УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Главные новости спорта

Публикации
17 августа, 12:16
996
10
996
17 августа, 12:16
15 августа, 15:22
1724
7
1724
15 августа, 15:22
Лента новостей

Повернення Мандзюка, підписання Загорулька. Всі трансфери Другої ліги

...
Повернення Мандзюка, підписання Загорулька. Всі трансфери Другої ліги

Sport Arena оглядає кадрову міграцію в нижчому дивізіоні вітчизняного професіонального футболу під час міжсезоння 2019 року.

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним; команди не виділені в тому випадку, якщо гравець уже точно покинув свою попередню команду, але поки ще не підписав контракт з новою, в яку прибув на перегляд чи потрапив у сферу її інтересів; в/а – вільний агент; зав. – завершив кар’єру; ор. – оренда; п/о – повернення з оренди; тр. – виставлений на трансфер; зак. – закінчення контракту. Синім виділяються нові переходи.

Маркуванням після клубу позначені ліги, які він представляє (Д1 – Прем’єр-Ліга і вищі ліги інших країн, Д2 – Перша ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, Д3 – Друга ліга та аналогічні за рангом ліги інших країн, ААФУ – Аматорська ліга України, А – чемпіонати областей та інші міноритарні любительські змагання).

Це четверта редакція таблиці переходів (третя – тут).

Читайте ще наші таблиці переходів по УПЛ і Першій лізі.

Також пропонуємо вам стежити за трансферним онлайном українського футболу.

Клуб Придбання Втрати

Група А (північно-західна)

