (Кристал Д3), п.Тищенко (Черкащина Д2), п.Хучбаров (Колос Д1)з.Мельников (зав.), в.Шутько, з.Андрушко, з.Смирнов
Кристал Херсонв.Курилко (Чорноморець Д2), з.Мілесін (ВПК-Агро Д3), в.Сидоренко, з.Решетов
Альянс Липова Долинав.Єфанов (Німеччина аматор), в.Тимофєєв (Асканія-Флора Калинівка КОАФ), з./п.Крашневський (Буковина Д3), з./п.Рогозинський (МФК Миколаїв Д2), з./п.Цебро (Черкащина Д2), п.Лебеденко (ост.кл.: Полісся Д3), н.Агапов (Динамо-ХНУВС Харків ААФУ/студ.), н.Безлепкін (Яруд Маріуполь ААФУ)п.Макаров, н.Анцибор
Гірник Кривий Рігв.Майборода (Черкащина Д2),  в.Положенко, з.Кравчук, н.Перов, п.Малиновський, п.Литвяк (ФК Олександрія U-19), з./п.Горват (МФК Миколаїв Д2), п.Литвин (Дружба Кривий Ріг АФДО), н.Берко (МФК Миколаїв Д2)в.Онопко (Таврія Д3), п.Нерубенко, н.Прялкін
Енергія Нова Каховказ.А.Головко (Колос U-19), п.Розсохатий (Енергія Д3)з.Махнєв (Верес Д3), з.Сидоренко (Металург Д2), з./п.Вакулинський (МФК Миколаїв Д3), з./п.Чеглов (ФК Нікополь Д3)
ФК Нікопольз.Стеценко (Нива Теребовля ААФУ), з.Таряник (ост.кл.: ФК Нікополь Д3), з./п.Чеглов (Енергія Д3), п.Назарик (Авангард Покров ФФДнО), н.Сандрак-Вінницький (Яруд Маріуполь ААФУ)з.Негря, н.Мандровський, н.Молочко
МФК Миколаїв-2ст.тр.Попелишкоз.Запорощенко (Авангард-2 Д3), ст.тр.Мазараті, в.Крюков, з.Олійник, п.Зайков, п.Ткаченко, п.Толгаренко, н.Бардадим
Таврія Сімферопольв.Гурін (ост.кл.: Таврія Д3), в.Онопко (Гірник Д3), з.Чмеленко (Таврія Новотроїцьке ААФУ), з./п.Масалов, п.Воронченко (обидва – Кремінь Д2), п.Цибульський (ост.кл.: Гірник Д3),в.Чеботарьов, в.Ординський, з.Іскендеров, з.Пріхна, з.Шморгун, п.Скрипник, п.Трофименко, н.Макаров, н.Сахнюк
Реал Фарма Одеса
Авангард-2 Краматорськз.Запорощенко (МФК Миколаїв-2 Д3)з.Аксьонов, з.Шевцов, п.В.Бородай, п.Островерх, п.Чебаненко
Чорноморець-2 Одесатр.Павло Таран, п.Іваник (ост.кл.: Чорноморець U-19) 




Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Читайте также
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?