Публикации
Лента новостей

Карпати відпустили чергового літнього новачка, бразильці в Сталі. Базарний день в УПЛ
...

Фернандо Тиссоне, fckarpaty.com
Sport Arena коментує найцікавіші трансферні новини та чутки трансферного вікна в України за 16 січня.

Сталь підписує якихось бразильців

Давня українська футбольна мудрість говорить: немає можливості запросити інших гравців — бери невідомих бразильців. В Бразилії не тільки багато-багато диких мавп, але й футболістів для середніх клубів неймовірна кількість.

Про лівого захисника Еберта та атакувального хавбека Т’яго Ромуло в самій Бразилії мало хто знає, останнім часом вони грали десь далеко в низьких дивізіонах місцевої системі. Проте хіба цього мало звичайному українському клубові, аби запросити до себе та підписати контракти.

Можна згадати, що під час своєї першої роботі в Україні з Металургом Ніколай Костов після покупки Миколи Морозюка говорив, що це перший гравець з українським паспортом, який відповідає його вимогам сильного футболіста. У цій Сталі немає футболістів рівня того Морозюка, підписання 33-річного Ігоря Ощипка з команди Другої ліги говорить, що особливих варіантів у клуба немає, тому доводиться знову звертатись до Бразилії.

Дивно, якщо ці гравці виявляться непоганими. І дуже погано для українського чемпіонату, коли так насправді вийде.

Карпати відпустили Тіссоне в Португалію

У своєму вже легендарному твіттері Карпати постійно писали, що це трансферна бомба та ставили відповідний значок. Новий менеджмент клубу одного за іншим підписував нових гравців з досвідом гри в Іспанії та Італії. Це була справжнісінька революційна модель.

Пройшло тільки півроку і з тих трансферів імені Олега Смалійчука в команди залишилось декілька гравців. Слідом за кортеджанами та аркесами, тобто гравцями, які взагалі не зуміли себе проявити, Карпати почали відпускати й насправді непоганих футболістів.

Щоправда було б несподівано, аби Фернандо Тіссоне продовжив виступи в Карпатах у другій частині сезону. Львів’ян у найкращому випадку чекає боротьба за сьоме місце, а може й просто за виживання. Раніше Смалійчук вже говорив, що зелено-біли будуть робити ставку на молодь, награватимуть інші варіанти, а тому будуть відпускати досвідчених гравців.

31-річний Тіссоне точно не потрібен тепер. А після повернення до команди Назара Вербного та Юрія Ткачука стало остаточно зрозуміло, що аргентинець, який був основним гравцем восени, до Львова вже не повернеться.

Чорноморець втрачає ще одного важливого гравця

Досвідчений Сергій Політило таки залишить Чорноморець, хоча до останнього було незрозуміло щодо його майбутнього в команді. Політило був одним з лідером Моряків в першій частині сезону, проте ще від самого його переходу було зрозуміло, що Політило не хоче надовго затримуватись в команді, а його представники шукають інші варіанти з більш гарними умовами.

Мабуть, саме зараз й відбулась якась домовленість щодо майбутньої команди Політила, адже інакше він би просто не розривав контракт.

Раніше тренер Чорноморця Костянтин Фролов говорив, що було втрачено тільки чотирьох важливих гравців, а Політило точно став п’ятим. Тепер тренер говорить про підсилення принаймні на чотири проблемні позиції. Воротар, опорний хавбек, вінгер та форвард — це все гравці тих позиції, які залишили команду взимку.

Тобто у випадку Чорноморця важливо перш за все не підсилитись, а просто закрити діри, які вже виникли під час трансферного вікна.

Травма завадила Михайличенку зіграти за Зорю

Не так давно новачкові Зорі Богдану Михайличенку зробили операцію, й він не зможе повернутись на поле до завершення чемпіонату. Ще не встиг молодий вихованець Динамо стати новачком луганської команди, а його відсутність вже є серйозною втратою.

Михайличенка взяли на заміну Артему Сухоцькому, який вирішив не подовжувати контракт, та перейшов до Слована. Інших лівих захисників в системі Зорі немає, а перспективний Михайличенко повинен був відразу вирішити цю проблему.

Звичайно, у Юрія Вернидуба обов’язково є альтернативні варіанти. Зліва в захисті може зіграти Артем Гордієнко, не просто так вдалось швидко домовитись з Євгеном Опанасенком, коли стало відомо про травму Михайличенка. Але і вони, й будь-який інший варіант на лівому фланзі захисту від самого початку буде вважатись просто спробою заткнути пробоїну за допомогою корка.

Можливо, втрата Михайличенка після втрати Сухоцького змусить Зорю пошукати якийсь інший варіант з лівим захисником. Хоча б на півроку, адже Гордієнка, Опанасенка та ще одного орендованого динамівця Олександра Тимчика може не вистачити на обидва фланги. Особливо зважаючи на те, що ніхто з них не лівий захисник.



Добавить комментарий
Читайте также

13 января, 10:49
197
13 января, 10:49
Сейчас обсуждают
Подпишитесь на наши
страницы в соцсетях:
Войдите, используя аккаунт
социальных сетей:
Или аккаунт Sportarena
Регистрация на Sportarena
Восстановление пароля на Sportarena
Спасибо за регистрацию!

На ваш e-mail отправлено письмо с логином и паролем чтобы вы их не забыли.
Мы отправили письмо на ваш e-mail с логином и паролем. Проверьте свой почтовый ящик, пожалуйста.
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?