УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
Лента новостей

Президент Ниви Тернопіль: «Не дозволимо, щоб чесне ім’я клубу змішували з брудом»
...

...
Степан Рубай, ternopoliany.te.ua
Тернопільці готові до будь-яких перевірок, а всі звинувачення в свій бік вважають «дешевим піаром Козловського».

Президент Ниви Тернопіль Степан Рубай рішуче відмітає будь-які звинувачення команди в договірних матчах.

«В Україні президенти футбольних клубів поділяються на дві категорії — ті, які мовчки роблять свою справу, розвивають команди, розбудовують інфраструктуру. А є ті, які крім того що розвивають, звикли до дешевого піару та пустих розмов. Я 14 років у футболі, і себе відношу до першої категорії. А пан президент винниківського Руху Козловський — яскравий представник другої категорії. Він любить роздавати резонансні інтерв’ю, розмахувати пістолетом у присутності арбітрів. Приклад таких його дій — це вчорашнє інтерв’ю у ефірі програми Профутбол, де Козловський звинувачує нашу команду у нечесній грі», — цитує Рубая офіційний сайт клубу.

«Влаштувавши клоунаду під час товариської гри, Козловський тепер намагається кинути тінь на репутацію нашого тренера і усієї команди».

«Виникає запитання: чому журналісти програми Профутбол озвучили позицію лише з однієї сторони? Чому вони не звернулися до керівництва Ниви, до головного тренера? Вся ця ситуація не більше, ніж дешевий піар Козловського на нашій команді».

Тренер Ниви: «Вимагаю від Козловського та «Профутболу» публічних спростувань»

«Хочу нагадати, що минулого року ми були на грані того, щоб знятися зі змагань у Другій лізі через скандал з суддівським свавіллям. Тоді ця історія дала поштовх до нових розслідувань та початку боротьби з корупцією у суддівському корпусі».

«Зараз ми хочемо, щоб Козловський та ведучий програми Профутбол Ігор Циганик не розмахували руками у прямому ефірі, а називали конкретні факти та імена, якщо такі є. Тим паче у сюжеті прямим текстом сказано, що Козловський готовий «сказати набагато більше». Ми чекаємо і хочемо почути це «набагато більше».

«Хочете перевірити на детекторі нашого головного тренера? Будь ласка. Ми готові оплатити усі витрати пов’язані з цим. А чи готовий пройти перевірку Григорій Козловський на підставі звинувачень у нашу сторону?»

«Ми не дозволимо щоб чесне ім’я «Ниви» змішували з брудом у прямому ефірі таким способом!»

Головний тренер тернопільської Ниви Василь Малик у коментарі Sport Arena також рішуче відкинув всі звинувачення. Він вимагає публічних спростувань від Козловського та Профутболу.

У вчорашньому випуску Профутболу вийшов сюжет про інцидент під час матчу Рух (Винники) – Нива (Тернопіль).

Тоді, нагадаємо, президентові Руху зателефонували із ФФУ та повідомили, що на результат матчу із переможним підсумком для винниківців невідомі поставили великі гроші, тож господарі прийняли рішення грати в другому таймі на утримання м’яча, щоб не зірвати плани зловмисників. У сюжеті футбольної передачі 2+2 Козловський зазначив: «Звісно, це видно по людях. Я побачив по очах, хто точно причетний із Ниви (Тернопіль) до цієї історії. По реакції, коли я сказав, що ми зупинимо гру й забивати не будемо, я побачив паніку в очах цієї людини, яку я знаю багато років».Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?