Президент Вересу Надєїн: «Бюджет клубу на сезон складе 10-12 млн гривень»

...

Перед командою стоїть завдання виходу до Першої ліги.

Верес
facebook.com/veres.club

Президент Вересу Іван Надєїн розповів про фінансове становище, в якому наразі знаходиться рівненський клуб.

За словами функціонера, бюджет клубу на сезон складатиме 10-12 мільйонів гривень.

«Міська рада запросила нас у цей проект. І міська рада обіцяла приблизно 25% фінансування. Ми очікуємо, що бюджет клубу складе 10-12 мільйонів гривень на цей сезон. Ми вже сформували спонсорські пакети. Їхній обсяг — приблизно 5 мільйонів гривень», — цитує Надєїна офіційний сайт клубу.

«З багатьма зі спонсорів вже є домовленості. Все інше фінансуватимуть акціонери. Ми запрошуємо усі компанії, які виявлять бажання долучитися до нас. Сподіваюся, ми створимо проект, де шляхом викупу акції публічне акціонерне товариство фінансуватиме більшу частину видатків, які не закриє спонсорський пакет».

Також керівник поділився прогресом щодо створення відповідного публічного акціонерного товариства. Очікується, що у вересні у клубу будуть акції, готові до поширювання.

«Ми підписали заяву про створення публічного акціонерного товариства. Пройшли аудит. Це стосується громадської спілки «Народний клуб «Верес» Рівне». Отримали аудиторський висновок. Документи — подаються. Вже на початок серпня чекаємо рішення комісії про створення юридичної особи. Буде місяць на формування статутного капіталу. За нашими оцінками, десь на вересень вийдемо з оплаченим статутним капіталом. Відповідно, з тими акціями, які зможуть бути проданими на загал».

Що стосується безпосередньо команди Вересу, Надєїн наголошує, що керівництву клубу вдалося стабілізувати її положення перед стартом чемпіонату Другої ліги.

«Ми подолали важкий етап. Команда була в складній ситуації. Ми закрили значну частину боргів. Втримали команду. Прийняли рішення щодо кандидатури головного тренера. Маємо вже 9 новачків. Відбулося певне оновлення команди. Команда пройшла тренувальні збори, продемонструвала непоганий результат. Сподіваємося на хороший початок сезону. Перед командою стоїть конкретне завдання — вихід до Першої ліги у цьому сезоні. Зараз наш план орієнтований на це».

Наприкінці минулого сезону Верес спіткали проблеми з фінансуванням, через які гравці погрожували бойкотувати матчі чемпіонату України.

Сьогодні в матчі першого туру Другої ліги у групі «А» Верес зустрінеться з Буковиною. Початок — о 17:00.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Теги: Верес
Добавить комментарий
Новости Футбола
30 декабря, 17:25
171
1
30 декабря, 17:25
28 декабря, 13:35
411
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?