Sportarena

Динамо поки що не визнає провини власних уболівальників у інциденті під час матчу с Шахтарем

Люди з фан-сектору киян вигукували непристойні речі на адресу бразильців Гірників.

Динамо поки що не визнає провини власних уболівальників у інциденті під час матчу с Шахтарем - Чемпионат Украины

shakhtar.com

Динамо на офіційному сайті оприлюднило заяву стосовно проявів расизму з боку власних вболівальників по відношенню до бразильских гравців Шахтаря.

«Численними ЗМІ поширено офіційну заяву менеджменту одного з футбольних клубів-учасників матчу, в якій безапеляційно обвинувачуються уболівальники нашої команди, які нібито вчинили расистські та ксенофобські дії».

«Футбольний клуб Динамо своїми діями та вчинками неодноразово наголошував на відданості принципам fair play, загальнолюдським цінностям. Боротьба з негативними проявами окремих індивідуумів є постійною. Проблема нетерпимості є актуальною не лише для окремих клубів, а й, на превеликий жаль, присутня на більшості активних фанатських секторів».

«Варто окремо зазначити надзвичайно важливу роль вітчизняної Асоціації футболу, боротьба якої з футбольним хуліганством зводиться лише до визначення розмірів грошових штрафів. Натомість, за усі роки не ініційовано жодного заходу, зустрічі, діалогу з представниками фан-середовища, лідерами уболівальницьких рухів».

«Поділяючи занепокоєність наших донецьких колег у питаннях щодо дотримання норм людської моралі на спортивних аренах, вважаємо поспішним твердження про заздалегідь визначену провину вболівальників, в той час коли розслідування обставин цієї справи ще навіть не розпочалось».

«З’ясування факту події, визначення ролі та можливої провини її учасників є виключною прерогативою органів досудового розслідування. Ми з нетерпінням чекаємо початку слідства, готові всебічно допомагати у ньому та, у разі доведення провини, будемо вживати усіх можливих заходів для подальшої ізоляції даних осіб не лише від футболу, а і від суспільства. Очікуємо на оприлюднення фото- та відеоматеріалів, які могли би пролити світло на усі обставини інциденту».

У другому таймі матчу з Шахтарем з фан-сектору Динамо лунали образливі вигуки на адресу гравців Гірників Тайсона та Дентіньо. Капітан Шахтаря показав фанатам киян середній палець, за що отримав червону картку від арбітра Миколи Балакіна.


Ставки на спорт от лучших букмекеров, регистрируйтесь и забирайте бонусы.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345


Или аккаунт Sportarena