«Чиновникам байдуже, в яких умовах займатимуться діти?» Директор ДЮФШ Карпат розповів про ситуацію в клубі

...

Він вважає, що у порівнянні з іншими країнами в Україні немає розвитку дитячого футболу.

львов карпаты украина
Стадион Украина, fclviv.com.ua

Директор дитячо-юнацької футбольної школи львівських Карпат Ігор Савицький розповів про скрутне фінансове становище в клубі, та навів приклади з-за кордону. За його словами, у Львові вже давно не говорять про якісну футбольну інфраструктуру.

«Якщо говорити відверто, то тренувальні умови, які є у розпорядженні карпатівської школи сильно поступаються тим, які створені у наших сусідівЧас не стоїть на місці, футбол розвивається, покращується інфраструктура. Природно, що підготовка юних футболістів повинна відповідати певному рівню. Пропоную далеко не йти і взяти до прикладу польський Лодзь. У розпорядженні місцевої дитячої академії перебуває 9 полів. Це і натуральні, і штучні поля, і навіть поле з піском. Крім того, у них є великий спортивний зал. І це все для дітей! Що маємо ми? Лише верхні поля, що якісно використовуються тільки влітку», — цитує Савицького офіційний сайт Карпат.

«При тому, що ми вважаємося провідною школою в Україні і у нас займається 647 дітей. Відкинемо початкову школу і візьмемо до розрахунків лише 10 учбово-тренувальних команд. Це дуже багато і серйозні потреби! Ми вже відстаємо у розвитку від інших шкіл на років десять. Конкурувати за таких умов доволі складно. А нам ще й вдається проводити міжнародні турніри, запрошувати до Львова іноземні команди і з найкращого боку представляти Україну».

«У Львові про такі речі ми говоримо вже «надцять» років. Невже чиновникам байдуже, в яких умовах займатимуться футболом діти? Мене дивує рівень мислення цих людей. Ніхто не задумується про якість поля, на якому дитина може безпечно займатися футболом».

«Якщо ми не думаємо про власне майбутнє, то варто хоча б поглянути на приклад сусідів. Чому там у кожному селі та кожному дворі створені умови для дітей? Діти мають можливість займатися спортом і розвиватися в правильному напрямку. Мета Карпат в цьому і полягає. Крім того, всім приємно, коли ми демонструємо хороші результати. Тоді пишаємося своїм клубом, містом і країною. Карпати протягом багатьох років входять до топ-3 найкращих футбольних шкіл в Україні, у нас багато збірників. Ми забираємо дітей від комп’ютера і даємо їм шлях у життя.

Влада своїми рішеннями нехтує не лише футбольним клубом Карпати, вона ігнорує інтереси дітей. Як на мене, депутати навпаки мають стимулювати такі речі. Натомість ми не створюємо належних умов для дітей і вони виїжджають за кордон. Погляньте, яка велика кількість українців переїжджає на Захід в пошуках кращої долі і туди, де дбають про громадян. Треба рятувати ситуацію. Що поганого в тому, що інвестор готовий платити податки? Думаю, кожен хоче, щоб його дитина розвивалася, однак в підсумку приймаються нелогічні рішення. Фактично вони йдуть проти свого міста, проти своєї держави. Мені навіть важко спрогнозувати, які наслідки для клубу матиме негативне рішення Львівської міської ради. Дуже сподіваюся, що депутати думатимуть не про гаманці і певні корисливі аспекти, а враховуватимуть інтереси дітей і суспільства».

Раніше повідомлялося, що Карпати можуть знятися з чемпіонату України і написали відкритий лист меру Львова Садовому.

Наразі команда, яку очолює Роман Санжар, знаходиться на 11-му місці турнірної таблиці УПЛ, маючи в своєму активі лише 11 очок після 17 турів.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Теги: Карпаты
Добавить комментарий
Новости Футбола
27 января, 21:06
948
27 января, 21:06
28 декабря, 13:35
445
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?