Лента новостей

У Тернополі дають поради Каріусу та запрошують в місцевий клуб Роналду

Коли Нива шукала тренера - смм-ник клубу знаходив різні варіанти, instagram.com/fcnyva
Ось як треба вести сторінки в соцмережах - Нива та інші українські клуби, вчіться.

Українські футбольні клуби нечасто тішать вболівальникіа активних та яскравим стилем роботи в соціальних мережах. Контрастує з сірою більшістю фан-сторінка тернопільськї Ниви, клубу з Другої ліги, чиї пости в Instagram не можуть не привертати увагу.

Активніше вестисторінку тернопільчани почали на початку цього року. Крім звичайних фото з життя клубу, на фан-сторінці почали з’являтися жарти на актуальні теми.

😃

A post shared by ТПФК «Нива» Тернопіль ⚽🇺🇦 (@fcnyva) on

Особливу увагу звернули на скандальний матч проти Агробізнеса, розкручуючи аспект суддівства. Згодом тема отримала продовження, коли Тернопіль знявся з Другої ліги — а потім повернувся туди.

🤦‍♂️

A post shared by ТПФК «Нива» Тернопіль ⚽🇺🇦 (@fcnyva) on

Ми втомилися мовчки спостерігати за тим, як безлад в українському футболі набирає все нових і нових обертів. Щоразу скандальні матчі забуваються, а горе-арбітри продовжують свою кар'єру і, відсидівши один-два матчі без призначень, продовжують свою справу. Випадок у матчі "Нива" – "Агробізнес" не був поодиноким, але він став приводом до такого кардинального рішення. Немає сенсу розвивати команду, вкладати кошти, а потім дивитися, як арбітри одним своїм рішенням зводять все до нуля. Для чого це? Ми не хочемо брати участі у таких змаганнях, де результат вирішують купюри, а не майстерність та підготовка футболістів. Наша команда пройшла нелегкий шлях від чемпіонату області та аматорської ліги – до участі у професійній Другій лізі. Витрачено чимало сил, коштів та праці. Клуб отримав свою тренувальну базу, два тренувальні поля з автоматичним поливом. Ми прийняли у свою структуру дитячо-юнацький клуб у якому займаються майже 300 дітей. А у наступному сезоні клуб ставив завдання підвищення у класі та виходу до Першої ліги. Останнім часом ми неодноразово бачимо, що відбувається з суддівством в Першій та Другій лігах. Особливо це проявляється, коли наближається кінець чемпіонату. Кожен тур супроводжується суддівськими скандалами. Це вже стало нормою. Всі про це говорять, всі про це знають, але жодних намірів для виправлення цього не роблять. На нашу думку, якби усі клуби дійсно об'єдналися і висловили свою чітку позицію, то, можливо, це б дало поштовх до змін. Але якщо ми будемо й далі миритися з цим, опустивши голову спостерігати, як наші команди "вбивають" на футбольному полі, то це продовжиться. Тому нами прийнято рішення не їхати на найближчий календарний матч у Хмельницький та розпустити команду доки ми не побачимо кардинальних кроків від Федерації футболу України, щодо наведення порядку у суддівському корпусі.

A post shared by ТПФК «Нива» Тернопіль ⚽🇺🇦 (@fcnyva) on

Не оминають в Ниві також актуальні проблеми міжнародного футболу. Так, наприклад, після фіналу Ліги чемпіонів тренер воротарів тернопільчан дав поради Лорісу Каріусу. 

А ще фанати встигли запросити в Ниву Кріштіану Роналду, який після фіналу натякнув, що може піти з Реала.

А ще раніше Нива натякала на можливу співпрацю з Луї ван Галом. Зрозуміло, це був лише жарт.

Незрозуміло лише, чому фанати Ниви активно ведуть сторінки в соціальних мережах Instagram та ВКонтакте (заборонений в Україні), фактично оминаючи Facebook (де активну сторінку веде прес-служба клубу).

У будь-якому випадку цей фан-аккаунт Ниви може бути прикладом для усієї футбольної України — до справи треба підходити не лише відповідально, але й креативно.

За тур до завершення сезону в Групі А Другої ліги Нива з Тернополя посідає 6-е місце, маючи в активі 33 очки. Вийти в Першу лігу за підсумками сезону тернопільчан не вдасться.

ОНОВЛЕНО. Аккаунт, про який йде мова, не має безпосереднього відношення до ФК Нива. Це фан-спільнота, а не офіційна сторінка клубу.Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?