Sportarena

Скала снялась со Второй лиги и сосредоточится на детско-юношеском футболе

Скала на своем официальном сайте объявила о прекращении выступлений во Второй лиге.

Скала снялась со Второй лиги и сосредоточится на детско-юношеском футболе - Вторая лига Украины

Скала, fcskala.com

На сайте появилось заявление от президента стрыйского клуба Николая Кмытя. В нем речь идет о снятии команды со Второй лиги, если клуб не найдет новых владельцев.

Текущее руководство Скалы с сегодняшнего дня займется развитием детско-юнешского футбола. Ниже приводим текст заявления без правок.

«18 червня я як президент ФК «Скала» Стрий мав тривалу розмову з президентом ПФЛ України Сергієм Макаровим  на предмет корупції в українському футболі, в результаті чого мені стало зрозуміло, що найближчим часом зрушення в цьому плані під великим питанням. Всі учасники корупційних схем, договірних матчів, арбітражу і т.д. й надалі залишаються у футболі. Наші неодноразові заяви на цю тему – проігноровані і залишилися без відповіді.

У такому розвитку подій я не бачу сенсу й надалі фінансувати професійний футбол і брати участь у змаганнях під егідою ПФЛ України. Окреме «дякую» хочу висловити й керівництву УПЛ, яке щороку отримує внески за участь і суддівство від клубів у розмірі 370 тисяч гривень, хоча й отримує значні кошти від УЄФА на розвиток дитячо-юнацького футболу в Україні, і яке не включило нашу юніорську команду до числа представників чемпіонату України серед команд U-19 на найближчий сезон, проігнорувавши, тим самим, спортивний принцип, адже «Скала» закінчила сезон, що минув на 11-му місці серед 14 команд.

У зв`язку з цим ФК «Скала» зосередиться виключно на розвитку нашої клубної Академії  футболу і займатиметься підготовкою і вихованням юних талантів та братиме участь у змаганнях під егідою Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України. Цьогоріч, до речі, одразу три з чотирьох наших представників потрапили до фінальних турнірів у своїх вікових групах.

Звертаюся також до представників бізнесових кіл Стрия та району, можливо хтось з них має бажання працювати і утримувати професійну команду в сучасних умовах і вірить у світле майбутнє українського футболу і зможе плідно співпрацювати з керівництвом міста та району. Ми готові передати команду «Скала» для подальшої її участі в чемпіонаті України серед команд Другої ліги. Усіх охочих з цього приводу готовий вислухати наш Генеральний директор клубу Луіс Есмі», — сказано в заявлении президента стрыйского клуба.

На прошлой неделе Sport Arena сообщала, что Скала объединит свою детскую школу с Волынью. А часть футболистов Скалы в новом сезоне может продолжить выступления за Волынь U-19.

В завершившемся сезоне Скала заняла 4-е место в группе А Второй лиги.


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena