Sportarena

Блавацький: «Хотілося б якісної селекційної роботи у міжсезоння»

Головний тренер ФК Львів підбив підсумки минулого сезону.

Блавацький: «Хотілося б якісної селекційної роботи у міжсезоння» - Чемпионат Украины

Богдан Блавацкий, fco.com.ua

Богдан Блавацький в інтерв’ю офіційному сайту ФК Львів розповів про продовження контракту з клубом, підбив підсумки минулого сезону, та виявив надію, що у міжсезоння буде проведена якісна селекційна робота щодо команди.

Про продовження контракту з клубом:

«Ми з генеральним директором клубу Андрієм Паньківим підбили підсумки моєї праці. Після цього я прийняв пропозицію керівництва продовжити співпрацю з клубом ще на рік. Я задоволений тим, що маю нагоду й надалі працювати у команді з рідного міста, перед якою стоять серйозні цілі».

Про тренерський штаб ФК Львів у наступному сезоні:

«Працюватиме Юрій Панфілов, який відповідатиме за тренувальний процес. Буде новий тренер з фізичної підготовки, оскільки Віталій Шпанюк завершив співпрацю з клубом. Залишається тренер воротарів Тарас Гребенюк. Увесь той персонал, що працював й донині – масажисти, лікарі, адміністративний корпус – усі залишаються на своїх місцях».

Про підсумки своєї роботи у минулому сезоні:

«Зважаючи на брак часу, я мав влитися в колектив у розпалі сезону, а не він під мене підлаштуватися. Думаю, з цим завданням я впорався. Якщо ми проаналізуємо всі ігри, то на початку, мабуть, трішки бракувало фарту, а потім – швидшої стабілізації складу через травми та дискваліфікації. Коли вже більш-менш стабілізувався склад, у нас були хороші ігри з Олександрією, Зорею, Динамо».

Про селекційну роботу влітку:

«Хотілося б якісної селекційної роботи у міжсезоння. Щоб трансферні питання та коло гравців, на яких ми розраховуватимемо, були позначені вже на початку підготовки до нового сезону. Кого саме продаємо, з ким саме підписуємо контракти. З ким ми подовжуємо співпрацю, а з ким – ні. Ці моменти мають бути вирішені протягом найближчих тижнів».

Богдан Блавацький займає пост головного тренера Львову з квітня 2019 року.

У минулому сезоні ФК Львів зумів пробитися до верхньої шістки, але фінішував у ній на останній позиції та залишився без путівки у Лігу Європи на наступний сезон.


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena