Блавацький: «Хотілося б якісної селекційної роботи у міжсезоння»

...

Головний тренер ФК Львів підбив підсумки минулого сезону.

Блавацкий ФК Львов
Богдан Блавацкий, fco.com.ua

Богдан Блавацький в інтерв’ю офіційному сайту ФК Львів розповів про продовження контракту з клубом, підбив підсумки минулого сезону, та виявив надію, що у міжсезоння буде проведена якісна селекційна робота щодо команди.

Про продовження контракту з клубом:

«Ми з генеральним директором клубу Андрієм Паньківим підбили підсумки моєї праці. Після цього я прийняв пропозицію керівництва продовжити співпрацю з клубом ще на рік. Я задоволений тим, що маю нагоду й надалі працювати у команді з рідного міста, перед якою стоять серйозні цілі».

Про тренерський штаб ФК Львів у наступному сезоні:

«Працюватиме Юрій Панфілов, який відповідатиме за тренувальний процес. Буде новий тренер з фізичної підготовки, оскільки Віталій Шпанюк завершив співпрацю з клубом. Залишається тренер воротарів Тарас Гребенюк. Увесь той персонал, що працював й донині – масажисти, лікарі, адміністративний корпус – усі залишаються на своїх місцях».

Про підсумки своєї роботи у минулому сезоні:

«Зважаючи на брак часу, я мав влитися в колектив у розпалі сезону, а не він під мене підлаштуватися. Думаю, з цим завданням я впорався. Якщо ми проаналізуємо всі ігри, то на початку, мабуть, трішки бракувало фарту, а потім – швидшої стабілізації складу через травми та дискваліфікації. Коли вже більш-менш стабілізувався склад, у нас були хороші ігри з Олександрією, Зорею, Динамо».

Про селекційну роботу влітку:

«Хотілося б якісної селекційної роботи у міжсезоння. Щоб трансферні питання та коло гравців, на яких ми розраховуватимемо, були позначені вже на початку підготовки до нового сезону. Кого саме продаємо, з ким саме підписуємо контракти. З ким ми подовжуємо співпрацю, а з ким – ні. Ці моменти мають бути вирішені протягом найближчих тижнів».

Богдан Блавацький займає пост головного тренера Львову з квітня 2019 року.

У минулому сезоні ФК Львів зумів пробитися до верхньої шістки, але фінішував у ній на останній позиції та залишився без путівки у Лігу Європи на наступний сезон.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
435
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?