Голкіпер молодіжної збірної України Білик був близький до трансферу в клуб МЛС

...

Воротарем також цікавився клуб з Ірану.

Голкіпер молодіжної збірної України Білик був близький до трансферу в клуб МЛС

ffu.ua

Голкіпер Олександрії та молодіжної збірної України Олег Білик розповів про те, що міг продовжити кар’єру в МЛС. Він їздив на перегляд в Філадельфію Юніон, але трансфер зірвався через проблеми з документами.

Також Білик після розформування Скали відмовився від варіанту з іранським Персеполісом. Голкіпер вирішив підписати контракт з Олександрією.

– Коли ви грали за стрийську Скалу, вас нібито запрошували в МЛС. Принаймні, про це писала преса.

«Так, я їздив у Штати і тренувався з Філадельфією Юніон. Перегляд минув доволі непогано, втім виникли проблеми з документами і я повернувся додому».

«Згодом нам повідомили про те, що Скалу буде розформовано і ми станемо вільними агентами. Мені розповіли про варіант з Олександрією – зовсім скоро ми підписали контракт», — розповів Білик в інтерв’ю Football24.ua.

– Стрийська Скала була унікальним проектом і намагалася нав’язувати конкуренцію провідним українським футбольним академіям. Умови були хорошими?

– Думаю, академія Скали нічим не поступалася академіям Динамо та Шахтаря. У нас було хороше харчування, якісні поля, сильні тренери, цікаві тренування. Ми мали всі умови для того, щоб повноцінно зростати.

«До речі, крім МЛС, у мене був варіант з іранським Персеполісом, де грали Володимир Прийомов та Олексій Полянський. Команда була чемпіоном Ірану, я з’їздив туди на тиждень, однак відчув, що не зможу там залишитися. Не сподобалися умови і середовище. Менталітет людей зовсім інший – просто було не по собі».

В сезоні 2019/20 21-річний Білик провів 1 матч за Олександрію в УПЛ. За молодіжну збірну України голкіпер провів 7 поєдинків, пропустивши 9 голів.


Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Источник: Sportarena.com

Добавить комментарий
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?