Полісся Житомир з.Бринько (Мир Д3), з.Адаменко (Нива Вінниця Д3), з.Маткобожик (Волинь Д2), з.Мосіюк (ост.кл.: Верес Д3), з.Притиковський (Мир Д3), з.Швець (Поділля Д3), п.Даудов (Верес Д3), п.Задерецький (Кремінь Д2), п.Терзі (Металіст 1925 Д2), п.Чернецький (Мир Д3), н.Галенко (Буковина Д3) в.Литвиненко (Альянс Д3), з.Гончаренко (Кремінь Д2), п.Захаревич (Арсенал-Київ Д2), п.Савін (Металіст 1925 Д2), п.Савченко (Оболонь-Бровар Д2), п.Суханов (Гірник-Спорт Д2), п./н.Соломка (Верес Д3), н.Шаврін (Авангард Д2), з.Ємельянов, з.Ходуля, п.Недоля, п.Сокуренко
Нива Вінниця з.Кобенда (ост.кл.: Олімпік U-19), з.Федорук (МФК Металург Запоріжжя U-19), з.Червінський (Поділля Д3), з./п.Попов (Володимир Тиврів А), п.А.Брижчук (Кристал Д3), п.Нагайський (ДЮСШ Блохіна-Бєланова Вінниця), н.Гукасян (Авангард Краматорськ ДЮФЛУ), н.Загорулько (ост.кл.: Рух Д2) в.Льопка (Інгулець Д2), з.Адаменко (Полісся Д3), з.Дугієнко (Альянс Д3), п.Богач (ФК Калуш Д3), п.Малей (Черкащина Д2), з.Менжега, н.Яськов (всі – зак., в/а)
Верес Рівне гол.тр.Вірт (ост.кл.: Рух Д2), з.Любчак (Балкани Д2), з.Солдат (Інгулець Д2), з.Чеботаєв (СК Дніпро-1 Д1), п.Морозенко (Чорноморець Д2), п.Сластінов (ост.кл.: Карпати U-21), п.Тимофієнко (Черкащина Д2), п./н.Соломка (Полісся Д3), п./н.Микитин, н.Іваночко (обидва – ФК Львів U-21) гол.тр.Шандрук, тр.вор.Блажаєв (ФК Калуш Д3), з.Чучман (ФК Ужгород Д3), п.Даудов (Полісся Д3), н.Маїк (ФК Минай Д2), з.Рафальський, п.Бондаренко, п.Орловський (всі – зак., в/а)
Нива Тернопіль в.Єрмолов (Волинь U-19), п.Скакун (Агробізнес Д2), п.Малащук (Збруч-Агробізнес А), п.Тригуба, н.Різник (обидва – Агронива А) в.Сидоренко, з.Радюк, п.Бровко, п.Кірієнко
ФК Калуш гол.тр.Качур (Карпати Брошнів-Осада А), тр.вор.Блажаєв (Верес Д3), з.Лаврук (Прикарпаття Д2), п.Богач (Нива Вінниця Д3), п.Легкий, п./н.Денега (обидва – Карпати Галич ААФУ), н.Пецків (ост.кл.: Верес Д3) гол.тр.Нестерук, тр.Кисилиця, тр.Лахнюк, з.Веремієнко (Карпати Д1 п/ор.), н.Кабанюк (Гірник Д3), п.Сивка, п.Хорольський
Чайка Петропавлівська Борщагівка з.Болобан (Мир Д3), п./н.Волк (ост.кл.: Іллічівець U-21) п.Бриженко (Діназ Д3), п.Мірошников (Десна Д1), п.Турчанов (Арсенал-Київ Д2), п.Шевчук (ФК Минай Д2), в.Мусієнко, з.Зіпцер, з.Мохначук, з.Негря, з.Чоботар, п.Вечурко, п.Єфремов, п.Насімі, п.Савійсько, п.Яцик, н.Січкарук
Поділля Хмельницький тр.Мандзюк (ДЮФШ Поділля/Случ Красилів А), в./тр.вор.Федоренко (Чорноморець Д2), з.Буценко (Металург Запоріжжя U-19 УПЛ), з.Гарванко (ост.кл.: Нива Вінниця Д3), п.Зуєвич (Гірник-Спорт Д2), п.Опря (ост.кл.: Реал Фарма Д3), н.Ігуменов (Олімп Кирнички А) в.Дворник (Енергія Д3), з.Даценко (Арсенал-Київ Д2), з.Червінський (Нива Вінниця Д3), з.Швець (Полісся Д3), п./н.Бабак (Сокілфутзал), п.Панасенков, н.Гладкий
Буковина Чернівці гол.тр.Мельничук в.о. гол.тр.Нестеренко, н.Галенко (Полісся Д3), з.Вечтомов, з.Гусін, з.Квачов, з.Павлюк, з.Рудич, п.Баранов
Діназ Вишгород п.Бриженко (Чайка Д3), п./н.Терещенко (Дусло Шаля Д3 п./ор.→Слован Братислава Словаччина Д1), н.Липовий (Чайка Вишгород ААФУ) н.Литченко
ФК Ужгород гол.тр.Варга (ФК Середнє А), тр.Бундаш, в.Лютнянський (Павловце-над-Ухом Словаччина А), в.Готра (ФК Середнє А), з.Ковчар, п.Тищук (обидва – ост.кл.: ФК Середнє А), з.В.Ряшко (ост.кл.: ФК Ужгород А), з.Чучман (Верес Д3), п.Міклош (МФА Мукачеве А), п.Павленко (ост.кл.: ФК Нікополь Д3), н.Корольчук (ФК Малинськ ААФУ), н.Масикевич (ост.кл.: Буковина Д3), п.Пасічник гол.тр.Баб’як, в.Гречка, з.Пінковський, п.Лазар, п.Павлич, н.Дудаш, н.Зимомря
Оболонь-Бровар-2 Буча з.Касімов (ост.кл.: Зірка Д2), з.Мате (Шахтар U-21), з./п.Обадов, н.Велієв (обидва – Арсенал-Київ U-21), п.Аракелян (АРЗ юн.), п.Ходаковський (Діназ-2 Вишгород А)

Група Б (південно-східна)

