Sportarena

Фещук: «Зараз Говерла — суцільне дурилово»

Форвард молдавської Дачії Максим Фещук в інтерв’ю Sport Arena розповів, за який період вимагає заборгованості від Говерлі, й поділився цікавими деталями ужгородського етапу своєї кар’єри.

Фещук: «Зараз Говерла — суцільне дурилово»

Максим Фещук, sports.kz

Взимку 2014 року Фещук став футболістом Говерли, за яку зіграв у чемпіонаті 33 матчі й забив 5 голів. Влітку 2015-го Максим розірвав контракт з ужгородським клубом й перейшов у казахстанський Шахтар. З того часу нині нападник кишинівської Дачії хоче отримати виплати із своєї 14-місячної заборгованості в Ужгороді.

На прес-конференції після матчу останнього туру проти Волині старший тренер Говерли Олексій Величко заявляв про принциповість Фещука у плані знаходження з Говерлою компромісу. Футболіст, щоправда, має чим відповісти фахівцю.

— Старший тренер Говерли Олексій Величко заявляв, що несправедливо платити вам зарплату за період, в який ви не були в команді, оскільки в той час заробляли гроші в іншому клубі. Вимагаєте від Говерли гроші за весь трирічний термін контракту?

— Я не вимагаю від Говерли грошей за той період контракту, коли мене вже не було в Ужгороді. Я хочу отримати зарплату по те число календаря, по яке я знаходився в команді. Слова Величка — це брехня. Яка різниця, де я грав і заробляв після Говерли? Ви заплатіть те, що я у вас відіграв. Ви ж самі мене запрошували і запропонували такі умови. Якби їх не запропонували, то до них би «наф*г» ніхто не прийшов. Лише хорошими пропозиціями керівники могли заманити гравців у Говерлу. Для чого тоді було б їхати?

Умови контракту дає роботодавець. Якщо вони мене влаштовують, то я туди йду. Коли кажуть, що заплатять 5 одиниць, а потім кажуть «забери одну, а решту пробач», то вибачте — я на таке не підписувався, і тоді би не йшов до вас.

Я пішов з Говерли й оформив з цим клубом договір — претендую виключно на кошти, зароблені за час мого перебування в Говерлі. У команді я був 18 місяців, але отримав лише 4 зарплати. Хочу отримати гроші за 14 місяців, а не за всі 36, які прописані в контракті. Ніколи не вимагатиму того, чого не заслуговую.

У розмові зі мною Грозний наголосив на тому, що влаштував вас у молдавську Дачію, а ви, мовляв, негарно відзиваєтеся про ужгородський клуб…

— Я не знав, що Грозний ще працює помічником президента Дачії чи селекціонером. Думав, він лише головний тренер у Говерлі, а він ще й на Дачію працює (сміється). Якщо серйозно, то, можливо, до Грозного й дзвонили та питали думку про мене й мої характеристики. Люди приймали рішення, і не він мене сюди привів. Грозний до Дачії жодного відношення не має й не в нього одного про мене питали.

Так само мене в Казахстані питалися, який Грозний тренер, і я дав про нього характеристики, які вважав за потрібне. Це нормальна ситуація. Єдине, можливо, раніше помилявся про ситуацію Грозного з отриманням зарплатні в Говерлі. Не знаю всіх нюансів.

— Закарпатський клуб от-от припинить своє існування. Що може втратити український футбол загалом і закарпатський зокрема із зникненням Говерли?

— Ох, та багато чого (сміється). У тому, що Говерла може зникнути, винні керівники цього клубу. Віддайте ті кошти, які винні, і все буде добре. Гляньте на Волинь — там команда також зникає, але ж кошти виплачуються, зі всіма розраховуються.

Говерла винна зарплати за нереальні терміни, а її керівники ще й розказують, що хтось винен у їхніх бідах. Ніколи вони не сказали, що в чомусь самі винні. Таку «шарашкіну контору» треба закривати й по швидше. Не вірте аферистам в українському футболі — його треба від них очищати.

— А що скажете про інфраструктуру клубу?

— Інфраструктури нема, там нічого нема. Я був в Ужгороді півтора року і керівники стільки ж часу купували готельний комплекс Олімп, який знаходиться біля стадіону.

— Дивно виходить: інфраструктура нерозвинена, а власник клубу дозволяє собі, наприклад, дорогі трансфери та ліфт на стадіоні…

— Якщо у власника є така іграшка, то все в його руках. Можеш не мати інфраструктури, але коли маєш можливість платити зарплати, то нема питань.

— Ходять легенди про побутові проблеми гравців у Говерлі: прання форми, відсутність квартирних виплат та харчування. Це правда?

— Так. Особисто я брав форму додому — у Говерлі навіть не було грошей, щоб форму попрати. Харчування також не було. Я за півтора року отримав гроші на оренду квартири один чи два рази. Раніше Говерла, може, й виглядала як клуб, а зараз — суцільне «дурилово». Я кажу по факту, не бажаючи зла ані керівникам, ані клубу.


Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Источник: Sportarena.com

Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?