УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Бурбас: гравці Динамо у вбиральні караоке-клубу намагалися «вибити» джерело інформації щодо штрафу Хачеріді

...

Проте журналіст не розкрив джерело свого інсайду.

Хачериди
Евгений Хачериди, dynamo.kiev.ua

Журналіст телеканалів Футбол 1/2 Ігор Бурбас розповів історію про те, як в нього намагалися дізнатися джерело інформації щодо штрафу, який був накладений на екс-захисника Динамо Євгена Хачеріді. За його словами, з цим питанням до нього свого часу звернулися декілька футболістів києвської команди, побачивши його в караоке-клубі.

«В мене був випадок, коли з мене намагались силою «вибити» джерело. Це виявилась спонтанна історія. Кілька років тому я з друзями зібрався відпочити, і в караоке-клубі перетнувся з гравцями Динамо, які там святкували перемогу у важливому матчі УПЛ. Ми намагались не помічати одне одного, поки не перетнулись у вбиральні з Андрієм Ярмоленком. Розмова не дуже зав’язалася, але потім інші динамівці нагрянули у вбиральню.», — сказав Бурбас в інтерв’ю Footballua.tv.

«Зараз можна не приховувати Максима Коваля (його зараз немає в Динамо), тоді він мене по-дружньому почав пресувати: «Скажи мені, будь-ласка, звідки в тебе інформація, що Хачеріді оштрафували на 50 тисяч доларів? Звідки ти міг таке дізнатись? Навіть усередині команди максимум п’ять-шість людей це знає, навіть не усі футболісти». А тоді Сергій Ребров оштрафував захисника, бо вважав, що той недостатньо викладається на тренуваннях».

«Я кажу: «Ти ж розумієш, джерела інформації я не розголошую. На те вони і є інсайди». Він просив: «Ну скажи, будь-ласка, по секрету». А я відповідаю: «Ти впевнений, що по секрету?» Переді мною стоять Коваль, Ярмоленко, Сидорчук, Морозюк, Корзун. Словом, пів Динамо. Є таке правило інсайдів — не видавати джерел».

Інформація про штраф Хачеріді з’явилася ще в лютому 2017 року. Окрім цього, екс-захисник Динамо не потрапив в заявку команди на матч проти Зорі.

Зараз захисник продовжує перебувати без команди. Останнім місцем роботи гравця був ПАОК, який з ним розірвав угоду влітку цього року.
Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Новости Футбола
12 декабря, 23:06
279
12 декабря, 23:06
10 декабря, 19:41
782
10 декабря, 19:41
09 декабря, 13:35
523
09 декабря, 13:35
18 ноября, 14:49
362
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?