Sportarena

Бондаренко підпише попередній контракт з Шахтарем

Олександрія нічого не заробить на трансфері гравця.

Бондаренко підпише попередній контракт з Шахтарем - Чемпионат Украины

В Олександрії Бондаренко провів два роки, facebook.com/fcolexandria

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран в інтерв’ю Sport Arena розставив всі крапки щодо ситуації з переходом захисника команди Валерія Бондаренка в Шахтар.

– Наскільки доводилося чути, долю Бондаренка зараз вирішує 400 тисяч доларів. Саме така різниця між тим, що хоче отримати ваш клуб і готовий дати Шахтар. Для вас важливо, щоб один з лідерів команди залишився?

– Скажу відверто: у нас відбулася розмова з президентом клубу. Сказав Сергію Анатолійовичу Кузьменку, що він затратив багато коштів на клуб і тільки йому вирішувати, як вчиняти в цій ситуації. Але якщо він хоче, щоб команда виконала завдання на сезон, то нам потрібен такий гравець, як Бондаренко. Наскільки мені відомо, Бондаренко до кінця сезону залишиться в Олександрії, але зараз має підписати попередній контракт з Шахтарем.


По суті, попередній контракт Валерія з Шахтарем означає, що влітку він перейде до донецького клубу в статусі вільного агента. Його контракт з Олександрією закінчується 30 червня 2019 року.

Шахтер торгует центрбека Александрии. Зачем?

Інтерес до Валерія Бондаренка Шахтар з’явився ще влітку, а взимку Гірники вийшли на Олександрію з конкретною пропозицією: трансфер за 600 тисяч доларів. Клуб з Олександрії прагнув виручити за гравця 1 мільйон доларів, тому переговори не завершилися успіхом.

Після виходу Олександрії з відпустки Володимир Шаран уже казав, що Бондаренко залишиться до кінця сезону в його команді.

Валерій Бондаренко — центральний захисник, який перейшов в Олександрію в 2017 році зі стрийської Скали. У цього сезоні 24-річний гравець провів на полі 18 матчів, в яких забив 1 гол.

Читайте также самые свежие новости футбола на интернет-издании для любителей спорта Sportarena.com


Смотри футбольные трансляции и матчи на телеканале Футбол 1 онлайн.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena