Sportarena

Динамо має намір оскаржити рішення УАФ про покарання клубу за расизм в матчі з Шахтарем

Кияни зазначають, що у справі не було проведено повноцінне розслідування.

Динамо має намір оскаржити рішення УАФ про покарання клубу за расизм в матчі з Шахтарем - Чемпионат Украины

facebook.com/fcdynamoua

Динамо на офіційному сайті опублікувало заяву з реакцією клубу на рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ про покарання киян за прояви расизму по відношенню до футболістів Шахтаря.

Віце-чемпіон України в заяві наголошує на тому, що для покарання клубу немає підстав, оскільки не було проведене повноцінне розслідування інциденту.

Також Динамо зазначає, що зверталося до Шахтаря та телеканалів Футбол з метою отримання відео- та аудіоматеріалів зі скандального матчу, але запит киян був проігнорований.

Нагадаємо, сьогодні КДК УАФ покарав Динамо за прояви расизму вболівальниками киян одним домашнім матчем при порожніх трибунах та штрафом у розмірі 500 тисяч гривень.

Скандальний матч між Шахтерем та Динамо відбувся в Харкові 10 жовтня. Зустріч була призупинена в другому таймі після того, як вінгер Гірників Тайсон гостро відреагував на дії гостьових фанів, яких звинуватили в проявах расизму.


Повний текст заяви Динамо наведено нижче.

«Рішенням КДК УАФ від 21.11.2019 ФК «Динамо» (Київ) покарано грошовим штрафом у розмірі 500 000 грн. та проведенням наступного домашнього матчу без присутності глядачів.

Зазначене рішення є яскравим прикладом вибіркового футбольного правосуддя, оскільки воно було прийнято всупереч принципам повноти, об’єктивності та всебічності розгляду справ і в порушення усталеної дисциплінарної практики органів УАФ та УЄФА.

До цих пір не закінчено розслідування кримінального провадження за фактами подій на ОСК «Металіст», що унеможливлює визначення винуватості або невинуватості осіб – ймовірних порушників.

На наші неодноразові усні та письмові запити на адресу команди-господаря матчу та офіційного телемовника ТРК «Футбол» щодо надання відео- та аудіоматеріалів матчу, жодних відповідей не надійшло. Більше того, при розгляді справи КДК УАФ проігнорував дану аргументацію нашого клубу та відмовив у клопотанні про витребування доказів, чим грубо порушив принцип повноти розгляду.

Окрім того, рішення про покарання у вигляді проведення домашнього матчу без глядачів за ймовірні порушення, які могли мати місце під час виїзної гри – є безпрецедентним, оскільки практика вітчизняних та європейських дисциплінарних органів свідчить про застосування подібних санкцій винятково щодо наступних виїзних матчів.

Безсумнівно, таке неправомірне рішення буде оскаржене нашим клубом у визначені регламентні строки. Це буде зроблено з єдиною метою – встановлення істини у цій непростій справі, оскільки неможливо прийняти об’єктивне рішення про винуватість або невинуватість клубу та інших осіб без повного та всебічного розслідування обставин інциденту.

Вкотре наголошуємо на нашій непохитній позиції нульової толерантності до будь-яких проявів насильства, расизму та інших проявів нетерпимості на вітчизняних стадіонах, засвідчуємо готовність співпраці з правоохоронними органами та медійною спільнотою».


Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг букмекеров
#букмекерописаниебонусоценкасайт
1 Фаворит обзор 15 000₴ + 300 FS
5
РЕГИСТРАЦИЯ
Или аккаунт Sportarena