УЗНАВАЙ ПРО СВОИХ

Ключковський: ситуація зі спонсорами УПЛ буде покращуватися

...

У вересні Ліга почала співпрацю з компанією FavBet.

Ключковський: ситуація зі спонсорами УПЛ буде покращуватися
facebook.com/FCZoryaLuhansk

Колишній віце-президент Прем’єр-ліги Маркіян Ключковський розповів про інтерес з боку спонсорів до можливості співпрацювати з УПЛ.


— Які в УПЛ є спонсори? Скільки їх?

— Поки що в ліги є тільки один спонсор — це титульний, компанія FavBet. Думаю, скоро будуть ще спонсори. Це болюча частина нашої роботи, бо в минулому сезоні ліга в цьому плані була заручником зовнішніх обставин — від скандалів з договірними матчами до тривалого періоду невизначеності через політичну ситуацію в країні. Спонсори просто завмерли.

Тільки після виборів почався якийсь рух. Далі буде краще. Цей сезон ми почали з FavBet та з благодійною організацію «Таблеточки».

— Наскільки пропозиція від FavBet вигідна в порівнянні з попередніми титульними спонсорами УПЛ — «Епіцентром» та «Паріматчем»?

— В абсолютних цифрах вона менша у порівнянні з «Епіцентром» і дещо менша у порівнянні з «Паріматчем», хоча порівняння не дуже коректне, бо мова про різні періоди. Але в цілому доволі вигідна. Звісно, було б краще, якби до ліги була б черга з потенційних партнерів — цифра була б більша. Але й так вона цілком адекватна.

Окрім FavBet, в нас були й інші пропозиції, але вони не були такими, які можна прийняти. В майбутньому в цьому напрямку ще буде перспектива. Можливо, навіть з другого кола ще цього чемпіонату.


Компанія FavBet була презентована в якості нового титульного спонсора УПЛ на початку вересня, а сам чемпіонат отримав офіційну назву «FavBet Ліга».

Джерело — Tribuna.com
Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Добавить комментарий
Новости Футбола
18 ноября, 14:49
353
18 ноября, 14:49
Или аккаунт Sportarena
Внимание

Изображение
Выбрать файл
Добавить цитату
Внимание

Вы уверены, что хотите удалить этот комментарий?

Внимание

Вы уверены, что хотите удалить все комментарии пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите отклонить комментарий пользователя?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в спам?

Внимание

Вы уверены, что хотите переместить комментарий пользователя в корзину?