УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ
Публикации
12 июля, 11:10
23612
23612
12 июля, 11:10
09 июля, 9:09
5231
4
5231
09 июля, 9:09
Лента новостей

Хахльов: всі хочуть безкоштовну картинку для оглядів, але де бізнес?

...
Хахльов: всі хочуть безкоштовну картинку для оглядів, але де бізнес?
Олексій Хахльов, veres.club

Президент Вересу Олексій Хахльов прокоментував Sport Arena оголошення аукціону на купівлю телеправ показу матчу своєї команди проти Шахтаря в 7-му турі української Прем'єр-ліги.

Нещодавно Верес запустив новий маркетинговий хід — клуб виставив на аукціон права на показ матчу 5-го туру чемпіонату України проти Шахтаря.

— Олексію, раніше ви казали, що шукатимете довготривалих партнерів, які викуплять права на показ матчів Вересу. Але тепер змушені виставляти на продаж окермі матчі. Чому так сталося?

— Не скажу, що це вимушений крок. Це просто наше бажання заробляти на телеправах. Вважаю це нормальним методом, бо всі попередні перемовини з двома телепулами закінчилися нічим. Сьогодні всі хочуть безкоштовну картинку для аналітичних програм, але ми маємо свою позицію. Причому це не якась поза, а саме позиція клубу. Нам сказали раніше, що Верес – нецікавий, тому пробуємо давати собі раду.

— Якщо уявити, що аукціон закінчиться фіаско, як можна буде побачити матч Вереса з Шахтарем, окрім присутності на стадіоні та трансляції регіонального каналу Рівне-1?

— Тільки так, як ви сказали, плюс трансляція нашого партнера в iнтернеті. У попередніх матчах ми безкоштовно заради розширення аудиторії давали сигнал ще на Спорт-1/2 і канал Правда.тут. Цього разу оголосили аукціон.

Взагалі, у нас в сенсі найбільшої привабливості є три умовні «гарячі пиріжки» — ігри із Шахтарем, Динамо та дербі з Карпатами.

— Гру із Олександрією (0:0) показував ще ЗіК. Чому його не було у переліку трансляторів гри із Зорею?

— Довготривалих відносин із цим каналом не вдалося сформувати (можливо, це повязано з конфліктом інтересів та з не надто вдалим виступом Карпат — Ю.К.). Але ми продовжуємо перемовини.

— Раніше ви казали про те, що хочете заробляти й на рекламі під час трансляцій. Чи вдається знаходити партнерів?

— З рекламодавцями нам наразі важко розмовяти, бо не маємо стабільної платформи показу. Рекламодавці хочуть бачити майбутню аудиторію, тобто наперед чітко знати, хто і де показуватиме матчі Вереса.

Нагадаємо, що Верес оголосив про початок аукціону з продажу телевізійних прав на гру 7 туру УПЛ проти Шахтаря, вказавши початкову ціну 400 тисяч гривень. У випадку відсутності зацікавленості в придбанні трансляції, клуб обмежить показ тільки територією прийняття сигналу компанією Рівне-1 і телетрансляцію зможе подивитись лише аудиторія цього каналу.Sport Arena запустила блоги. Общайтесь, обсуждайте, спорьте.

Добавить комментарий
Читайте также
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?