Свій серед своїх! Ігнатьєв – герой 9-го туру Другої ліги

...

Sport Arena та ПФЛ називають героя стартового туру Другої ліги з футболу 2018/2019.

Кристал Вторая лига Украина футбол
Владислав Ігнатьєв, Кристал, facebook.com/fckrystal.kherson

Поразку в обласному дербі з Енергією Кристал пережив настільки болюче, що після цієї гри в відставку був відправлений Олександр Овчинніков – директор клубу Сергій Шевцов взяв управління в свої руки. А між тим у матчі із запорізьким Металургом Кристал навряд чи міг вважатися фаворитом – херсонський клуб комплектувався місцевими вихованцями та гравцями, які виявилися без команд, а от Металург підбирав склад із досвідчених футболістів, які пограли на вищому рівні. І при цьому суттєво оновив команду, яка після аматорського рівня перейшла на професіональний. 

Одним із тих, хто опинився поза складом запоріжців, був і вихованець херсонського футболу Ігнатьєв. Він після Металурга перейшов якраз у Кристал. Пережив різні ігрові відрізки – пошкодження, ротацію, високу конкуренцію. В матчі проти колишніх одноклубників отримав шанс проявити себе і в складі блискучої групи атаки з Гливим, Шевцовим-молодшим та Барладимом просто-таки розметав суперників. 

Саме Владислав відкрив рахунок, після тонкої передачі Іллі Шевцова опинившись перед воротарем та холоднокровно пробивши повз нього з лівої ноги. Він же на початку другого тайму забив третій м’яч дальнім ударом. Плідно відпрацював у центрі поля, активно комбінував та за тактичною задумкою часто опинявся навіть вище за центрфорварда, таким чином протискуючи та розтягуючи захист суперників. 

Герой 9-го туру Другої ліги 2018/2019 ПФЛ та SportArena.com

Владислав Ігнатьєв (Кристал)

46 матчів, 10 голів на професіональному рівні
20 років. Центральний півзахисник

  • відкрив лік голам за Кристал, забивши відразу двічі
  • оформив дубль у матчі проти колишніх одноклубників
  • допоміг херсонцям розгромити запорізький Металург

Юний різноплановий півзахисник давно на радарах у великих клубів. Побував у юнацьких складах Шахтаря, Динамо та Чорноморця. Навіть встиг дебютувати у Прем’єр-лізі в складі запорізького Металурга. Побував у ФК Луцьк на аматорському рівні, у чемпіонаті ААФУ грав за відроджений Металург, посприявши становленню колективу. 

Цього літа повернувся в рідне місто після шести років у клубах вищого рівня амбіцій. І ця подія дуже важлива як для самого футболіста, так і для Кристалу. Вони повинні допомогти одне одному – Ігнатьєв клубу в вирішенні турнірних завдань, Кристал своєму вихованцеві – в здобутті ігрової практики, підвищенні майстерності та перезавантаженні кар’єри. 

Такі матчі, як цей – плацдарм для майбутнього. Владислав робить заявку на майбутні успіхи й не має права зупинятися на досягнутому. 
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
сегодня, 21:06
111
сегодня, 21:06
28 декабря, 13:35
437
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?