Лента новостей

Ультрас Днепра объявили о создании нового клуба

...
facebook.com/dnipro.rupor
Название нового проекта - Днепр 1918.

На странице ультрас Днепра появилось заявление, в котором речь идет о создании нового клуба — Днепр 1918. Необходимость в новом клубе фаны объяснили отсутствием модели развития у Днепра, который не был даже заявлен на следующий сезон Второй лиги. Ниже приводим текст заявления без правок.

«Шановні друзі!

Активні фанати і звичайні вболівальники, ветерани футболу, колишні і діючі футболісти ФК «Дніпро», не байдужі мешканці нашого міста,не можуть спокійно спостерігати за штучно влаштованим крахом флагмана дніпровського футболу — ФК «Дніпро»

Ми вважаємо, що футбольний клуб «Дніпро» і вся футбольна громадськість нашого міста стали заручниками ситуації, коли клуб, і футбол в цілому, в нашому регіоні стали лише примхою одного власника. Ми всі, вся футбольна громадськість, чекали і сподівалися на якісь дії власника клубу щодо виправлення ситуації і повернення команди в еліту українського футболу.

Сьогодні абсолютно зрозуміло, що проект ФК «Дніпро» не має спортивних завдань і майбутнього розвитку через борги навислих над клубом, і нажаль ніхто не працює над виправленням ситуації, що склалася.

Розуміючи це, ми прийняли рішення про створення дійсно народного клубу, який буде відповідати принципам прозорості управління та постановки найвищих спортивних завдань в чемпіонатах України!

Зараз, за ​​підтримки багатьох людей і потенційних інвесторів і спонсорів, ведеться робота над створенням повноцінного футбольного клубу. Але все-таки ми сподіваємося на підтримку та активну участь звичайних любителів футболу і небайдужих мешканців нашого міста. Ми збираємося пройти всі щаблі українського футболу з самих низів і будемо підвищуватися в класі виключно за спортивним принципом.

Запрошуємо в наш проект усіх небайдужих уболівальників, спонсорів. Ми запрошуємо соціально орієнтовані бізнес-структури нашого регіону і допомогти клубу в його становленні і стати співзасновниками нашого «ФК ДНІПРО 1918».

Ми також зазначаємо, що ми залишаємось підтримувати ФК «Дніпро» поки команда є на футбольний мапі України але й терпіти таке приниження не збираємось. Нажаль, проект ФК «Дніпро» закритий його власником та доживає останні дні», — говорится в заявлении ультрас Днепра.

Пять факторов, которые указывают на связь между СК Днепр-1 и Коломойским

В начале июня сообщалось, что Днепр потерял профессиональный статус и понизился в классе. Чуть позже источники рассказали Sport Arena о намерении команды участвовать в аматорском чемпионате Украины.

Перед началом прошлого сезона во Вторую лигу была заявлена еще одна команда из этого города — Днепр-1. Туда перешла большая часть сотрудников Днепра, представители тренерского штаба, а также некоторые игроки.

Впоследствии, Днепр-1 победил в группе Б Второй лиги, благодаря чему повысился в классе.Добавить комментарий

Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?