Фабрі ніяк не впливав на тренувальний процес Карпат. Вацко зрадів відставці іспанського тренера

...

Іспанець вчора залишив команду.

Фабри Гонсалес Карпаты
Фабрисиано Гонсалес, fckarpaty.com

Український журналіст та коментатор Віктор Вацко після того, як екс-тренер Карпат Фабрі Гонсалес залишив команду, підсумував час його роботи в у львівському клубі. За його словами, іспанець зовсім не керував тренувальний процесом Левів.

«Були багато історій ізсередини, які говорять про те, що цією командою Фабрі не керував абсолютно. Організація тренувального процесу, коли плану не те що на тиждень, на день не було — вправи вигадувались ледь не на ходу», — написав Вацко в своєму Facebook.

«Безкарність «зіркового» іноземного легіону — коли при всій команді гравці відкрито посилають тренера і не отримують за це жодного покарання; недисциплінованість, запізнення новопридбаних/орендованих «прим» Онгла і Йоди, яка також не знала жодних санкцій».

Також Вацко говорить про те, що Фабрі несправедливо звинувачував молодого гравця клуба Буськова за фол, проте за думкою журналіста, команда іспанця була зовсім без організації захисної гри.

«А ще ми бачили дитячу істерику 64-річного Фабрі у прямому ефірі після 2:3 проти Олімпіка і звинувачення на адресу футболістів. А ще ми бачили у прямому ефірі «піханіну» молодому Буськові за те, що заробив штрафний в 40-ка метрах від власних воріт у матчі проти Чорноморця».

«Штрафний, після якого пішла подача, після якої футболісти Чорноморця без перешкод зробили три (!!!) передачі у штрафному майданчику Карпат і забили м’яч у ворота. І іспанець привселюдно зробив винним молодого недосвідченого футболіста, а не тих, хто дозволив трьом одеситам господарювати у штрафному майданчику Карпат».

Читайте також: Фабрі Гонсалес: «У мене більше немає сил, щоб продовжувати працювати в Карпатах»

Нагадаємо, вчора Фабрі Гонсалес пішов із Карпат, подавши у відставку. Він працював з клубом лише із січня поточного року.

Перед останнім туром УПЛ Карпати займають десяте місце в УПЛ, знаходячись у зоні перехідних матчів. У 32-му турі львівська команда зіграє на виїзді проти Арсенал-Києва.

Заключна гра сезону для Карпат відбудеться 29 травня.
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Теги: Карпаты
Добавить комментарий
Новости Футбола
28 декабря, 13:35
422
28 декабря, 13:35
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?