Sportarena

Блавацький: «Думаю, що після цієї перемоги ПФК Львів відштовхнувся від дна»

...

Команда перервала безвиграшну серію.

Блавацький: «Думаю, що після цієї перемоги ПФК Львів відштовхнувся від дна»

Богдан Блавацкий, pfclviv.com

Головний тренер ПФК Львів Богдан Блавацький прокоментував перемогу команди над СК Дніпро-1 (3:2) в матчі 5-го туру Favbet Ліги. Наставник відмітив, що в останніх поєдинках його гравці часто отримують травми.

«Думаю, сьогодні була цікава гра, яка тримала у напрузі глядачів до останньої хвилини. Виграючи 2:0, дали можливість господарям вирівняти гру. Пропустили два м’ячі. Чому так сталося – ми проаналізуємо».

«Практично у кожній грі ми робимо вимушені заміни. Що Педро попросив заміну у перерві, коли йому розбили голову, що Ренан попросив заміну. У кінці були проблеми у Пернамбуко, Мартана… Дуже важко щось спланувати, коли така кількість гравців з мікротравмами дограють матч», — цитує тренера офіційний сайт ПФК Львів.

Блавацький радий, що команді вдалось здобути три очки після трьох поразок поспіль. Тренер сподівається, що ця перемога допоможе команді в майбутньому.

«Я вдячний хлопцям і тренерському штабу за те, що беремо тут 6 золотих очок. Після трьох поразок нам дуже важливо було взяти очки, і навіть одним очком були б задоволені. Чесно кажучи, три для нас – як подарунок з неба. Думаю, що після цієї гри ми відштовхнулися від дна, і будемо серйозно готуватися до гри з Маріуполем».

ПФК Львів посідає сьоме місце в турнірній таблиці Favbet Ліги. В наступному турі 31 серпня команда Блавацького зіграє проти Маріуполя.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?