УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
14 сентября, 9:10
1142
3
1142
14 сентября, 9:10
06 сентября, 14:49
3068
3068
06 сентября, 14:49
Лента новостей

Екс-гравець Говерли Одонкор: під керівництвом Севідова в Ужгороді нічому не навчився

...
...
Екс-гравець Говерли Одонкор: під керівництвом Севідова в Ужгороді нічому не навчився
Девід Одонкор, Getty Images

Вінгер згадує часи в Україні, куди переїхав після виступів за Борусію та Бетіс.

Колишній гравець національної збірної Німеччини Девід Одонкор, який грав за Говерлу, розповів про свій час в Україні в новому інтерв’ю для Футбол 24.

Вінгер, до переїзду до України гравший за дортмундську Борусію та Бетіс, провів в Ужгороді один сезон (2012/13), після чого закінчив професійну кар’єру футболіста.


За словами Одонкора, Говерлу з-поміж інших пропозицій він обрав через невелику відстань від Німеччини.

«Тоді, у 2012-му, у мене були пропозиції зі США, Туреччини та України. Я мав заняття у Німеччині з фізіотерапевтом стосовно мого коліна, а відстань до України була найближчою. До того ж пропозиція Говерли виявилася найкращою».

«Коли я вперше почув слово «Говерла», то навіть не знав, що це за команда та з якого вона міста. Пошукав в інтернеті та побачив, що Ужгород розташований у трикутнику між Угорщиною, Польщею та Словаччиною. Туди легко дістатися на авто з Німеччини. Навіть вимовити нескладно: «Говерла Ужгород». Хоча коли вперше бачиш цей напис, то він здається складним».

Життя в Україні, за словами футболіста, пригнічувало його через велику кількість бідності, з якою Одонкор стикався на вулицях.

«З футбольної точки зору усе було добре, я зіграв проти багатьох сильних команд із відомими гравцями, втім інші аспекти мене не тішили. Я бачив чимало бідності на вулицях, особливо порівняно з Німеччиною, через це почувався пригнічено».

«Ситуація була наче замкнене коло: щодня я грав у футбол, що приносило позитивні емоції, водночас прикро було бачити знедолених. Хоча загалом із теплотою згадую свій час в Україні та ставлення людей до мене. На жаль, через травму довго грати за Говерлу я не зміг».

Що стосується використання в команді іноземних мов, Девід був вражений тим, що в колективі усього декілька футболістів могли комунікувати англійською. Через мовний бар’єр йому було складно розуміти вимоги головного тренера, які до того ж не вирізнялися особливою вибагливістю.

«У Говерлі лише двоє людей спілкувалися англійською — капітан Мірко Райчевіч та голкіпер Олександр Надь. Тренер Олександр Севідов чи помічники тренера зовсім не говорили англійською. Я запитував: «Як це взагалі можливо?» Якщо ти їдеш закордон, то у тамтешньому клубі усі говорять бодай англійською. Втім, для мене це не було проблемою — коли в іноземців були запитання, то ми спілкувалися з капітаном і він перекладав наші слова тренеру чи президенту».

«Ми взагалі не працювали над тактикою на тренуваннях. Усі вправи були одноманітними, тому я особливо нічому не навчився в Ужгороді. Я мав свою програму тренувань, тож в умовах, з якими я зіткнувся у Говерлі, мені довелося просто зосередитися на своїй грі та особистих навичках».

«Що найбільше вразило? Я мусив сам собі прати форму. Щодня. Це мало стати звичкою, адже у кожного гравця був лише один комплект форми. Це нечувано! Особливо після виступів за Борусію та Бетіс. Але я мав залишатися професіоналом, тому сумлінно прав свої речі».В Украине запустился новый спортивный канал - Setanta Sports. Читайте, где его можно смотреть.

Добавить комментарий
Читайте также
06 сентября, 14:49
2996
06 сентября, 14:49
03 сентября, 13:58
3139
7
03 сентября, 13:58
06 сентября, 16:55
230
06 сентября, 16:55
03 сентября, 11:37
740
03 сентября, 11:37
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?