Sportarena

Габовда: «В Карпатах мене блокував особисто Димінський»

До півзахисника у Львові ставилися упереджено.

Габовда: «В Карпатах мене блокував особисто Димінський»

Юрий Габовда, media-polesye.by

Колишній півзахисник Карпат Юрій Габовда розповів про те, что у львівському клубі проти нього було налаштовано керівництво.

«Як зараз пригадую момент, коли в кабінеті Петра Петровича Димінського зібралися 8-10 осіб за круглим столом, щоб обговорити перспективи кожного гравця — хто і на що спроможний. Настала моя черга. Зайшов, присів.

Кононов висловився дуже хорошими словами, мовляв, розраховує на мене. «Юра — це майбутнє не тільки Карпат, але й всього українського футболу. У нього великий талант, він буде прогресувати». Інші учасники зібрання також підтримали тренера», — ділиться Габовда в інтерв’ю Футбол 24.

«Але після цього пішло якесь неспортивне блокування. Мені встромляли палки в колеса. Хто це робив? Керівництво клубу. Блокував мене особисто Димінський. Чимось я йому не сподобався. Розумієте, у багатьох людей ще залишився совковий менталітет. Знаю, багатьом не подобалося те, що я міг зробити собі зачіску, доглядав за собою. Абсурд».

«Поглянь, як виглядають футболісти у Європі. У нас навіть наставник Халадаша одягається дуже красиво, стежить за модними трендами. Те, як ти виглядаєш, — це твоє обличчя, імідж, на тебе дивляться інші люди. Що в цьому поганого? Якщо ти даєш необхідний результат на футбольному полі, які можуть бути претензії?».

Габовда почав кар’єру у другій команді Карпат в 2006 році, залишивши Львів у 2011 році та перейшовши до Кривбасу. У березні 2014 року він повернувся до Левів, але залишив команду усього через декілька місяців післе повернення.

Минулого літа українець перейшов до угорського Халадаша, за який цього сезону провів 16 матчів та забив 1 гол.


Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Рейтинг новости: 12345


Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?