Лента новостей

«Хімік»! Скакун – герой 17-го туру Другої ліги

Дмитро Скакун, facebook.com/fckalushcom
Sport Arena та ПФЛ називають героя чергового туру Першої ліги з футболу 2018/19.

Напередодні тривалої зимової паузи всі старалися завершити 2018 рік на мажорній ноті. ФК Калуш, який став одним із відкриттів сезону, ризикував покинути трійку найкращих у Групі «А» – якби переслідувачі синхронно виграли свої матчі, «червоно-чорним» загрожували б у випадку їхньої невдачі і вінничани, і «академіки» Білозір’я.

На щастя, у матчі проти Буковини калушани не допустили якоїсь недооцінки суперника, який опинився у скрутній ситуації, але як команда – досить непоганий опонент, тож три очки поповнили скарбничку прикарпатців. І це дозволило підопічним Василя Малика піти в відпустку третіми із мінімальним відставанням від Полісся та Миная.

Цей прекрасний, для вчорашніх середняків аматорського чемпіонату, результат здобувався у непростому протистоянні з чернівчанами, які в окремих відтинках гри виглядали дуже здорово, як для аутсайдера. Добре, що знайшовся у господарів гравець, який втілив командні зусилля в голи. Дмитро Скакун відзначився двічі – із заробленого 11-метрового та після швидкої комбінації з розрізним пасом Книша на чудове завершення.

Дубль Скакуна лише підтвердив виняткову влучність калуської селекції, а також показав, що після всіх травм і неприємних відрізків кар’єри Дмитро знову в ударі й робить різницю в Другій лізі. Дев’ять голів – найкращий показник калушан у чемпіонаті, при тому, що Скакун не грає на вістрі атаки. П’ять голів із п’яти спроб пенальті – це найкращий показник Групи «А».

Герой 17-го туру Другої ліги 2018/2019 ПФЛ та SportArena.com

Дмитро Скакун (ФК Калуш)

Дмитро Скакун. Герой 17-го туру Першої ліги 2018/2019, інфографіка pfl.ua

183 матчі, 30 голів на професіональному рівні

25 років. Фланговий хавбек

  • заробив і реалізував пенальті, відкривши рахунок
  • забив другий м’яч зі гри, установивши остаточний результат
  • найкращий пенальтист Групи «А» Другої ліги

Скакун – вихованець столичного футболу. На молодіжному рівні подавав надії в Арсеналі та Динамо, від 2013 року пустився у «вільне плавання». Заробив авторитет напрочуд перспективного вінгера в Скалі (і саме там вперше перетнувся з Маликом). За три з половиною сезони в Стрию розкрив свій талант і результативність. Однак після того, як Скала вимушено провела зміну поколінь, не вразив у першолігових Оболоні-Бровар та Нафтовику-Укрнафті.

Травми стали супутниками неприємного періоду в кар’єрі здібного футболіста. Після всіх невдач він ніби починає заново у Калуші, тож довіра головного тренера виправдалася й дозволила команді-новачку професіонального футболу форсувати різницю в класі, адаптацію на новому рівні й давати результат вже прямо заразДобавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?