Металург Запоріжжя гол.тр.Богатир (Металург академія), тр.Годін, тр.Негірєв, тр.вор.Галігузов, п.Білоусов (Мир Д3), з.Сухина (Зоря U-21), п.Рудика (Верея Болгарія Д1), н.Щебетун (Авангард Д2), п.Гавриленко, п.Синицький, н.Сидоров (всі – Металург Запоріжжя U-19) гол.тр.Таран, тр.Башкіров, з.Каплієнко (Динамо Тбілісі Грузія Д1), з./п.Корохов (Колос Д1), з./п.Сарапій (СК Дніпро-1 Д1), п.Воронченко (Кремінь Д2), п.Крапивний (МФК Миколаїв Д2), н.Корнєв (Гірник-Спорт Д2), в.Варцаба, з.Матвєєв, п.Підлепенець, н.О.Яровенко
Гірник Кривий Ріг в.Онопко, п.П’ятов, п.Цибульський (всі – Мир Д3), з./п.Коцюмака (Інгулець Д2 ор.), н.Кабанюк (ФК Калуш Д3), н.Медергасов (ост.кл.: Башакшехір Туреччина юн.) п.Яровий (Даугавспілс Латвія Д1), з.Заєць, п.Пограничний, п.Сантрапінських, п.Сьомка, н.Сахнюк
Кристал Херсон гол.тр.Хавров (Кристал Чортків ААФУ), в.Восконян (МФК Миколаїв-2 Д3) тр.Кононенко, з.Карась (ФК Нікополь Д3), з.Меженський (Альянс Д3), п.Брижчук (Нива Вінниця Д3), п.Ігнатьєв (Інгулець Д2), п.І.Шевцов (Десна Д1), в.Суаіб, з.Акімов, з.Остроконь, п.Сарбей (всі – зак., в/а)
Енергія Нова Каховка в.Дворник (Поділля Д3), з.Бичков (Кремінь Д2), з.Заїка, п.Ставничий (Любомир Ставище U-19 ДЮФЛУ), з.Нестерук (Ніка Івано-Франківськ U-19 ДЮФЛУ), з.Скоріно (Металіст-Юніор юн.), п.Кривич (Мир Д3) в.Полтавцев (Худжанд Таджикистан Д1), з.Дєдяєв (Авангард Д2), з.Кравчук (зав.), з.Махнєв (Оболонь-Бровар Д2), п.Росляков (МФК Миколаїв Д2), з./п.Прокіпчук, п.Розсохатий
Таврія Сімферополь з.Цебро (Черкащина Д2), п.Стефурак (Кремінь Д2), н.Соколан (Таврія Новотроїцьке ААФУ), п.Жавко
Реал Фарма Одеса   в.Богдан (ФК Нікополь Д3), з.Віксич
МФК Миколаїв-2 в.о.гол.тр.Чаус в.Восконян (Кристал Д3), п.Кірєєв
ФК Нікополь в.Богдан (Реал Фарма Д3), з.Карась (Кристал Д3), п.Богданов (Мир Д3), з./п.Поплавка (ост.кл.: Зірка Д2), з./п.Філіппов (ост.кл.: Реал Фарма Д3), п.Волошин (ФК Петриківка А), п.Єлоєв (ост.кл.: Таврія Д3), п.Похитайло (ост.кл.: Таврія Новотроїцьке ААФУ), н.Близно (ост.кл.: Квадро Первомайський А), н.Молочко (Емселох Німеччина Д5), Д.Артюшенко, К.Артюшенко, Олійник (всі – ФК Нікополь юн.) н.Куць (Кремінь Д2 п/ор.), в.Петриченко, п.Бужин
Альянс Липова Долина в.Литвиненко (Полісся Д3), з.Дугієнко (Нива Вінниця Д3), з.Жениленко (ост.кл.: Гірник-Спорт Д2), з.Меженський (Кристал Д3), п.Піднебенний (Інгулець Д2), п.Садоха (Нива Теребовля А), н.Сікорський (Патріот Баришівський район А), н.Шпирьонок (Барса Суми ДЮФЛУ)
ВПК-Агро Шевченківка  
Авангард-2 Краматорськ  
Чорноморець-2 Одеса  

Клуб, який втратив професіональний статус

Мир Горностаївка в.Онопко, п.П’ятов, п.Цибульський (всі – Гірник Д3), з.Болобан (Чайка Д3), з.Бринько (Полісся Д3), з.Мілесін (Минай Д2), з.Притиковський (Полісся Д3), з.Томенко (Кремінь Д2), з.Шмиголь (чемпіонат Полтавщини), з.Чмеленко, п.Савченко (всі – Таврія Новотроїцьке ААФУ), п.Білоусов (Металург Д3), п.Богданов (ФК Нікополь Д3), п.Кривич (Енергія Д3), п.Сорокін (Славія Мозир Білорусь Д1), н.Бойко (Вірменія Д1), в.Ярошевич, п.Волков, п.Глущенко, п.Тищенко, н.Доценко

 



В Украине запустился новый спортивный канал - Setanta Sports. Читайте, где его можно смотреть.

Добавить комментарий
Читайте также
29 июля, 14:51
2428
10
29 июля, 14:51
15 августа, 14:59
722
15 августа, 14:59
15 августа, 12:59
554
1
15 августа, 12:59
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?